Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Liwciu a kiedy Wasz slub jest? oj teraz ta pogada taka, wszyscy choruja... moja mama pracuje w przedszkolu i wczoraj w swojej grupie miala tylko 8 dzieci z 27 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak :) moze za dwa latka skorzystam z tego przedszkola :) dla mnie fajnie gorzej dla mamy... czasami glowa puchnie od tych wrzaskow :P moj chrzesniak chodzi do tego przedszkola, w ktorym pracuje moja mama ale do innej grupy :) czemu tu takie pustki...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Hej Kobietki, mozna sie do Was przylaczyc? Cos mi sie zdaje ze znajomych tu mamy :D Jestem mama prawie rocznego chlopaczka, konczy roczek we wtorek. On nic nie rozumie, ale mnie wspomnienia z przed roku spac nie daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, babeczki :) Witajcie ponownie, nie było mnie przez kilka dni, bo przed egzaminem starałam się unikać kompa :) No ale na szczęście zdałam, kamień spadł mi z serca i teraz mogę się z czystym sumieniem oddać pogaduchom :) Dzieciarnia śpi, przede mną zimny Leszek :P Poczytam sobie, co tu u Was i się zaraz ustosunkuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie :) Wypiłam jedno piwko na spółkę z facetem i teraz zastanawiam się, co tu dalej ze sobą zrobić :P Podobny do mnie? :) To fajnie, że tak mówisz, bo wszyscy zawsze mówią, że to czysty tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka padam na twarz po całym tygodniu :P:P:P nie ma siły czytac wstecz wybaczcie:):):) dzieci super sobie radza w żłobku....jak cięzko pracuje :):):):) Mam synka ---witaj:) jeśli pisałaś na wrześniowym i masz synka to albo Samuela albo Borysa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jakas zmeczona jestem :( zimno, pada wiec pogoda tez robi swoje... no ale juz weekend, chociaz pewnie zleci migiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ! My z Zuzią jesteśmy już w domku,ale dalej musi przyjmować antybiotyk :(. Ale jest już duuuża poprawa . Dziękuję za słowa wsparcia ! Liwia,wszystkiego najlepszego dla Natuusi !! Sto laatek !!! Gratuluję zdanego egzaminu !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy mamex2 :) dobrze, ze u was dziewczyny juz lepiej, najwazniejsze, ze juz w domu... ja nie nawidze szpitali i 100razy wole siedziec z chorym dzieckiem w domu niz tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nienawidzę szpitali,ale w tym wypadku był on nieunikniony,ale małą i tak już na nogi postawili,bo juz po domu biega i nie ma temperatury,no i je,niewiele ale jednak cos :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje babeczki.my juz po imprezie.Natalka dostala kupe prezentów :) fajnie sie bawilismy i dziecko padlo teraz jak mucha :D porobilam sporo zdjec dla was :) jestem wykonczona na maxa. o 5.30 musze wstac i jechac do bydg na zajecia.nie wiem jak dam rade wysiedziec tam az do 17.15 :o bede tesknic za natalką :D ja rok temu o tej porze juz rodzilam a nazajutrz o 11.12 przyszla na swiat natalka 🌼 dziękuje za zyczenia!!! kochane wybaczcie ze mnie nie bedzie do poniedzialku ale nie mam jak nawet pisac.musze ogarnąc wszystko.strasznie sie boje pierwszego dnia na zajeciach jutro.trzymajcie kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo wstalam,ale jakos tam żyje :o oczy mam jak żaba spuchniete :D trzymajcie kciuki kochane, szkoda mi jechac,dzis moja córeczka ma 1 urodzinki,impreza imprezą ale to dzis ''rok temu'' ją urodzilam.ehh :( powinnam byc z nią.taką bynajmniej mam potrzebe. jade.do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kawusiowo ale cos czyje ze litry jej wypije i mi ie pomoze Mama raz dwa cale szczescie ze juz w domu jestescie czlowiek jakos inaczej zdrowieje w atmosferze domowej pour pour-gratuluje zdanego egzaminu!!!!!!! Mama Natusi STO LATEK DLA TWOJE PERELKI!!!!!!!!!!!!!!!!!(NIE WIEM JAK SIE KWATUSZKI WKLEJA ALE WTSLALABYM DLA NIEJ TYSIACE KWIATUSZKOW) a u nas masarka synek zapalenie oskrzeli,antybiotyki,ja dzisiaj wstalam cala polamana gardlo mnie boli moj M tez zakatarzony chodzi dzieki Bogu mloda nic nie bierze ale podaje jej multi-cebion..kurcze za tydzien mamy miec szczepionke:(:(bojee sie ze achhh Kochane duzo sloneczka Wam zycze w ten paskudny dzien(u mnie pada):( trzymajcie sie cieplutko ide po kolejna kawusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wcielo mi posta:(:( Witam kawusiowo:):) Mama raz,dwa dobrze ze juz w domciu jestescie jakos szybciej dochdzi sie do siebie w domowej atmosferze,duzo zdroweczka zycze!!!!!! pur pur gratuluje zdanego egzaminu zdolna besijka:):):)!!!!! Mama Natusi WSZYSTKIEGO NAJCUDOWNIEJSZEGO DLA TWOJEJ PERELKI!!!!!!STOO LATEK:) A u mnie masakra!!!synek ma zapalenie oskrzeli bierze antybiotyki ja sie obudzialam cal polamana z bolem gardla,moj M tez narzeka ze wszystko go boli,mloda na szczescie nic nie bierze daje jej mlti-cebion kurcze za tydzien ma miec szczepionke az sie boje:(:(:( Lece po kolejna kawe ale cos czuje ze moge jej dzisiaj litry wypic a i ak mi nic nie pomoze. Slonecznego dzioneczka zycze w ten paskudny dzien(u mnie pada)duzo zdroweczka trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u nas Tomek cos gorączkuje trochę...mam nadzieję że to tylko ząbki...a nie żadne paskudztwo ze żłobka:P:P faszeruje go juz różnymi rzeczami i mam nadzieję że do jutra będzie ok:) selena co do filmiku to jak dla mnie nic śmiesznego ale za to Karola moja z 10 razy oglądała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Liwio to juz rok minął wiec składam życzonka dla Twojej pociechy oby rosła zdrowa i była uśmiechnięta :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Hej Dziewczyny Stelka pisalam na wrzesniowym rok temu a i owszem, ale moj synek nazywa sie Nicolas :D Sto lat 🌼 dla Natalki!!! ❤️ i duzy buziak od cioci i Nikuska - CMOK!!! A i dla Mamy bo to Mama sie meczyla rok temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to coś mi umknęło :P:P:P wczoraj znalazłam stary topik żeby sobie przypomnieć ile nas tam było ale z 7 września nie było Nicolasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
A bo Nicolas jest z 14 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,jestem w domku,padnieta steskniona ale szczesliwa.wszystko wam opowiem jak natalka pojdzie spac. dziekuje za wszystkie zyczenia!!!!!! 🌼 Mam Synka-kochana baaaaaaaaaaaaaardzo sie ciesze ze nas znalazlas hihi-tesknimy za wami i mam nadzieje ze niebawem sie zobaczymy :) p.s. dostalas juz list z gp?????Jak tam Nikuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×