Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

no widzisz! ale zdolna niunia :) Natalia jak ma pokazac gdzie ja mam nosek to palec zazwyczaj ląduje w moim oku :D:D:D dlaego juz nawet nie pytam hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nocniku????????????????? jak ją tego nauczylas??????????????????????pisz dokladnie bo bede tez nocnikowac z małą niedlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a moze sie nk wymienimy? bedzie nam latwiej wtedy pooglądac zdjecia z urodzinek itd,a nie wklejac tutaj co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... zaczelam ja sadzac na nocnik na poczatku wakacji jak bylo cieplo i mogla smigac bez pieluchy, pierwsze podejscia do nocnika robilam jak tylko co Nikola sama zaczela siadac, ale chyba sie bala bo wogule nie dala sie posadzic... w wakacje juz slicznie siedziala :) najpierw sadzalam ja od razu po spaniu i za kazdym razem cos zrobila, zawsze do niej mowie, ze tutaj sie robi sisiu i kupke:P pozniej pokazywalam jej jak sie steka na kupe i teraz jak sie jej pytam gdzie niunia robi kupe to palcem pokazuje na nocnik i steka od razu :D oczywiscie nie jest tak, ze chodzi juz bez pieluchy czy cos. sadzam ja na nocnik ze 3 razy dziennie, ale obeznanie juz ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pooglądalam zdjecia-kochana zglosze sie do ciebie przed moim slubem-wyglądałas cudnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wloski pewnie tak samo uczesze :) Nikola jak gwiazdeczka,super uśmiech i te oczka!!!!! zakochac sie mozna! bedziesz miala duuuuuuzo pracy jak mala podrosnie,cos czuje ze chłopaki bedą sie o nią zabijac hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawusiowo:)pomysl z nocnikiem fajowy!!!:)moja go juz ma od jakiegos czasu ale zamiast robic o niego woli nakladac sobie go na glowe:) szukam u siebie tego slimaczka na biegunach i nie umie znalezc:(:(a ja jak sobie wkrece to juz ciezko bedzie:( Mama Natusi szukam Cie na nk:):)aa ja monika filip(król)uk fajowy pomysl z nk tylko obawiam sie nieproszonych gosci aa walic to:):)wazne ze my bedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny teraz to sie zalamalam:(:(wy takie mlodziutkie jestescie!!!!!!!!!!!!!!a ja tu wyskakuje:(:(baba z 34 na karku:( Liwia fotki BOSKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!my tez zachorowalismy na punkcie motorow ale chcemy kupic sobie chopery ale kiedy???chyba jak na emeryture pojdziemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selenko co ty gadasz? :D:D:D:D rozsmieszyłaś mnie do łez hihihi :D:D:D kochana,jeśli sie młodo czujesz to tak cie traktowac będą inni ;) a poza tym tak spanikowałas jakbyc tu conajmniej miala z 54 lata hihi :D:D:D głowa do góry no juz!!!!! hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena - co ty gadasz........ nie jestes stara!!!!!!!!!!!!!! pieknie i przede wszystkim mlodo wygladasz na swoj wiek. nie ma co sie przejmowac ile lat sie ma tylko jak napisala liwia na ile sie czuje :) ja wczesnie wyszlam za maz, wczesnie zdecydowalam sie na dzidziusia i dlatego tak to u mnie wyglada. moje kolezanki dopiero "zaczynaja" wychodzi za maz a ja juz "dawno" jestem po slubie i weselu. one nie planuja jeszcze dzieci a ja jestem szczesliwa mamusia prawie rocznej corki :) kazdego idywidualna decyzja co chce miec w zyciu i w jakim wieku sie na co decyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny kochane jestescie:):)ja tez szybko wyszlam za maz w 97r.nic mnie do tego nie zmuszalo nie bylam w ciazy itp.trzy lata po slubie urodzil nam sie syn i zaczelo sie pieklo:(.....teraz jestem najszczesliwsza kobietka na swiecie:):)a czy czuje sie mlodo??/jasne ze tak hehehe ja to chyba nigdy nie bede powazna i fajnie bo lubie siebie taka:):) szukam tych slimaczkow na biegunach ale strasznie drogie sa:(:(:( pozdrawiam,buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skasowalo mi wiadomosc wrrr :o selenko a o jakie ślimaczki chodzi???? ja moją zyrafe kupilam uzywaną moze tez tak zrobisz-bedzie taniej ;) polecam allegro lub ebay ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce kupic cos takiego http://cgi.ebay.co.uk/Mamas-and-Papas- Stanley-Snail-rocker_W0QQitemZ2706306129 87QQcategoryZ19070QQcmdZViewItemQQ_trksi dZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26its %3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BIEW%2 52BFICS%252BUFI%26otn%3D8%26pmod%3D29046 9213676%26ps%3D63%26clkid%3D580244763302 7761951 ale nawet na ebay nie jest taniej:(poszukam mam jeszcze tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zmykam spac.mialam ciezki dzien,jutro impreza,potem sobota niedziela od 8-19 na zajeciach.w poniedzialek na 9.30 do dziekana a o 16tej Radek wylatuje do londynu :( jest mi ciezko. odezwe sie po weekendzie,chyba ze jakos dam rade wczesniej.trzymajcie sie kochane!!!! do uslyszenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ;) co u was? ja poprasowalam wszystko,posprzątałam,musze sie umyc i na 12tą do ksiądza jedziemy ustalić godzine ślubu :) potem o 18tej urodzinki Natalka mi sie przeziembila troszke-ma wodnisty katar,boli ją gardełko,jest zachrypnięta i ogólnie marudna.dalam czopek-efferalgan,ibufen d.oby sie nie rozchorowała bo nie wiem jak sobie sama poradze.czemu te dzieci tak chorują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×