Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamanatusi

Topik dla mam roczniaków i nie tylko :)

Polecane posty

Gość DzIdZiAaa
Ania dużo śpi w dzień?A Zuzka ile razy ma drzemkę?Da się jakoś zsynchronizować ich drzemki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
nie mam pojęcia kochana,wiem co to angina u dziecka i jak nic nie chce...moja siostra miała non stop...jako dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dzisiaj wyjatkowo dużo śpi tak to praktycznie śpi po 30 minut :( Zuzia ma jedną drzemkę po obiedzie jakies 2h,ale wiadomo jak jest chora to śpi różnie .. Także raczej drzemek nie da się zsynchronizować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
kurcze...wiem jak to brzmi dla mamy kt ora stara się choć troszkę dzidzie pokarmić ale dziecko jest w stanie 3 dni podczas choroby niczego nie tknąć i nic mu nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
i podczas ząbkowania...mój dr tak mi zawsze powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,ale ona nic kompletnie nie je no nic ! Dzisiaj jak jej zrobiłam mleko to tylko zobaczyła butelkę od razu w ryk,a dostaje ten antybiotyk na pusty żołądek . Do tego psikam jej gardło tantum verde ,dostaje czopki i nic nie je :( . I NIE PIJE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
na anginę to wiem,że moja koleżanka je lody bo przynoszą jej str ulgę,ale nie mam pojęcia co zrobić żeby zuzanka coś zjadła czy się napiła...kurdę,jeszcze ten sam antybiotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
nie pomyśl sobie zle,ale może warto zapytać innego lekarza...angina to str świństwo...tzn o inny antyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE wiem właśnie czy jutro nie wezwę lekarza :( . Szkoda mi małej bo strasznie widać jej to przeszkadza taka zachrypnięta jest do tego goraczka ,a przecież angina to dość bolesna choroba :( . Nie wiem czy zastrzyki nie byłyby lepsze .. wiem,ze Zuzia by strasznie płakała,ale może szybciej by jej pomogły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
a spr migdałki bo moja kol miała co chwilę angine i okazałao się ,ze to przez 3 migdałka,jak jej usuneli to przeszło...nie wiem co to ma wsp ale może warto sprawdzić w razie gdyby tfu tfu miało wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nasz dr. choć to już lekarz starszej daty (leczył mnie jak byłam mała) to naprawdę dobry lekarz .. Eh nie wiem co myśleć,ale szkoda mi dzieciaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
oj ja sie nie wypowiadam,bo mdleję na widok igły...na szczepienia zuzia chodzi z tatą...ale zastrzyki to już w ostateczności moja siostra miała o ile pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kiedyś wizytę u laryngologa z nią i ona (ta dr . ) mówiła,że 3 migdał to jedyna osłona gardła i że na razie Zuzi "nie przeszkadza "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
wiadomo,napewno serce Ci pęka...wiem,napewno dobry ale konsultacja nie zaszkodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mdleję,ale nie znoszę zastrzyków,bo jak byłam mała wiele razy zastrzyki miałam :( . Ale może by pomogły ? Przecież nie robię tego dla przyjemności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
a najbardziej wkurza mnie to,że XXIwiek i lekarstwa nie potrafią zrobić...dorośli to tam ciul ale dzieciaków mi tak żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wezwę innego lekarza :(... W sumie to się zastanawiam czy dzisiaj nie wezwać prywatnie lekarza,bo nie wiem co robić kompletnie nie wiem ! Jeszcze ta gorączka... Przed chwilką dostała czopek i płacze biedulka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
zastrzyki napewno powinny pomóc,bo tak jak pamiętam moja siostra miała ale dr dopiero się zgadzał na zastrz jak już 3 lub 4 raz z kolei zachorowała...bo to nie takie całkiem dobre dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
to się nie zastanawiaj tylko dzwoń po lekarza...a na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
a jak w nocy będzie zle to wiesz...nie ma co czekać do rana...po co się ma myszka męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
zwłaszcza że masz Anusie taką maleńką...zadzwoń kochana będziecie mieli spokojną noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
wiem...wieżę,napewno jest ciężko-jedno to masakra chore...a tu trzeba o 2 pomyśleć...zadzwoń...przyjedzie,zbada,doradzi...zawsze to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
czasem się okazuje,że coś zrobił,coś zmienił(lekarstwo) i za chwilę dzidzia pełna energii,a potem sobie człowiek myśli po co zwlekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
no to super,mam nadzieję,że się polepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi Kochana Twoja Zuzia jak ma jakiekolwiek przeziębienie to też tak wysoko goraczkuje ? Moja Zuzia jak ma jakiekolwiek przeziębienie nie mówiac już o poważniejszych chorobach to strasznie wysoko gorączkuje !! i u niej strasznie ciężko zbic temp . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
moja jest 2 raz w życiu przeziębiona,nie ma temp wręcz miała zan ale nie wiem czemu,ale ja też nigdy nie chorowałam jako dziecko...może ma to po mnie:)mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzIdZiAaa
za to moja siostra non stop chora i wlaśnie non stop angina...i po 40 na termometrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×