Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość a ja uważam że dużo z tego
dziewczyna jest nawiedzona albo właśnie "podstawiona". Ja byłam na etapie 2 kiecek ślubnych, ale widzę, że pomysł 3 też był :D Może naprawdę należy sobie zadać pytanie, czy warto tracić czas na doradzanie dziewczynie, która NIC innego w życiu nie robi, ma totalnego fioła, jakąś niewyobrażalną kasę i ogólnie z innej planety po prostu jest. To jest bardziej zjawisko internetowe niż normalna osoba. Dziwne to i dziwię się, że ktoś jeszcze z tą panną dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...) czy warto tracić czas na doradzanie dziewczynie, która NIC innego w życiu nie robi, ma totalnego fioła, jakąś niewyobrażalną kasę i ogólnie z innej planety po prostu jest." dlaczego nie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że dużo z tego
"dlaczego nie?..." A wytłumacz dlaczego tak? Po co? Nie szkoda Ci czasu? Ona to wszytko wymyśla albo powinna do psychiatry się udać (tym bardziej jeśli to prawda). Obojętnie co jej doradzisz, sama i tak z tego nie skorzystasz, bo nie masz takich absurdalnych pieniędzy (zakładając optymistycznie, że prawdą są te kwoty, którymi ona obraca, a jeśli tak - to naprawdę o pomstę do nieba woła i dowodzi niesamowitej pustki mentalnej, zeby tyle wydać na wesele). Co ona zrobi, jak to wesele wreszcie minie? W głowę sobie strzeli, bo nie będzie wiedziała, jak dalej żyć? ;) Po prostu to jest śmieszne, kobieta staje się powoli jakąś karykaturą internetową i dobrze, że zostało to dostrzeżone, bo to się szopka robi po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że dużo z tego
naprawde antyzia - dobrze, że wstawiłaś te linki. Może przynajmniej część dziewczyn przestanie koło tego indywiduum skakać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wytłumacz dlaczego tak?" dlatego że mnie to nic nie kosztuje i nie mam problemu żeby podzielić się ewentualną wiedza, pomysłami badz odczuciami. "Po co?" po nic. z dobroci serca ;) "Nie szkoda Ci czasu?" dlaczego ma mi być szkoda czasu na pomaganie akurat jej czy komus podobnemu do niej, a nie innej osobie?... "Obojętnie co jej doradzisz, sama i tak z tego nie skorzystasz" nie radzi sie komus po to zeby z tego potem odniesc korzysc wsteczną :) przynajmniej ja tak nie mam. "bo nie masz takich absurdalnych pieniędzy (zakładając optymistycznie, że prawdą są te kwoty, którymi ona obraca, a jeśli tak - to naprawdę o pomstę do nieba woła i dowodzi niesamowitej pustki mentalnej, zeby tyle wydać na wesele)." jesli ma i chce wydac, to nie Tobie oceniac czy to puste czy nie. moze dziewczyna ma juz wszystko, mieszkanie, samochód, co tam chcesz, i nadprogramowe pieniadze chce wydac WLASNIE na wesele?... kazdemu wolno. poki z Twoihc nie bierze nie powinnas sie czepiac, bo wygąda to na pustą zawiść :) "Co ona zrobi, jak to wesele wreszcie minie? W głowę sobie strzeli, bo nie będzie wiedziała, jak dalej żyć?" to mnie nie interesuje szczerze mowiac. ale mysle ze sobie spoko poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie zia 86
Nawet jeśli za bardzo ekscytuje się ślubem to co z tego? Niektórzy planują dziecko, kompletują wyprawkę i ciągle pierdzielą o wózkach, śpioszkach i butelkach, drudzy lecą w podróż i planują najdrobniejsze szczegóły, a jeszcze inni planują swój ślub, a planowanie tego sprawia im przyjemność, czy to naprawdę takie dziwne? Zia akurat zaznaczała, że tematem ślubów ma zamiar zająć się zawodowo, więc nic w tym dziwnego, że tak ją to interesuje. Są ludzie, którzy tylko idą, podpisują papier i wszystko, oraz wszystkich mają gdzieś, a są tacy, którym żaden szczegół nie umknie, bo ludzie są różni! Nie chodzi o to, że bronię Zia, ale to jednak forum publiczne, każdy ma prawo zakładać tyle postów i wypowiadać się w tylu tematach, na ile tylko ma ochotę, a jeśli komuś, to nie pasuje, to niech tego nie czyta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Piwo z sokiem malinowym - taajasne ktoś się podszył pod ciebie?" nie, wczoraj na ciążowym ktoś sobie zahasłował nisk "tajasne" :) wiec zeby jakos specjalnie nie odbiegac od tego do ktorego juz - mam wrazenie - niektorych przyzwyczailam zahaslowalam sobie podobny i wstawilam stopke wyjasniająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozczarowałam sie totalnie... Sesja jakich wiele... Myślałam, że jak Zia, to będzie cos świeżego i orginalnego... A tu łąka, samochód, pozy w mieście oklepane... Ładnie, ale nie Ziowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty zia
Dziewcyzny przeicez Zia to projekt marketingowy! Moze i ona przygotowuje swoje wesele ale przede wszytkim Przygotowuje wlasna firme! zreszta o tym juz pisala!! I nie jest mlial! to poza i chywt larketingowy zeby jak najewiecj osob klikalo w jej liki, ktore prezentuja produkty jej partnerow biznesowyych. Poza tym jej budzet weselny jest mocno zanizony- ja mialm porownywalny i nie stac by mnie bylo na rozen fanaberie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeja
anty zia a poza tym u ciebie wszystko dobrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no przecież
ta laska jest totalnie pusta :( to ma być pasja? to tak jakbym powiedziała, że moją pasją są tipsy :o no dno totalne. dla mnie takie panny są próżne i bezwartościowe, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe paski....
Ja osobiscie spodziewalam sie czegos wiecej po tej sesji. Zia opisywalas z takim szczegolami to wszystko. Mialo byc piknikowo a jest tylko jakis denny koszyk. piknik to ja sobie wyobrazam was na jakims kocu, pelno jakis owocow czy innego jedzenia i np. karmicie sie truskawkami i pijecie szampana. Te porshe tez jakos do Was nie pasuje. Za duzo szpanerstwa a za malo pomyslana koncepcja zdjec. Nastepnym razem zrob jeden temat sesji ale dopracuj go lepiej. Co do stylistek to nie widze tu zadnych efektow jesli chodzi o narzeczonego, bo uwazam, ze ma kompletnie zle dobrane ubrania. Jednym slowem zrobilas wiecej halasu w okol tego niz to wszystko warte. I poza tym uwazam, ze nie potrzeba tej calej otoczki w postaci porshe, stylistek, zeby zdjecia wyszly fajnie. Wyrzucasz dziewczyno tylko kase w bloto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moze i ona przygotowuje swoje wesele ale przede wszytkim Przygotowuje wlasna firme! zreszta o tym juz pisala!!" kolejny raz pytam - i co z tego?? tak Ci to przeszkadza ze ktos ma pomysł na reklame swojej dzialalnosci? przeciez nikt Cie nie zmusza do korzystania z ewentualnych uslug :D "Poza tym jej budzet weselny jest mocno zanizony- ja mialm porownywalny i nie stac by mnie bylo na rozen fanaberie." i wszystko jasne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty zia
Co do stylistek to sie nie zgadzam: widzialm zdjecia zia na innym forum , bez stylizacji - zwykla przecietna dziewczyna. A na sesji wyszla bardzo korzystnie. Szkoda ze nie wystylizowala narzeczonego, bo wyglada jak z kompletnie innej bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe paski....
stylistka nie jest potrzeba zeby ladnie wygladac. wystarczy isc na makijaz i fryzurke i tyle i wtedy rownie fajnie by wyszla nawet w jeansaach i trampkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty zia
"Poza tym jej budzet weselny jest mocno zanizony- ja mialm porownywalny i nie stac by mnie bylo na rozen fanaberie." i wszystko jasne No jasne: ZIa zmysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty zia
czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zna naszego budżetu, więc nie możecie mówić, że jest zaniżony. :) Poza tym po raz kolejny powtarzam, że nie jestem produktem marketingowym, najpierw był ślub i przygotowania potem przerodziło się to w moją pasje i postanowiłam, że tak będę zarabiać na życie, jednak dopiero po moim ślubie żeby nie było konfliktu interesów. I nie promuje żadnych podwykonawców. Nie miałoby to zresztą sensu skoro większość firm jest w Krakowie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeszczeja
masz linka do nk najwiekszej forumowej swietoszki?? podrzuc plissssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harnasiówka
Dajcie linka - pośmiejemy :D A tak w ogóle to wiesz Zia, że 9 lipca przychodzi ekipa przed Galerię Krakowską żeby Ci jajkami obrzucić tę sukieneczkę za 10 tysia hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreweryka
harnasiówka "A tak w ogóle to wiesz Zia, że 9 lipca przychodzi ekipa przed Galerię Krakowską żeby Ci jajkami obrzucić tę sukieneczkę za 10 tysia hahaha" :O:O:O:O:O:O:O:O Czyli zzera cie zazdrosc. W innym wypadku mialabys to w dupie. Zia Ty faktycznie uwazaj bo takich frustratek moze byc wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tak w ogóle to wiesz Zia, że 9 lipca przychodzi ekipa przed Galerię Krakowską żeby Ci jajkami obrzucić tę sukieneczkę za 10 tysia hahaha" zazdrość dupki ścisnęla? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harnasiówka
To nie zazdrość. Zwyczajnie chcą pokazać dziewczynie, że życie to nie bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie - taaaajasne. zazdrość i tyle. no i jeszcze wredota. ciekawe czy byś się cieszyła gdyby jakiś idiota dla własnego widzimisię zniszczył Ci drogą rzecz, bo ON uwaza ze TOBIE to niepotrzebne... debilizm i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×