Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

czesc wczoraj caly dzien poza domem dlatego mnie tu nie bylo -nadrabiania malo wiec jest pozytywna strona waszej nieobecnosci :) tez myslalam nad obcieciem grzywki mlodej bo tez jej wchodzi do oczu-musze sie zabawic w fryzjera :D Selena te marzenie mezczyzny mnie naprawde rozbawily i mysle ze w wielu przypadkach to jest niestety prawda :D dawno tu chyba nie zagladala pour pour - wiecie moze co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki gdzie sie podziewacie?? jaka pogoda u Was? u nas pieknie!sloneczko swieci chociaz za cieplo nie jest ale na spacer spoko :) dobrze ze juz nie pada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja jestem,mialam sie uczyc ale nie dam rady.strasznie boli mnie glowa z tyłu,prawie przy karku-takie pojedyncze mocne ukłucie :o natalia spi.zrobilam dzis przemeblowanie,wkurzylam sie na R i odreagowalam na meblach. jutro mamy szczepienia.we srode wracamy do polski.boje sie lotu samolotem :( naprawde jestem zmeczona i nie mam sily jej na sile na siedzeniu trzymac. ehh,nie przynudzam bo mam humor niedobry :( i jeszcze ten przymus zmiany mieszkania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwka ojej :/ . Ja dzisiaj też się ze swoim posprzeczałam,dlatego wziął Zuzię i gdzieś poszli :/ . Może jak Natalka tak płacze w samolocie daj jej jakiś lek np. Vibrucol w czopku przed lotem,może będzie spokojniejsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna niestety nie mam viburcolu przy sobie :( nie mam co jej dac.ona nie placze,wiesz tylko poprostu nie chce usiedziec na miejscu :( ,pozatym mam wózek,2 bagaze i ją.musze z tym wszystkim czekac na odprawe,potem jakos zlozyc wozek przed wejsciem do samolotu,pochowac bagaze podreczne i siedziec 2h na ciasnym siedzeniu z nią.ehh mnie R wkurzyl juz wieczorem i sie do niego nie odzywam :( martwie sie mieszkaniem,nic dla nas nie ma.jest bardzo malo mieszkan na wynajem tu gdzie mieszkam,w dodatku nie spelniamy ich kryteriow :o dzis naprawde mam doła :( i ta głowa mnie boli,Natalia od dlugiego czasu nie przesypia nocy-pisalam wam,ale to co sie dzieje teraz (ost 2 noce) to koszmar.jak spi to sie rzuca,wybudza sie co kilka minut,nie moze spac.a jak sie wybudzi to sie drze przez 30minut i nie mozemy jej uspokoic nawet mlekiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po herbate. ehh co sie dzieje,sil mi brak,pogoda okropna i w dodatku R wkurzający (oddam go w dobre ręce) :D chyba jakies zmiany pogody-zima ma byc w pazdzierniku-stąd to samopoczucie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Zuzia robi?zazdrosna pewnie co?? a jak Ania ,jest latwiej niz z Zuzią czy trudniej mając doswiadczenie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powaznie mam teraz gorzej niz z noworodkiem :o taki przynajmniej budzi sie co 2-3h a moja co 10-15min!!!!!!!!!!!!!!! jutro ide na szczepienia to zapytam co moze jej dolegac bo to juz nie do wytrzymania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zazdrosna,ale tak strasznie,ze nie da jej się wytłumaczyć ,że jak skonczę coś robic przy dzidzi to wezmę ją czy cos od razu ryk i płacze na podłodze . A Ania-coraz lepiej . Chyba jest łatwiej jak ma się doswiadczenie . Wiem jak złapać jak karmić wszystko jest mi takie "obeznane " a z Zuzią było wszystko takie nowe,nie wiedziałam nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalia dostala na podwieczorek jajecznice-wtarla ją w rajstopki.do tego pół jogurtu jagodowego-wlasnie skonczylam czyscic dywan :o mam dosc.ona nic nie je :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde :/ . Moja Zuźka też do jedzenia jest ciężka ma tylko swoje dania jakieś tam wybrane .. No ale jakby mi wsmarowała jajecznicę w rajstopki to bym się wkurzyła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie dość,że czuje się koszmarnie to wrócił mąż z Zuzią i mała już mi coś kaszle :/ . Jejku jeszcze brakuje żeby ona była chora znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tylko na chwilke, nie mam czasu czytac tyle produkujecie w ciągu tygodnia że ja w wekend jestem nie w temacie:P generalnie u nas czas szybko lecie w tygodniu odbieram dzieci o 15.30 a po 19 juz spia więc niewiele czasu z nimi spedxam a potem to juz tylko pranie prasowanie itp wekend spedxzam cały z dziecmi tzn sobote tylko i wyłącznie poświęcam im a w niedziele wiecej tez z tatusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) u nas dwa dni byly piekne :) pogoda sliczna wiec grzechem byloby siedziec w domu :P mam nadzieje, ze jutro tez tak bedzie :D my dzis jestesmy po imprezie urodzinowej Nikoli :) cudownie i super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrócilam ze szczepien-mały grymas bez płaczu na szczescie :) humor jednak mam nadal do dupy,to juz tydzien jak natalia spi po 2h w nocy,nie wiem co juz robic.na 12.30 mam wizyte u poloznej,bede wazyla natalie i zapytam ją co mam z tym fantem począć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam Synka
Nie wydaje mi sie zeby wazyla za malo, moze to taki okres, bo Nicolas tez ostatnio nic nie je :( Nie martw sie, a na wykresie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wykresie jest na 50centylu0-czyli prawidlowo,ale polozna mi powiedziala ze mala dosc slabo przybiera bo pamietasz ze ona zawsz ebyla miedzy 75-90. na to sie patrzy.a teraz wręcz schudla :( aha i ponoc ma takie cienie pod oczkami jakby jej czegos brakowalo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×