Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Kataka jaki śliczny ten komplecik!! Ja mam problem,bo moja mała od paru dni nie chce jeść zupek ze słoiczka.Z deserkami nie ma problemu.Może przestały jej smakować,kurcze chyba będe musiała jednak zacząć sama gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byłysmy dzisiaj na długim spacerku,fajna pogoda była.Ale miałam pecha wracając do domu.Mieszkamy na 3 piętrze,ale w bloku jest winda.A dzisiaj co zepsuta.Kurcze ,musiałam zostawić wózek w piwnicy,mąż przyniesie wracając z pracy(o ile jeszcze tam będzie?),a ja ma la na ręce i dalej do góry.Jak doszłam do mieszkania to miałam mroczki przed oczami(nie mylić z bracmi Mroczek).Ale byłam wściekła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dopiero wróciłam do domu . Byłamz samego rana z synkiem u lekarza , bo jakoś nie chciało mi sie wierzyc że Kamilek ma chrypkę od krzyku ,( a tez nie wiedziałam czy to jest coś poważniejszego i czy moge dalej kontynuować rehabilitacje)i wiecie co sie okazało???????????? Mój synek ma wirusowe zapalenie krtani :(:(:( Jest mi bardzo smutno . Własnie mąż pojechał po leki dla małego , w tym ma mu kupic inhalator naszczęscie obedzie sie bez antybiotyku bo płucka sa czyste . Ajeszce u nas jest taka paskudna pogoda a ja kamila musiałam ciągac po podwórku .Wieje , snieg i świata nie widać do mamanatalki może zmieniłaś firme zupek??? Leneczkowa mama ja staram sie otworzyć słoiczek to nastepnego dnia juz skonczyć nie przetrzymuja do 3dni mimo ze na słoiczku jest napisane inaczej .A tym bardziej ze dla Kamila te małe słoiczki sa za małe , chce mu kupić juz takie duże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jak czekałam w przychodni to były chore dzieci ale my czekalismy na koncu korytarza odsuwałam kamilka na kilometr . Ale lekarka powiedziała ze on tego nie załapał ze ja go za lekko ubierałam czy coś w tym stylu tylko na rehabilitacji , ktoś musiał być chory albo wirusy w powietrzu . No kurde mąż tak mocno chorowął juz 2 razy i KAmil był zdrowy a tu ;( .............. Nie sa dziłąm ze bede tak przeżywać :( jak moje dziecko bedzie chore . NA szczęcie nie płacze, tylkkosie uśmiecha a jak chce coś z siebie wydusic to chrypa....:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie tych rajstopek to ja kupiłam identyczne( w sobote w hurtowni u nas za 9 zł ) wzór 10 rozmiar ten 80-86 i sa beznadziejne .Nie polecam. Niby 80% bawełny a takie jaby były elastyczne i dosłownie moge je założyc na siebie a nie na Kamila taksie rozciagaja . http://allegro.pl/super-nowosc-rajstopki-z-grzechotka-agmi-68-74-i1335778396.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq dobrze ze poszlas do tego lekarza i obedzie sie bez antybiotyku. Nie martw sie napewno wszystko bedzie dobrze zwłaszcza ze sama widzisz ze Kamilek jest zadowolony :) mam nadzieje ze szybko mu przejdzie. Przesyłamy całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaq to dużo gorących całusków dla Kamila niech szybko zdrowieje :D Co do słoiczków to Hania dzisiaj opędzlowała cały ( ten mniejszy) słoiczek zupki jarzynowej. Dopiero jak zjadła cały to była zadowolona bo tak to ciągle buziaka otwierała, żeby ją nakarmić. A ja dałam jej dzisiaj ten obiadek tak koło 16. To nie za późno? Później dostała cyca troche bo śpiąca była no i po 19 cyca na noc. A w ciągu dnia też tylko na cycku jest. Bo nie wiem czy mam jej dawać jakąś kaszkę czy coś, ale też boję się isć do lekarza bo tam jest wspólna poczekalnia dla zdrowych i chorych. A nie chce małej futrować tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaq nie ma to jak instynkt matki ,dobrze,że poszłaś do tego lekarza.a co do zupek to nie zmieniłam ,a raczej daje róznych firm.Wcześniej nie było preblemu,a teraz nie chce jeść.duzo zdrówka dla Kamilka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak bedzie w nocy spał.:( Z tego wszystkiegonic nie kupiłam na imininy dla męża na jutro .bo zostawiłam na ostatni dzien :( ehhhhhhh do Katkaziom ja to staram sie obiadki podawać tak koło południa . Inhalator kosztował 125 zł :( wrrrrr ale jak trzeba to trzeba .PEdiatra mowiła ze przyda sie przy małym dziecku nie raz mamanatalki , a może miała gorszy dzień , zobaczysz jak bedzie jutro . A u nas jest -8 st a jutro ma byc -12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqqq to moze jest jej za ciężko po takim obiadku o 16? Tylko dzisiaj oudzila sie tylko o 24 a pozniej o 7 rano. No i wyczytalam ze juz musze jej gluten podawac troszke. No i martwi mnie teraz kaszelek Hani. Tylko jak bylysmy na szczepieniu to gardelko miala czyste i juz wtedy i tez kaszlała. A Kamilkowi tez tylko do gardelko zajrzala czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq dobrze ze poszlas jednak do tego lekarza. zdrowka dla malego! katka ja zawsze podaje obiadek ok poludnia. moja nadal troche kaszle ale tylko od czasu do czassu i nie jest to jakis "ciag" tylko chwilke zakaszle i koniec. moze to slinka? ale nie wydaje mi sie bo ma ten kaszelek bardziej jakby "chorobowy" zobacze jak jutro bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamonatalki moze deserki jej smakuja bardziej;)? w koncu jakis smak maja a te zupki to takie bezsmakowe w sumie sa. dlatego ja staram sie malej nie podawac samych deserkow. wystarczy to co dodaje do kleiku. katka ja kaszki nie daje bo nie umialam znalezc bezsmakowej same tylko jakies owocowe wiec stwierdzilam ze mala bedzie dostawac sam kleik na noc a rano z dodatkiem deserku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś po zmianach żywieniowych ustalono, że można dodawać kaszę manne lub kleik zbożowy. To ja jutro chyba kupię bo mała już skończyła 5 miesięcy a glutenu jeszcze w ogóle nie dostawała. Zobaczę jak dzisiaj będzie spała bo tym całym słoiczku zjedzonym:) właśnie się dowiedziałam, że Mąż do świąt w delegacje będzie jeżdził i to do suwałk :( dopiero dzień przed chrzcinami przyjedzie no i na weekendy :( masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michałek już lula ostatni strasznie marudzi przed snem po kąpaniu pewnie od nadmiaru wrazeń w dzień:( czytałam ten nowy schemat zywienia i wszytsko byłoby ok oprócz okresu wprowadznia mleka nastepnego moja pediatra kazałą od szóstego miesiąca czyli po piątym na wszystkich opakowaniach też tak pisze a oni tam w tym schemacie piszą co innego i nie wiadomo komu wierzyć:( aaaq przykro mi ze twój kamilekjest chory ale napewno szybciutkowyzdrowieje:) aniu, mamonatalki przślicznie dziewczynki wyglądały na chrzcie ich mamusie oczywiscie też :) patusiowa widać po kim pati urode odziedziczyła:)tak jesteście podobne ze szok...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris dzieki;) roznie mowia ale ja tez widze podobienstwo do mnie;) ten kaszel coraz bardziej mnie niepokoi. jutro dam jej mucosolvan bo dzisiaj juz bylo za pozno, ale kaszle mi co chwile:O dziewczyny powiedzcie mi czy oplaca sie teraz kupic lezaczek bujaczek dla malej? bo wczesniej nie potrzebowalam a teraz pomyslalam ze mozna by jej kupic tak z regulowanym oparciem i do 12 lub 15 kg, bo ona juz mi nie chce lezec a tak to bym ja w tym posadzila i np robila obiad itp. tylko nie chce wywalic kasy w bloto:O myslalam o czyms takim: http://allegro.pl/borowka-lezaczek-adbor-najlepszy-dla-dzidziusia-i1333462765.html http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-palak-z-zabawkami-18-kolorow-hit-i1330977618.html http://allegro.pl/baby-mix-lezaczek-alexis-regulowana-budka-i1335047974.html ie potrzeba mi zadnych bajerow ewentualnie palak do zabawy. podoba mi sie szczegolnie ten ostatnio bo zdaj mi sie ze ma wiecej miejsca na nozki, ale znowu ma tylko 3 punktowe pasy bezp. a wolalabym 5-cio punktowe. ten drugi takie ma i wydaje sie byc stabilny ale chyba nogi beda jej wisiec:O powiedzcie mi jak to jest z tymi lezaczkami i z tymi pasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa, może Pati do jutro przejdzie. Masz coś do smarowania wygrzewajacego? Jeśli tak poskaruj jej klatke piersiową tak profilaktycznie. Ja kupiłam kaszkę mleczno-ryżową bezsmakową z Bobovity. aaaaq przykro mi , że Kamilek chory. Ale jeśli sie uśmiecha to znaczy , ze go nic nie boli :) Katka masakra z mężem :( ale niestety, tak juz z praca jest :( A ja zamawiam prezenty od rodziny na allegro :) a koncu jakies szaleństwo zakupowe ;) Dziewczyny, cos przegapiłam czy nie było aktualizacji :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa mam pulmex tylko cholera ona juz spi i zanim dostane sie do klatki czy pleckow to ja obudze i bedzie wyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa chyba aktualizacji w tym tygodniu nie było...tęczowa nam zaspała:) a co do prezentów to ja też na allegro kupuje bo wszystko jest w jednym miejscu,niedrogie i nie trzeba bujać:)się po sklepach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa przecież Pati to Twój klon :) Jesteście identyczne. Co do leżaczków: ja mam fisher price http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-m7930-do-18-kg-i1342581779.html to jest oprócz zmywarki, mój ulubiony mebel w domu ;) mega ułatwienie życia. Cokolwiek chce zrobić , wkladam do niego Lenke i nawijam jej lub sadzam w nim przed tv. Na chwilkę oczywiście. Ale chodzi tez ze mną do łazienki , wc ;) kuchni. Także ja bardzo polecam. Patusiowa zwróć uwagę , zeby nie był za gruby, zeby plecki sie nie pociły. Pasy 3-punktowe myslę, ze wystarczą. I ważne , żebys mogła przenosić za pałąk. Borówki nie wygrałabym bo nie ma pałąka, a Lenka uwielbia bawić sie tymi zabawkami. Ten z baby mix jest do 12 kg, a ile Pati teraz waży ? Chyba ten bym wybrała http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-palak-z-zabawkami-18-kolorow-hit-i1330977618.html ale te zabawki są nie bardzo :( A możebyś cos używanego a lepszego zobaczyła. Ja teraz napewno bym uzywany kupiła, bo widzę , ze one wogóle sie nie niszczą. Krzesełko do karmienia tez chyba używane kupię a lepszej firmy. A tak wogóle to masz krzesełko? Bo jesli nie to może lepie krzesełko z regulowanym oparciem i różną wysokością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KatkaZiom mi sie wydaje ze tak pozno obiadek moze obciązać żoładeczek .My trzymamy stała pore .Może Wy tez przestawcie sie na południe??? Tak zajrzała do gardełka powiedziała ze jest ok i posłuchał , plucka tez ok . do patusiowa kaszka bezsmakowajest ale z nestle . Ja z bobovity nie widziałam Odnosnie tych leżaczków co podesłalaśto sarewelacyjne .Moja siostra ma taki i bardzo go sobie chwali . .Kupiliśmy inhalator za 125 zł i do niego pulmicort za 88 zł i syrop za 35 zł:/:/ a teraz czekam a z Kamilek zaśnie zeby zrobić inhalacje bo tak macha sie i jest ciezko to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa na ten tez patrzylam, fajny jest. chyba cos uzywanego kupie bo rzeczywiscie to sie nie niszczy. teraz Pati ma 7kg wiec nie wiem czy sie oplaca?:O moze nam za dlugo ie posluzyc:O ale najlepeij jakby byl taki do 12 lub 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja daje głównie Bobovitan słoiczki ale też Hippa i Gerbera.Ja k w jeden dzień jej dam to na drugi też ale jakby zostało to już wyrzucam Mamanatalki to miałaś wspinaczkę :-)az ci współczuje....matki to jednak heroski są hehe Aaaaq duz o zdrówka dla Kamilka, dobrze że poszłaś do lekarza .....i trzymałąś się z dala od chorych :-) kurcze zawsze mam stresa że maluchy załapią przy takiej okazji jeszcze jakieś świństwo Katka a mój mąż miał jechać w delegację i tak miał jeździć do maja!!!!!!!!!! ufffffffffffff ale się udało bo ma zaległy urlop, 26 dni i przerzucili go teraz na urlop i bedzie cały grudzień w domku jupiiii Ale od stycznia znowu bedzie jeździł i do maja i tylko na weekendy bedzie zjeżdzał ehhhhhh :-( ;-( :-( Doris dawaj przepisy :-) Ja dzis robiłam placki ziemniaczane z sosem warzywnym.mniiiaaam Patusiowa ja już dawno miałąm ci pisać że Pati jest strasznie do ciebie podobna, a te oczka roześmiane to będą niejednego chłopaka zakręcać:-) ja mam leżaczek z isher price i jestem mega zadowolona.jest do 18kg a mój Adi ma 18 kg czyli dla 3 latka nawet starcza. Można go złożyć rozłożyć, ma wibracje, pałąk i jest naprawde pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa,wybierz taki ,żeby starczyl na dłużej.Na wiekszy ciężar.Ja tez nie wyobrazam sobie bez tego życia.Tylko trzeba bardzo uwazać,ja ostatnio małej nie zapięłam i wypadła z tego,całe szczęście nic się jej nie stało.Krzesełko do karmienia bedę miała używane od szwagierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa a Pati może podczas Twojego gotowania niech siedzi na krzesełku? Nie wiem czy nie będzie jej się nudziło na leżaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do patusiowa my mamy taki http://allegro.pl/fisher-price-bujaczek-hustawka-cudowna-planeta-i1333056523.html i jestem z niego megaaa zadowolona.Tez posadze wszsedzie AKmila a i on lubi na nim siedziec .A jak bedzie starszy to bedzie mu służyłojako krzesełko .I jest to 18 kg:) Dziekuje dziewczyny za słowa otuchy .Ehhh ale mimo wszystko jakoś mi smutno , juz wolałabym sam chorować , a nie dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że mogą anulować wynik finalu ,,mam talent?" slyszałyście. ponoć jakieś nieprawidłowości były w plusie przy wysyłaniu smsów..'wyobrażącie sobie w razie czego rozczarowanie i żal tej dziewczynki??? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem czy lepszy taki lezaczek czy krzeselko z regulowanym oparciem.. np takie http://allegro.pl/krzeselko-sun-baby-jak-nowe-i1344504683.html albo takie: http://allegro.pl/krzeselko-stolik-do-karmienia-i1344062811.html od siostry mialabym taka domowa stojaca hustawke ale bez pasow jest bo to dla wiekszego malca i nie regulowane oparcie, wiec chyba zdecyduje sie na krzeselko. z drugiej strony moze lezaczek bylby lepszy z jakimis melodyjkami i wibracjami..niby tez mozna w tym karmic. ehh:O ciezki wybor, a chyba zrobie tak ze rodzina sie zlozy na to i ja jej kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że wszystkie korzystacie z leżaczków. Hania odkad siedzi to już nie bardzo chce na nim siedzieć. Ania też widze, masz nieciekawie z tymi delegacjami. Może nam też uda się jakoś załatwić, żeby chociaż ostatni tydzień był na miejscu. jutro dam Hani wcześniej słoiczek :) Ja właśnie też teraz czytałam o tych winikach. Tylko, że ta dziewczynka już kupiła jakies mieszkanie dla rodziny. Ale TVN ma tyle kasy, że stać ich na nagrodę dla Kamila;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×