Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

myslalam ze topik juz umarl bo po raz drugi dziewczyny stwierdzily ze na priv bedzie fajniej a ze mi sie z nimi nie chcialo to nawet zagladac przestalam dzis przez przypadek trafilam i wlazlam widze ze po malutku ale cos piszecie fajnie tez sie czasem odezwe jak mi moja Blaneczka pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti co sie stalo ze przestalas do nas zagladaC? dziewczyny odzywajcie sie, co u waszych maluszkow?:) moja nauczyla sie sama podnosic do siadu z lezenia:D przebranie jej to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu ruch jak w rzymie jeden spi drugi dzymie to dla takiego zainteresowania to nawet pisac nie warto szkoda bo pozalic sie chcialam .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti my juz tutaj rzadko zagladamy,piszemy teraz na prywatym forum.Jak jestes zainetesowana to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Odkąd Adi zaczął raczkować nie mam chwili wytchnienia, bo i ze spaniem jest kiepsko! Próbuje go odzwyczaić od nocnego karmienia ale on i tak jak z zegarkiem budzi się o 23, 3 i o 6 rano jest już wyspany i gotowy do zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny, wpadałam do Was i wiem, że jesteście na nowym forum, ale nie mogę tam wejść. :( Co jest?? Jejku, mam chwilkę wolną i c hciałam w końcu do Was wskoczyć a tu lipa.... :( Ku...a ostatnio nie mam szczęścia ,,,,,dajcie jakoś znać, gdzie Was szukać...Aniu może Ty mi napiszesz :) Ale się za Wami stęskniłam i ile mam do namarudzenia i do narzekania .... hehe W sumie to możecie się zastanowić, czy mnie wpuścicie hehhe bo mam lekką deprechę i jeszcze tam zaczernię klimat ;) Całuski i czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebowa a dziewczyny cie nakierowaly jakie to forum? na naszym mailu znajdziesz. teraz nie da sie tam wcale wejsc nie wiem czemu, jakis blad chyba:( nie wiem czy inne dziewczyny tez maja z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Patusiowa (całus), właśnie próbuję wejśc na to z maila i nic, nawet sie tam zarejestrowałam, ale na Wasze forum wejść nie mogę, tzn nawet nie mogę go znależć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki widzę ze nie jestem sama bo ja też wejść nie mogę uff już myślałam ze tylko ja:(niebowa fajnie ze się odezwałaś czekałyśmy na ciebie:)ja nadal chora nic mi nie przeszło a jutro do pracy:( bedę jeszcze próbować wejść ale jak się nie da to jutro:) do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, jestem u Was na forum, czekam na akceptację :) Wreszcie... :D jak dam radę to jutro wskoczę, jutro gin mnie czeka...heh ciekawe co tam u niego słychać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczyny pisze tu bo mój komputer nie znajduje tamtego forum!!!!!!!!!!!!!!!!! jakaś awaria albo mnie wyrzuciłyscie z grona... przyznać się której to sprawka! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!! nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie????? nie bylo mnie tu tyle czasu,komputera nie mialam a z domu nawet nie mam jak wychodzic dzieciaki wiecznie chore jak nie chore to cos musze zalatwic...... wchodze na kafe a tu pusto macie prywatne forum???? kurcze a ja tak za wami tesknilam i nici..... mój filipek 17 lutego idzie na operacje usuniecia przepukliny pachwinowej i tak sie denerwuje i nie ma z kim pogadac!!!! NA poczte wyslalam meila nie wiem czy tam jeszcze wogle wchodzicie??? pozdrawiam was serdecznie!!!!! odezwijcie sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jagódka, dam znać dziewczynom, że się pojawiłaś. piszemy na zamkniętym forum, tam na poczcie gdzieś jest mail gdzie to forum jest.....trzeba się tam zarejestrować, a leneczkowa musi Cię zaakceptować. Cholerka, operacja na przepukline.... o mamusiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka no pewnie ze Cie pamiętamy Kochana Wracaj szybko do nas. zajrzyj na pocztę naszą tam masz namiary czekamy ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo!!! Już sie zarejestrowalam i czekam na akceptacje!!!! tak sie ciesze ze wkoncu z wami pogadam!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Założyłam to konto na nowym form i nic nie dostalam meula zalozylam drugie na inny adres poczty i tez nic co sie dzieje???jak mam to zrobic???prosze pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka zaakceptowałam Cię na nick taki jak na kafeterii. Wskakuj do nas, teraz wystarczy , ze wpiszesz login i hasło. powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny o co chodzi? a ja sesje pokoiku robiłąm, zeby Wam pokazać :( mam nadzieje, ze nasze forum będzie działać. Ale przynajmniej wiedziałam, gdzie Was szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×