Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

a moja mała nie chce jeść,juz nie wiem co mam z nia robic?Spróbuje ja troche przegłodzić,poczekam,aż sama sie upomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego dla Lenki;D:D Ja na chandrę też lubię sprzątać. Nawet to już sprzątanie nie jest tylko zapieprz....anie ;P Ja dałam Hani herbatki rumiankowej do picia;D niecałe 20 ml wypiła i podziękowała;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie się dowiedziałam że mąż w niedziele znowusz wyjeżdza.....ide sprzątać, może to mi pomoże bo inaczej mnie szlak trafi zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania trzymaj się! Moj mała dzisiaj zjadła od rana może ze 100 ml mleka ,70 ml kaszki i deserek.nawet nie od rana,od 4.00.kurde.co się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aniu ucałuj Lenkę od cioci tęczowej! jejku to juz pół roku!!! niesamowite! Leneczkowa - jak było?? daj znać! Uciekam męzowi obiad wydać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w końcu mam chwilkę, Emi cały dzień marudna.Jutro idę do lekarza z małą, bo mimo że jest trochę lepiej, to i tak męczy ją ten kaszel. Aniu całuski dla córci od ciotki z forum. 3maj się jakoś musisz to przetrwać, my Ci w ty pomożemy:-) MamaNatalki a może Twoją córkę, męczy ząbkowanie i przez to straciła apetyt. Izka wlkp aby z macierzyńskie przejść na urlop wychowawczy musisz napisać osobny wniosek o taki urlop, druk powinni wydać Ci w kadrach. Macierzyński kończy mi się 29.11. a potem wykorzystam zaległy urlop i dopiero wtedy przejdę na wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu caluski dla Lenki:) to juz duza pannica;) mamonatalki moze zabki ida i przez to? ja dzisiaj kupilam Pati chrupki, ale sie wzdrygnela jak wziela to do buzi;) teraz lezy na kocu na podlodze i bawi sie nowa zabawka:) chyba jej sie podoba:) ajjj jednak patrzy za mna. ide do tej mojej niuni, ledwo jej z oczu zejde a ta juz sie rozglada gdzie mama sie podziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja wiem,że to na ząbki,ale pierwsze objawy pojawiły się jak Natalka miała 3,5 m-ca,a już ma prawie 7 i dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wszystkiego najlepszego dla LENKI .:):) Duży buziak Odkad chodzimy na ta rehabilitacje na nic nie mam czasu .U nas jest potwornie zimno no i śnieg delikatnie zaczyna padać .Zeby nie to ze dziś musielismy iść to chyba bym dziś sobie odpuściła spacer:/:/ Moja rehabilitantka stwierdizła ze moj synuś ma napiecie miesniowe bo za szybko rosnie ( nie chodzi tu o wage bo nie jest otyly mimo ze wazy 10 kg tylko gługi) no ale co ja moge zrobić przeciez ja nie mam na to najmniejszego wpływu . Ona twierdzi ze on rośnie jakszalony :( ehhhhh No nic sama z nim tera ćwicze , i masuje .:( Wkurzina jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówia ze on wyglada na rok a nawet pół roczku jeszcze nie ma .:( I każdy lekarz mi to powtarza ale jaki ja mam na to wpływ sie pytam???? NAsza pediatra tłumaczy zto tym ze maz jest wysoki i ja jestm wysoka dlatego synek ma taki a nie inny wzrost :( chyba sie ząłamie:( Moim zdaniem on takpieknie sie rozwija taki pocieszny i na wszytsko reaguje , a tu taki pskius ze wzrostem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie nieciekawie. A ile synek ma cm? Bo kurczaki moja Hania to ma już 74 i nei wiem teraz czy to dużo czy to mało jak na dziecko 5-miesięczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamonatalki tak sobie pomyślałam, że może u Was zrobicie wigilie i rodzice wszyscy do Was przyjadą? Wtedy ni będziecie jeździć w Wigielie od jednych do drugich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katkaziom ,ale my mieszkamy w niemczech,850 km od polski.Jak damy radę,to na przyszły rok bedziemy już mieć swój kącik na gorze u teściów.Może wtedy damy radę zorganizować wspólną wigile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaa....no chyba, że tak. Bo taka mnie teraz myśl naszła co do tej Waszej Wigilii. Bo ja to już po mału klimat świat czuje;D Chyba w tym roku szybciej domek ozdobimy ;D A tak sobie pomyślała, że kupimy malutkie drzewko i wsadzimy do doniczki i będzie sobie stało u Hani w pokoiku ozdobione lapkami a później zasadzimy je w ogrodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytam artykuł jaki wzrost może mieć nasze dziecko. Trzeba dodać wzrost mamy i taty odjąć 13 i podzielić na 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ,ale w przypadku mojej siostry sie nie sprawdzilo.mama ma 154cm a tato 172cm,a siostra 167cm.Wedłu tego licznika powinna miec 156.Myślę,że to nie zawsze się sprawdza.siostra męża tę jest wyższa,niz obliczenie,Poczekamy zobaczymy.Kurcze właśnie obliczyłam,że Natalka do tej pory urosła 23cm,a wagowo przybyło 6400g.Niezle,myslę,że to przez to mleko.Położna mi mówiła,że po nim bedzie bardzo dobrze przybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie znowu wydaje ze moja Pati za malo urosla:O przy porodzie miala 54 cm a teraz ma niby 60, ale lekarka nic na ten temat nie mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo i zimowo brr ale zimno!! Emila dała godzinny koncert i zasnęła, już obie mamy dość tego kaszlu, chwila poprawy i od nowa to samo Odnośnie wzrostu, to ja i moje rodzeństwo jesteśmy wysocy, ja mam 1,74 a rodzice są wzrostu średniego.Emilka chyba raczej też będzie wysoką dziewczynką, już urosła 15cm ma teraz 69. Patusiowa pewnie nie masz co się martwić, w końcu każde dziecko rozwija się w swoim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały wykąpany już i śpi ale ciężkie miał to zasypianie gdzieś dzisiaj:(co do tego wzrostu to mój mały od porodu urósł16cm miał 53a teraz ma 69 nic mi pielegniarka nie mówiła ze za dużo urósł sprawdzała tez centyle i wszystko ok a przybrał przez 6tygodni 1500g to sporo ale w normie aaaaq a ile powinien teraz mierzyć twoj mały??? ciekawe jak tam leneczkowa nic jeszcze nie napisała jak im poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wymasowałam Kamilka wykapałam nakarmiłam i śpi. Ja mam wzrost 177 mąż 187 cm . A kamil obecnie waży 10 kg i 83 cm . A za tydzien skonczy 6 msc . I jak na niego patrza to mowia ze wyrośniety .Mam głowe pełna myślia mąż pociesza i mowi ze wszytsko jest ok zebym nie brała sobie tego do głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq nie martw się mąż ma rację:)lepij moim zdaniem zeby rósł niż zeby nie rósł i nie przybierał duży chłop z niego bedzie bedziesz musiała dziewczyny od niego odganiać głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris ta kobieta nie powiedziała konkretnie ile ma miec wzrostu itp . Poprostu , szybko rośnie .Ale jest jak jest nie bede wymyslała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaq do końca 6 miesiąca dzieci szybciej rosną niż później, także może po 6-tym troszke zwolni. Ale nie masz co się martwić na zapas, tylko ciesz się, że ma zdrowego i silnego synka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×