Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

U mnei tez pogoda wstretna leje zimno br Mnie w ciązy całkowicie odrzuciło od kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna ja taka własnie pije dwiełyżeczki kawy troszku mleczka i łyżeczka cukru a i musi byc w kubku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z jednej lyzeczki kawke popijam, pol lyzeczki cukru i troszke mleczka :) mmmm pycha! nie ma to jak kawa z rana :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wstaję to jeszcze dobrze oczy nie otworzę i już wstawiam wodę na kawkę :D . A jeszcze w ciąży to jakieś ciasteczko,batonik i ... ważę coraz więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy moglam jesc tylko slodyczek :) jednak chyba cos w tym jest, ze na dziewczynke chce sie slodkiego a na chlopca kwasnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszłam i to dość szybko tylko teraz wydaje mi się,że ważę za dużo,za dużo już przytyłam chyba :( . Ja nie jestem jakąś lalunią,ale też lubię wyglądać i czuć się atrakcyjnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w swojej ciazy przytylam 11kg, najpierw przez pierwsze 3miesiace schudlam 4kg, pozniej zaczynalam tyc i potrafilam przytyc 4kg w miesiacu :P to byl szok. ale teraz tez wrocilam do swojej wagi. zostala troche brzuszka ale nie jest tragicznie... no i zostalo pare rozstepow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właśnie te rozstępy dobijają :( . Wrrr nawet jak dojdę do swojej sylwetki to z strojem dwuczęściowym mogę się pożegnać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez tak mowilam a w tym roku i tak na plaze wyszlam w stroju dwuczesciowym :) czesc rozstepow przygaslo, czescia sie nie przejmuje. kazda kobieta po porodzie ma jakies "wady", najlepiej je zaakceptowac i sie nimi nie przejmowac ;) patrzac na dziecko wiem, ze bylo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja w ostatnich miesiącach ciązy tyłam po 1 kg ale za to teraz po ciązy przytyłam z 3 kg Jak ja bym chciała jesc i nie tyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed ciaza wazylam 50 kg a teraz waze 50,5 wiec zadna roznica. i tez potrafie zjesc oj potrafie... ;p ale co zjem jakos szybko spale z mala ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale kochana teraz jestes w ciazy wiec sie ni liczy :P pogadamy jak urodzisz drugiego dzidziusia i dojdziesz do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy tak szybko, na brzuch probowalam cwiczen, lekkiej diety i nic, ani kg nie spadlo wiec dalam sobie spokoj ze wszystkim i tak jakos samo polecialo. duzo spacerow z wozkiem i chyba to wystarczylo :) a teraz potrafie zjesc wiecej niz w ciazy :D tylko slodyczy chyba mam dosc, w ciazy moglam zyc na samych slodkosciach a teraz praktycznie nie jjem wogule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj mam nadzieję,że mi się w ciąży też słodycze "przejedzą" i będę miała dość . A ja już jesienią urodzę i nie wiem jak to będzie z tymi spacerami . Bo wiadomo jaka jest jesień . Deszczowa i ponura :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×