Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Przeważnie tak jest że kal chcemy gdzieś wyjść to dziecko śpi a jak chcemy żeby poszło spać to nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziweczynki zanim zaczelam pisac chcialam nadrobic zaleglosci i poczytalam co u was. Nie pisalam wczesniej bo psychicznie bylam..nadal troszke jestem rozbita i nie chcialam wam posuc nastrojow. Liwia opisala wam co mi sie przydazylo:(:(niestety nadal jestem na lewe ucho gluch slysze tylko jakies dudniecia a szum w glowie jest nie wytrzymania:(po upadku bylam strasznie obolala wygladalam jak dziecko wojny siniak na siniaku teraz juz poschodzilo ale zebra jeszcze bardzo bola i nie moge zrobic glebokiego oddechu:(musze czekac na badania a pozniej decyzja.... czytalam poruszany temat byl chodzikow mialam kiedys dal synka i byl w nim dwa razy bardzo go lubil,czul sie swobodnie i bardzi w nim szalal za bardzo:(miedzy przedpokojem a pokojem mialam prog na podlodze lezala zabawka na ktora on sie uparl i bardzo sie wychylal zeby ja wziac siestety koleczka sie zablokowy na progu koleczka sie obrocily i synek upadl centralnie na bok glowy i to byl powod zeby chodzik schowac na strychu. Mloda na roczeka dostala cudowny wozeczek (nie potrafi samodzielnie chodzic za reke bardzo chcetnie) wozeczek zastepuje jej chodzik smiga po pokojach jak dzika:):) http://cgi.ebay.co.uk/Fisher-price-baby-stroll-and-play-walker-pram-pink-_W0QQitemZ280557265740QQcmdZViewItem?rvr_id=147544480893&query={query}&fitem=280557265740&linkin_id=8060231&mt_id=635&kw={query} Prezenty na swieta??:)oo rany Alicja mimo roczku ma tyle zabawek ktora po czesi kupilismy sami b.duzo od cudownych cioc musze spakowac spora ilosc do kartonu i schowac gdzies bo jest tego za duzo a z prezentem na swtea to serio bede miala problem. Dla synka cos sie wymysli dla 10latka mozna juz kupic cos drozszego,praktyczniejszego..ale zobaczymy bo od dwoch tyg.jego zachowanie jest skandaliczne pol godz.temu zadzwonili ze szkoly ze w poniedzialek mam przyjsc na rozmowe:(znowu cos narobil:( lece zrobic sobie kawusie obiad juz nastawiony,mloda spi to na spokojnie moge ja wypic ciepla a nie jak zawsze zimna:) dziekuje kochana za slowa wsparcia:)!!!!! buzka wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jak sie ciesze ze wróćilas!!!! jeszcze tylko zebys wróćila do zdrówka :( obiecuje pogadac jak wróće,mala wstala wreszcie wiec idziemy na spacer.sciskam pappapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa wózek czadowy,zastanowie sie czy tez nie kupic-moze na gwiazdkę??? jak myslisz na dlugo starczy,tzn do kiedy dziewczynki sie bawią wózkami,lalkami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze o roczku nie napisalam:) Bylo przeswietnie mloda dostala cudowne zabawiki bardzo praktyczne jak wyzej wymieniony wozeczek,klocki,konica do odpychania sie nozkami a my kupilismy jej ta stonoge na biegunach:):)przefajowa sprawa mloda to nawet jesc w nim chce:) Impreza ogolnie byla fajna jedzonko smakowalo,balony fiurgaly:) ale ja bylam tak zmeczona ze praktycznie nie zjadlam nic:( Mloda tortem byla zachwycona nie interesowala ja swieczka ale jak dorwac sie do nogi misia:):)pozwolilam jej troche porzadzic:)pieknie wgladala z rozowym kremem na buzce niestety moj M nie zdarzyl zrobic fotki bo zaraz sie we mnie wytarla:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57f11eb97d96fd8d.html jeszcze przed impreza mloda pomaga tacie z balonami:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de43ff0cd47ae233.html zabawa z torcikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj na zabawe wozkami chyba nie ma ograniczenia wiekowego:) ten wozeczek ma cos takiego ze koleczka same sie nie obracaja... tzn same ale dziecko musi pchcac go wiec nie ma strachu ze lekko go dotknie to wozek poleci a dziecko razem z nim. na prezenty gwiadkowe i nie tylko polecam!!!! a ze zdrowkiem hmm musze poczekac az bedzie dla mnie miejsce:( bardzo martwia mnie te zebra bo strasznie bola a tu jeszcze musze mloda czasami ponosic najwiekszy bol jest jak mam ja z wanny wyciagac:(robie to na wdechu z napietymi miesiniami ale z usmiechem na buzi bo moja Alicja jest strasznie wrazliwa jak szlyszy ze ktos placze,mialam dola i sobie poplakalam przy obieraniu ziemniakow przyraczkowla do mnie do kuchni widziala ze po policzkach cos leci to blaskala mnie po buzi:)jest przekochana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię:-) bardzo się ciesze że pomału wracasz do zdrowia:-) wózek świetny Fajnie że imprezka się udała tort czadowy i wcale się nie dziwie małej że chciała szybko go spóbować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blaskala hehhehe glaskala oczywiscie:) achh dziewczyny torcik byl przepyszny w takich momentach nie mysli sie o kaloriach:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to przez te moje przejscia zaszalalam:)musialam poprawic sobie nastroj:)zrobilam sobie lade paznokcie,zmienilam fryzure:):)mam grzywke ktorej nigdy w zyciu nie mialam:):)w sobote mam w planach przemeblowanie no ja mam a moj M bedzie dzwigal bo ja niedysponowana wiec bede rzadzic i palcem pokzaywac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja wiecznie rzucam palenie:(:(dobrze ze nie palimy w domu tylko na ogrodzie a jak pada wychodzi mi to na zdrowie bo nie chce mi sie tam stac i moknac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem robisz rewolucje w swoim życiu:-) Czasami kobieta potrzebuje takich zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu moze nie ale z wygladem i z mieszkaniem:)niby 4 pokoje a wszystkiego tyle ze sie ruszyc nie da jak ja sobie dawalam rade poltora roku temu na jednym pokoju szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam pytanko...mloda obudzila sie z rumiencami na policzkach zmierzylam jej temp.ma 37.07..ona serio raz miala tylko podwyzszona temperature nigy powyzej 38 nawet przy szczepionkach nie goraczkuje czy przy takiej temp.podac jej cos?? zaczyna kichac i pojawil sie katar kurcze co jej podac??kaszlu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) moja wlasnie tez jakis stan podgoraczkowy ma :( pierwszy raz od urodzenia :( teraz spi ale jak wstanie podam jej paracetamol i zobaczymy co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
selenko,cześć fajnie,że jesteś...mam nadzieję,że szybko wrócisz do zdrowia!!! dziewczyny stan podgorączkowy z katarem może być również oznaką ząbkowania(jeżeli dzidzia nie kicha i nie kaszle)pamiętajcie o tym bo czasem mysza się męczy,boli ją a my zbijamy temp zamiast posmarowac żelem na ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
a właśnie widziałam ten wózeczek w katalogu i chciałam go dla małej,bo mamy już jeden ale dla starszej dziewczynki,ma więcej bajerów i się nie składa więc ciężko mi się czasem z nim chodzi jak mam jeszcze inne zabawki i duży wózek na spacerze,a ten wygląda na taki leciutki i podręczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cgi.ebay.co.uk/BEAUTIFUL-VTECH-BABY-WALKER-EXCELLENT-CONDITION-/250701493636?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item3a5ef93584#ht_500wt_1154 ja mam cos takiego od urodzenia natalki-bardzo go lubi :) myslicie ze jest sens kupowac w moim przypadku ten wózeczek? to w koncu tez taki pchacz :o a z drugiej strony to wózeczek a Natalka jest dziewczynką wiec pewnie długo jej posluzy.wygląda na porządny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
tak w argosie:)duży katalog str 1542 cena 24.99 lalka do tego str wcześniej za 9.99:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
był też na allegro,nierogo,ale nie wiem czy jest jeszcze bo był 1 z miesiąc temu patrzyłam chociaż to nowa zabawka...pewnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
długo to on napewno nie będzie służył bo widać że to typowo wózek dla maluszka,3 latka już z takim nie pojezdzi bo się będzie musiała garbić... ale jak ma zainteresować dzidzię chociaż na jakiś czas to warto jej sprawić przyjemnośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o ja raczej szukam od razu takiego wózeczka któym bedzie sie mogla bawic w przedszkolu-czy to juz nie ten wiek :D:D:D jenyyyy ja sie kompletnie nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×