Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Nasza sesja narzeczeńska

Polecane posty

Gość belzedup
zia- nie myślałaś, żeby się leczyć :O po ślubie będziesz wklejać fotki mieszkania, obiadków? i nie zapomnij o szczegółowej fotorelacji z porodu :O a wracając do ślubu, nie widzę nigdzie zdjęć waszej bielizny. Poproszę o fotki :) szczególnie gacie twego szanownego :O no i skarpety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, no to rozumiem. Ale spojrz na te strone, ktora podalam i porownaj sesje narzeczenskie- Wasza, i te w wykonaniu w/w studia.... Zia, strasznie wyjezdzasz na kasie :) mnie najzwyczajniej w swiecie byloby szkoda kasy na pokaz barmanow, czy inne "cuda". Wystarczy dobry DJ; w koncu to nie happening z calym frontem atrakcji, tylko (przynajmniej dla mnie) jeden z najintymniejszych dni w moim zyciu :) i nie chcialabym z niego robic takiego widowiska. A jedyne co moge powiedziec, to ze pieniadze na ktore samemu sie nie zapracuje latwo i przyjemnie sie wydaje ;) Powodzenia w dalszych przygotowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego, że podała budżet, skoro temat tego wymagał? Nie ona pierwsza i ostatnia podała przybliżony koszt swojego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie. :) Takie wątki są na gazecie normalne. I dziewczyny podają budżety itd. Ja już tego nie robię bo wokół mojego jest dużo kontrowersji. Ale nie robiłam nic innego niż inne PM na tamtym forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTY ZIA
na gazecie podalas budzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo inne tez go podawaly
to i ona podala swój :o Kurwa co za tępy naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, w czasie tamtego zestawienia dużo dziewczyn podawało budżety to było normalne. Teraz już swojego budżetu nie podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanelka :)
ehhh okropne sa te zdjecia to malo powiedziane... Twoj chlopak nie moze obraciac wlosow? Ja wiem. ---> NIE WYGLAD SIE LICZY ALE skoro jest otyly to po oszpeca sie jeszcze bardziej?? To tak jakby wzial sobie kredke i namalowal pryszcze... Sam sobie robi krzywde. Zdrecia sa okropne... Zly fotograf. Wykrecona noga itp jest wiele wiele takich drobnostek... zycze Wam szczescia a Twoj facet musi byc strasznym leniem wystarcy przeciez czasami 2 min i wyglada sie jak czlowiek... Mogl przynajmniej dobrac ciuchy do sesji..... TY -> sukienka on-> FIFRAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na UW. :) No cóż, ja wiem, że dla ludzi z "normalnych" środowisk długie włosy u faceta mogą być trochę szokujące, dla mnie nie są. Poza tym ja lubię dużych facetów o czym już wielokrotnie pisałam. :) Co do tego, że wygląda jak fifrak(co to w ogóle za słowo?) to takie było zamierzenie sesji i stylizacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chanelka :)
hmmm z normalnych srodowisk... No ale skoro on Tobie pasuje. Wazne zeby Tobie bylo dobrze. inna sprawa ,ze Ty jako ladna i zadbana kobieta mozesz go troche przydusic zeby miec prystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty zia
ale zia tylko na sesji jest ladna i zadbana poogladajcie sobie inne fira gdzie wkelja swoje zdejcia bez stylizacji, makijazu, fryzury przecietna dziewcyzna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie mówiłam, że jestem miss świata. ;) Poza tym zdjęcia które mam gdzieś na serwisach są głównie z naszego okresu hipisowskiego, także same rozumiecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się spełni pewne warunki to tak. ;) A zdjęciami miałam się podobno nie dzielić. ;) Poszukam coś. :) Bo mało mamy w ogóle zdjęć, stąd też m.in. ta sesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi przyszlych gości
weselnych, tak ich będą PM bombardować tymi kolejnymi "atrakcjami", że na samo trywialne weselenie się czy tańce biedacy nie będą mieli w ogóle czasu ;) i jeszcze ganiani od pokazów barmańskich do fajerwerków etc. dostaną zadyszki na bank i wesele zapamiętają wyłącznie jako wielkie zmęczenie ;) zia, spasuj, zlituj się nad goścmi, albo zamęczysz ich na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy. :) U nas właśnie będzie pełen luz. Będą trzy elementy takie zaplanowane i będzie to powitanie, tort i pokaz barmański w ramach oczepin, czyli normalnie tak jak na innych weselach. U nas nawet będzie trochę więcej luzu niż na tradycyjnym weselu ponieważ nie mamy przerw zespołów ani nie mamy dużej ilości posiłków kiedy trzeba zjeść i oderwać się od zabawy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak, pewnie dobra srednia :O Ale z tym nie mialas pewno problemu, jakto na priv szkole niestety... Brat mojej kolezanki tez tam studiuje prawo, i szczerze- zajmuje sie chyba wszytskim oprocz uczenia sie, wlasnie skonczyl studia, a nie potrafi wskazac roznicy miedzy podejrzanym, a osobą podejrzana :D Naprawde dziwie sie, ze jeszcze ktokolwiek chce tam studiowac. Nie slyszalas, ze KupSobieWyksztalcenie jest wszechobecnym obiektem kpin juz nie tylko w krk? Dobrze, ze sie przenioslas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merbaseva
mala_zielona_zabka Chyba chodziło ci o różnice między podejrzanym a osobą podejrzewaną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merbaseva
Pudlo :D W ogóle prawa nie studiuje. To wyjśnij mi co miałas na myśli ;-) bo chyba się zagalopowalaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak nie studiujesz, to i tak nie ma sensu tlumaczyc ;) To jest juz wiedza "branzowa", niepotrzebna do niczego ludziom z innym zawodem. Ja topisalam do Zia, ktora studiuje prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynowy wklad zapachowy
nie ważne,jak wygladasz ty lub narzeczony-ważne żebyście się szanowali i kochali.o to przecież chodzi? a tak nawiasem mówiąc z innej beczki..autorko czy nie uważasz,że za bardzo się afiszujesz tym całym zamieszaniem z sesjami,sukniami,zaręczynami itp?śledzę już dosc długo to forum,i stąd wiem o twojej aktywności. rozumiem zdjęcia na stronie fotografa-twój wizerunek krąży w sieci,ale pozwoliłam sobie na jedną rzecz. zaczęlam wspisywac w googlach twój nick Zia86 i co mi wyszło? Zia86 forum,zia86blog zia86 gazeta i najlepsze ostatnie : Zia86 wychodzi za mąż :D dokladnie to mi wyskoczyło po wpisaniu samego zia86. potem sugestie np KAFETERIA - Zia86 i inne panny młode pytanie o czerwień - Forum ... KAFETERIA - Niesamowite torty - Forum dla kobiet Zia86 - zestawienie - Najciekawsze - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl TO najlepsze http://www.przewodnikmp.pl/forum/topic5816.html?sid=896093adb1675cdf8e6f5d2ff698ca60 http://forum.abcslubu.pl/viewtopic.php?p=131016 wizaż.. weszłam w zakładkę google grafika,wpisałam twój nick i doszlam do 9 strony ,a przypuszczam, że te wszelkie zdjęcia sa twoje,bo tam pełno kwiatków,sukienek,fryzur i innych. spoko, rób co chcesz, ja juz jestem po.ale ..nie szkoda ci twojej intymności?waszej?tylko takie krótkie pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czemu ziaaaaaaaaa
nie nie odpisała.na odp przed linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama i zadowolona
Czy ten temat umarł? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latego umarl...
bo ile razy mozna walkowac to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadając na pytanie, ja fora ślubne traktuje jak taki wielki kolektyw w którym można spotkać bardzo fajnych ludzi i podzielić się nimi własnymi przygotowaniami i szczęściem. To tak jakby codziennie umawiać się na kawę z wieloma przyjaciółmi i znajomymi na otwartą imprezę gdzie każdy mógł się przyłączyć, patrzcie jak ciekawe i inspirujące doświadczenie to może być. :) Tylko, że tutaj zamiast stolika i kawy mamy klawiaturę i internet, znak czasów. :) Co do tematu to nie wiem czemu ktoś go odkopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×