Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i poszlo bez owijania

pytanie do złośliwej "elity" kafe

Polecane posty

Gość no i poszlo bez owijania
zs - ale pracujesz w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baobab! usłyszałeś nasze wczorajsze wezwanie via telepatia? Raczej nie, bo lag dość spory w czasoprzestrzeni, gdybym usłyszał zareagowałbym szybciej. Ot, zagoniony nieco jestem, więc nie mogę ostanio tutaj czasu i życia pomarnować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczera - ja nie chcę być fajna. :) Ja fajna jestem. :) (Luśka - tyle wystarczy na początek?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja fajna jestem. To akurat prawda. A głos na prymat w złośliwości oddaję na ZS'a (nie ma lekko Ike)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
ja nie chcę być fajna. Ja fajna jestem. zero odniesieia do tego co napisałam. coz, na nic konstruktywnego spod twojej klawiatury nie liczyłam. Zs, gotowa jestem pokusic się stwierdzeniem, iż juz nic ciekawego nie masz do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
zs nie mam Twojego maila ale masz cos do ukrycia? to praca w FBI? albo w rządzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczera - moja babcia zwykła powtarzać, że jeśli ktoś nauczył się liczyć, powinien liczyć wyłącznie na siebie. I co miałam napisać, że wredna złośliwa zołza jestem? To byłoby ewidentne kłamstwo. Jam łagodna i życzliwa światu i ludziom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A głos na prymat w złośliwości oddaję na ZS'a (nie ma lekko Ike) phi i tak wiem, że to zemsta za to, że nie wołałam ciebie z lusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zero odniesieia do tego co napisałam. coz, na nic konstruktywnego spod twojej klawiatury nie liczyłam. Zawsze Szczera - a nie przyszło Ci do głowy, że większość tych "dziejowych problemów" tutaj roztrząsanych, to osielstwa tak ciężkie, "piórem w nocniku maczanym wypisywane" (klasykiem pojadę), że nie może być mowy o normalnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Cichy się zgadza z moją opinią na mój temat. :D Fajna jestem. :D I inteligentna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
moja babcia zwykła powtarzać, że jeśli ktoś nauczył się liczyć, powinien liczyć wyłącznie na siebie a to wspomnienie, to odnosnie jakiego tematu? nie odpowiadaj, bo pewnie w nastepnym poście wspomnisz o piewszej nauce jazdy na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
a nie przyszło Ci do głowy, że większość tych "dziejowych problemów" tutaj roztrząsanych, to osielstwa tak ciężkie, "piórem w nocniku maczanym wypisywane" (klasykiem pojadę), że nie może być mowy o normalnej dyskusji. nic dodac, nic ujać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... To o liczeniu odnosiło się do Twojego posta, w którym zawarłaś tezę, iż na mnie liczyć nie mogłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zs, gotowa jestem pokusic się stwierdzeniem, iż juz nic ciekawego nie masz do powiedzenia. o pokusach chcesz rozmawiac, ok jak bardzo kusi cie by odejsc a jak bardzo by zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
I to już chyba dosyć jak na pierwszy raz. Nie dostaniesz drugiej szansy, zeby zrobić dobre pierwsze wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczera - ja inną metodę wybrałam. :D Do celu można dojść różnymi drogami. :D Ważna jest skuteczność. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
Zs, gotowa jestem pokusic się stwierdzeniem, iż juz nic ciekawego nie masz do powiedzenia. o pokusach chcesz rozmawiac, ok skąd wniosek, ze o pokusach chce rozmawiac? myliłam sie sądzac, ze czytanie ze zrozumieniem jest Twoja mocna strona. jak bardzo kusi cie by odejsc a jak bardzo by zostac? bardzo mi kusi, by zostac. Nie zawsze jednak zycie daje nam taka mozliwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
to o penisie - dobre dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak sobie myślę, Zawsze szczera, że tych "pierwszych razów" na forum to akurat można mieć więcej niż raz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wniosek, ze o pokusach chce rozmawiac? myliłam sie sądzac, ze czytanie ze zrozumieniem jest Twoja mocna strona . jak bardzo kusi cie by odejsc a jak bardzo by zostac? bardzo mi kusi, by zostac. Nie zawsze jednak zycie daje nam taka mozliwośc. nie mialas udowadniac, ze potrafisz bredzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
I tak sobie myślę, Zawsze szczera, że tych "pierwszych razów" na forum to akurat można mieć więcej niż raz zgadzam się, ale prawdę znasz wtedy tylko Ty. Zaden to "pierwszy raz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×