Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

jestem jestem, latałam po innych forach ludzie to na prawde mają durne problemy co do mojej pracy to ja sie zajmuje wykończeniówką: tynki, płytki , elewacja ale przyznam się że potrafie murować i szpachlować bo mnie na praktykach w szkole nauczyli i remontowałam z ojcem chałupe :P wyobraź sobie taką sytuacje: całą kuchnia w remoncie, mój szpachluje ściany, na to ja wchodze do kuchni ( 9 miesiąc ciąży), morde na niego wydarłam, że źle i jak on ten gips rozprowadza paparuch jeden!!!! zabrałam mu kielenke i pace wskoczyłam na drabine i pokazałam tłumokowi jak sie szpachluje ściany autentyk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholipa to ja nawet przez Kafe nie będę Ci podskakiwać ;-) Kurcze Zielona chyle czola, praca przeciez nie latwa a co do forow to ja czasem przegladam zeby sie posmiac bo to co ludzie wypisuja to sie w glowie nie miesci, a jak sie bluzgaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to że u mnie w rodzinie nikt nie pamiętał o Lenki święcie a nie że Wy...!! Zielona co piłaś, czytaj dobrze :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a praca jak każda inna, tyle że sie nabiegam po budowie i rusztowaniach. spadam bo mój mnie zaraz czym ciężkim rzuci bo komp głośno chodzi i on spać nie może. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, będziemy uważać i omijać korki. Też będę za wami tęskniła :( Ania ja kupiłam Lence takie butki z misia z przodu maja pazurki a z tyłu malutki ogonek, no i łyżeczkę silikonowa i miseczkę do kaszek. A moja mam kupiła jakieś aniołki na choinkę , bo twierdzi ,że mała wszytsko ma i nie wiadomo co jej kupować :) Jeszcze raz buziaczki, przyślemy zdjęcie z Lenką na Giewoncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achhhh ja też bo dzień dzisiaj wyjątkowy..imieninki Lenek, 100 strona naszego forum, Jagody rocznica....hehe Ale ja wole winko, dobra jest Kadarka ;-) wódki coś nie znoszę chyba że w dobrym drinku czyli 3/4 czegoś tam i 1/4 wódki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamantalki
Doris 19 !!! Czasem Was czytam,ale mała od 2 dni bardzo marudna ,daje popalic .w wolych chwilach zaczelam czytac ksiazke,troche pomaga sie zrelaksowac.Ostatnio nie tryskam dobrym humorem,to chyba sprawka pogody.Za hiny ludowe nie umiem zaczernic tego holernego niku.Walcze z komputerem od 2 dni,najwyrazniej mnie nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamanatalki w końcu!! :-) ja już nie pamiętam dokłądnie jak zaczerniałam ale chyba wchodzisz w ,,moje konto" i tam hasło się wpisuje i później przy każdym pierwszym zalogowaniu podajesz hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnatalki
juz probowalam,nic nie pomaga.chyba jutro poprosze męża.UF jak ja nie cierpie wszelkiej elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnatalki
a może teraz się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnatalki
Cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnatalkii
no probuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamnatalkii
Dupa,czarna i głęboka.Nie mam już sily.Sprobuje jutro.dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ale nie rób już numerów i nie znikaj na dłużej :-) Buziaki dla wszystkich idę też spać Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witamy z rańca ;-) U nas wiatr jak halny...masakra Wiecie co u nas jest wszystko na odwrót...mała śpi całą noc i nie ma zadnego wstawania do niej za to Adi jest gorszy niż noworodek...dziś budził się o 1, 3, 4,30 5,30, 6 i teraz o 8 już wypad zrobiłmi z wyrka. o 4 ej obudził się bo miał tak zbąbanego pampersa że aż mu przeciekł i miał wszystko mokre,łącznie z koszulką i pościela wiec bach go do sibie do łóżka....achhh Jagodka czy twój starszy też ma jeszcze pampa na noc bo przecież są w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u Was dzisiaj Święto wiec pustki na kafe.nie zwracajcie na mnie uwagi,bo będę próbowała sięzaczernić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale tak z doskoku na Kafe;-) Ja i tak siedze non stop w domu wiec nawet nie odczuwam zadnego wolnego dnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) z Emilka juz lepiej , chyba pomogla jej ta masc na wygrzanie, po katarze i kaszlu ani sladu a i odzyskala swoj zwykly wigor :) maly lobuz :) w tej chwili usiluje zjesc zyrafie ogon :D Jagodka, gratulacje z okazji rocznicy, pewnie spedziliscie bardzo mily wieczor :) Dla Lenek tez najlepsze zyczenia :) Dziewczyny te pieluszki pampersa sa bardzo fajne, tu mozna je kupic od 2 miesiecy i naprawde polecam, Katkaziom taki chrzest trwa okolo pol godzinki, mysmy sie zebrali, ksiadz zaczal cos tam czytac z tej ksiazki , potem zrobil jej znak krzyza na glowce, bylo tez polewanie woda ale nie pamietam w ktorym momencie, emilce sie nie spodobalo oczywiscie :), na samym koncu sie zapalalo swieczke i poszlismy do domu moja emilka to zyc bez smoczka nie potrafi, pewnie bede miala problem zeby ja oduczyc, no ale to bedzie za jakis czas dopiero, poza tym to kilka dni temu zaczela 'gadac' no i teraz caly czas nawija :) wczoraj to nawet przypadkiem udalo jej sie powiedziec nie nie nie, i caly czas wymachuje rekami na wszystkie strony.... katkaziom jesli moge sie spytac to jak sie sprawuje zafira? Bo my zamierzamy w przyszlym roku zmienic samochod i wlasnie myslelismy o zafirze. Teraz mamy astre i nie wyobrazam sobie jak bedziemy jechac przez pol Europy takim malym autkiem, a chcemy wybrac sie do Polski samochodem. mamonatalki, ciesze sie bardzo ze nas nie opuscilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem z rana :) mój grzechu zrobił mi śniadanie - swięto lasu!!!! (pewnie na cos liczy...) łukasz dalej mało je :( po nocce o 6 rano wypił 120 ml a do teraz tylko gdzies z 20 ml :( masakra... bede dzis z nim walczyć. trzymajcie kciuki. uciekamy zaraz do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Kochane u nas z rana piekna pogoda była a teraz sie na deszcz zbiera i chyba ze spaceru nici:(kurczak w piekarniku a ja mam chwile dla Was:) mamonatalki ciesze sie ze jestes:) aniu jak mój michałek miał imieniny to tez tylko wy pamietałyscie:) a gdzie jest Qualut i Elunda???dziewczyny odezwijcie sie:)!!! zielona ogladałam zdjecia Łukaszek cudny slicznie trzyma główke:) mejsje ciesze sie ze emilka juz zdrowa takie maluszki to wogule chorowac nie powinny,a mój mówi takie"nie"jak cos mu sie nie podoba:) a co do auta to my tez mielismy astre:)ale zmienilismy na focusa combi i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meisje -fajnie,ze Emilka juz zdrowa.Moja niuni jeszcze charczy w nosku,ale w nocy spi spokojnie.Natalka tez juz gaworzy,kurcze tez najlepie jej wychodzi nie.Oj poczekajmy jak nasze maluchy zaczna tego slowa uzywac swiadomie,to dopiero bedzie wesolo.Wczesniej moja malej udawalo sie powidziec mamam,raz nawet baba,ale juz jej sie zapomnialo.Mysle,ze swiadomie wypowiada em,bo mowi zawsze,kidy jest mocno glodna.A moze mnie sie tak wydaje,jak to mamusśce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona my tak mialysmy wczoraj .Mala wypila przez caly dzien moze 180ml,ale dokarmialam ,czym moglam.troche kaszka ,reszte sloiczkiem.Dzisiaj jest juz dobrze.Trzymam kciuki ,zeby bylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×