Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i poszlo bez owijania

pytanie do złośliwej "elity" kafe

Polecane posty

Gość niezło-śliwy
no cóż jak ktoś ma taki akurat styl wypowiedzi, to może np. znaczyć, że w realu się nudzi i myśli, że jak tu poszaleje to mi się zrobi od tego weselej na duszy :) Jeśli chodzi o ike, to mi się wydaje, że on/a na kafe wchodzi jak idzie do łazienki: http://www.domoklik.pl/pl/inspirujace-wnetrza/387-wielki_blekit i musi sobie poużywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
kto byl tak mily i zalozyl dla mnie topik? Chesz powiedzieć, że zaliczasz się do elity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też możesz sobie zajrzeć w czyje majtki? a w czyje chcesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
ZS nie zastanawiaj sie kim jestem, lecz odpowiedz na pytanie me:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc bardzo przepraszam za końcówkę -eś widać ze mnie taki wróżbita jak z ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze rozpoczecie roku szkolnego podleczy kafe? chociaz zostaną inni a pozniej nastepcy i zastepcy wiec nie zganiajmy wszystkiego na gimnazjalistow, kolonistow i przedszkolakow a co to gimnazjaliści nie mają chorób psychicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc bardzo przepraszam za końcówkę -eś widać ze mnie taki wróżbita jak z ciebie nie ma za co do pokuty dolicz sobie jeszcze z dwie zapłakane 15-tki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
nie, mam od tego ludzi Czyżby drugi komiś? On też ma ludzi do prania i prasowania koszul za całe 4,99 zł za sztukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
moze rozpoczecie roku szkolnego podleczy kafe? chociaz zostaną inni a pozniej nastepcy i zastepcy wiec nie zganiajmy wszystkiego na gimnazjalistow, kolonistow i przedszkolakow a co to gimnazjaliści nie mają chorób psychicznych? wlasnie dlatego, ze diagnoza kafe jest taka, ze maja, probuje od nich odwrocic uwagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pokuty dolicz sobie jeszcze z dwie zapłakane 15-tki do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego? do dzisiejszego nawracania się po uprzednim przeczytaniu zarzutów wlasnie dlatego, ze diagnoza kafe jest taka, ze maja, probuje od nich odwrocic uwagę o!Matka Teresa! A mogło być tak dobrze! Teraz przez Ciebie nie dojdą na rozpoczęcie roku szkolnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On też ma ludzi do prania i prasowania koszul za całe 4,99 zł za sztukę to przeplaca i ta złośliwa radość z nieszczęścia kolegi bezcenna co, ZS? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego? do dzisiejszego nawracania się po uprzednim przeczytaniu zarzutów ke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
i znowu nie odpowiadacie na pytanie w temacie, znowu topic sie rozmywa na bzdety echhhh co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
i jeszcze mnie od Matki Teresy wyzywa :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam dzisiaj w fusach jak wyciągasz dłoń do tych biednych zbłąkanych owieczek robiłaś herbatkę z marihuany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz zwykla bezczelnosc, uczy się od najlepszych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
to juz zwykla bezczelnosc byc tak wyroznionym i zobaczyc topic dla siebie i nie potrafic sie do niego ustosunkowac (bez skojarzen again prosze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam dzisiaj w fusach jak wyciągasz dłoń do tych biednych zbłąkanych owieczek robiłaś herbatkę z marihuany? marokański susz...czy coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×