Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Stic część rockowa to ta gdzie ja mam fuksjową sukienkę. :) Druga to część romantyczna. :) Ta z koszykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Zia86
Kiedy będziesz miała kolejne zdjęcia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Zia86
Musisz je koniecznie pokazać, czekam z niecierpliwością ;) Te pierwsze bardzo mi się podobają, może z wyjątkiem tych "kręciołków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki intensywny niebieski kolor. :) ale myślę, że odrobinkę były dorobione. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubajka
O artyzmie zdjec sie nie wypowiadam bo sie nie znam :-) Mnie sie podobaja a Wy jestescie bardzo sympatyczna para :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się śmieje, że wyglądam tutaj jak chomik. :P Ale niech będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do zdjęć
Dziwne że zdjęcia które teraz zostały pokazane były wykonane w innym dniu niż te pierwsze. Czy dwa razy jechaliście do warszawy aby zrobić tą sesję nowożeńską ? Nie wiem ale coś mi tutaj nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 'pytanie' przeciez trzeba obrobic zdjecia co? obrobka 'kosmetyczna' trwa pare dobrych godzin plus znajac zycie jezeli ten fotograf ma taki talent nie ma czasu na siedzenie non stop przed kompurerem by obrobic zdjecia na raz, szczegolnie taka ilosc. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak zmeczyłam cały temat i podsumowuję, beż wdawania się w szczegóły dotyczące kasy, religii, urody, przyczyn, skutków itd, itp. ( chociaż nieśmiało wtrącę, że czynienie z dnia ślubu wydarzenia tej rangi mnie lekko śmieszy - ale to może ukryta zazdrość, bo podsumowując : jeżeli do wszystkiego w życiu podchodzisz z takim perfekcjonizmem, to możesz daleko zajść; mnie tej cechy brakuje, czyt. perfekcjonizmu ) podobacie mi się jako para, niektóre fotki świetne, życzę Wam dużo szczęścia i miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WIERZĘ W TEN ŚLUB Zia86
Wystarczy skopiować zdjęcia na swój komputer i w odpowiednim programie podejrzeć dane pliku który zawiera zdjęcie. Zdjęcia są robione w rożnych terminach a cały ten temat doje mi odczucie zmasowanej akcji czarnych nicków firmy konsultingowej mającej za cel wypromowanie fotografa poprzez forum. Zia86 nie tylko tu się udziela ale jeszcze w wielu innych miejscach w necie. Strona Zia86 i blog to też narzędzia bardzo przydatne do promowania usług. Powstaje coraz więcej firm które poprzez fora internetowe promują usługi i wyroby a naiwni forumowicze dają się podprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
a komu to przeszkadza? juz pisałam - nawet jesli to jest reklama ;) to jest na tyle fantazyna i bezpośrednia ze należą się oklaski za inwencję. chociaż na "próby demaskowania" przez zazdrosną konkurencję? też zawsze mozna liczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjj
to moze niech konkurencja zapoda kilka fotek to tez poogladamy. mozebyc nawet z nr. telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia były obrabiane w różnych terminach. :) Przecież nawet pisałam w 1 poście, że dostałam dopiero 1 część. Ponieważ wytrzymałam tylko grzecznie 3 tygodnie, potem napisałam do pana fotografa czy już coś jest bo chciałabym próbkę. ;) A zdjęcia miały być na początku września, więc i tak pan fotograf się wcześniej wyrobił.:) No ale to co miał to wysłał, a jak dopieścił resztę to wysłał wczoraj i od razu wam je pokazałam. :) Nie ma w tym drugiego dna. Jak pokażę zdjęcia ze ślubu to też będziecie się zastanawiać czy jestem avatarem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeja
fajne zdjęcia :) i zadzwiasz nie tylko ślubnymi pomysłami ale także cierpliwością w tłumaczeniu się i powtarzaniu w kółko tego samego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"Jak pokażę zdjęcia ze ślubu to też będziecie się zastanawiać czy jestem avatarem?" a myslisz ze bedzie inaczej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje, że już się to wyjaśni, przecież zdjęć ze ślubu nie mogę oszukać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesja bardzo ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. :) Powiedzcie dziewczyny które zdjęcia wam się najbardziej podobają, bo musimy coś wybrać do dekoracji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs254.snc4/40020_153346018015149_100000192549565_508582_4425650_n.jpg To mi się podoba, bo jest takie jakbyś mówiła "hura, kocham cię :D " A co do kwestii ślubu i organizacji... Jak będę miała kupę kasy, to też sobie zamówię suknię od Zienia i będę się na rok przed weselem zastanawiać nad każdym szczególikiem, a co. Moja kasa, moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wg mnie technicznie są ok ale pleneru to w ogóle brak albo jest on nieciekawy ... no i podrabiany "metal" ... co niektórzy powiedzą, że mam wykurrrrrwiać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteeeeeee
Zia86 - fajne zdjecia i sympatyczna z Was para :) zerknelam na Twojego bloga i tez jestem fanka Mp studios i Marty Potoczek ;) kto wam fotki robil? Marta czy ktos inny? z tego co pamietam, to jak my bralismy slub to Marta wlasnie nam powiedziala, ze nie dojezdza w inne rejony Polski, wiec wybralismy innego fotografa, ktory nie mial problemow z dojazdem ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry ubaw
Przecież wiele tych wpisów pisze jedna i ta sama osoba. Jednak nie znaczy że jest to jakaś reklama hihihihihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×