Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość DDDDDDD.
Chudzinka? Normalna dziewczyna. To wy takie krowy teraz jestescie ze z perspektywy wlasnego brzucha kazda inna bedzie dla was chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDD.
a tak w ogole to trzeba byc idiota aby wlasne, prwatne zycie i emocje umieszczac dla miliona nieznajomych oczu, tutaj w necie . DRAMAT. Ludzie teraz nie maja za grosz instynktu samozachowawczego. Wszytsko jest na sprzedaż, nawet uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos niszczenia, ostrzegalam parę stron temu, ze takie mogą być konsekwencje, ale autorka to zlekcewazyla. Dajac o sobie tyle danych, wzbudzając kontrowerje i przy tym skrajne emocje, powinna pomyśleć, ze to może być ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja przypominam tylko, że groźby i wandalizm są karalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrałaś takie miejsce
że mogą Cię nawet z procy w oko strzelić i nie będziesz wiedziała kto :o A tak a propos to czemu wybrałaś hotel przed dworcem i galerią? Przecież tam takie tłumy chodzą codziennie, że głowa mała! Chciałaś się jeszcze bardziej pokazać? Osobiście gdybym miała tyle kasy to wolałabym hotel z jakimś zielono-wodnym zapleczem. No, ale kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie informatyka
Mi sie podobaja bardziej te zdjęcia z 2 rzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybys studiowala prawo
na normalnej uczelni, anie ksw- wiedzialabys, co to wandalizm. A grozby zaczynaja byc karalne, jezeli grozi sie popelnieniem przestepstwa, a nie wystepku, jakim jest zniszczenie sukni :O Lepiej faktycznie dopnij wesele na ostatni guzik juz teraz, bo jak pojdziesz na ten uw, to tak zobaczysz, co to znaczy PRAWDZIWE studiowanie, i PRAWDZIWA nauka. Czy Twoj facet tez studiujena ksw? Ps- sluchaj, nie dziw sie ze bedziesz tu atakowana. Mnie tez stac na suknei slubna od zienia, ale w zyciu nie przyszloby mi do glowy sie z tym obnosic, i robic wokol siebie takie zamieszanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehehehhehehehehe
ona studiuje na KSW? hahahahahaha nie mogę, hahahaha wszystko jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co... hmm...
skończyłam UJ i żeby zarobić na suknię marzeń musiałam "studencikom" z Krakowskiej Szkoły Wyżej (KSW) za pieniądze pisać prace (wiem, że nie ma się czym chwalić, ale każdy orze jak może). Tytuł MGR z tej uczelni jest nic nie warty. Kończą ją jedynie dzieciaki z bogatych rodzin, którym tatuś lub mamusia kupili wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak dobrze, że będziemy mieć tytuł innej uczelni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybys studiowala prawo
Zia, Twoj narzeczony tez studiuje na ksw? Pytanie nr 2: to jednak sie nie przenosisz na uw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ludzie maja problemy, żal wam dupę ściska, ponieważ będzie mieć kieckę od Zienia to już ekipa z jajami będzie czatować pod kościołem. Moja rada zajmijcie się własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybys studiowala prawo
tez mowie- zle robi, ze sie tak z tym wszytskim afiszuje. JA np wole projekty very wang, ale nikt poza mna i mezem nie bedzie wiedzial ile suknia kosztowala, i spod igly kogo pochodzi. a tutaj nie dosc ze z czarnego nicka pisze o takich szczegolach, to jeszcze wkleja swoje zdjecia. Normalne, ze ludzie maja przesyt, i czuja niesmak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalenie się metkami
zalatuje prowincją - tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe, a na innych topikach dziewczyny wcale nie piszą o cenach ani metkach, nic a nic :D Nawet nazw sukni nie podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, na którym topiku Zia chwaliła się ceną sukni? Parę osó pytało ją skąd będzie miała suknię i kilka osób pytało o cenę, więc odpowiedziała, że suknia jest autorstwa Zienia. Więc o co chodzi? Ile dziewczyn pisze: ja mam demetrios, ja mam cosmobelle, ja mam pronovias? Więcej jest takich, które przyznają się, że suknię kupiły w Paryżu, Londyni9e, czy, że mają sukienkę z salonu Madonny niż takich, co siedzą cicho. POdawanie nazw firm nie jest na tym forum zabronione. Ja kiedy zobaczyłam sukienkę Zia, sama byłam na początku ciekawa, skąd ją zamawia, bo nigdzie takiej nie widziałam. Po co ma ukrywać projektanta i cenę? PO to, żeby komuś nie sprawić przykrości, że jego roczny dochód nie przekracza ceny jej sukni? Zawsze było, jest i będzie, że są bogatsi i biedniejsi. Jednych stać na Zienia, drugich na Madonne i tylko na tym forum ludziom żal dupę ściska, że komuś powodzi się odrobinę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
Uwazam, ze akurat tego typu fora nie sa najlepszym miejscem na pelen ekscybicjonizm i dla wlasnego bezpieczenstwa i psychicznego spokoju lepiej pewne rzeczy zostawiac tylko dla siebie. I nawet jak Zia swiadomie badz mniej swiadomie chce reklamowac wlasna osobe jak przyszla konsultantka slubna to powinna wykazywac sie przede wszystkim duza kreatywnoscia i pomyslowoscia. A otaczanie sie sztabem ludzi i mowieniem glosno o ilosci kasy (nawet jak nie mowimy o konkretnych kwotach to kazdy umie sie domyslic) nie wplywa dobrze na jej przyszla marke. Ale mysle, ze ona po prostu lubi taki szum w okol siebie i chce z jakis powodow byc podziwiana i wychwalana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
Jadem kipiaca oczywiscie, ze duzo dziewczyn sie chwali, badz po prostu mowi, ze ma suknie od tego czy tamtego i wierzcie mi, ze jest wiele osob ktore robia wesele za duzo wiecej niz te srednie 30-40 tys. Ale te osoby nie pokazuja swoich zdjec i nie daja sobie ingerowac w swoja prywatnosc. Sa czasy jakie sa ludzie tez sa podli wiec moim zdaniem lepiej nie afiszowac sie az tak z portfelem, bo debili nie brakuje i do nieszczescia duzo nie trzeba... zwlaszcza jak ktos wyklada cale swoje zycie w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszczeja i jadem kipiaca- widze, ze na czarno od niedawna? A moze nick zalozony specjalnie na okolicznosc powstania tego tematu? W kazdym razie- moje zdanie jest takie, ze ten JEDEN dzien kazdy powinien przezywac indywidualnie, na swoj sposob. SKoro Zia chce tutaj opowiadac o swoim slubie, niech to robi. Tylko piszac o druhna party organizowanym na rok przed slubem, kupnem sukni za kilkanascie tysiecy, tym calym pompatycznym charakterem ceremonii, wydaje mi sie, nieco zraza ludzi. I musi sie liczyc z wyrazami antypatii. Ja nie bywam tu czesto, ale topicow zakladanych przez Zia jest tutaj mnostwo, az rzuca sie to w oczy :O Chyba nie ma osoby, ktora radzilaby sie na okraglo o takie, za przeeproszeniem, pierdoly :O Przy okazji podkreslajac, jakie to wszytsko jest kosztowne. Jak chcesz byc organizatorka czyjegos wesela, skoro juz na swoim masz problem z podjeciem najbanalniejszych decyzji, typu wzor bransoletki czy naszyjnika, nei mowiac o kolorach masy na babeczkach :O Ja Wam powiem jedno- jak ktos faktycznie ma kase, to robi wszystko, aby sie z tym nie obnoscic, i aby tego nie bylo widac ;) cala reszta to nowobogaccy, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze np taka, ze udzielasz sie TYLKO na tym temacie w obronie autorki, co smialo pozwala przypuszczac, ze jestes Zia w przebraniu :) Zatem pozdrawiam autorke, kora przestala tu zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej Jadem Kipiąca
już Ci pokazuje topik, w którym się lekko mówiąc "chwaliła" :o http://forum.gazeta.pl/forum/w,619,103234200,,Zia86_zestawienie.html?v=2 ta dziewczyna to porażka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeszczeja
daj linka do nk mi malej, plissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem nie przepadam za mi... ale nie ma mowy abym podała link do nk czy tez facebboka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeszczeja
to powiedz chociaz jak ja namierzylas, przez kogos z kafe czy po miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie można mieć dwóch czarnych nicków. Można? To możecie być pewne nigdy się nie podszywam i zawsze wypowiadam się z czarnego nicka, nie rozumiem po co mieć czarny nick i pisać z pomarańczowego. Zresztą na pewno da się to jakoś sprawdzić. A nie odzywam się bo mam też inne życie oprócz Kafe. ;) A może byśmy wrócili do pierwotnego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makijaz i fryzura 1500zl??? Nawet Jaga Hupalo i Leszek Czajka tyle nie biora? :O u kogo si eczeszesz, i malujesz? :O Fotograf 7 tys? :O czy to ten sam, ktory robil Wam sesja przedslubna??? bo jezeli tak, to przeplacilas, i to slono. Tutaj popatrz na prawdziwych profesjonalistow, i bajeczne fotografie... a cena "ze szczegolnymi wymaganiami" jest o polowe mniejsza od Twojej: http://www.bwphotography.pl/index_PL.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten budżet jest już dawno nieaktualny. :) A makijaż i fryzura będzie też dla druhen i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×