Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i poszlo bez owijania

pytanie do złośliwej "elity" kafe

Polecane posty

Ike, tak Ci doskwiera nieobecność MSa, że z rozpaczy i wyposzczenia zaczynasz pod niewłaściwym adresem? no to mamy jasność lusia jednak nie lubi ostro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc zatroszcz się o sadzonki,bo jutro mają rozpoczęcie tzw SZKÓŁKOWANIE hahahahahaahahaha ej serio - to bylo smiesznawe śmiesznawe? hahahahahaha to też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
Luska a ja mam inna powszechna opinie - ze to internet jest skupiskiem frustratow i zlosliwcow. Bycie takim w realu to co innego niz tutaj. To dwa rozne swiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla wyjaśnienia "Szkółkowanie- czynność przesadzania siewek w celu stworzenia im korzystniejszych warunków wzrostu i rozwoju w luźniejszej więźbie" internet za pewne jest skupiskiem dlatego proponuje opuścić skupisko celem ominięcia złośliwców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, chcesz zmienić historię i pokonać Salomona? skoro z pustego zaczynasz wyciągać wnioski? to jednak lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
internet za pewne jest skupiskiem dlatego proponuje opuścić skupisko celem ominięcia złośliwców albo dla mocniejszych - zdystansowac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
Tak Brum, ale zapewne tylko sprawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Zawsze szczera - tylko sprawiam. :D Zwykle wdaje się w burdy i pyskówki. :D Słynę z tego na kafe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pusty bank informacji pozostanie w tym miejscu pusty, wiec swobodnie możemy przejść do rozmowy o dzisiejszej barowej pogodzie ale koń się wtedy zmarnuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej chec nawrocenia bo starych drzew sie nie przesadza vs zawsze moze byc to zdanie w ktorym jednak sie nawrocisz chwilowo badz nie ale prosbe moge miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
Pytania do Ike: Ike ja naprawde nie wiem o co chodzi i chodzilo w Twoim zyciu, ominely mnie te momenty kiedy poplynelas i zaczelas sie uzewnetrzniac albo pokazywac siebie od strony prywatnej. Czy moglabys w skrocie napisac o co chodzi, ze ludzie nie pochwalaja Twojego spojrzenia na zycie? O co chodzi z Twoim mężem czy tam bylym mężem? Czy Ty sie zgadzasz z tą powszechną opinią kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
pytanie do ZS: czym sie zajmujesz na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
Luśka - po prostu jestem w pracy i musze być na wysokich obrotach ale na haju nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ja naprawde nie wiem o co chodzi i chodzilo w Twoim zyciu nieuświadomione biedactwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usłyszałeś nasze wczorajsze wezwanie jakie nasze? jakie nasze? ja nikogo nie wołałam no chyba, że masz na myśli ZS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczera*
Zwykle wdaje się w burdy i pyskówki. Słynę z tego na kafe. zdziwiona specjalnie nie jestem, ze chcesz się upodobnic do reszty.. Sama zanizasz swj poziom-probujac mi udowodnic, ze jednak jestes ta zła. No tak, jeszcze przez przypadek ktos pomysli, ze jestes "fajna". ????? ????? Zs- nie zajrzałam tu by wdawac się z Toba w dyskusję. Nie zaczynaj jej w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i poszlo bez owijania
no ale ike przeciez to i tak juz sa info o ktorych wiedza na kafe wiec mozesz mnie uswiadomic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×