Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teczowa1718

maluchy urodzone maj, czerwiec, lipiec 2010, pokój 256

Polecane posty

Gość smerfetka99
moja niusia na szczescie lubi pobawic sie na macie edukacyjnej takze jest troche spokoju albo rozmawia z karuzelą nad łózeczkiem hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam taka ladna karuzele a Natalka ja ignoruje :) woli rozmawiac ze zwierzaczkami na ochraniaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natali u mnie na kocyku zostawic malej nie moge na dluzej bo ledwie ja poloze na plecach od razu sie gibnie na brzuch i tak co chwile, pozniej buzke daje w koc, dupke podnosi i sie wnerwia bo nie umie sie przemiescic;) a dzisiaj jak lezala na brzuszku maz polozyl przed nia zabawke, troche dalej zeby mogla dopelzac a ta cwaniara kombinowala i kombinowala az w koncu zlapala za koc i sobie go przysunela razem zabawka:D dzisiaj rano spala z nami, bo o 4 chciala jesc wiec wzielam ja do lozka, i spimy, i o 7.30 slysze ze cos sie wierci i czuje ze mnie obserwuje, a ja nic. w koncu otworzylam jedno oko, a ona wpatrywala sie we mnie i czekala i jak zobaczyla ze mam otwarte oko to zaczela machac nogami i rekami i sie cieszyc:D zawsze tak robi jak spi z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
patusiowa hehehe widze ze twoja pociecha robi tak jak moja ;)ostatnio spała z nami bo postanowiła o 5 rano spiewac w łózeczku wiec ja wzielismy ;) ja sobie spie przebudzam sie otwieram oko a ta na mnie patrzy swoimi wielkimi oczkami ;) normalnie wystraszyc sie idzie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jakis czas sie wpatruje we mnie a jak ja nie otwieram oczu to dostaje po pysku:D mala przewraca sie na bok przodem do mnie i najpierw mnie po buzi glaszcze a potem bije.. kiedys mialam taka "mila" pobudke o 1 w nocy i nic nie dawalo to ze sie odsuwalam bo ona i tak dawala rade sie do mnie przysunac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
hehehe znam to uczucie dostac w twarz od niemowlaka hihih milenka tez nam tak robi choc czesciej dostaje moj mąz hehehe i nie raz go skopała nogami hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka robi to samo jak lezy na brzuszku, nos w kocyk dupka do gory i cos kombinuje :) no i dzisiaj ja wzielam do nas bo sie po karmieniu rozbudzila i zerkalam na nia a ona sie wpatrywala we mnie ale ja udawalam ze spie bo jakby zauwazyla ze nie to odrazu usmiech i zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
leneczkowa mama chyba masz racje;) jakbysmy tak popisały zachowanie naszych bąbelków to napewno wiele rzeczy by spasowało;) niby rózne a jednak podobne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
leneczkowa ja tez a nie raz jak mnie uszczypnie to zastanawiam sie czy to na pewno niemowle hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf moja mała juz spi.Witaj Smerfetka!! Co do nacięcia to ci powiem,że tutaj w niemczech nie ma czegoś takiego,rodzi się zupelnie naturanie.Też popękałam po porodzie. Natalka przechodziła taki okres krzyczenia i piszcenia,ale teraz jest spokoj.Dzisiaj siedziała w swiom kosmicznym pojezdzie(koszyku) chyba z 1h ,może dłużej,bawila się,a ja gotowałam obiad.Nie zawsze tak jest,jak ma dzień marudzenia to tez się chce nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o leneczkowa oa drapaniu i szczypaniu mi nie mów ;p mi ostatnio włożyła jakoś palec do nosa i tak drapnęła, że krew mi poleciała. a dzisiaj też zresztą ale już tak poleciała sama z siebie...pewnie ze zmęczenia. Bicie też już zaliczyliśmy, okulary uwielbia nam ściągać hehe A co do zabawy to teraz akurat jak ma ten skok to sama się nie pobawi. musze być znią. ale jak siedzi w krzesełku czy w wózku to się sobą zajmnie jak jest ze mną. Ale jak cos robie np. zmywam i ona coś chce np. zabawkę to tłumacze jej ( jakby miała cokolwiek zrozumiec;P ), że najpier umiję rączki i podam Hani zabawke. Musi się od małego uczyć, ze czasem musi poczekać. M. 2 godzine jechał przez Poznań ;( z prędkością 20km/h masakra zdjęcia wstawiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka rysunki świetne,a juz się miałam pytać,gdzie kupiłaś takie fajne naklejki.A dzieciaczki urocze!!Igorek ma przesłodki dołeczek wpoliczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
mama natalki moja malutka tez miała taki okres na szczescie juz po hihihihmówisz ze w niemczech nie nacinają hmmm sama nie wiem czy to lepiej czy gorzej skoro potem sie popęka;/;/ a ja po tych peknieciach włąsnie lecze do dzisiaj ziarniny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka zdjecia super, Hania ma na niektorych taki wyraz twarzy"juz ja wam pokaze co zaraz z tym zrobie":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa u nas też jest sado macho,musze małej często obcinać paznokcie.a jak potrafi bronic swojego,dzisiaj chciałam jej zabrać kubek niekapek ,a mała tak sie zaparła iciągla do siebie,że się usmiałam.Niezły uparciuch z niej rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetak Natalka tak spiewala,że nie słyszałam telewizora,a jak usłyszala ,że rozmawiam przez telefon to dopiero dawala czadu.Teraz pluje naokoło,nie wiem skąd jej sie to wzięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka świetne obrazki. powiedz siostrze, że pięknie maluje;D jakby była kiedyś w zachodniopomorskim to zapraszam do malowania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
mama natalki sąsiedzi muszą myslec ze jestem głucha bo mam tv prawie na full gdyz milenka tak piszczy albo spiewa ze nic nie słychac hihihi tez pluje a szczególnie jak je heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAti pluje jak je tzn robi "brrrrr" akurat wtedy kiedy wkladam jej lyzeczke do buzi i tym sposobem ona ma jedzenie wszedzie nawet w nosie a ja jestem w centki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
patusiowa chocbys mówiłą o mojej niuni ostatnio dałam jej przecierek z gruszek i wyladowały na mojej bluzce przez brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka to ma zwyczaj popychania jedzenia raczka i w ten sposob wszystko jest upackane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leneczkowa nie wiem czy zauważyłam ale wykorzystałam Twój patent z ogródkiem w łóżeczku ;P mamonatalki ostatnio Hania miała 74cm. Tak mi się wydaje, że już nie idzie w kilogramy tylko we wzrost. ZA dwa tygodnie idziemy na szczepienie to zobaczymy jak stoimy z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
katka ziom to duzy dzieciaczek tylko pozazdroscic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leneczkowa czy mogłabyś wyslać mi nowe hasło na pocztę slaw23.85@o2.pl z góry dzięki. Nie zaglądam do Was bo mała się co chwilę budzi. Padam! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka99
balbinkaa papapa udanej i przede wszystkim spokojnej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a na tych drugim zdjęciu to chyba Klaudia jest co? A oglądałyście dzisiaj ddtvn o seksistowskich zabawkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×