Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Natala właśnie mi zmieniali normlanie w cenie obrączek także idź do nich i się dowiedz i niech zmieniają. na pewno się nie popsują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia bylam gdzie indziej popytac bo tam mieli jeszcze zamkniete nie chcialo mi sie czekac. ale po poludniu pojde. tylko kurde ja mam z cyrkonia wiec tu chyba tkwi porblem, takze nie wiem, ale pojde pozniej i zapytam bo przeciez nie mzoe byc za luzna bo moze mi spasc np w czasie mycza naczyn czy kapieli. Kasia zamowilam, roze herbaciane plus fiolet, pare akcentow, nie wiem czy rozyczki czy jakies inne kwiatki. pomarancz sie zlewal, a babka mowila ze fiolet do mnie pasuje i ladnie sie zgra bo sprawdzalysmy a ja fiolet uwielbiam wiec niech jest troche szalenstwa:D no i dla malej beda biale rozyczki z rozowymi bo taka ma sukienke tyle ze dla niej sztuczne kwiatuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Katka dzięki! Na śmierć zapomniałam że miałyśmy to forum. My będziemy później bo oboje idziemy do pracy więc koło 18-19 powinniśmy być. Ja się piszę tak: piątek - wieczorem grill :-) myślę, że to najlepsza opcja każda coś przywiezie :-) sobota - śniadanie i obiadokolacja, niedziela - śniadanie Przypomnij mi tylko jeszcze miejsce i dokładny adres, Iza - będziecie? :-) Musicie! Bo co Kacper ma być rodzynkiem?!!! dziewczyny się pewnie z nim nie będą chciały bawić ;-) Na razie to tyle bo jestem w pracy pierwszy dzień po urlopie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa.... i odnośnie niedziałającego forum to M. powiedział że na pewno mnie na zaliczkę wykiwałyście ze wpłaciłam i nagle forum nie działa :-)))))) a ja mówię TAK, dwa lata czekały na moje 30 zł! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala dadzą radę i zmniejszą. po porstu gdzieś przetną i skleją hehe ;P Karola hehe to Ci M. wymyślił z tą kasiorką :D teraz taka bogata jestem, że jakby nas jednak nie było w piątek to jesteśmy na Hawajach hehe :D a to adres: Wieleń Zaobrzański pl. Pielgrzymów 9 64-234 Przemęt woj. wielkopolskie Jeszcze Anet trzeba sciągnąć ale nie mogę telefonu znaleśc;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja tam zaliczki nie wplacalam i tez mi nie dziala wiec niech M sie tak nie martwi:D mala spi, oczywiscie znowu zasypiala z balonem minie, ja zaraz tez sie klade bo sie roztapiam, mala ma w pokoju 27 stopni:( biedna spi calkowicie na golasa a jeszcze sie kazala kolderka przykryc ale jak tylko zasnela to oczywiscie ja odkrylam bo mokra cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no tylko z jednej strony grawer z drugiej cyrkonia;p no ale najwyzej niech wstawiaja cyrkonie na nowo jak spieprzyli:D oooo ja mam do Anety nr ale ze mnie ciemna masa, zaraz do niej pisze:D mam zaplon piorunowy:D no juz sms poszedl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala grawer jakoś usuną bo mi przecież złe imię wpisali a jeszcze data jest umieszczona. a nic pod cyrkoniami akurat nie ma także jakoś jest wykonalne ;D ja już dżemik robie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Kasia masz racje:D no ale wiesz troche paniki nie zaszkodzi, poczuje przynajmniej przedslubny stres:D a najlepsze jest to ze nie wiem gdzie ten slub bedzie:D bo budynek w ktorym byly sluby remontuja i USC jest teraz gdzie indziej i nie wiem czy tam maja jakas sale do slubow czy cos i teraz dopiero bede sie dowiadywac jak bede szla zaniesc dowody swiadkow:D zebysmy klamki nie pocalowali jak tam zajedziemy heh;p Aneta wlasnie odpisala ze zaraz wpadnie do nas bo do domku dopiero weszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo:) jestem dzięki Natalii:) Kochane musimy cos zrobić z tamtym forum bo kurcze tu gdzies mało swobodnie się czuję:) zaraz Was doczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko jestes bardziej dzieki Kasi bo to ona powiedziala ze trzeba ciebie powiadomic tylko nr nie ma:D i wtedy mnie dopiero olsnilo ze przeciez ja mam twoj numer:D gapa ze mnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś tez gorąco ja tak jak magda mam w pokoju 28st Misiek u babci się chłodzi w basenie Porzeczkowa to nieźle Twój M wymyślił z zaliczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natala nr miałam ale nie znałam bliższej lokalizacji swojego telefonu :P no i raczej możecie się dowiedzieć gdzie bierzecie ślub hehe :P chociaż z resztą możecie przecież wziąć i przed urzędem :D Anet nie wiem czy nie trzebaby gdzie indziej założyć jakiegos prywatnego forum bo tamto już dłuugo naprawiają :( a jak tam impreza? nic się nie zmienia? to tylko u mnie dzisiaj pochmurno i pada? mała trochę zakatarzona także polatałyśmy po podwórku i teraz idziemy budować pole biwakowe w jej pokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no raczej musze sie dowiedziec:D w sumie mi tam obojetne bo kolo USC terazniejszego jest piekny park takze moge i w parku wziac tylko cholera urzednik jest potrzebny:D w razie czego jest tez koscl wiec pojdziemy tam:D Kasia u nas upal a juz bym chciala zeby troche chlodniej bylo:( kurcze a moze nam zlikwidowali to forum co? cholera;/ a ja nie lubie tu pisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ale się uśmiałam :) faktycznie 2 lataKatka na 30 dychy czekała :) A jak było w Bułgarii. Wiem ,. ze tu wszytskiego się nie napisze ale chociaż ogólnie, fajnie???? Katka dobrze, ze puściłąś tego linka bo ja bym do innego wilenia pojechałą:) wiem , ze już kiedyś pisałaś że są dwa wielenia , ale ja bym nie trafiła do właściwego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
hello!Jestem i ja! kurde ale zła jzu byłam-a myslaąłm,ze tylko mnie forum nie działa. fajnie ,ze jestescie.Mama sie ze mnie smiała,ze mnie nosi bo nie mam co z rekami zrobic. Natalia super,ze juz masz wzsystko załatwione-a z obraczkami to sie nie daj i maja zmniejszyc w cenie .z tego co wiem,co gorzej jest powiekszyc,ze zmniejszaniem raczej nie powinno byc problemu. Marta a juz sie miałam pytac,czy Mania wytzyma siedziec całe przedstawienie.Dopiero doczytałam,ze to w plenerze.ale super-tez bym sie wybrała z Natalka. My w weekend bylismy na basenie,w niedziele nad jeziorem.szkoda,ze zdjec nie moge pokazac-Natalka wogólze z wody nie chciała wyjsc,he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale kijowo,zdjec z urodzinek nie poogladamy. a ja bede samotna jak pojedziecie na ten zjazd,buuu.najgorzej,ze musimy szybko w polsce jakis net zaąłtwic,bo inaczej umre. Mamy juz definitywna date zjazdu 24 lipiec. Mieszkanie mamy jzu załatwione,tzn. znalezlismy chetnego na nasze miejsce i nie musimy za 2 dodatkowe m-ce płacic. wypowiedzenia złozone .musimy jeszcze tylko paszport małemu wyrobic i ja musze go dentysty i gina sie wybrac. pozniej tylko pakowanie zostaje.o rany Dziewczyny to juz!!!Wracamy!! ale dziwnie sie czuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola bede ja:D bo ja nie jade;) mala dzis szybko wstala ale jej sie nie dziwie bo sauna u niej jest:O zaraz zjemy obiadek, warzywa na patelnie z piersia z kurczaka i moze zdarzymy pojsc po tatusia do pracy. tylko ciekawe czy w ogole mala cos ruszy z obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola super!!!! Swietnie, ze Wam się dziewczyny tak wszytsko ukłąda:) Viola a jakie dzieciaki mają obywatelstko? podwójne? i Młody musi mieć paszport???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak ja sie tu łyso czuje! kiedy nasze forum bedzie dzialac? ja przyszlam z pracy z oczami na zapałach bo nocka ciężka a młoda tu szopki odstawiła i spać nie chciala a teraz sąsiedzi non stop coś przesuwają albo walą jak obudzą ja to zabiję. my wyjedziemy kolo 16:30 także na 18:30 powinnismy byc takze Kasia my bez tego obiadu piątkowego poprosimy za to z niedzielnym owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa mam nadzieje ze Mania pospi i da ci odpoczac. ja tez sie tu lyso czuje, dziwnie sie pisze i w ogole. ja juz obiad pozarlam, mala wcina dalej, wyczaila kukurydze i sie na nia rzucila i wybiera paluchami;) ale zjadla ladnie reszte warzywek i brokula i marchewke fasolke ziemniaczki, mieso zreszta tez wtrabila:D chyba jej zaaczne czesciej jej robic to na obiad chociaz ja nie przepadam ale widze ze jej posmakowalo:) takze zje to moze na lody pojdziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola to już jedną nogą jesteście w domku :D nareszcie będziesz wśród bliskich i pewnie necik i tak nie będzie Ci potrzeby, żeby się nacieszyć tym, że w końcu wróciliście;D To ja sobie wieczorkiem wszystko pospisuje ile tych obiadów i kolacji i takich tam a kto na kanapkach z drogi będzie tak po studencku hehe Natala my teraz jak byliśmy w malborku to wzięliśmy małej warzywa gotowane do obiadu no i M. kolega z pracy się śmieje, że ciekawe czy ona to zje skoro ma frytki. a mała pyk za brokułu i wcinała całe różyczki ;P w ciężkim szoku był. no ale mała lubi warzywa wcinać. teraz chrupie marchewę a ja oczywiście umieram od ich obierania na obiad;( Madzia ja jak patrzyłam ten wieleń to też gdzieś koło mnie mi pokazało z 70 km dlatego do adresu teraz dopisałam zaobrzański ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja walcze z praniem, składaniem i zaraz chyba prasowaniem:-//// A co z Anią?? zaraz napisze do niej bo może też zapomniała o tym forum:-) Viola ale super. Jeszcze jakieś 3 tyg. i już PL:-) No własnie a jak to jest z obywatelstwem dzieci? Kasia a w niedziele obiad o której jest?? bo jak nie za późno to byśmy się może zdecydowali. Natala mi zmniejszali pierścionek zaręczynowy, też z oczkiem i nic się nie dzieje. a najpierw też poszłam tak jak Ty do inego jubilera to nie chciał zmniejszyć a ten gdzie M kupywał od razu zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja do Aniaaq już pisałam odpisała, że wejdzie tylko nie miała już tego adresu. myślę, że gdyby miała jakiś problem to by napisała także do wieczorka na pewno się odezwie. Aniu a na dworze Ci rzeczy się nie "wyprasują" jak schnie Ci na suszarce? A obiadek nie wiem o której jest ale myślę, że jakoś pewnie koło 14stej skoro kolacja jest o 18stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka.wlkp
hej jestem i ja odezwe sie wieczorem Karola- zabijesz mnie ale jeszcze nie wiem czy dojedziemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pogadam z M jak wróci z pracy ale chyba się zdecydujemy na obiad w niedziele bo my daleko nie mamy do domu a bez sensu w McD. się zaraz zatrzymywać. Marta Wy też zostajecie na obiedzie?? co byśmy sami nie zostali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kurczaki mam nadzieję, że dacie radę przyjechać! Aniu no my własnie do obiadu to już za pewne gdzieś blisko domu będziemy także nam to za długo tam czekać na obiad. idziemy po reszte porzeczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kurcze za długo już trwa ta awaria forumowiska...musimmy pomyśleć nad jakimś prywatnym zastępczym bo tutaj zbytiio swobodnie pisać nie możemy np przyzwyczaiłyśmy się że móimy do siebie po imieniu a tutaj powinniśmy raczej pisac do siebie nickami... ja się niestety kompletnie na tym nie znam ale trzeba coś zrobić żeby było coś wrazie takiej awarii jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×