Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Gość smerfetka99
tęczowa i ania dziekuje za miłe przyjecie mam nadzieje ze zagoszcze na dłuzej u was;)tymczasem zwijam sie na mały spacer cos czuje ze milenka bedzie marudzic i szybko wrócimy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkie buziaki dla Emilki :D My dzisiaj w trójke spaliśmy. Ale mała od 3 do 4 coś ciągle się budziła. Na szczęście po 7 się obudziła. już jesteśmy też po jeden drzemczce. Ania masakra z tym maluchem. Przecież to tak jakby ja dworzu siedzieli. U nas też śniegu nasypało tyle, że drzwi zasypało. Ciągnik mi odśnieżył troche wjazd ale wieczorem już znowu zasypane było. Dzisiaj raczej nie dam rade pchać wózka i u nas -7. Ale na zakupy dzisiaj jedziemy, także nie muszę walczyć z wózkiem. A czytałam jak ludzie w pociągach utknęli, albo ten korem z koszalina do kołobrzegu. U nas albo mega skwar albo mega zima. Idziemy ogranąć troszkę ale kontrolujemy kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ogarniam chatkę bo wczoraj do 24,30 ubierałam choinkę :-) a mam bałagan taki jakby wichura przez dom przeleciała. Jak znajdę kabel w tym burdlu to wrzucę zdjęcia choineczki :-) :-) Smerfetka ja też mam nadzieje że na dłużej zagościsz u nas :-) A jak karmisz małą bo może gdzieś nie doczytałam a pisałąś już? Piersią czy butelką? Leneczkowa Ty cwaniaro tatę tak wykorzystywać ;-) hihi dobra jesteś :-) A ludzie naprawde nie mieli komórki w tym maluchu!!!! Wiecie co mój M się tak wkur....bo jedno dziecko było ok roku....i powiedział do nich że on im pomoże itd ale uważa że mają nierówno pod sufitem skoro wybierają się o tej porze gdzieś z dziećmi....to babka mu na to: a co miałąm w lesie zostawić??? ......................bez komentarza dosłownie. nie znam ich ale już mi szkoda dzieci naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
anna niestety juz butelką bo jak poszłysmy do pediatry to baardzo mało przybrała i kazała nam przejsc na butle i tak tez sie stało;/ ale na szczescie fajnie przybiera choc z mlekiem mamy nie małe problemy heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze na świeta nas nie zasypie bo mamy 500 km do przejechania do moich rodziców. Na szczescie maluchem nie bedziemy jechac :) a tak powaznie to ci ludzie naprawde jacys bezmyslni. my tez mamy za małą łazienke i niestety prysznic wiec musimy kapac w pokoju a szkoda bo tak mi sie marzy wanna. Chetnie bym polezała w ciepłej kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas dzisaj krucjata lezenia na brzuszku. Wredna matka przekłada a Mania ryczy. Z tej rozpaczy zasneła na owym brzuszku. Uświadomiłam sobie ze ten moj leniuch się wogole nie przekręca - do siadu pierwsza jest ale tak jak wczesniej sie krecila to teraz strajkuje i jak ja kłade na brzuch to jest ryk. No nic - bedzie pierwsza lekcja życia :D Na spacer lecimy zaraz po drzemce - nie wiem ile jest stopni ale chyba dosc mroźnie :) Ania - kurcze co za dziwne ludzie sa na tym swiecie... Dobrze ze im pomogliscie ale na glupote nie ma rady... Katka - ale śliczna Chionka i Hania :) Cudne zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna co za bezmyslni ludzie.. biedne dziecko:O u nas tez duzo sniegu i temp -8, mala spi, jak wstanie to lecimy na spacer:D ja mam tylko prysznic, a chcialabym miec wanne, ale za to jak u rodzicow mialam wanne to chcialam prysznic;) teraz chcialabym miec wanne tylko ze wzgledu na mala bo nie wyobrazam sobie jak ja pozniej bede kapac jak z wanienki wyrosnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali to oby pogoda się poprawiła do świąt. Na wszelki wypadek weźcie dużo ciepłej herbatki i czekolade. My chcemy też jechać na drugi dzień świąt ale mamy tylko 170km. A ja też jestem w wannie wychowana;P przejście na prysznic to była masakra. Bo nie ma to jak wylegiwać się w waanie z jakimiś olejkami..ehss...;D dlatego M. się nade mną zlitował bo on to prysznicowy chłopak i kupiliśmy takie coś: http://www.dladomu.com/?51,pl_novoterm-kerra-laguna-150-kabina-masazowa-z-wanna polecam gorąco ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka - u nas byl ten sam problem z waga ale staneło na dokarmianiu. Jakie mleko teraz dajesz? I ile wazy Milenka? Zlozylam podanie o zalegly urlop wyoczynkowy. Wracam do pracy 7 lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teczowa PAti tez nie lubila lezec na brzuszku ale odkad zaczela sie regularnie z latwoscia przekrecac to nie jest tak zle. polezy ladnie dluzsza chwile, powyciaga glowe jak najwyzej umie, pooglada wsyztsko dookola i jak jej sie znudzi to zaczyna jeczec i daje buzke w kocyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka za to przekręca się non stop z brzuszka na plecy i na odwrót. Ma koc na którym ją kładę, matę i ten muzyczny ogródek al;e zawsze tak wykombinuje że znajdzie się poza obrębem koca :-) ja mam i prysznic i wanne bo mamy dość dużą łazienkę. POczątkowo chcieliśmy sam prysznic ale stwierdziłąm że bedziemy się ganiać chyba po tej łazience a poza tym łatwiej jest dzieci kąpać w wannie i stanęło na większych kosztach ale za to mamy i to i to :-) Ja tylko wanne uznaję, tylko po porodzie brałam prysznic bo to niby bardziej higieniczne a mąż znowusz tylko prysznic. Więc każde ma swoje hehe Śmerfetka czasem tak jest ze chce się karmic piersią a nie można. Ale ja nie czuje się gorsza bo karmie butelką choć niektórzy mi to czasami sugerowali a najlepsze jest to że ci co dzieci nie mają hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamantalki
dziewczyny wiecie,że sa takie fajne dmuchane wkłady pod prysznic.Nie wiem gdzie to można znależć,ale szukajcie witernecie.Rewelacja dla bobasów.to wygląda mniej więcej jak basenik ,ale wchodzi do kabiny prysznicowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatalki musze poszukac tego o czym piszesz bo bardzo by mi sie to przydało jak mała wyrośnie z wanienki albo jak juz bedzie rozchlapywac wode po całym pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
anna ja tez sie nie czuje gorsza choc wiadomo kazdy tylko piers piers piers ale chyba najwazniejsze zeby dzidzius był najedzony i szczesliwy a mama spokojna i pogodna prawda?;) dla nie których kobiet karmienie piersią nie jest tak łatwe jak w reklamach, mozna miec zapalenie piersi, problemy z pokarmem czy tez brodawkami tęczowa milenka wazy teraz 7100 a co do mleka to istny meksyk , najpierw był bebilon i wyszła skaza białkowa, potem bebilon ha i to samo wkoncu staneło na mleku zastepczym isomil na początku problemy z kupką ale teraz juz lepiej , choc troszku wysypki dostała na buzi i teraz nie wiem czy to te mleko czy moze przecierek z gruszek;/ i bądz tu mądra hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
waga orientacyjna bo ostatnio tydzien temu sie wazyłysmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wrócilismy ze szczepienia . Kamilważy 10,600 .LEkarka powiedziała ze narazie nie bedziemy go odchudzac , ale jeden posiłek mleczny mmay zastapic sokami .Ze za szybko przybiera na wadze.Szok.Po nim nie widac grubaska , jest długi ale od ostatniego szczepienia przybrał2 kg. Kolejne szczepienie jak skoncyz roczek . No i mam podawać już zółtko i gluten wprowadzać .Kurde dziewczyny odnosnie tego gluteny to jak wy rozrabieacie ta kasze domowa??? LEneczkowa mama , lenka sama z siebie tak nózki podwija???? Kurde mój to nawet nie próbuje .NArehabilitacji kobieta troche go uczy , ale on sie zaapiera , jest bardzo silny . mamanatalki masz racje im dziecko dluzsze to bardziej sie rozklada po ciele masa. Ale ogólnie z Natalki to pannica . Eh siadam doczytac , bo mam zaległosci z 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja własnie w nowym mieszkaniu tez chce i wanne i kabine prysznicowa .Latem prysznic piekna sprawa . smerfetka witaj Wszystkiego najlepszego dla Emilki i całuski od KAmilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy:)na szczescie jakos wyjechałam:)ale po wczorajszym wolnym miałam tone sniegu na aucie patusiowa mój jak siedzi w wtym foteliku do kapieli to dopiero chlapie podłoga cała mokra ale ze tatus jest u nas głównym kapielowym:)to on potem sprzata bo ja w tym czasie ubieram miska i robie mu mleczko:)takze ja z tego fotelika zadowolona jestem bo mam rece wolne bo siedzi sam.nie długo bede go próbowała kapać we wiaderku bo jak był mniejszy to nie chciał ale teraz jak juz zaczyna siadac to moze mu sie spodoba:) my kapiemy w łazience i wanienka na pralce stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq to ładnie twoj mały wazy ale nie widac po nim :)mój przez 6 tyg przybrał ostatnio 1,5 kg takze podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris jak tak dalej pojdzie to beda go odchudzac:(:( .Musze sama o niego zadbać .I moze mniej dawać jesc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamantalki
My na szczepienie idziemy w poniedziałek,zobaczymy,ile mała waży.Aaaaq nie przejmu się ,że Kamilek jest trochę z tyłu za dziciaczkami.Mam znajomą,której mały nie siedział jak miał 10 m-cy.Pózno zaczął chodzić, też był ciężźszy niż inne dzieci w jego wieku.Teraz ma 7 lat,jest chudy jak patyczek i najlepszy w klasie pod względem nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamanatalki Kamil nie jest z tyłu od rówiesników . Bo przewraca sie z boczku na boczek , na plecki , brzuszek itp .Poprostu za dużo waży ...... A siadac próbuje posiedzi troche i leci do rzodu ,ale mysle ze to kwestia czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaq rzeczywiscie Kamilek duzo wazy, ale skoro jest dlugi to nie jest zle, bedzie kawal chlopa z niego kiedys;) a on ci nie bedzie plakal jak zamiast mleka dasz mu soczek?;) a tym podwijaniem nozek chyba nie masz co sie martwic bo kazde dziecko inaczej sie rozwija, moja robi tak samo jak Lenka leneczkowej i to jest pewnie przygotowanie do raczkowania a przeciez nie wszytskie dzieci raczkuja:) doris u mnie na pralce nie da rady bo stoi pod sciana i jest ladowana od gory inna niestety sie tam nie zmiesci:O tylko taka i taka tez musimy kupic. a szkoda bo na te zwykle pralki sa czesto mega promocje, na te co my chcemy niby tez ale jednak sa dosc duzo drozsze. bylysmy na spacerku godzinke zimno jak diabli, zmarzlam jak cholera ale mala sobie pospala:) teraz czekamy na dziadka, bo wczesniej przyszedl z pracy i juz wydzwanial czy moze przyjsc do nas:D wrzucam na poczte zdjecie malej w tej czapie za 99gr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusiowa czapa super, dzis chyba bede w pepco to zakupie takowo jak beda :-?) Aaaaq mój Adi tez rósł szybko i duzo jadł, był długi i troszke nabity ale teraz tyle ze jest wyzszy od rówiesników a zrobił sie niejadek Takze nie ma co panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna ja je wyszperalam na samym dole, lezalo chyba ich z 5 i wiekszosc byla bez tych misiow, byly pourywane, a ta byla wlasnie z misiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie zaglądać do Pepco bo często można wyszperać coś fajnego i niedrogiego nawet do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×