Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

moja mala juz wlasnie wstala wiec sobie nie pogadam, zajrze wieczorem jak usnie :) pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze wszystkiego dobrego dla Was i dla Waszych pociech! zdrowka przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciezkie zabkowanie pediatra poleca viburcol czopki przeciwbolowe, goraczkowe. nie wiem jak one zdaja test bo nie uzywalam ich nikola swietnie znosi zabkowanie wiec nie sa jak narazie mi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam paracetamol i ibufen w syropie,nurofen w czopkach i viburcol-ale to lek homeopatyczny i kompletnie sie u nas nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Natusi- bardzo wspolczuje, najgorsza taka bezradnosc i patrzenie jak dziecko sie meczy a mama nic nie moze jej poradzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka82 - moja Nikola nic nie jadla :( 100ml kaszy, zupy pare lyzek i tyle :( ale lekarz kazal wlewac w nia jak najwiecej picia, herbatki ktora lubi i kisiel. dzis juz jest duzo lepiej, apetyt jej wrocil. lekarz kazal wprowadzic diete lekkostrawna, bardziej dawac to pojedzenia flipsy, suchary, buleczke, zadnych owocow ani sokow owocowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ze tak się skonczyło:-) Moj je pije tylko od razy zrobi kupe ja tylko chodze i go przebieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) i tak mala jest bardzo chorowita, ciagle cos lapie i czesto konczy sie zapaleniem oskrzeli i niestety zastrzykami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aeris
Też się dołączam :) Jestem mamą prawie rocznej córeczki- Sary (dokladnie 25.09. bedzie roczek). Moja mała od urodzenia anioł,spokojna,przespane noce,grzeczna...no po protsu cud-miód.;) Ale żeby za dobrze mi nie było,to już zaczyna rozrabiac troszkę. Z jednej strony cieszę się,bo widzę,że zdrowa,żywiołowa,ale z drugiej nie ukrywam,że nieraz mnie szlag trafia,jak mówię NIE WOLNO,a ona robi dokładnie to samo dalej,tylko jeszcze dodatkowo cieszy się z tego.:D Mimo wszystko problemów z nią nie mam,dlatego bardzo współczuję,jak czytam niektóre wasze wpsiy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli programem obowiazkowym tak?? no to jest wlasnie szczepienie obowiazkowe-na odre swinke i rozyczke-nazywa sie MMR II-szczepienie w 13 miesiacu zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to przepraszam ale tak czy siak nie pomoge bo jeszcze tego szczepienia nie mielismy, mala jeszcze nie ma roczku. a co podobno dzieci zle znosza ta szczepionke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jeszcze nie szczepiłam mały ma dopiero 11 mięsiecy Na dzien dzisiejszy mam zamiar go zaszczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie! za duzo sie naczytalam na ten temat- podobno nawet moze powodowac autyzm ale niby nie ma dowodow, ale mamy pisza ze dziecko staje sie wycofane, smutne, jesli np cos mowilo to przestaje jesli chodzilo to przestaje, dziecko zatrzymuje sie w rozwoju itd. straszne to i dlatego boje sie tego szczepienia a jest obowiazkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropne jest to co piszesz :( az strach isc na czszepionke.... czasami lepiej nie wiedziec na co sie czlowiek naraza, u nas jak narazie nie bylo zadnych problemow ze szczepionkami, mala wszystko znosila dobrze, mam nadzieje, ze i po tej przymusowej szczepionce tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.moja choruszka spi.ja odpoczywam.nie chce zjesc obiadu,dalam troche owocków ze sloiczka-zjadla pół.chociaz tyle.poje sobie wode przez sen :) temp spadla znowu wiec czekam co bedzie dalej.mam nadzieje ze na wieczor nie wzrosnie.jestem zaopatrzona we wszystko co mozliwe. rozmawiacie o szczepieniach-my ze wzgledu na miejsce urodzenia i nasz pobyt robimy malej szczepienia w anglii.teraz bedziemy lecialy pod koniec wrzesnia lub pazdzierniku w odwiedziny do M to przy okazji ją zaszczepimy.tam nikt nie pyta czy chce taką c\y inną szczepionke,wszystkie dzieci mają to samo i zadne nie choruje z tego powodu.obowiązkowe są mening. i pneumokoki. jestem wykonczona.nie wiem co ze sobą począć.najbardziej mnie martwi jej brak apetytu.mam nadzieje ze to chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Natusi na pewno bedzie dobrze, trzeba w to wierzyc! dawaj malej moze jakis kisielek, biszkopty czy sucha bulke zamiast zupek, na pewno jej nic nie zaszkodzi, a tez jak bedzie glodna troche tym sie najje, koniecznie niech sporo pije zeby sie nie odwodnila. jak to mowia matka wycierpi wszystko i niedlugo juz nie bedziesz pamietala tego zmeczenia, dla dziecka zniesie sie wszystko. 3maj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle samo jest i zwolenników co i przeciwników szczepień Liwia jak mała ma biegunke to moze jej nie podawaj owoców Dasz rade jestes twarda babką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika,owocow mowisz nie? :o jejku ale ona nie chce nic innego ;( moze jej dam bułeczke,tylko nie wiem czy zje-bede próbowac. dziękuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malej gotuje normalne kisiele takie z torebki i nic jej po nich nie jest, wiec nie bawie sie w gotowanie "domowego, swojego" kisielu. na pewno gotowane przez siebie sa zdrowsze, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aeris
No ja moją małą też szczepię programem niepłatnym-obowiązkowym; nie ukrywam,że nie bardzo mnie stać na płatne szczepionki,poza tym czytałam parę niepochlebnych opinii na ich temat.Ale wiadomo,każde dziecko reaguje inaczej.:) Moja lekarka bardzo gorąco namawiala mnie na szczepionkę przeciw pneumokokom- o ile pamiętak kwota rzędu 350 zł- ale podziękowałam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×