Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

witam ponownie:-) ja juz druga kawke pije ktoś jest chętny? zapraszam:-) U nas w koncu nie pada nawet słoneczko się pojawia:-) jak tak dalej będzie to po obiadku na mały spacerek bo juz mam dość siedzenia w domu:-( Musze młodemu kupić buty bo juz wyrósł a w sandałkach nie będzie teraz chodził:-) Mam problem bo nie wiem czy kupić jak narazie adidaski czy juz trzewiki? Doradżcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka niby dzieci w żłobku ale ja ciagle nie mam czasu :P:P:P mama Natusi czyli Liwio :) ja tez pisałam na tamtym forum, ale jakos prywtane mi nie odpowiadało :) ale Ty chyba pod innym nikiem pisałas?? co do córeczki super że lepiej, a co do rozkładu dnia wszytko wróci do normy, moja jak miała pół roku tez przechodzila coś w rodzaju jelitówki tzn i wymioty i biegunka (całe szczęście bez szpitala) też poiłam przez sen itp, i fakt że nie ma nic gorszego niz choroba dziecka!! selena to ja Ci napisze jak u nas było: Karola alergik i bardzo długo na słoiczkach była, ale jak poszła do żłobka (miała chyba z 15 miesięcy) tam Panie nauczyły jeśc normalne obiadki itp natomiast synek ma podejrzenie alergi ale unikamy wszystkiego co związane z nabiałem i generalnie je wszytko co nasze, ja gotuję np zupe to nie przyprawiam jej, na końcu odlewam jemu a nam doprawiam, mięso jak robie to osobny kawałek dla niego bez przypraw itd :) i praktycznie zaczęłam go przyzwyczajać do naszego jedzenia jak skonczył chyba z 7 miecięcy :) teraz w żłobku je normalnie jak inne dzieci i to te starsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj na obiad zaplanowane mam bitki z szynki w sosie dla mlodej odkroilam kawalek i bede dusila z warzywami mialam jej osobno ugotowac rosol ale stwierdzialam ze jak jemy razem to niech ona tez sprobuje:)zobaczymy moze sie uda. jestem po 3 tygodniowym urlopie i tak ciezko jest mi znowu wszystko organizowac:(opieka nad mloda,gotowanie,sprzatanie,pranie heheh rozleniwilam sie dobrze ze mloda lubi spac popoludniu...wlasnie zasnela..to wkoncu sie za cos wezme a tak mi sie nie chce:(:( pije druga kawe a oczy same sie zamykaja:( nie ma co gderac tylko zabrac sie do roboty tak wec pedze moje panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na linku ponizej przedstawiam Wam moje dzieciaczki:)no i siebie:)pochwalcie sie swoimi:):):)slonecznego dzionka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodne matki
dzieci w zlobku a one z nosami przed monitorem zal tych dzieci co z was za matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja właśnie nakarmiłam Zuzię i położyłam ją spać . :) . Kurcze tak szybko piszecie,że nie nadążam czytać :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,tylko,że już mam piłeczkę dość sporą . A mój mąż się śmieję i mówi " M. oddaj dzieciom piłkę " :D . A jak Twoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kochane ja na chwilke bo jade z małą do babci :) wyobrazcie sobie ze Natalka dostała wysypke!!!!!!!!!! czyli to jednak była ostra trzydniówka :o szkoda tylko ze lekarze mieli problem z rozpoznaniem :o no nic-natalka póki co pije troszke wiecej-choc nadal kiepsko,ale zaczela za to powoli jesc! :) nietstey nadal lezy i prawie caly czas spi,ale tak jak pisalyscie-to dobrze :) stelko-pamietam cie :) tak pisalam pod innym nickiem,niestety musialam go zmienic poniewaz sprawa o którą wtedy poszlo nie jest dla mnie powodem do dumy i mam nadzieje ze osoby ktorym równiez sie to nie podobało są tego samego zdania,niestety doszły hormony po porodzie i tak to wszystko sie posypalo.niewazne.to juz dla mnie zamkniety temat :) pomarańcze-te wścipskie-pełen ignor dla was wiec nie macie tu czego szukac.pisze to po raz pierwszy i po raz ostatni bo zadna z dziewczyn na was nie bedzie zwracac uwagi i odpowiadac :) wiec zyczymy wam milego śledzenia topiku ;) dziewczyny zmykam,ale obiecuje przysiąść wreszcie pod wieczor,nadrobic wszystko i wziac sie za was :D buziole!!! i jeszcze raz bardzo wam dziękuje! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe fajnie mąż mówi:-) ehh każda z nas pamięta tę swoją piłeczke:-) Dobija mnie to siedzenie w domu Chodze tylko do kuchni i cos wcinam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ale Tobie wolno:-) Nie przesadzaj napewno tak nie wyglądasz:-) Poza tym przy dwójce maluchów szybko spalisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... mam nadzieję . Ale już mi ciężko nawet Zuzię na ręce wziąć . Liwia,pomarańczki olewamy :D . Strasznie się cieszę,że to "tylko" trzydniówka . Piszę tylko,bo w porównaniu z rotawirusem to i tak to jest pikuś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dlaczego narzucasz
kolezankom swoje zdanie zeby ignorowac?co one swojego rozumu nie maja?? haha jestes szefowa bandy czy co? zal mi was wyrodne macochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem uziemiona :D burze i leje jak cholerka :o to nic,zrobiłam sobie herbatke i zasiadłam na chilwe przy oknie. musze doprowadzic dom do stanu uzywalnosci bo wygląda tragicznie (mój M sie smieje ze jest czystko tylko ja jestem pedantycznie poukładana :D ) ja pamietam swoja piłeczkę-naprawde wyglądala jak doczepiona.zobaczcie same.to ja w 35tyg ciąży.mialam baaaardzo duzo wód!!!!aha,pewnie zauwazycie rozstępy-niestety zadne kremy,balsamy i inne cuda nie pomogly :o http://img714.imageshack.us/i/brzuszekx.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama razy dwa dlaczego
nie ignorujesz?sama pisalas ze ignorujesz-sprawdz w slowniku znaczenie tego trudnego slowa ;p ignoruj bo sie szefowa topiku na ciebie obrazi ze jej nie sluchasz ;p ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz posypią sie ''miłe'' komentarze od nieproszonych gosci,ale dziewczyny nie zwracajcie uwagi.ja mam w dupie co tam im na sercu lezy :D widac ze tych biednych dziewczyn na zadnym innym topiku nie chcą stąd tez ich zainteresowanie tutaj :D ale leje!!!!! a moje pranie sie tam fajnie suszy na linkach :D aaaa zapomnialam wam powiedziec-kupilam dzis samochód sobie :) mam nadzieje ze bedzie sprawny,póki co jest ok.taki malutki choc 5 drzwiowy opel astra.do szkoly w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie gg ?? napisze wam swój nr,zeby jakby co pomaranczki tylko do mnie sie czepialy.przyda nam sie kontakt poza forum równiez :) to moje gg 291963 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia fajny ten brzusio:-) w porównaniu do mojego to duzy:-) ja tez susze pranie ale w domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika,no brzuszek mialam potezny :D naprawde! mialam strasznie dużo wód no i natalia do drobnych nie nalezala :D sama nie wiem jak dalam rade nosic taką piłeczke.uwiezcie mi ze przed porodem bylam jeszcze wieksza,a rodzilam w 40stym tyg ciąży.jak mnie polozna zobaczyla to myslala ze ze 2tyg przenosilam napewno,bo dawno nie widziala takiego ogromnego brzucha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała racje bo rzeczywiscie niezły:-) Ja dwa dni przed porodem byłam u szwagierki w szpitalu (leżała na oddziale ginekologiczno-połozniczym) to panie pielegniarki myslały że ja jestem dopiero w 7 miesiącu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) u nas pogoda sie troszke poprawila wiec zabralam mala na spacerek :) pochodzilysmy godzinke, wrocilysmy do domku i Nikolcia sobie smacznie spi :) przestalo padac nawet troszke wyszlo sloneczko... cudnie ;d a ja sobie siedzie bo mam wolna chwilke ;) obiad zrobiony, dom ogarniety, dwie kawki wypite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Nikolci,ale ci zazdroszcze tego domku posprzątanego :D wiecie co,ja juz jesien czuje,lubie te pore roku,kiedy jest zimno i pada,siedze sobie w domku z ciapłą herbatką,oglądam filmy itd,a kiedy jest slonecznie i chlodno fajniei sie spaceruje,no i te kolory!!!! w miedzyczasie świąteczne reklamy itd jesien tez moze byc fajna :) gorzej niestety sie wstaje o 5tej rano kiedy cicho i ciemno wszedzie,trzbeba wyjsc z cieplego łóżeczka i stanąć na zimnej podlodze no i caly dzien jest sie leko ''przymulonym'' :D:D:D:D no nic,jakos razzniesiemy to :) pojawi sie nam tu pierwszy topikowy bobas wiec bedzie sporo do roboty hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem wyrodna matką bo moje dzieci chodzą do żłobka :):):) :D:D:D:D:D i dobrze mi z tym:):):) ch...j Was pomarańcze to obchodzi!! może mam taki kaprys!! a może pracuje w domu itp!!! ale tłumaczyc się nie będe:P:P:P no i ja wyrodna matka lece poi dzieci :):):) a przed na zakupy:):) później napisze cos więcej:) \mam tylko nadzieje że tym razem pomarańczki nie zepsują topiku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×