Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

do Leneczkowa mama natepne mleko , nie cofasz sie :) Ja teraz nie podaje kaszki ale jak zaczne i syn bedzie miał 8 msc to kupie kasze na 8 msc a nie na 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze z 2 tyg podaje 1 a później zacznę zmieniać na 2. Akurat Lenka bedzie mieć 6 misięcy..... Rany Julek ona zaraz skończy 6 miesięcy!! wierzyć się nie chce jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa ja podaje nadal poczatkowe, poki co pediatra nic nie mowila na temat zmiany mleka, a i mi sie z tym nie spieszy. mamy jeszcze czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do anna19810 to Twój maluszek jest starszy od mojego ?? Kurde gdzie mozna sprawdzić ile wasze dzieci maja msC??? Bo u mnie jest wpisane na dole :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaq w tabelce jest podana data urodzin każdego z maluszków :-) Tęczowa co tydzień ja uaktualnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania w realu sa dość tanie chusteczki bo za 25 zł jest 6 opakowan chusteczek pampers sensitiv . Ale gdzie ta tabelka jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , ja już wymiękam , musze kończyć bo jeszcze odsysanie i chociaż z 10 stron książki. Nie wazcie mi się dojść beze mnie do 100 strony ;) do juterka spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u nas chyba jakies przeziebienie sie przyplatalo, bo Emilka mi sie 3 razy w nocy budzila z placzem i nie chce jesc, poza ty,m caly dzien kichala i ma katarek. Wysmarowalam ja mascia rozgrzewajaca, ubralam cieplo i daje jej nurofen bo ma 37,5 caly dzien, chyba nic wiecej nie moge zrobic. Ostatnim razem jak byla chora to zachowywala sie identycznie, tak jakby brzuszek ja bolal, i caly dzien chciala byc na rekach przytulona, gdzie normalnie to nie potrafi usiedziec na 1 miejscu, wszystko ja interesuje co sie znajduje w zasiegu wzroku, o wysiedzeniu spokojnie 2 minut na kolanach to moge zapomniec. A dzisiaj to tylko przytulanki byly caly dzien, o i znowu placze juz 3 raz odkad poszla spac ale maz juz do niej polecial. Najgorsze to ze mieszkamy w domku pietrowym, na parterze jest salon i kuchnia a na pietrze mamy 2 sypialnie i lazienke wiec trzeba caly czas latac z gory na dol, co mnie strasznie wkur....wia, boje sie ze ktoregos dnia jak bede schodzila z nia na rekach to spadne ze schodow :( Natali ja nie daje malej herbatek, jak byla mala i miala kolki to ona nawet mleka za bardzo nie chciala , co dopiero mowic o czyms innym, a teraz jak jej daje to zawsze pozniej placze, wiec pewnie ja brzuszek boli teczowa - nie budze Emilki na karmienie, ona sama regularnie sie budzi co 4 godziny i domaga glosnym krzykiem, wtedy ktores z nas pedzi na zlamanie karku po tych zjeb.... schodach, nie raz juz z nich zlecialam niebowa tak sobie mysle ze Miloszek moze potrzebuje przytulenia, dlatego sie domaga, ja sobie zawsze wyobrazalam ze jak np. mialam gorszy dzien albo zle sie czulam, nieraz mialam ochote przytulic sie do meza i zawsze mi na to pozwalal i robilo mi sie lepiej, wiec wyobrazam sobie jak taki maly dzidzius ktory prawdopodobnie nawet nie wie sam o co mu chodzi i co mu dolega chce sie przytulic do mamy, bo tylko tam mu dobrze i czuje sie bezpiecznie. Zawsze sobie tak myslalam i nosilam mala wtedy kiedy tego chciala. Teraz nie mam problemu, odkad wszystko ja interesuje to mama jest na szarym koncu... Zreszta dzieci tez sa rozne, jedne tego potrzebuja inne nie, synek mojej kolezanki to doslownie sie wyrywa kiedy ona go bierze na rece... Aha no i moze tez go cos bierze emilka za kazdym razem przed choroba tak sie zachowuje jak opisalas teczowa moja przy przebieraniu mostki robi, normalnie nie mam sily zapiac jej porzadnie pieluchy tak sie wygina, zreszta jak ja tylko poloze na podlodze to od razu myk i mostek, ona chyba lubi swiat do gory nogami ogladac, jak maz ja czasem chwile trzyma odwrocona to sie tak cieszy ze nie wiem... aaaaaq moje emilka tez dlugi czas przewracala sie tylko na boczek, a potem ktoregos dnia niespodziewanie przewrocila sie na brzuszek, teraz zapamietale cwiczy te umiejetnosc, a i w ogole jak idzie spac to sama sie przekreca na boczek i tak spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama! tzn prawie sama zmniejszyłam zdjęcia! tzn mąż mi dyktował co mam robić ale ja sama naciskałam myszą he! historyczny moment - teczowa1718 wrzuca własnoręcznie zmniejszone zdjęcia. Jak Wam się podoba mój córuś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo w koncuuu:) MAnia przecudowna;) nie moglam sie powstrzymac i musialam jeszcze przed odejsciem od kompa zobaczyc nasza gwiazde na ktora tak czekalysmy;) spokojnej nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie liczy sie to ze SAMA naciskalas mysza!!:D pfff przeciez to nic trudnego;) pewnie chcialas mezowi zrobic przyjemnosc i udawac taka zagubiona niedoswiadczona kobitke ktorej mozna pomoc i poczuc sie meesko;) jezuuu lece, jestem uzalezniona od was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mania wyczekana ;-) Śliczniuchna jest hihi A z Patusową się zgadzam nie ma to jak połechtaćmile mężusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa - nie daję słoiczków az do ukończenia 5 mca - poki je tak z cyca to niech je jak najwięcej - no chyba ze jej sie znowu odwidzi. To zmniejszanie tak mi sie spodobalo ze teraz to chyba nam galerię zapcham fotami Mańki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meisje ale temperatura 37,5 to normalna temperatura u dziecka wieczorem. Tęczowa już wskakuje do galeri ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do meisje8 ja z niecierpliwoscia czekam az sie przewróci sam na brzuszek . A przy zmianie pieluszki to tak wariuje ze ho ho .Robi jakieś ugi bugi , tylkiem wykreca ze nie moge pieluszki zapiac . ja tez ide spać .Spokojnej nocy drogie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Maniulki słodziak ;D Chyba zebrały się tu same najpiękniejsze dzieci i najlepsze Mamusie hihihihi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka ale moje dziecko ma caly dzien taka temperature, no i zwykle sie tak nie zachowuje jak opisalam, wiec wydaje mi sie ze chyba sie przeziebila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meisje miało być, że wieczorem bywa jeszcze wyższa a rano jest niższa. Temperatura ciała zdrowego niemowlaka waha się od 36,6 do 37,5C. Jest to spowodowane niedojrzałością układu termoregulacji oraz zmienną aktywnością hormonów w ciągu całej doby rano zwykle temperatura jest niższa o ok. pół stopnia niż wieczorem. Układ termoregulacji nie potrafi jeszcze sprawnie ochładzać organizmu w miarę potrzeby, dlatego zdarza się, że zdrowe dziecko ma wyższą temperaturę, np. po dłuższym płaczu lub śnie. O gorączce u dziecka mówimy dopiero wtedy, gdy ciepłota ciała przekroczy 38C, a gdy wynosi 37,538C jest to stan podgorączkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora panie!!!!kurcze mialam taki zalatany dzien dzisiaj ze dopiero teraz was doczytuje...nie bylo mnie u was chyba z 3 dni bo zlapal mnie najpierw straszny ból zęba........a jak juz przeszło to się rozłożyłam...taki kaszel katar i ból głowy że nawet nie chciał mi sie kompa właczyć ale jest juz lepiej...... musze sie wam pochwalic moim zakupem kupilam naroznik rozkladany z którego jestem bardzo dumna,wkońcu sie wyśpie drogi byłale mam nadzieje ze na lata nam starczy a jestem taka szczesliwa jak male dziecko gdy zabawkę dostanie....normalnie tak mnie duma rozpiera ze az wam zdjęcie wyśle na meila......... Filipek przeziębiony kaszle jak stary gruźlik jutro do pediatry mam nadzieje ze nie zapisze mu antybiotyku bo to by byl 3 w tak krótkim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagodka narożnik super. Zawsze chciałam mieć narożnik ale mąż nie chciał i ustąpiłam :-( kolory fajne:-) Mam nadzieje że Filipek szybko wyzdrowieje i obejdzie się bez antybiotyku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka narożnik świetny :D już widzę jakbym siedziała tam w samym rogu obładowana poduchami przykryta kocem i trzymając herbatke w ręku ;D A Filipkowi na pewno nie będzie potrzebny antybiotyk :D Teraz musi mieć siłe, żeby hasać po takim narożniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jagodka fajny naroznik, tez taki bralam pod uwage jak kupowalismy:) a u nas noc fajna, jak mala zasnela przed 19 to spala to po 7. tzn ja spalam, a ona wstala moze z pol godzinki wczesniej bo gadala jak najeta jak otworzylam oczy;) takze dzisiejsza noc bez zadnej pobudki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie, znowu musiałam ponadrabiać zaległości:) leneczkowa- ja podaje ten nieszczesny nutramigen 1, mleka nastepne są chyba bardziej wartosciowe w składniki odzywcze a moje maluchy szczupłe nie są :) teczowa- ja budzilam maluchy na samym poczatku jak wazyły po 2 kg, pozniej lekarka mowila ze nie trzeba, glodne jest to sie obudzi a jesli pospi dluzej to nadrobi. aaaaq-ja rozcienczam kazdy sok, a daje tylko te od 4 mies. ja nie karmie ta duż łyzką-mam takie miekkie z TT dałam małemu wczoraj kaszki z bebilonu-tez nic mu nie było. nutramigen dostawaly ze wzglebu na kosmiczne kolki- i tak nie pomógł. jak byłam z nimi u tego gastroenterologa dzieciecego, o czym wam pisałam, to babeczka powiedziała ze wygladają na dzieci alergiczne-min ta ciemieniucha w tym wieku, przesuszona skóra i dlatego mam dalej dawac nutramigen, bo on bezalergenów jest..... jesli chodzi o kaszki to ja dopiero 3 dni daje na wieczór kaszka, rano kleik kukurydziany i na tym koniec. słoiczki nie zastepuja posiłku bo dopiero po3-4 łyzeczki jedzą- ja wprowadzam dosc powoli zeby jakiejs rewolucji nie było... pisałyscie o komótkach tłuszczowych- namnazaja sie głównie w pierwszych 6 mies zycia i nigdy juz nie gina, moga zminiac tylko wielkosc :) dlatego przekarmianie jest beeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa gratuluje przespanej nocki :-) super Mi maluchy szybko qczoraj posnęły bo po 19ej ale Lena o 21 obudziła się, nakarmiłam ją i ona zamiast spowrotem zasnąć to oczy jak 5 zł i bawić się chce. Małpka mała tak się śmieje że nie potrafię udawać ze tego nie widzę. :"-) no i padła dopiero o 22,30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×