Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Ehh "złoty" mąż:-) mój M żeby jechać z małym autem to nie ma sprawy ale żeby wózeczkiem iść na spacer to cięzko:-) Szymek w aucie też śpi ale jak tylko zrobimy jakis postój to od razu się budzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,stara się jak może,szczególnie teraz jak jestem w ciaży . A właśnie mój M. jak się urodziła Zuzia to pierwszy chciał iść z nią na spacer. Zresztą do tej pory jak z nim idę z wózkiem to on wózek prowadzi,a ja za nim lecę,bo on kroki to ma kilometrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie mogłam się doczekac kiedy małego wezme na ręce i przytule:-) ale mała niech siedzi jak najdłużej napewno czekał by ją inkubator a wiesz ile już wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe u mnie na pierwszym spacerze to była "kłotnia" kto Go będzie wieść a teraz sama muszew dreptać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zawsze śmieję,bo jak z nim idę to nie dość,że ja przy nim niska to jeszcze jego krok to moje trzy i ona zawsze z przodu z wózkiem,a ja lecę jak głupia za nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :D . Ciekawa jestem jak zareaguje na drugie dziecko,bo Zuzia to taka jego córeczka i oczko w głowie . Chociaż bardzo się cieszy na drugą dzidzię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka ładnie:-) Mąż napewno będzie obydwie kochał traktował tak samo jedynie Zuzia może byc zazdrosna o dzidzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba imię Carola,ale nie Karolina . Ale czy w Polsce takie imię nie będzie się jakoś na niej odbijało ? Nie jest zbyt udziwnione ? I podoba mi się jeszcze imię Karima i KariNa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dasz na imię Carola to i tak dużo osób może na nią wołać Karolina:-) ok zmykaj papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jestesmy w domu,mala spi.ma 38st.zbili jej jakos lekami.dostala kroplówke,bo troche odwodniona.podaje jej wode łyżeczką na sile bo nie chce pic.co chwile sie budzi i placze wiec włączylam suszerke niech troche odpocznie.ja jestem wykonczona,oczy mam na zapalki.wszystko przez te cholerne zeby.jak M wroci musze podjechac do apteki bo srodki przeciwzapalne i mam jej podawac czopek co 6h.mowie wam-normalnie katorga z tymi trzonowymi! mala byla w nocy tak rozpalona ze nawet zimne oklady nie pomagaly.jak tylko dolozylam jej do glowy zimna pieluszke to byl ryk jak cholera. i w dodatku dostala biegunke.opadam z sil.musze jej zrobic cos lekkiego do zjedzenia.jak macie jakies pomysly to mi pomózcie.bo ledwo mysle wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przez ząbkowanie miała taką gorączke? Bidulka:-( musi jeść tylko rzeczy lekkostrawne i dalej duzo pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ma 39.3 jesli nie spadnie pojedziemy do szpitala,wygląda na to ze bedziemy musialy tam zostac,bo leki nie dzialają :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny :) jestem mama 11 miesiecznej Nikolci :) chcialabym sie do was przylaczyc i od czasu do czasu poplotkowac z kims, kogos sie poradzic, pozwierzac. Piszecie tyle ciekawych rzeczy. Machacie tak szybko ze nie sposob to wszystko nadgonic. w ciagu dnia nie bardzo mam czas na siedzenie przy kompie bo corcia slabo spi. spi w dzien tylko dwa razy ale po ok 30min wiec zanim ogarne dom czy zrobie cokolwiek innego juz wstaje. ciezko mi bedzie zapamietak ktora z was jak sie nazywa, jak nazywaja sie wasze pociechy ale mam nadzieje, ze sprostam zadaniu i za kilka dni bede bardziej obcykana. wspolczuje mamie ktorej dzidzia goraczkuje :( moja jeszcze nigdy nie miala goraczki ale wlasnie od dzis ustala u niej biegunka ;/ najgorsze jak malenstwo zachoruje- chcialoby sie pomoc a nie wiem sie jak. Nikola jest moim pierwszym dzieckiem i nie bardzo wiem co i jak. chcociaz z biegiem czasu idzie nam lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy kolejną mame a naszym gronie:-) Wpisuj się do tabelki Mała miała biegunke? Ile dni u niej ona trwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek od rana zaczela ostro "walic" nie nadarzalam zmieniac pieluch, pojechalam do lekarza. w sobote juz spokojnie bylo zrobila tylko dwa razy ale bardzo rzadka kupke. dzisiaj bylysmy na kontroli i juz jest super. leki podawac jeszcze do jutra ;) ponoc teraz strasznie dzieciom dokucza biegunka, wymioty i goraczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaNatusi-Liwia...harlow(uk)/Łobżenica.Natuśka.......11. 0 9.2009 Boubzilla-Ania........Birmingham (UK)........Jack (Kubus)..19.07.2009 Mamax2-Martyna...Gdańsk/elbląg........... Zuzia..........20.02.2009 i Córeczka--------ok 21.10.2010 Niuńka-Monika.......Tarnów...................Szymon.... ....22.09.2009 pour pour-Marysia...Poznań...................Olaf... ........ 10.08.2009 agawerka .............Zgorzelec................Nina............29.07. 2009 Diana.................Warszawa................Kubuś..... ......20.06.2009 Duszyczkaa24......Bydgoszcz................Wojtek........ ..02.10.2009 Filipki.................Łódź.......................Gos ia ...........23.07.1998 i Zuzia...29.09.2009 oraz Piotruś ..... ok 30.10.2010 MamaNikolci.........Marzena.....Siedlce.....Nikola...........01.10.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×