Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Hej, mamuśki!:) Ale tu się zaroiło od nowych dziewczyn :) Witajcie 🌼 Musicie mi wybaczyć, ale ja też poczytam dokładniej jutro, wpadłam tylko na chwileczkę :) Cieszę się, że Natalka troszkę lepiej się czuje i jednocześnie współczuję bardzo Liwce, każda z nas wie, jak to jest czuwać nocą przy chorym dziecku, jak serce się ściska przy każdym kaszlu itd... A co do traktowania w szpitalach - ja wysmażyłam w tej sprawie list do premiera :D Bo mnie też potraktowano jak śmiecia, a dlaczego? Bo nie miałam ubezpieczenia, więc od początku patrzyli na mnie jak na jakąś patologię. Co prawda kobiecie w ciąży i tak przysługuje prawo do bezpłatnej opieki medycznej, ale oni i tak się rzucali. I na koniec, jak wredna doktorka mnie zszywała, powiedziała wprost mnie i narzeczonemu, żebyśmy uważali, żeby nam się drugie nie trafiło. Co za bezczelność! Mówię Wam, poród był długi i trudny, ale nie wspominam go tak źle, jak te ich teksty... No nic, cała rodzinka poszła już w kimono, więc chyba i na mnie czas. Spokojnej nocki Wam życzę, zwłaszcza Liwii, może jednak uda się jej pospać przez dwie, trzy godzinki. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) Nikola mi dzis wstala o 5.30 i juz nie bylo mowy o spaniu ;/ wlasnie teraz usnela wiec z jakas godzinke mam luzu. a ja sobie popijam kawusie :) co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNatusi-Liwia...harlow(uk)/Łobżenica.Natuśka.......11. 0 9.2009 Boubzilla-Ania........Birmingham (UK)........Jack (Kubus)..19.07.2009 Mamax2-Martyna...Gdańsk/elbląg........... Zuzia..........20.02.2009 i Córeczka--------ok 21.10.2010 Niuńka-Monika.......Tarnów...................Szymon.... ....22.09.2009 pour pour-Marysia...Poznań...................Olaf... ........ 10.08.2009 agawerka .............Zgorzelec................Nina............29.07. 2009 Diana.................Warszawa................Kubuś..... ......20.06.2009 Duszyczkaa24......Bydgoszcz................Wojtek..........02.10.2009 malinka7001........Nowa wieś.................Julia..............15.11.2009 Filipki.................Łódź.......................Gosia ...........23.07.1998 i Zuzia...29.09.2009 oraz Piotruś ..... ok 30.10.2010 MamaNikolci-Marzena.....Siedlce.............Nikola....... ....01.10.2009 witajcie dziewczyny-wpisujcie sie do tabelki-kopiując te ostatnią wlasnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam za wsparcie 🌻 u nas syt wygląda tak: Natusia przespala do 12tej w nocy,potem płacz,noszenie na rekach(nie moge jej szkolic kiedy jest chora) i zasnela.spala do 6tej.dostala 150ml mleczka i nadal spi.ogólnie budzi sie na chwileczke i znowu zasypia-to normalne????? jest taka malenka i bezbronna.bardzo mi jej zal.temp ciagle na poziomie 37.8-38.5st. wiec o wiele lepiej niz wczoraj.ale jest bez przerwy na lekach.nie wiem jak z apetytem bo w sumie nic nie jadla jeszcze.wogóle zastanawiam sie czy to nie trzydniówka-ale wysypki nadal brak. a ja moje drogie spadlam dzis ze schodow <wow> mamy takie zakrecane w domu.obilam sobie porządnie tyłek,kosc ogonowa zbita ze ledwo siedze,zdarty łokiec do krwi i pełno siniaków!!wyglądam jakbym wyszla z wypadku samochodowego. jade dzis odebrac przetłumaczony akt urodzenia Natalki i wtedy idziemy wreszcie sie zameldowac z małą u nas w domku.wyrobimy jej pesel itd ;) za tydzień robimy roczek-na jakies 19-23 osoby.jeszcze zobaczymy.mamy wynajety maly lokal.A ze Natuśka urodziła sie w urodziny dziadka to bedzie podwójna impreza :) moja mała kocha Elmo wiec tort tez bedzie tematyczny :D zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. pogoda u nas kapke lepsza niz wczoraj ale szału mnie ma <wow> ja to jestem jednak ciepłolubna istota.chyba solarium odwiedze zeby sie całkiem nie zdołowac w te szaruge :D a co u was kochane? mam nadzieje ze mala z dnia na dzien bedzie sie czuła coraz lepiej i znajde czas zeby do kazdej cos napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liwciu wydaje mi sie, ze to normalne, ze Natalka tyle Ci spi. jest oslabiona od goraczki, od wszystkich lekow wiec podczas snu odpoczywa i nabiera sil :) mysle, ze nie masz co sie martwic. ojj upadek musial bolec :( wspolczuje :( sama juz pewnie ledwo zyjesz i tak sie dzieje ze zmeczenia. wykorzystuj kazda wolna chwile na relaks i odpoczyne ;) u nas niedlugo tez beda pierwsze urodziny Nikusi :P ale planujemy mala rodzinna imprezke, sami najblizsi i tylko torcik ;) niestety nie mamy warunkow na zrobienie ogromnej imprezki :P no ale i tak na pewno bedzie milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwciu to,że śpi cały czas to super ! Sen to najlepsze lekarstwo,organizm się regeneruje.niech śpi jak najwięcej i najdłużej . Dobrze,że już takiej wysokiej temperatury nie ma . Ojej Kochana to jeszcze się poobijałaś :( . Ja też w domu mam schody,ale Zuzia sama na dół nie schodzi . A u nas dobrze,tylko już mi dzidzia na pęcherz uciska i co chwile latam do wc :D . Zuzia dzisiaj wypiła 200 ml. mleczka i zjadła jedna kanapeczkę z twarożkiem . Wstała o 7.30 i teraz bawi się w łóżeczku . U nas dzisiaj pogoda nawet ładna także wybierzemy się na zakupy i spacerek później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałam rodzinną małą imprezke ale to wlasnie jest te 19 osób :o my,rodzice,chrzestni i siostra mojego M z rodzinką plus dziadki to wlasnie tyle osób.no ale jakos damy rade ;) ojj zdrowo sie poobijałam.my mamy bramke zainstalowaną zeby natalce do głowy nie przyszlo schodzic na dół ale niestety mamusia uczy córke a sama zrobiła ślizg po schodach :D chyba faktycznie to ze zmęczenia bo juz 10 lat mamy te schody i nigdy nic sie nie stalo.w dodatku na scianie mamy grysik wiec łokciem niezle przytarlam.szwy niepotrzebne coprawda ale krwi sie troche polało :( jak Natalka wstanie to myslicie ze moge z nią wyjsc na spacerek czy raczej siedziec w domu??? Martyna hihi :D a mi brakuje tego uczucie parcia na pęcherz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,jak ma temperaturę to z nia nie wyhcodź !! Dopóki ma gorączkę daruj sobie spacery,to dla jej dobra . A ja mam te parcie na pęcherz pod dostatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką kiepską cere,te wypadające włosy no i paznokcie nieciekawe ze szok,a wyniki przeciez byly super! wiec chyba stres i zmeczenie sie postarały o taki wygląd.polece w tyg do apteki,moze skrzyp kupie i mi troche pomoze zimno dzis zimno,nawet mysle zeby dzis rozpalic w piecu,bo inaczej sie nie da chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli nie ma goraczki to na troche mozesz wyjsc, ale dzieci z temperatura nie powinno sie brac na dwor. Moja Nikola z biegunka troszke wychodzila i nic jej nie bylo. jezeli masz w miare ladna pogode i dziecko nie ma goraczki mozecie pospacerowac to na pewno zrobi dobrze i tobie i malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sprawdziłam-ma 37.5. czyli co,moge wyjsc?????? pogoda hmm 8stopni,wiatr słaby,nie pada,zachmurzenie takie umiarkowane (gosh,na pogodynke mnie nie wezmą :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba nie ryzykowala i jeszcze posiedziala w domu. moze jutro malej goraczka minie to na spokojnie pospacerujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie:-) Narazie relaksuje się nad kawą:-) Chce ktoś? pour pour nie ma co się przejmować naszą służbą zdrowia bo co niektórzy nie powinni w niej pracować mam na mysli lekarzy pielęgniarki Liwia mała niech spi jak najdłużej tylko nie zapominaj o piciu Ja bym nie wychodziła z nią na dwór Martyna a jak Twoja niunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niunka :) ja wlasnie tez popijam smaczna kawke... jakos trzeba sie rozbudzis skoro pogoda nie sprzyja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×