Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

a ja wole czekolade -> czy ja się o coś pytałem ??, wiesz co możesz zrobić 🖐️--------> w półprzysiadzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezcie sie nie podniecjace
ZIa ma pomysly, pieniadze i robi takie wesele na jakies sobie moze pmozwolic i dzieli sie z wami swoja radoscia!!! Jeste jeszcze nieco naiwana, ale to jest jej czas, jej slub, jej przygotowania i jej szczescie. NIe macie poajecia skad bierze kase its, a spekulacje o tym ze jej ojciec nie palci pracownikom zeby sfinansowac jej fanaberie uwazam za ochydne!! Nie musiscie an kogos wylewac swych frustrajci!! Zia zycze duzo szczescia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyklyczlowieczek, nigdzie nie napisałam, że jestem bogaczką. Mój ojciec ani ojciec mojego narzeczonego nie mają firm w których zatrudniają pracowników. Ja wywodzę się z klasy średniej. Natomiast ten ślub to spełnienie naszych marzeń, wiesz to tak samo jak ktoś zbiera na podróż dookoła świata, to z naszym ślubem jest tak samo. A ty podajesz kwoty z kosmosu. Cały nasz pakiet fotograficzny nie będzie 10 tys kosztował a co dopiero jedna sesja. A ja Ziai nie życzę ale..., jest to forum o przygotowaniach ślubnych, mam taką samą pasje jak wy w przygotowaniach, takie same problemy i też potrzebuje porady. Nie widziałam żeby w regulaminie był wprowadzony cenzus majątkowy. Ja też się chce poradzić, po prostu bez żadnych podtekstów. Rodzice nie mają firm, nie mają pracowników a za wszystkie fanaberie placimy sobie sami z niespodziewanego zastrzyku gotówki. Jeśli byśmy go nie dostali mielibyśmy inny budżet i też byłoby fajnie. :) Ale skoro niespodziewanie dostaliśmy pieniądze to spełniamy nasze marzenia. :) A poza tym dziewczyny ja zadaje proste pytania, czy muszę być rozliczania absolutnie ze wszystkiego? Czy temat tego wątku brzmi oto mój budżet, czy to jest temat o zdjęciach? Stic, my mamy sesje w pakiecie, nie wiem ile taka sesja by kosztowała sama. Jeśli chcesz mogę przesłać całą ofertę na maila lub gadu. :) A wracając do tematu wątku, nasz fotograf napisał, że późnym wieczorem może uda mu się drugą część zdjęć wysłać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D omatork A
A mnie trochę dziwi, że Zia nigdy nie dała się sprowokować, nie ubliża, nie wyzywa. Wszystko spokojnie tłumaczy, opisuje, nie widać zadnego zdenerwowania, a po niektórych wpisach nie tylko tutaj, mogły jej juz puścić nerwy. Cierpliwość, opanowanie aż nie do uwierzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony mówi, że to dlatego, że ja po prostu wszystkich lubię. :) I że filtruje sobie rzeczywistość. ;) Ja tak mam od zawsze, w liceum mówili, że nie mam układu nerwowego. ;) Ja po prostu wolę wytłumaczyć, odpowiedzieć żeby dzień dalej był szczęśliwy dla mnie i dla mojego rozmówcy niż wdawać się w kłótnie i obojgu nam niszczyć nerwy i humor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu nie są w stanie jej jakoś merytorycznie styrać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
Zia ma anielską cierpliwość do niektóych matołów tutaj występujących :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie bardzo piękna para :) Pan ma uroczą buzię :) i wcale nie uważam jak inne osoby. Pasujecie do siebie :) Zresztą kochacie się i to najważniejsze ;) Zdjęcia śliczne :) Ze ślubu będą jeszcze piękniejsze ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestem tylko ciekawa
czy ktos jej to wszystko doradzil ( w sensie spec od marketingu) czy sama wymyslila i czy ona naprawde bierze slub czy to tylko kolejny element kampanii marketingowej no bo tak na zdrowy rozum- z takim paskudnym chlopem to kto by sie chcial hajtac? ale interesy to juz troche wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi niczego nie doradzał. :) Ja naprawdę biorę ślub. :) Naprawdę kocham swojego narzeczonego, nie ma w tym żadnego interesu. Czemu po prostu nie wierzycie w złączenie się dwóch połówek jabłka, w piękną bezinteresowną miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"no bo tak na zdrowy rozum- z takim paskudnym chlopem to kto by sie chcial hajtac?" nie no ba, bo kocha to sie tylko za kaloryfer na brzuchu i mordę BRada Pitta... żal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeja
zupełnie jak mąż mi małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztetka dębicka
Ładna z ciebie dziewczyna i podoba mi sie, to, ze nie dajesz sie tu nikomu wyprowadzic z równowagi, twoja pogoda ducha. Facet niech włosy zetnie ;) Bedzie fajniej wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestem tylko ciekawa
jaki potezny rokers? to jest zwykly grubas z tlustymi wlosami i morda jak buka z muminkow w niechlujnych ciuchach, nie wiem jak takie cos moze kogokolwiek podniecac. a dlaczego ona w ogole sie nie denerwuje? jasne ze nie moze, czy ktos by potem skorzystal z uslug tej firmy jesli jej pracownik (czy wlasciciel, ganz egal ) zbluzgal kogos na forum? zwlaszcza ze wszyscy juz widzieli jej profil na fejsbuku musi byc mila i uprzejma, profesjonalna chocby w srodku ja wykrecalo :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że mnie naprawdę nie skręca. :) Ja taki mam charakter i już. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuchy miały takie być. :) To był zamysł stylistyczny tej sesji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam z waszymi radami
:D Czy wy wszystkie jestescie nienormalne? :D Facet gruby, facet niech wlosy zetnie, facet to a ty owamto...Kurcze a moze oni chca wlasnie tak :D Czy zetnie wlosy czy nie bedzie nadal tym samym mezczyzna. ktory urzekl Zia i w ktorym sie zakochala. A pasja dziewczyny z ktora swoje wesele i slub planuje co was tak "tyka"? Cieszy sie tym dniem, planuje i to jej sprawa jak chce aby wygladal. A ze szykuje sobie od razu reklame przyszlej firmy? Coz, przyjemne z pozytecznym, ma dziewczyna leb na karku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeja
pokaż swojego, chętnie ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jestem tylko ciekawa
nie mowie ze jest cos zlego w tej reklamie, niech sie reklamuje, tylko bylam ciekawa czy korzysta z porad fachowcow czy to jej wlasna inwencja tworcza mi mala- co ty chcesz teraz odchudzac czy wlosy scinac, przed chwila mowilas ze to takie super rokers, idz lepiej lizac tylek komicznemu 🖐️ moze gdzies kreci teraz na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeja
hehe mi mała może i masz klasę, obycie i kulturę ale siedzisz w drugim rzędzie za Zia :) hmmm ostatnio trochę ci przybyło tu i tam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeja
nie muszę się wysilać, tak tylko zaglądnęłam skoro dziś tak aktywna jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale temat!
Oberzalam zdjecia, cale watku nie czytam bo znowu o tym samym - zazdrosc, opluwanie jedni drugich - ale po cholere??? Przeczytalam ostatnie odpowiedzi i mi wystarczy. Do autorki - zdjecia boskie, fotograf ma oka i obrobke zrobil swietna. Nie wiem ile zaplacilas, ale bylo warto kazda zlotowke! Ja niedawn mialam sesje rodzinna (z narzeczonym i naszym dzieckiem) zaplacilismy masakryczna kase, ale efekt ni jak sie ma do Twoich zdjec. A poza tym ladna z Ciebie dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeja
dziś takie barwy mi odpowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotograf spokojnie może dojechać. :) Jutro ma np. ślub w Szczecinie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeja
mi mała twój nos cię zawodzi, a szkoda :) tyle w twoim temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeja
mi mała - głupota i naiwność jest również domeną czarnych nicków... proszę nie psuj już topiku swoimi podejrzeniami :) może załóż nowy wątek pt. "kto mnie dziś widział" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm - pytałem się o fotografa bo wg mojej opinie zdjęcia są przeciętne - niby zieleń ale elektociepłownia - niby klimat z koszykiem no ale co do tego koszyka - nic. Fajnie wyszliście (pomimo facjaty twojego przyszłego meża - nie ma co się oszukiwać, do tego spodnie trochę przydługawe - nie za bardzo wiadomo o co w tym jego stroju chodzi - ty słodka jak Jabłczyńska) ale czegoś w tych sesjach brakuje - takie pomieszanie: klimaty industrialne z lekkim wypasem, torchę folku, trochę romantyzmu, jakieś efekty które bardziej czynią zdjęcia nieczytelnymi ... nie wiem jak wy ale ja bym zmienił fotografa i nadał sesji jakiś tematyczny sens aby była spójna - chyba że chodziło wam o takie pomieszanie z poplątaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic właśnie o takie chodziło. :) Miał być piknik stąd ten koszyk, niestety nie zdążyliśmy go zapałnić ale będzie ten temat pociagnięty(z tym samym koszykiem) na plenerze poślubnym. :) To była część romantyczna a druga cześć miała być rockowa, industrialna itd. :) Miały być kontrasty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zamiast tego koszyka wziąłbym metalową skrzynkę na narzędzia - w niej metalowe kubki, mocny alkohol, zamiast noża do chleba pilarkę spalinową ... :) Byłoby i hard rockowo i indystrialnie - widziałaś kiedyś metala z wiklinowym koszykiem ?? To tak jak skinowi dać koszulkę z napisem "Love people" - heavy metal to Harley Davidson nie Porsze :)), duża klasyczna bryka - bo metal to samiec typu alfa. Wszyscy się czepiają tej sesji nie dlatego że jest zła i miała mieć w sobie kontrast (wiem jakie było zamierzenie, widać je) ale dlatego że pełno w niej sprzeczności i ludzie widzą w niej karykatury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×