Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

U mnie jeszcze się bawi koło 21 Go wykapie butla i spanie:-) Tylko budzi mi się często w nocy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ok 2 miesięcy Budzi się w nocy i płacze czasami trwa to godz aż Go uspokoje Lekarka powiedziała że dzieciom w jego wieku tak się zdarza Przeżywają dzień w nocy i może to trwać do 2 lat życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tak było do czasu Wczorajszej nocy nic nie chciał ani pić jeść czy smoczka tylko płakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja jestem dopiero teraz, bo mały płakał w łóżeczku, więc wzięliśmy go jeszcze, żeby się z nami pobawił, a teraz usypia obok taty na łóżku :) Ja w naszym szacownym kobiecym towarzystwie zawstydziłam się swoich zaniedbanych włosów, więc teraz siedzę z farbą na głowie i odczekuję pół godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie narzekam aczkolwiek są takie noce ze spie po 3 godz:-( Ja mam zamiar dopiero w pażdzierniku iść do fryzjera:-) Drogie mamusie kupujecie swoim dzieciom prezent z okazji roczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieci posnęły tzn Tomus juz dawno poległ a córcia dopiero teraz poszła z tatusiem spać :) Liwo nie pamiętam o co poszło na tamtym topiku bo po porodzie żadko tam zaglądałam, ale coś pomarańczki narozrabiały :P:P chyba Cie pamiętam i nie wiem czy nie mam na NK, tzn może miałam bo pousuwałam parę osób których nie kojarzyłam... tylko jakos mi imię Twojej córci nie pasuje bi nie kojarzę :P:P a ja jutro oststni dzien wolnego i w poniedziałek do roboty:P:P dzieci pobudka chyba po 6 bo o 7 musze wyjechac z domu... i tak w ogóle mam ochote zapisać się na angielski (mam doła po tym jak byłam teraz w irlandi że nie zawsze potrafiłam powiedzieć co chce :P:P:P) i na kurs ksiegowości, to bym przynajmniej mężowi i szwagrowi poprowadziła a nie trzeba komus płacić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunka dobry temat:):) ja mam dylemat, bo młody ma cały zestaw po siostrze zabawek i mam dylemat co mu kupic i co powiedzieć rodzinie żeby mu kupiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pasowałaby taka zabawka żeby mały się nią bawił:-) Fajnie masz że wracasz do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dop teraz,mala spi ;) Stelka-pamietasz napewno angioletto ;) O prezentach mowa :D moja córcia ma 11go wrzesnia roczek a wyprawiamy 10go.Juz jej kupilismy zebre z fisher price.Używaną na ebayu.na nową nie mamy kasy,a ta jest calkiem fajna i niezniszczona :) wyczyszcze ją tylko i bedzie git ;) dziewczyny macie cos godnego polecenia na wyciszenie/lepszy sen dla dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz to ja odzyje :):) kocham swoje dzieci nad życie ale to 24h z nimi juz mnie dołowało i potrzebuje wyjść do ludzi :):):) no a co do prezentu to ja chyba postawie na klocki Lego Duplo...karola ma kolejke ego duplo i z tomkiem się ciagle o nia bije to poproszę o inny zestaw z kolejka i pewnie jakieś auto bo tego akurat mamy mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawki-ja mam mało,po nikim nie dostalam,ani tez nie kupowalam duzo.wiec rodzinka ma pole do popisu ;) ale zrobilam liste rzeczy ktore są nam potrzebne.a to dlatego ze wszystko mamy w londynie i tu jakby musimy zacząc wszystko od początku,wiec potrzebuje nawet posciel dla małej,reczniki,zabawki wlasnie,kosmetyki itd.teraz wszystko prowizoryczne-tymczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwio no tak myślałam ale nie chciałam pisac niku na forum :):) no dopiero co pamietam jak rodziłysmy a to juz rok minął :):) fajna Ta Twoja córeczka :) co do prezentu to ja też czesto kupuje używane :) zawsze to taniej a staram sie kupować takie w mairę nie zniszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka do pracy wracasz??????????wow! podziwiam,ja sie tak ''zadomowilam'' ze na studia wrócilam,byleby nie isc do pracy :o jeszcze :D zresztą prace mialam w uk,a w polsce jeszcze nie pracowalam,dopiero bede wyrabiac zawód.oby sie udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamwszystkiemamy
Cześć dziewczyny. Zapraszam Wszystkie mamusie przyszłe i obecne,jak i kobiety które są w trakcie starań o dzidziusia na nowo założone prywatne forum. Jeśli macie ochote i czas podzielić się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z ciążą, porodem, połogiem i macierzyństwem oraz chcecie poznać nowe mamy to gorąco gorąco ZAPRASZAM. Jest wielee przeróżnych działów na któryc na pewno odnajdziecie kompanki do rozmów. Pomóżce rozkręcić naprawde świetne forum : GWARANTUJE MIŁĄ I PRZYJEMNĄ ATMOSFERE!! Zarejestruj się na http://www.mamazjajem.fora.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka-dobrze cie tu widziec ;) wiesz co,przyjechalam tu z myslą o wakacjach ale w miedzyczasie podjelam decyzje powrotu na studia(ost rok kiedy moge wrócic-potem musialabym od początku zaczynac).wiec mam 5 lat przerwy-koszmar,nie pamietam jak sie uczy :D i te róznice programowe do zaliczenia.w dodatku zapisalam sie na technike weterynaryjną którą zaczynam juz 11go wrzesnia! :( i tak zostalam.mój przyszly szanowny małz bedzie do nas dolatywal tak czesto jak to mozliwe.no i ja tez bede z natalką kursowac tam,bo mam tam tez swoje ''biznesiki'' :) mysle ze pod koniec wrzesnia polecimy,chocby na szczepienia.ale mój dom jest juz tu,w polsce.nie wiem tylko jak dam rade sama z natalką w duzym domu bez niego :( bede miala dziecko,studia dwa kierunki,palenie w piecu,obowiązki itd.bedzie ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka dziękuje ;) wlasnie ja tez pamietam nasze porody,az trudno uwierzyc ze juz rok pózniej :) czas leci jak szalony! dziewczyny wklejajcie zdjęcia naszych maluszków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×