Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość DzIdZiAaa
już sam poród to dla mnie rzez...nawet nie wiem czy chcę to pamiętać NAJPIĘKNIEJSZA CHWILA MOJEGO ŻYCIA...z całym szacunkiem ale to napewno nie to...może kilkanaście godz po jak już odzyskałam przytomność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ! Kurcze tyle piszecie,ze chyba tego nie nadrobię :( . U nas pomalutku do przodu :D . Później wpadnę,bo zaraz teściowa ma być :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiety :) moje dziecko juz 3 noc z rzędu ma tragiczną,a my tym samym również :o budzi sie z krzykiem 12-1 w nocy i nie moge jej uspokoic!-doslownie tak sie drze!! :( jestem wyczerpana. ale za to póki co bezchmurne niebo widze :D wiec po pierwszej drzemce wybędziemy na spacerek :) jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Liwia wiem o czym mówisz przechodziłam takie darcie w nocy przez godz Go nie mogłam uspokoić:-( U Nas lepsze były nocki jak był niemowlakiem tak ogólnie to nastrój do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunka myslisz ze to jest związane z tym skokiem rozwojowym??? jeszcze mam okres i troche stresów natury finansowej i to wszystko sklada sie na to ze tez kiepsko sie ostatnio czuje.nawet cere mam do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Hej i u nas nic straszna, do 3 nie było spania. Idza zabki z tylu i to bardzo boleśnie. Maluch się tak męczy a ja nie umiem mu pomoc. Może w dzień trochę odespi. Na dworze śliczna pogoda ale na razie czekam na faceta od neta.jeśli się szybko uwiniemy to spacerek murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Tam miało być "noc" a nie nic, pisze z komórki a to malutkie literki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemaneczko :) co tam u Was slychac? Nikola wlasnie ma drzemke, wiec mam chwilke ale u nas ziab dzis, tylko 6 stopni jest, pada non stop :( od poniedzialku nie bylysmy na spacerku bo nie ma jak wyjsc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia tak mi się wydaje Mój w nocy przebudził po 2 i tak ani pić ani jeść wiercił się płakał dopiero usnął przed 4 i od rana ma humorek nie zaciekawy:-( jedyny plus tego że wyrzucił sobie jedzenie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
No a u nas takie słoneczko a ja musze siedzieć w domu i czekać na faceta od neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy to robicie że wasze maluchy tak wczesnie robią sobie drzemke? Myśmy nie byli od soboty:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola wstaje kolo 7 i o 10 juz sama pada wystarczy, ze ja przytule i spi :) za to pozniej jest masakra ze spaniem bo wogule usnac nie chce ;/ strasznie krotko spi bo w dzien tak jak usnela teraz po 10 to gora godzina i wstaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUŃKA moja Natalia tez tak miala.wstawala o 6tej i dopiero ok 14tej zasypiala.A pamietacie przeciez ze przez kilka dni wogole w dzien nie spala :o teraz ma dwie drzemki znowu wstaje o 6.30 o 9.30 drzemka ok 1h-1.5h druga drzemka ok 16tej -1h czytam wlasnie książke bunt dwulatka :) moje dziecko ma rok a juz wszystko sie zgadza.wychodzi na to ze mam ŚREDNIACZKA WG AUTORKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Nikola spi dwa razy, raz kolo 10 i spi do godziny i pozniej zasypia kolo 14-15 i tez spi do godziny. po 19 zasypia na noc i raz wstaje w nocy kolo 4-5 na jedzonko albo picie i wstaje 6.30-7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma tak dobrze na noc zasypia ok 21-ej a wstaje między 7 a 8 Z tym że w nocy jest duzo pobudek Liwia ja nie czytam takich książek bo praktycznie co książka to inna szkoła wychowywania dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja śpi,ide wiec przyszykować drugie sniadanko i siebie doprowadze do jakiegos stanu,bo wyglądam tragicznie :o potem moze na ten spacer uda nam sie wyjsc,trzeba korzystac ze slonka.chociaz przyznam ze sie zaczytalam i wolalabym polezec pod kocem :) co macie dzis na obiadek? ja na szybko dzis chyba fasolka szparagowa,marchewka,ziemniaczek i ryba na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka,ja przeczytalam juz pierwszą książkę Tracy Hoggs ''jezyk niemowląt'' i jestem bardzo zadowolona :) ułatwila mi zycie.teraz czytam cz2 ''jezyk dwulatka''-polecam.dopiero pierwszy rozdzial a strasznie wciąga.mnóstwo porad,opinii i pomysłów jak przygotowac sie na ten buntowniczy okres-któremu jak sie okazuje mozna zapobiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunt dwulatka? jakiego autora? kurcze ja sie smieje ze moja ma bunt 2-latka bo wszystko jest na "nie". chyba poczytam sobie taka ksiazke :D jest cos ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj słonce :) ojj ja to samo móie :D troche nam sie przyspieszyl ten bunt :D:D:D bardzo ciekawa książka!!!! dop zaczelam czytac,ale np jest tam o tym jak sie zachowywac wprowadzając dziecko do grupy innych dzieci,jak reagowac na różne zachowania itd... mam te książkę w formie pdf na kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa Marysiu gdzie ty sie podziewasz co????????????????????????????????????? tesciowa dala mi znac ze książka doszla-dzięęęęęęęęęęęęękuje bardzo :) juz nie moge sie doczekac az ją przeczytam! 🌼 wracaj kochana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dzięki:-) i ja się dołącze do życzeń:-) Może i ja poczytam i się coś naucze bo momentami wydaje mi się że już sobie nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no chyba oszaleje,ona nadal spi :D:D:D gdybym wiedziala to bym sie zaczela uczyc,pomalowala paznokcie,ugotowala obiad czy cos :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×