Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

mamonatalki ja daje przed kazdym posiłkiem infacol mały go dobrze toleruje i moze całkowicie nie eliminuje gazów i wzdec ale jak sa to sa dla niego znosne a wczesniej prezył sie i płakał niesamowicie i pediatra kazała go podawac do 6 miesiaca a potem stopniowo odstawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołęm dziewczyny odpoczełam poimprezowałam troche, wymeczyłam swojego i z czystym sumieniem moge z wami popisać łukasz bryka z tatą i oglądają skoki a ja myk na kafe :p pisałyscie wczesniej o tym jak sie poznaliście ze swoimi mężami ja zaczełam ze swoim kręcić jeszcze w średniej. poznaliśmy się w maju i tak se gadaliśmy że do wakacji bedziemy razem (tak po cichu mysleliśmy) bo mieszkaliśmy od siebie 50 km, a w czasie roku szkolnego on mieszkal w internacie miało być na miesiąc a jest już ... ile?? 9 lat..... w tym mieszkamy razem od (spytałąm sie go bo nie mam zielonego pojęcia) 5 lat wczoraj byliśmy u znajomej która zaraz ma urodziny i wpadliśmy z tortem na klatke , z dwoma wózkami i na całą klatke spiewaliśmy sto lat :p ale miała mine jak nas zobaczyła :) jak przyszliśmy do odmu to łukasz troche marudził z zaśnięciem no bo u niej głośno było i tyle ludzi ale w końcu zasnął jak niedzwiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w końcu obejrzałam zdjęcia :D cudeńka:D zaraz wstawie zdjęcia Hani z pierwszego spacerku na sankach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moj synus zjadł królika i słodko śpi . Dziś jest promocja w auchan na pampersy .Sa po 40 zł Mamanatalki ja podawałam espumisan ( w przeciagu 6 msc chyba ze 3 razywiecejnie było takiej potrzeby ale pomagał) Do mam które same gotuja obiadki .Dziewczyny na cyzm gotujecie zupki?? i czy kupujecie warzywa w supermarkecie? Czy dodajecie masła? Kurde i jak ugotować tyle żeby wystarczyło na jeden posiłekbo wiadomo ze nastepnego dnia nie podam tego samego . Bo znowu planuje coś sama ugotowac ( w sumie od naszego incydentu minał msc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq ja gotuje kawałek marchewki, jak jest mała to całłą, pół ziemniaka i taki gruby plaster selera gotuje to w małym garnuszku, troszke sole jak sie ugotuje to dodaje tak mniej niż pół łyżeczki masła albo gotuje marchew jabłko i seler, w tym jabłko dodaje pod koniec gotowania lub pietrucha, seler ziemniak i machewka zmieniam składniki, raz wiecej tego raz tamtego :) jak przelewam to wszystko po ugotowaniu do miseczki przed miksowaniem to dolewam troche tej wody co to sie wszycho w niej gotowało żeby za suche nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa kupuje w marketach badz jak jestem to na giełdzie - nie wybrzydzam bo nigdzie nie znajdziesz super ekologicznych upraw chyba ze ze swojego ogródka, tyle że nic nie robiłąm w tym roku na ogrodzie bo w ciąży byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie wychodzi mi tego tak ok 150 ml po zmiksowaniu raz zje wszystko raz troche zostawi ale najbardziej sie ciesze ze mu to smakuje i zjada ale kleiku dalej nie ruszy za cholere :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia wstawione :) a ja to sobie gdzies pozapisuje te "przepisy" tak na przyszlosc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdjęcia słodkie katka ale zima brrrrr, chociaż sama bym chciała żeby mnie kot na sankach pociągał :p, stara a głupia.... mamanatalki ale małą juz siedzi, mój to jak sie go posadzi to pijany zając w ogóle wszystkie dzieci sa przesłodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my dopiero wrocilismy od rodzicow i z krotkiego spacerku:) katkaziom ale fajnie, ja tez chce na sanki:D u nas sniegu jest tylko troszke:( zdjecia superowe:) tez wrzucilam pare zdjec, jedno jest jak mala probuje zawziecie dostac sie do swoich stop;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona moja tak od niedawna,w zasadzie 1,5 tyg.temu jeszcze też sie kiwała.dzisiaj byliśmy na kawce i mała ślicznie siedziała w krzesełku.Zaraz zaglądam na galerię. Aaaq a ten espumisan jest specjalny dla dzieci,czy taki zwykły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka ale super zdjęcia,kurcze ale u Was śniegu.Ja już się nie moge doczekać,kiedy moją Natalkę też tak posadzę! Patusiowa ale Pati slodziutka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamanatalki tak to jest dla niemowlat w takiej malutkiej buteleczce .Na opakowaniu narysowany jest niemowlak jak spi Do zielona gęś pod koniec tygodnia spróbuje sama zrobić tak jak napisałaś ( ugotowac) z tym zenie bede soliła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czy moj nie jest chory .Kataru nie ma , nie kaszle , nie psika , temp nie ma ale jak "krzyczy" to tak jakby miał chrypke .Miała któaś tak??? Maz mowi ze od tego że tak duzo "mówi" jak sie bawi cały czas coś krzyczy w swoim jezyku .Juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq Hania też okropnie krzyczy czasem. aż uszy czasem bolą. ale żeby miała chrypke to nie bardzo. Dzisiaj mała opędzlowała prawie cały słoiczek. miałam dla niej przygotowane połowe z tego co od wczoraj zostało ale krzyk był okropny jakby nie jadła z tydzień, więc zjedliśmy cały do końca. Jutro trzeba będzie jechać kupić zapas słoiczków. A jakiej firmy polecacie? Pewnie już o tym rozmowa była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my byliśmy na spacerku z 2 godzinki, mroźno ale fajnie było, nie zrobiłam zdjęć bo zapomniałąm aparatu :-( Ja gotuje na dwa, trzy dni ale pilnuje tego by jak tylko ostygnie reszta zupki żeby dać do lodówki, jak zapomnę to wyrzucam. A jak nie zje z miseczki to też reszte wyrzucam. Jak podgrzewam to z lodówki to przekładam do miseczki tylko tyle ile zje i spowrotem do lodówki. Nie gotuje codziennie bo nie mam na to czasu. Jeszcze muszę nam ugotować, posprzątać itd. A gotuje ziemniaki, marchew, i pietruchę i łyżeczkę masła, dodaję ciut soli, a dziś dałam brokuła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katkaziom ja kupuje rozne sloiczki, zalezy co akurat jest w sklepie. mala toleruje wszytsko i gerbera i hippa i bobovite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Katkaziom moj też krzyczał do tej pory i nie miał chrypki .Wiec co to może być ???hmmm??? Aniu i podajesz np 3 dni z rzędu ten sam obiadek??? Bo ja sie zastnawiałąm , czy codziennie nie gotować.A tez przecież dla męza i siebie robie obiad , wiec to jest uciązliwe :P Mimo wsyztsko spróbuje A z mięskiem coś juz gotowałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Nareszcie mogę Was doczytać i coś napisać. Nie odzywałam sie , bo od piątku mieliśmy gości- mężą kolega z żoną i 4-letnią córeczką- Zosią. Właśnie teraz niedawno wyjechali. Ale było bardzo miło. A jaka ta Zosia urocza. Nie zaczepiała Lenki, siadała czasem obokj leżaczka i jej coś opowiadałą:) Takich gości to ożna mieć :) Muszę Wam się pochwalić, że Lenka ma dziś mini-urodzinki - kończy 4 miesiące :) A i Natali wszystkiego najlepszego !!! Moja Lena z tej okazji dostała łyżeczkę marchewki i poszło nam całkiem nieźle. Była zaskoczona, ale chyba jedzenie łyżeczką jej sie spodoba. Doris ja też kupiłam juz zeswzłej zimy :) kombinezon na allegro dla Leny, ale jakis dziwny jest :( Dół i nogawki pasują i góra jest tak wielka, rękawy takie duże... Lenka wygląda jak jakiś kark :) Wkładam jej tylko ten kombinezon na spacer do gondoli. My Wózek tez mamy niebieski- a co, nie musi byc różowy! Mam tylko 1 problem, Lena juz prawie sie do gondoli nie mieści a ma 4 miesiące :( Jest na styk i tak już podkurcza nóżki. Myślałam, że chociaż z pół roku pojeździ. A tu zanim będzie siedziała, będę musiala ją do spaceróki przelożyć :( Dobrze, że mam rozkładaną. To na razie tyle. Aaaaaaaa jeśli chodzi o Mam talent to ja uwielbiam Kamila Bednarka. Swoim głosem jest zawsze we mnie tam, gdzie u Chylińskiej ;) Dla mnie on jest zwycięzcą. Muszę jeszcze wskoczyć na galerię i na allegro zakupy porobić. Została mi już tylko jedna butelka :( i się męczę. Muszę zamówić tą z Aventu co można z nij kubek zrobić i ma smoczek do kaszek i jeszcze gąbkę do kąpieli , bo poprzednia jest już duzo za mała :( Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do yokoono. Moja Lenka też się tak rzucała w nocy z boku na bok. Pediatra powiedziała, ze to pewnie kolkowe, bo występowało po pierwszej długiej przerwie nocnej w karmieniu. Podawaliśmy różne leki i nie pomogło, ale samo przeszło. Teraz juz rzadko się jej zdaża pół nocy rzucac w łóżeczku. Jeśli Twoje dziecko jest zdrowe, nie ma kłopotów z napięciem mięśni to się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala juz zasypia w lozeczku. ostatnie pare dni ma male problemy zeby zasnac, troche marudzi, wierci sie ale na rece jej nie wezme. w koncu po podaniu smoka, wyprobowaniu roznych pozycji zasypia. wszystekiego najepszego dle Lenki:) i oczywiscie dla Natalki :) co do butelek to ja mam chyba 6 albo 7 wiec starcza mi na caly dzien i wieczorem wsyztskie myje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa wszystkiego najlepszego dla Lenki.Ale jestem padnięta,dzisiaj chyba ide spać razem z małą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patusiowa ja mam 3 butelki z czego tylko 2 używam :) pewnie jak bym miała wiecej to bym pogubiła, tak jak ze śliniakami, miałam chyba 10 a widze tylko 3 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa ja mysle ze tak wlasnie ok -10 nie mniej to jeszcze bede wychodzic ale to juz na krotko. tak moze na godzinke chociaz. zreszta zobacze jakie beda warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały już spi dzisiaj całkiem gładko nam poszło zasypianie:) sto lat i buziaki dla Lenki i dla Natalki naszej drugiej:) 🌻🌻🌻 co do spacerków to my ostatnio mało chodzimy bo jak pracuje to głównie w południe a wtedy najcielej a jak juz wracam z pracy to trzeba się obiadm zajac a moja mama i maz uwazaja ze jest za zimno n spacery i go nie zabieraja ciezko im cos wytłumaczyc takze nawet z nimi w dyskusje nie wchodze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak podaje 3 dni to samo bo jak sie wprowadza nowe składniki to nie mozna nowy codziennie. najpierw gotowałam sama marchew i dawałam pare dni, potem dodałm pietr. i znou i tak z kazdym kolejnym. a po co codziennie mam gotowac skoro przez pare dni i tak musze to samo dawać Leneczkowa najlepszego dla Lenki i oczywiscie dla Natalki :-* Ja własnie dlatego zamieniłam gondole na spacerówke bo Lenka sie juz nie mieściła i teraz jezdzi na wpół leżąco :-) Mała mi zasypia na rekach:-) musze kuknąć na galerię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkiem :) dzisiaj miałam pracowity dzien, robiłam maluchom dynie w słoiczki. Bardzo ją lubią a mozna mieszac z jablkiem , i innymi warzywkami no wiec postanowiłam zrobic. 12 sloiczków z jednej, jutro próba jak smakuje :) mam problem z zasypianiem małej....kurcze dziewczyny załamana jestem bo ona zawsze spała tak ładnie teraz nie dosyc ze w dzien łącznie 50-60min to wieczorem powinna byc padnieta- a teraz jest tak ze kąpanie o 19 a zasypia 21 albo pozniej....budzi sie kilka razy z płaczem ;( nie wiem o co xhodzi, ząbków nadal nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×