Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opensky

PYTANIA - Zabiegi laserowe, mezoterapia, endermologia, lipoliza

Polecane posty

Gość a może wie Pani czy skultupra
pomoże rozwiązac opadające poliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Może pomóc. Wszystko zalezy od konkretnego przypadku. Radziłabym umówic się na konsultacje, podczas której zostanie Pani przedstawiony najlepszy dla Pani rodzaj terapii, lub zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konsultacje są jak najbardziej wskazane, samemu raczej nie radziłabym stosować czegokolwiek na własna rękę. Raz tak sobie twarz załatwiłam - nieodpowiedni peeling i ciężko było potem dojść z moja twarzą do ładu i składu. Specjalista jest tu niezbędny, najlepiej żeby był sprawdzony, albo polecony przez kogoś. Sama zresztą niedawno dowiedziałam się w jednym gabinecie, że powinnam używać, określonych kosmetyków - nie wiedziałam o tym wcześniej, dopiero jak zaczęłam stosować innego rodzaju kosmetyki, to moja skóra o wiele lepiej zaczęła wyglądać. Gdyby ktoś potrzebował namiarów, to służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki zabieg byłby odpowiedni
na zmarszczki przy oczach :-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Na zmarszczki przy oczach polecam mezoterapię bezigłową NNM terapię przeciwzmarszczkową, lub liftingującą, jeśli zauważyła tez Pani wiotczenie skóry. Dobre efekty daje również zabieg ReFirme z użyciem fal radiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja słyszałam że mezoterapia
mezoterapii nierówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Zgadzam się z twierdzeniem, że mezoterapia mezoterapii nierówna. Zarówno w przypadku igłowej jak i bezigłowej. Jeśłi chodzi o tą drugą to najlepsze efekty mozna uzyskać za pomoca urządzenia firmy BTL a zabieg nazywa się Mezoterapia Bezigłowa NNM. Wykonuje na nim zabiegi od kilku lat i zarówno ja jak i moje klientki sa bardzo zadowolone z efektów. Preparaty stworzone przez firme BTL wykazują maksymalna skuteczność, co pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty. Także jeśłi ktoś decyduje się na mezoterapię bezigłową, to radzę wykonać właśnie taką. Z innymi to trochę jak na loterii, mozna trafić na dobrą, albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupkooos
lipolize robilam u dr Zdzitowieckiego, swietny fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina72
do opensky Proszę o radę/pomoc 3 tygodnie temu miałam 3' zabieg Mosaic w celu usunięcia przebarwień/fotoodmładzania. Niestety podczas tego ostatniego zabiegu zostałam poparzona - część twarzy do dzisiaj jest czerwona, na brodzie pojawiły się 2 plamy, a pod nosem blizna o śr. ok. 5mm i dużo większe przebarwienie (w tym miejscu nigdy nie miałam żadnych plam). Dodam, że pierwsze 2 zabiegi odbyły sie bez żadnych powikłań, nie rozumiem jak za trzecim razem lekarz mógł popełnić taki błąd. Jestem zrozpaczona, gdyż poddałam się zabiegom właśnie po to, aby usunąć przebarwienia znajdujace się na czole, kontynuując leczenie rozpoczęte w 2009 r(cosmelan), o bliznach nie wspomnę. Za tydzień mam kontrolę (podczas której miałyśmy sprawdzić rezultaty i ustalić dalsze zabiegi), ale już dzisiaj z całą pewnoscią mogę stwierdzić w/w efekty uboczne. Chciałabym się dowiedzieć, jakie zabiegi mogłabym wykonać, aby cofnąć (o ile to możliwe i czy to możiwe?) skutki nieprawidłowego zabiegu. Wcześniej zaplanowałam mezoterapię, myślałam też o hydrodermabrazji, ale teraz mam poważne obawy, aby nie pogorszyć stanu mojej skóry i oddać sie w ręce jakiegokolwiek specjalisty (dodam, że udałam się do gabinetu cieszącego sie dobrą opinią i po długim zastanowieniu). Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna***
Witam, niedawno rozpoczęłam depilację laserową nóg (Elos). Czy, aby uśmierzyć ból, mogłabym zastosować lód w sprayu? Ma to jakikolwiek wpływ na efekt depilacji? Dziękuję z góry za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy!
Codziennie kilka nowy artykułów, wiadomości o naszych specjalistach, największy katalog Specjalistów, Klinik, Gabinetów i SPA. Konkursy z cennymi nagrodami w postaci markowych kosmetyków, zabiegów oraz wiele niespodzianek dla Ciebie !!! www.feelbeauty.eu Zyskasz tylko czystą wiedzę, konkretą informację. Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna***, a nie myślałaś o zmianie tej depilacji, na np. depilację pastą cukrową?? Tak pytam, bo jak jesteś taka wrażliwa na ból, to może pasta cukrowa byłaby dla ciebie lepsza./ Tak mi się wydaje, że ten zabieg jest o wiele bardziej delikatny.... no w zasadzie bardziej komfortowy. No ale wybierzesz to, co będziesz chciała. W razie czego pisz, to ci wyjaśnię co i jak z tą depilacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do Caterina72 Po zabiegu laserem Mosaic może wystapić czasowe zbrązowienie ksóry, które jednak ustępuje. Jeśli jednak zabieg zostal przeprowadzony z za dużą mocą i skóra została uszkodzona (blizny, przebarwienia) to radziłabym rozpoczęcie kuracji likwidującej skutki uboczne poprzedniego zabiegu. Mezoterapia jest tu jak najbardziej odpowiednia, polecam bezigłową Lipo Kontour NNM - kuracje rozjaścniającą przebarwienia. Hydrodermabrazja to też bardzo dobry pomysł, zregeneruje skórę, odżywi ją i rozjaśni plamy barwinikowe. Radzę jednak zaczekać z tymi zabiegami do całkowitego wygojenia się skóry, a później mezoterapię wykonywać po hydrodermabrazji (taka kolejność zwiększy efektywność zabiegów). Trudno jest mi polecać Pani zabiegi nie widząć jak wyglądaja powstałe zmiany. Radzę wybrać się do lekarza wykonującego Mosaic, tak jak była Pani umówiona i dowiedzieć się jakie rozwiązanie tej sytuacji on/ona proponuje. W razie jakichkolwiek pytan służę pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do Anna*** Lód w spary'u nie ma żadnego wpływu na efekty depilacji, a doskonale zmniejsza nieprzyjemne uczucia podczas zabiegu. Ja sama zawsze proponuję swoim klientkom ten sposób znieczulenia na bikini i pachy, gdyż dzięki temu mogę stosować większe dawki w tych najbardziej wrażliwych na ból partiach. Należy jednak zawsze wcześniej skonsultować użycie spray'u z osoba wykonującą zabieg, gdyz jest to dla niej pewnego rodzaju "utrudnienie" - jednocześnie należy schładzac miejsce i od razu po tym naświetlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
aha i jeszcze jedno... co do zabiegu proponowanego przez krainaczarów... nie wiem co ma piernik do wiatraka, pasta cukrowa może byc alternatywą dla tradycyjnego wosku, ale nie dla depilacji laserowej Elos, która jest metoda trwałego usuwania owłosienia. Najwidoczniej krainaczarów uskutecznia marketing dla jakiegoś gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina72
do opensky. Dziękuję b. za odpowiedź. Co do zabiegów to wczoraj udałam sie do nowego dla mnie gabientu gdzie wykonują dokładnie te zabiegi o których Pani pisze. Rozmawiałam z lekarzem na temat mezoterapii igłowej i bezigłowej NNM i zdecydowaliśmy, że w moim przypdadku lepsza będzie NNM Lipokontur (kuracja przeciwzmarszczkowa). Co do hydrodermabrazji to jeszcze za wcześnie i pan doktor powiedział, że trzeba poczekać do czerwca. Pytałam też o zamykanie naczynek i wg niego mogę je zrobić już teraz (może to dlatego, że nos nie był poddawany laserowi podczas tej 3 sesji 4 tygodnie temu). Twarz mam jeszcze zaczerwienioną, jest b. wrażliwa - co do przebarwień, to powstały one właściwie w 3 miejscach - pod nosem i jedno małe na brodzie, więc chyba lepiej zrobić tę meoterapię przeciwzmarszczokwą. Lekarz obejrzał też bliznę, i powiedział, że on próbowałby zadziałać laseremn n-yag (3 sesje w odstępach1 miesiąca). Jutro idę do lekarki od Mosaicka, zobaczę co tam powiedzą. Mam nadzieję, że istnieje jakieś inne wyjście poza laserem, bo jak pomyślę, o ryzyku związanym z tym zabiegiem ..., jutro się przekonam. I właśnie w związku z tym mam pytanie: 1. Czy można w jakiś inny sposób (niż laser) potraktować tę bliznę z otaczającym je przebarwieniem - blizna jest b. płytka, więc z dwojga złego wolałabym pozbyć się przebarwienia, które sprawia, że wyglądam jakbym miała wąsik pod nosem. 2. Czy w tym przypadku im szybciej sie zadziała tym lepiej, czy może należy odczekać jakiś czas? 3. Zamykanie naczynek - czy laser Fotona Dualis SP jest dobry/bezpieczny do tego zabiegu (naczytałam się też o przypadkach poparzenia przy naczynkach, więc jestem już super przeczulona. W zeszłym roku miałam zamykane naczynka 2x laserem VersaPulse- niestety po kilku tygodniach znowu sie pojawiły) - czy szukać innego laseru, jeśli tak, to który Pani Poleca. Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina72
do opensky. Dziękuję b. za odpowiedź. Co do zabiegów to wczoraj udałam sie do nowego dla mnie gabientu gdzie wykonują dokładnie te zabiegi o których Pani pisze. Rozmawiałam z lekarzem na temat mezoterapii igłowej i bezigłowej NNM i zdecydowaliśmy, że w moim przypdadku lepsza będzie NNM Lipokontur (kuracja przeciwzmarszczkowa). Co do hydrodermabrazji to jeszcze za wcześnie i pan doktor powiedział, że trzeba poczekać do czerwca. Pytałam też o zamykanie naczynek i wg niego mogę je zrobić już teraz (może to dlatego, że nos nie był poddawany laserowi podczas tej 3 sesji 4 tygodnie temu). Twarz mam jeszcze zaczerwienioną, jest b. wrażliwa - co do przebarwień, to powstały one właściwie w 3 miejscach - pod nosem i jedno małe na brodzie, więc chyba lepiej zrobić tę meoterapię przeciwzmarszczokwą. Lekarz obejrzał też bliznę i powiedział, że on próbowałby zadziałać laseremn n-yag (3 sesje w odstępach1 miesiąca). Jutro idę do lekarki od Mosaicka, zobaczę co tam powiedzą. Mam nadzieję, że istnieje jakieś inne wyjście poza laserem, bo jak pomyślę, o ryzyku związanym z tym zabiegiem..., jutro się przekonam. I właśnie w związku z tym mam pytanie: 1. Czy można w jakiś inny sposób (niz laser) potraktować tę bliznę z otaczającym je przebarwieniem - blizna jest b. płytka, więc z dwojga złego wolałabym pozbyć się przebarwienia, które sprawia, że wyglądam jakbym miała wąsik pod nosem. 2. Czy w tym przypadku im szybciej sie zadziała tym lepiej, czy może należy odczekać jakiś czas? 3. Zamykanie naczynek - czy laser Fotona Dualis SP jest dobry/bezpieczny do tego zabiegu (naczytałam się o przypadkach poparzenia też przy naczynkach, więc jestem już super przeczulona - w zeszłym roku miałam zamykane naczynka 2x laserem VersaPulse, niestety po kilku tygodniach znowu się pojawiły). Dziekuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam spory problem z cienką
skórą. Jak można ją pogrubić, bo jest cienka, obwisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do Caterina72 Istnieją inne sposoby na zmienszenie widoczności blizn, jednak lasery są w tym najskuteczniejsze. Można próbować mikrodermabrazji, kwasów, maści na blizny, np. contratubex, zabiegów mezoterapii bezigłowej. Te zabiegi rozjaśnia także przebarwienie. Myślę jednak, że najlepszy efekt da właśnie laser, np. ten zaproponowany czyli fotona Dualis SP. Rozjaśni on także przebarwienie i usunie naczynka na nosie. Nie dziwię się, ze jest Pani przeczulona. Mogę jedynie trochę Pania uspokoić, gdyz znam firmę produkująca ten laser (BTL), pracuję na ich urządzeniach i wiem jak dobrej są jakości i jak skuteczne oferują zabiegi. Niestety na tym laserze nie pracowałam, ale myślę że poprawnie wykonany zabieg da Pani pełną satysfakcję. W gabinecie, w którym pracuje do usuwania naczynek używam lasera w technologii Elos - eStyle, efekty sa bardzo dobre w przypadku rumienia i drobnych naczyń, natomiast większe powinny być juz usuwane przez lekarza urządzeniami typu fotona dualis, lub w technologii Elos - eMax, eLaser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Cienka, luźna skóra potrzebuje silnej stymulacji produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Polecam zabiegi ReFirme w technologi Elos. Można łączyć je z fotoodmładzaniem podczas jednej sesji co daje jescze lepsze efekty. Jeśłi posiada Pani takze zmarszczki to radzę zabieg trinity polegający na fotoodmładzaniu, ReFirme - ujędrnianiu i frakcyjnemu wygładzaniu zmarszczek podczas jednaj. sesji. Bardzo dobre efekty daje równiez mezoterapia bezigłowa NNM - DermaLift - terapia liftingująca. Polecam wykonywanie zabiegów mikrodermabrazji lub hydrodermabrazji podczas wykonywania zabiegów mezoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina 72
opensky Dziękuję za odpowiedź. Dzisiaj wieczorem idę do lekarki od mosaica, zobaczymy co powie. Co do urządzenia BTL, to wybrałam go właśnie ze względu na opinie na forum, gdyby nie forum to pewie nawet nie wiedziałabym, że tak ważny jest sprzęt, a nie wystarczy sama nazwa zabiegu. Co prawda dość trudno znaleźć opinie na temat lekarzy - jest ich taki wielu-, ale nie pozostaje mi nic innego jak zaufać lekarzowi z którym rozmawaiłam - dodam tylko, że mezoterapia jest wykonywana przez panią kosmetolog i zapewniono mnie, że nie ma możliwości skutków ubocznych po tym zabiegu. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelk3
opensky w tym wątku ma wiele imion. zadziwiające, że najlepsze są urządzenia z jego gabinetu. do tego nie jest nawet lekarzem! po coś te specjalizacje wymyślono - nie tylko dla pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
System do mezoterapii BTL należy do medycznych, ale ze względu na jego bezinwazyjność mogą pracować na nim takze kosmetolodzy. Ja sama jestem kosmetologiem i od kilku lat wykonuję takie zabiegi, a nie zdażyło mi sie żeby któras klientka była niezadowolona;) Co do skutków ubocznych to faktycznie nie występujaone, polecam ten zabieg także osobom z bardzo wrażliwą skórą i nigdy nic sie nie stało. Także bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelk3
przepraszam, ale przy tego typu zabiegach skutki uboczne muszą nastąpić! każdej z nas się to dzieje, prędzej czy później! i ważne wtedy jest, jak zareaguje lekarz. czy zrobi korektę czy wmówi nam winę i przestanie odpowiadać na telefony... a pan twierdzi, że nic się przez 3 lata nie wydarzyło! zatem albo się wiele nie dzieje (w ogóle) albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do amelk3 piszę o zabiegach, które wykonuję, bo ich działanie znam najlepiej. Po to założyłam ten wątek już w pierwszym poscie pisząc nazwy zabiegów, o których mogę coś powiedzieć, wyjaśnić. Oprócz tego ineteresuję laserami i wszelkieg typu zabiegami mogacymi zastąpić inwazyjne sposoby poprawiania urody. Na forum jest wiele opini, bardzo często osób, które nawet nie robiły sobie ani komuś takich zabiegów, a wątpliwości klientki mają wiele. Jak Pani zauważyła nie piszę nigdzie nazwy gabinetu w którym pracuję, ani nawet miasta, w którym się on zanjduje, więc nie widzę powodu, aby podejrzewać, ze mam jakieś ukryte zamiary. Staram się tylko pomóc i doradzić, bo widzę ile na Polskim rynku pojakwia się urządzeń wątpliwej jakości, które kuszą niskimi cenami. Lekarzem nie jestem, ukończyłam kosmetologię, co też napisałam na początku. Staram się jedynie doradzić i nigdy nie odradzam wizyty u lekarza medycyny estetycznej jeśli klientka taka planuje. Jeśłi chodzi o efekty uboczne to takowe NIE muszą wystąpić u każdego, a blizny i przebarwienie nie są naturalnym następstwem terapii, tylko efektem jej złego przeprowadzenia. Pani wypowiedź jest więc dla mnie conajmniej dziwna, jednak rozumiem ze każdy ma prawo do własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina72
do opensky Jestem po rozmowie a p. doktor od Mosaicka. Powiedziała mi, że rzeczywiscie wykonała więcej przejazdów po tym policzku, ponieważ - w skrócie - laser wskazywał, że nie został osiągnięty jeszcze zamierzony efekt. Wg niej jedyną przyczyną mogło być zbyt silne zneczulenia. Te "poszkodowane" części twarzy były poddawane laserowi w ostatniej kolejności, więc może coś w tym jest... (przed zabiegiem miałam emlę przez godzinę).W każdym razie pani doktor przyznała, że nie do takiego efektu dążyła przy tym zabiegu i zapewniła mnie, że zrobi wszystko, aby usunąć te skutki uboczne. Na razie zaproponowała krem Cicatrix miejscowo (drogi i trudny do zdobycia), na to na całą twarz krem Albucin na przebarwienia. Za 2 tyg. mam się pokazać i zobaczymy. Co do lasera, to ona ma nadzieję, że nie będzie potrzeby, ale i tak teraz jest stanowczo za wcześnie i trzeba dać skórze trochę czasu. Ja jestem dość sceptyczna, co do usuwania blizn i przebarwień kremami - co pradwa te moje są płytkie, ale są - oczywiście zastosuję się do zaleceń (z nadziją, że uda mi się zdobyć ten krem). Lekarka powiedziła też, że nie można teraz robić żadnych peelingów, z naczynkami też jeszzcze poczekać, mezoterapię można zrobić, ale lepiej bezigłową, tylko za jakiś czas. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Nigdy nie słyszałam o tym kremie ale czytając opis jego działania myślę, ze może być skuteczny. W Pani przypadku to świeże zmieny więc kremy mogą jescze pomóc, gdyz ich działanie jest najlepszy przy dosyć świeżych bliznach. Znalazłam ten krem w aptece internetowej http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=&products_id=4480 Skoro pani doktor zobowiązała się naprawić "szkody" to myślę,że warto dać jej na to szansę, z laserami i peelingami faktycznie zaczekać zastosować kremy i ewentualnie jaknie pomogą to zacząć zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina72
Czy Pani zdaniem, jeśli przebarwienia nie ustąpią w ciagu kilku miesięcy, to np: ok. września mogę /powinnam zrobić Cosmelan (miałam juz raz w 2009) Aha, czy botoks/wypełniacze można robić w trakcie mezoterapii NNM, czy trzeba poczekać na zakończenie serii? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×