Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

moja mala tez juz spi, my mamy kombinezon na chyba 74-12 miesiecy ale to jest troche zanizona rozmiarowka. fakt ze jest a duzy sporo, ale jak podwine rekawki to jest ok, i pod spod zmiesci sie pare ciuchow;) wlasnie zauwazylam ze PAti ma na policzku plamy. posmarowalam ja tam oilatum i tak jak szly moje palce tam ma czerwone:O hmm z drugiej strony nie ma, ale zanim jej posmarowalam ta uczulona strone dotknelam buzi swojej i nie umylam reki:O wiec moze od pudru? ale widze ze nie swedzi ani nie boli jej to bo spi normalnie, nawet jak dotknela tym policzkiem podusi to nie bylo reakcji. jak do jutra nie przejdzie to kupie jakies wapno moze. kurde zawsze myje rece jak mam jej buziaka posmarowac a teraz tego nie zrobilam:O fakt, mylam chwile wczesniej ale moglam sie domyslec ze przeciez dotknelam swojej twarzy na ktorej mam puder:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris a to dobre! Kurcze my kupiliśmy kombinezin o 2 rozm.wiekszy i już jest na styk,może do Świąt wystarczy,a póżniej bede szukała na wyprzedaży.Tak to jest z tymi naszymi dzieciaczkami,ale cieszmy się,że rosną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonatalki takie niby parasolki, ale ja mam typowa parasolke. ale bedzie na pozniej a te chcialam miec troche wczesniej moze na wiosne tak puder do makijazu, juz patrzylam i prawie calkiem jej to zeszlo, przemylam woda przegotowana. albo moze zle wsmarowalam krem-nie wchlonal sie porzadnie i od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, ja tylko na moment, zaraz jade do okulisty nan zabieg laserem bo siatkówka mi sie odkleja po porodzie :( troche sie boje :( yokoono- moj synek ma asymetrie i problemy z napieciem miesniowym, zachowuje sie podobnie jak twoj. Poczytaj bedziesz wiedziec czy mozliwe jest to u ciebie i wtedy wizyta u neurologa i fizjoterapety cie czeka....moj mały spi spokojnie tylko po kapaniu po pierwszym przebudzeniu rzuca się , prży cały czas w ruchu mimo ze oczka zamkniete. Pomysl tez czy nie ma nadmiaru bodzców- tzn telewizor głosnie zabawki itd bo wrazliwe dzieci w taki sposob odreagowują stresy z dnia co do kombinezonów to my juz 2 razy mielismy na sobie i są super. Jak wyjmuje maluchy to az miło takie cieplutkie :) a z rozmiarami to jakis kosmos jest Klaudia ma 74 rozmia a mały 56 :) i są identyczne tylko z roznych firm uciekam, trzymajcie sie i miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,mu juz na kafe.u nas noc straszna mala sie rzucala przez sen,karmilam ja 2 razy.ja tez nie moglam spac,sprobuje nadrobic po poludniu,meza wysle z mala na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane pospałam dzisiaj do 7.30 oczywiscie karmienie o 4 było ale mały jak sie przebudził przed7 to tatus sie nim zajął pieke dzis murzynka:)to tak apropos informacja dla zielonej:)a po obiedzie musze jechac na zakupy bo duzo rzeczy sie w domu pokończyło ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej::) My już po zakupach:) Doris świetny kombinezonik. Fajnie, że rozpinany na dwie nogawki. Ide obiadek szykować szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my dzisiaj pol dnia poza domem, bylysmy u mojej mamy bo maz byl do 12 w pracy;) za 2 godiznki kapiel, jedzonko i spac, a ja ide do siostry na winko;) dois kombinezonik fajny:) bedzie ci sie wygodnie wkladalo go na synka, ja tez mam tak odpinany i jest super:) wrzucilam jej zdjecia w tym 2 sa w tym kombinezonie:) jest super cieplutki i w ogole swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie Ja jak rano wyszłam to dopieor wróciłąm .zaraz Was doczytam Iza u nas jest to samo asypetria i napięcie mieśniowe buuuuu Ale co zaobserowwałam ze teraz sie tak nie pręzy po tej reh . Jakie wy macie ćw????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa-Pati ślicznie w tym kombinezonie.Moja Natalka też ma niebieski,ale nie taki ładny.Wprowadziłam zdjęcie jak siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po kąpaniu mały śpi dzis zasnął szybciej niż wczoraj także myślę ze z każdym dniem bedzie szło lepiej to zasypianie bez owijania, mieszkanko posprzątane, murzynek upieczny i mogę cieszyć się już weekendem dziś finał mam talent ciekawe kto wygra mnie się z finalistów podoba taka dziewczynka mała i takie trio dwóch facetów i dziewczna bondynka super są:) a zdjęcia śliczne dziewczyny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też już po masażu , kąpieli i włąćzyłam TV żeby ogladać " mam talent " ale jescze wpadne na galerie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violak ale Twoja córcia jest uroczaaaaaaaaaaa .Ja też chce żeby moj siedział !!! hahahah krótki rękawek , ale co tam czapka musi być :] W główke musi być ciepło . patusiowa ale Twoje maleństo słodko wyglada w tym kombinezonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania też już śpi ;) a my też oglądamy mam talent. Ja stawiam na ten zespół tańczący. W sumie o sami piosenkarze teraz są:( Zaraz obejrzę zdjęcia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq to była tylko przymiarka czapeczki a ze siesznie w niej wygladał to cyknęłam zdjęci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris fajnie Michałkowi w tej czapie.a wiecie co dzisiaj moja natalka wsadziła palca od stopy do buzi!!!Ale miałam frajdę,aż pisnęłam.Aaaq Tój synek jest troszkę cięższy,wiec potrzebuje troszkę wiecej czasu.a im dłużej się czeka ,tym większa pózniej frajda.Zobaczysz,że nawet się nie obejrzysz,a bedzie siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wLaśnie skończyłam ploty przez telefon z moja przyjaciółką ze stanów.Niedawno urodziła synka i mamy dużo do opowiadania.U nie jest teraz 30st,ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamanatalki z pewnościa masz rację , ja sobie tlumaczę to tym ze on jest długi i cięzko mu tułow utrzymać . A ja mam nadzieje ze wygra też te rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy może mi ktoś wysłać na pocztę kasiamarkisz@wp.pl login i hasło do galerii bo mój komp, się tak mulił, że wziełam drugi a tu nic swojego nie mam :( Aha i zapomniałam się pochwalić, że Hania zjadła dzisiaj marchewkę z ryżem :D podczas obiadu mało co nie zjadłam nam dania wzrokiem, więc daliśmy jej troszkę. Bardzo jej smakowało. Nic nie wypluwała nawet tylko połykała wszystko. Ale jakie odgłosy przy tym były hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja wlasnie wrocilam od siostry;) bylo fajnie wypilysmy winko pozniej troszke piwka i o dziwo nic mi nie jest, moze dlatego ze pilysmy powoli i dosc dlugo:) takze wieczork udany:) zdjecia super:) przy okazji zwinelam siostrze 2 bluzeczki ktore kupila a w ktorych nie chodzi, botki fajne fioletowe, i 2 przescieradelka dla malej:D jak to dobrze miec siostre ktora kupuje ciuchy ktorych nie przymierzy i okazuje sie ze cos jej nie pasuje jak je zaklada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie było mnie z dwa dni ale podczytałam Was Odpiszę wam jutro ok? bo nie mam już dziś siły. Miałąm dwa dni szkoleń, i jak wracałam to zaraz szybki poźny obiad, ogarnianie chaty itd. Ogólnie mówiac to mała marudzi na maxa, Adi też daje popalić i ogólnie mam doła. Może do jutra przejdzie to bardziej optymistyczny bdzie mój post :-( Buziaki dla wszystkich p.s. widziałam zdjęcia na galerii.słodziachne bobaski mamuski pierwsza klasa:-) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny No nieraz tak nastukamy stron w ciagu dnia że nie można doczytać a tu dwa dni i tą 150 męczymy?? ;-) My mamy kombinezon z rozmiaru 74 ale trochę zawyżony rozmiar ale jest ok. Jest różowy ale w odcieniu takiego pudrowego różu. Jak bede gdzies szłą na spacer to kliknę zjęcie i wrzucę na galerię :-) Iza jak po zabiegu? wszystko ok? Doris fajny kombinezonik i jaki tani. Udało ci się ;-)Wygodny bo rozpinany na dwie nogawki, ja tez taki mam i tylko kładę w środku małą i zapinam, nie trzeba dziecka tarmosić żeby przeciągnąć coś przez coś. super wygodne Patusiowa trzeba czasem gdzies wyskoczyć , załapać trochę innego klimatu.oooo jak ja zawsze siostre chciałam mieć żeby mieć z kim pogadać i powymieniaćs ię ciuchami. Chociaż mam taką ,,starą dobrą psiapsiółę", znamy się ponad 20 lat i ona mi zawsze zastęowałą siostrę :-) Ja się w sumie cieszę że wygrała w ,,mam talent" ta mała ale wszyscy spiewający mieli naprawde talent i w sumie kazdy mi się podobał. Ale ta mała jest urocza. A jak rodzinka płakała ze szczęscia na widowni. Az samej mi się łezka zakręciła :-) Takie ciepłe kluchy ze mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ale tu pustki, ale jutro poniedziałek to się pewnie znowu zacznie hehe. U nas dzisiaj w nocy bylo -8 stopni, śnieg ciągle się trzyma także jak temperatura wzrośnie to na sanki pójdziemy troszke:D Hania dzisiaj prawie co godzinę się budziła. Ale Mąż od rana z nią posiedział to sobie pospałam, a teraz mała sobie śpi. Dzisiaj na obiadek znowu troszke marcheweczki dostanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Katka u nas też troszkęmrozi ale już szykujemy się na spacerek :-) nie ma sie co rozczulać tylkohartować dzieci a przyjda większe mrozy to wtedy bedzie się siedzieć w domu :-) U nas jest inaczej,Lenka śpi a Adi budzi się pare razy w nocy heh jutro napewno Kafe ruszy :-) później jeszcze zajrze paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znowu ciężka noc.Wiecie,co zauważyłam? Mała ma w nocy problem z brzuszkiem,chyba dostaje wzdęć.Muszę kupić jeszcze te cudowne kropelki i podawać na noc.Któraś z Was wspominała chyba,że podaje dziecku espumisan? U nas tez zimno,ale na spacer sie wybierzemy.Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane:)u nas nocka w miare tylko nad ranem małemu ciezko zasnac było i troche marudził no a jak w koncu usnał to ja musiałam wstawac i wiadomo...:)u nas sniezku troche ale słon ko ładne to nawet nie jest tak zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×