Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

przed chwila miałeś inne problemy :-D Dobrze-a ty wciąż o związkacyh to nie ja zaczęłam pisać o związkach tylko ty ... tym bardziej, ze nigdy nie miałeś żadnego, a wypowiadasz się tak jakbyś przeżył je parokrotnie ... do tego obrażasz człowieka który żyje w związku małżeńskim stwierdzeniem " dlaczego nie ruch... swojej zony teraz" sex w życiu ,to nie wszystko a czy to źle ..gdy kobieta dba o siebie ? kobieta będąc sama czy tez w związku małżeńskim powinna dbać o swoja higienę i wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Jakby mój mąż miał wyjechać za granicę pracować to ja bym pojechała z nim no ale cóż widocznie jestem inna "Dlaczego dla wszystkich kobiet wygląd jest w życoiu najwaznejszy?Dlaczego dają sobie robić operacje dla lepszego wyglądu?Dlaczego chodzą w niewygodnych butach takich jak szpilki a do tego szpilki psują im zdrowie,wykszywiuają kręgosłup itp,dlaczego je noszą?Dlaczego wydawają ogromny sumy na ciuchy i na kosmytyki?Dlaczego noszą nie wygodne długie włosy?Po co tyle poświęcają dla wyglądu?" Nie dla wszystkich to po 1sze. Bazując na kafe można było wielokrotnie trafić na topiki rozżalonych mężów którzy w dniu ślubu i przed ślubem mieli sexbombę albo przynajmniej nieźle prezentującą się kobietę a po ślubie się zapuszczały. Zresztą co tu gadać wystarczy wyjść z domu i zobaczyć na własne oczy która kobieta dba a która nie dba.Ale i tak ostatnio jak byłam na rozpoczęciu roku szkolnego dzieci to stwierdziłam że kobiety naprawdę wyglądają fajnie tylko faceci w większości tacy jacyś przypasieni. Co do operacji plastycznych to jeszcze rozróżnij sytuacje gdy babka miala np. powiekszony biust i chce miec wiekszy od sytuacji kobiety ktora urodzila dziecko przytyła sporo i schudła w dość szybkim czasie i ma w związku z tym balast w postaci worka skóry nad łonem.Usuwanie zmarszczek...hm czemu nie jak ma się pieniądze i zależy ci na wyglądzie co na pewno poprawia samopoczucie nie tylko zresztą kobietom bo mężczyźni też się operują. Jeśli ja w wieku 50 lat stwierdzę że chcę się zmienić i bd miala na to pieniądze to może się zdecyduję albo nie. Wiesz jak widzę zdjęcia kobiet przed operacją i po to myślę sobie "kurcze fajna sprawa ze cos takiego mozna zrobic" ale jak już ogladam program w ktorym pokazują same operacje i to jak człowiek wygląda przez te pierwsze dni po zabiegu to stwierdzam "o boże nigdy w życiu" :D c.d nastąpi tylko chcę to już wysłać w pizdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_kobra
co za czasy :D dobrze, że te forum nie jest obrazem rzeczywistości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
laczego dla wszystkich kobiet wygląd jest w życoiu najwaznejszy?Dlaczego dają sobie robić operacje dla lepszego wyglądu?Dlaczego chodzą w niewygodnych butach takich jak szpilki a do tego szpilki psują im zdrowie,wykszywiuają kręgosłup itp,dlaczego je noszą?Dlaczego wydawają ogromny sumy na ciuchy i na kosmytyki?Dlaczego noszą nie wygodne długie włosy?Po co tyle poświęcają dla wyglądu? Chodzą w szpilkach bo jednak noga wygląda duzo lepiej nawet na niewielkim obcasiku.. ja w sumie wolę koturny takie na platformie bo obcas jest a nie czuję żebym chodziła na obcasie bo takie buty tak bardzo nie obciążają poza tym mam lepszą postawę :) Ogromne sumy na ciuchy i kosmetyki to też kwestia marki choć już nawet niektóre lumpeksy mają wg mnie chore ceny tzn. ubranie używane kosztuje tyle samo bądź tylko PARĘ ZŁOTYCH mniej co nowe tyle że może nie markowe ale w sumie równie ładne jak to markowe(czyli podróbka ) Powiem ci też szczerze że mam w domu mnóstwo zbędnych ubrań ale powiedziałam sobie dość bo przecież TO TYLKO UBRANIE. Mam nadzieje że mi tak zostanie :D W każdym razie ostatnio wyjechałam do męża z tekstem że jak będę potrzebowała ubrań (w co wątpię)czy czegoś to napiszę mu wymiary na kartce i wyślę do sklepu żeby wybrał coś co mu się spodoba :D Co do tej ilosci ubran to wiedz o tym ze jeszcze w latach 90-tych nie bylo tylu sklepów co teraz .Jak miałam naście lat to mialam dwie porządne bluzki które zresztą kupiłam za uskładane pieniądze. Zresztą kojarzę w sumie 2 sklepy Next i Avanti innych jak były to nie kojarzę. :D Ile sklepów tyle ubrań i tyleż samo dylematów kobiecych "chciałabym " :D Z kosmetykami jest podobnie bo poza kosmetykami pielęgnacyjnymi jeszcze przydałby się jakiś make-up. Ostatnio używam tylko kredki koh-i-noora za 2 złote :D i konturówki za jakieś 8 zł mniej więcej.No i jakiś kremik i puder coby się nie błyszczeć jak psu jajca :P Co do włosów to myślę że lepsze dłuższe włosy bo można je spiąć.Bo jak teraz na przykład mam krótkie to jak wiatr wieje to jestem rozczochrana jak baba :( No ale zapuszczam. To tyle na razie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
miało być rozczochrana jak baba jaga ale mi zjadło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się pytam czemu wygląd dla koboet jest taki ważny,czemu ten wygląd poprawia im aż tak samopoczucie?.Czyż nie jest to objaw zwykłej prostytucji tak jak nas natura zaprogramowała?Normalny facet pierdoli wygląd,nie przywiązuje do niego uwagi,ale dla kobiet wygląd to jest bóg i całe wyznanie i ideologia.Czyż naprawdę nie widzicie że natura zaprogramowała was tak żebście byli dziwkami?po prostu nie pokonacie natury.Jesteście z natury dziwkami i tyle,szkoda że nie umiecie tego zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz coś złego w tym?? ... bo ja nie wygląd jak dla mnie nie jest bardzo ważny ... ważniejsze jest ,to co ma się w sobie i rodzina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
No dobra ale po co wyglądać gorzej niż np. sąsiadka (czy h.. wi kto tam jeszcze) skoro można wyglądać lepiej? Wiesz bo to jest taka trochę rywalizacja nasza :) A poza tym jak ja np. ubiorę sportowe materiałowe spodnie i podkoszulek a do tego jestem " saute" to czuję się trochę jak fleja.A mężczyźni też dbają o prezencję w taki czy inny sposób i to też widać (siłownia, solarium) tylko chyba im to przechodzi z wiekiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suko mylisz się,prawdziwy facet nigdy nie pójdzie do solarium albo po jakiś kosmytyki,jedynie to dezodorant.Żaden prawdziwy facet nie lubi się golić i normalnie nie robi tego,ale jak chce podupczyć to niestety ale musi.Natomiast dla was wygląd to oznaka tego że mozecie sobie wybrać najbardziej bogatego i chojnego samca.Taki samiec będzie wam dawac kasę bo będziecie się mu podobać a chcecie się mu podobac dlatego żeby miec łatwe i materialne życie.Dla łatwego życia jest3ście w stanie poświęcić wszystko,swoje zdrowie ,swój czas i cała kasę.Nie macie innych w zyciu zainteresowań oprócz wyglądu i łapania dobrych partii na męża.Te dwie rzeczy zajmują wam cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
"Dla łatwego życia jest3ście w stanie poświęcić wszystko,swoje zdrowie ,swój czas i cała kasę.Nie macie innych w zyciu zainteresowań oprócz wyglądu i łapania dobrych partii na męża.Te dwie rzeczy zajmują wam cały czas." Słuchaj ale tak na dobrą sprawę to jest sama natura.Bo nie inaczej jest wśród zwierząt tyle że tam to przeważnie samiec jest ładniejszy i to on się puszy. Takie zachowania służą zachowaniu gatunku więc trzeba to zaakceptować Co do łatwego życia to chyba z definicji łatwe życie to życie pozbawione tych cech a właściwie to wyrazu poświęcenie przed nimi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Co do golenia się to... nie chciałabym żeby mój mąż miał brodę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mowilam ze rybak
to pasztet i zadna go nie chce?? bo w zwiazku nigdy nie byl ahahahahahahahha zal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suko ale człowiek to nie zwierzę które tylko kopuluje i poszukuje żywności,my mamy więcej czasu i możemy ten czas fajnie wykorzystać,kobiety natomiast ten wolny czas w 100% przeznaczają na wygląd.Co do goplenia to żadna nie chce faceta z brodą,mimo że brodaz jest też naturalna i normalna u faceta.Właśnie dla bab faceci się golą,gdyby nie baby to była by przynajmniej normalnośc na tym świecie.No ale jak facet chce mieć babę to musi charować od rana do wieczora,pózniej się ogolić i chodzić na siłownię i najlepiej jeszcze do solarium ,musi się tez depilowac.Pytanie czy nie lepiej iśc do burdelu na dziwki gdzie jest taniej,lepiej i milej a do tego nie trzeba robić tego co koboety chcą,tam kobiety robią to co my chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Ale wiesz na solarium chodzi określona grupa facetów która przeważnie jeździ BMW i Audi i panienki tych facetów to właśnie kobiety-lalki o jakich ty piszesz. :D Widziałam na własne oczy obrazek: towarzystwo przy stojące przy takim samochodzie i panienka piłująca sobie paznokcie na ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Acha i mylisz się bo człowiek jest zwierzęciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak jestes sam
bo jestes flejtuch i tyle zadna cie nie chce i tu tkwi twoj problem chlopaczku, moj facet sie goli bo czulby sie jak fleja z broda sam chce sie golic i dzieki bogu ze tak mysli bo nie wiem jak to jest byc z takim flejtuchem jak ty pacanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak pewnie
wlosy pod pachami masz do kolan brode do pasa a łoniaki do kostek fujjjj zwierz z ciebie i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu suko chcesz wyglądać lepiej niż twoja sąsiadka albo jakaś inna? Czemu ta rywalizacja? Właśnie po to, aby lepszego faceta złapać i wycisnąć z niego co się da. To jest sedno tej rywalizacji, a wygląd jest tylko środkiem do osiągnięcia celu. Cel ma zaś mieć dużo kasy i pracować na was od rana do nocy. Ja też nie golę włosów pod pachami, bo i po co? W niczym mi nie przeszkadzają, a jak facet twierdzi inaczej, to został już nieźle przez kobietę urobiony. Nie golę też sobie jajek, fiuta ani klaty. Tylko ogolę się na twarzy co dwa dni, bo to już robię dla własnej wygody, a nie w imię chorej rywalizacji z innymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha rybak aleś pusty
lataj na qrwy ile wlezie, dostaniesz gratis w postaci trypla i będzie super :) Nawiasem mówiąc opłacasz nie tyle pannę ile jej "opiekuna". Nie zastanawiałeś się czasem, dlaczego panowie tak chętnie "oddają" wypłatę swoim PRACUJĄCYM żonom? Bo są leniwi i wygodni. Łatwiej oddać wypłatę niż przyjąć wypłatę żony i gospodarować tymi pieniędzmi. Jakoś panowie nie palą się do płacenia rachunków, robienia zakupów, chodzenia z dziećmi po buty i odzież... Inna beczka - dlaczego kawaler ma kasę a żonaty już nie? Bo statystyczny kawaler mieszka u mamusi, nie płaci rachunków i zarabia jedynie na ciuchy i qrwy. Jeśli kawaler mieszka sam żywi się piwem i fast foodami. Poobserwuj męskie zakupy. Nawiasem mówiąc....większość kobiet pracuje a spora ich część zaradnością i zarobkami bije cię na głowę. Jak poprosisz zasponsorują ci leczenie psychiatryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rybak ty chyba z domu wcale nie wychodzisz :D Zresztą zaczynasz mnie przerażać bo ja tam uważam ze kobiety powinny bardziej się starać o dobry wygląd i bardziej o siebie dbać. Przerażające jest to ze po ulicach chodzi tyle zapuszczonych kobiet. Jak ty lubisz patrzeć na babki ogolone na łyso i w dresie to ok twoja sprawa ale ja osobiście bym się chyba powiesił. Z tego co piszesz zaczynam wnioskować że z tobą jest coś nie tak ty chyba masz jakiś kryzys i nie bardzo umiesz ocenić swoją sexualnosć. Każdy normalny facet ciągnie do kobiet i każdy normalny facet lubi te zadbane. Wytłumacz mi czemu faceci tak biadolą jak ich kobieta przestaje o siebie dbać? I jak to wytłumaczysz to będziesz miał odpowiedź dlaczego kobiety o siebie dbają. "Normalny facet pie**oli wygląd,nie przywiązuje do niego uwagi" To akurat jest wierutna bzdura. Każdy dba o wygląd a jak nie dba to staje sie takim frustratem jak ty. Dobry zdrowy wygląd jest dowodem że dany osobnik jest zdrowy i że jest wart uwagi płci przeciwnej. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Normalny facet jest czysty schludny i ma sylwetkę nie przypominającą hipopotama. A ludzie którzy nie potrafią takiego wyglądu sobie zagwarantować najczęściej płacą za to kompleksami i strachem przed społeczeństwem (wstyd). Poczytaj trochę psychologii. Ty jesteś ginekologiem teoretykiem ale się ciskasz. Ja swoje przeżyłem w różnych układach i układzikach z przeróżnymi kobietami i jak czytam to co skrobiesz to mnie pusty śmiech rozpierdala. Ty wybierasz łatwiejszą drogę i ok twój wybór ale czemu toczysz taką pianę na kobiety? Jakim prawem piszesz o związkach małżeńskich skoro w takowym nie byłeś? Ja tam wolę być z kobietom niż sam wiesz to cholernie fajne wiedzieć że wracam do domu w którym ktoś na mnie czeka. Jak bym miał żyć sam dla siebie to w sumie taniej by wyszło władować sobie kulkę w łeb bo po co się męczyć? Twoje przeliczanie na pieniądze jest śmieszna kobieta żyje to wydaje jak każdy. Jak jestem z kobietą to chce żeby była szczęśliwa ale żeby porównywać to do sponsoringu to trzeba być idiotom. To przepraszam a jak kobieta mi kupi prezent to płaci za sex? Jak wykonuje prace domowe to płaci za sex? A jak ja jej kupuje bluzkę to płace za sex czy za obiad? Wiesz napisz mi bo ja bym chciał wiedzieć za co płacę i za co mi jest płacone :D Może mi jakieś wyliczenie zrobisz? Wiesz związek to partnerstwo coś dajesz od siebie coś dostajesz w zamian w każdym podział przebiega gdzie indziej porwanie tego do kurewstwa jest debilizmem. Związek ma to do siebie że nie jest wymianą handlową. Jest układem gdzie dwie strony mają sie wspierać niezależnie od okoliczności i przeciwności losu. A to że konformistów takich jak ty jest sporo i głośno krzyczą jak każdy frustrat to zbudowałeś sobie obraz świata w który kobieta w związku służy do dymania a ty za to płacisz. Tyle że to jest obraz związku patologicznego. Co do twojego wywodu na temat golenia... Kurde nie trawie być nieogolony taki dwu dniowy zarost to jeszcze ale dłuższy nigdy :D ie wspominając że głowę gole razem z zarostem. Tak lubię tak mi jest wygodniej. Jak bym miał mieć jakieś kudły i jeszcze brodę to bym się wściekł :D "Nie macie innych w zyciu zainteresowań oprócz wyglądu i łapania dobrych partii na męża" Chłopie ty z strasznie nudnymi kobietami masz do czynienia :D Znałem masę dziewczyn o zainteresowaniach pasjach którym daleko było do myślenia głównie o wyglądzie nie mówiąc już o polowaniu na męża :D " Suko ale człowiek to nie zwierzę które tylko kopuluje i poszukuje żywności,my mamy więcej czasu i możemy ten czas fajnie wykorzystać" Czekaj to ty jednak wiesz ze życie nie składa się tylko z kopulowania i jedzenia :D Tylko dlaczego uważasz że kobiety używa się tylko do kopulowania? Ty chyba instrukcji obsługi kobiety nie czytałeś ;D " chodzić na siłownię i najlepiej jeszcze do solarium ,musi się tez depilowac." Nie depiluje się nie chodzę na siłownie i nie daj Bóg na solarium jakoś nigdy na brak kobiet nie narzekałem więc nie pierdol smutów (owszem pływam ale robię to bo lobię i dobrze na moje samopoczucie to wpływa). Jak cię interesują kobiety które lecą na lalusiów z którzy z siłowni lecą na solarium to nie dziwne że masz spaczony obraz kobiety. "Pytanie czy nie lepiej iśc do burdelu na dzi**i gdzie jest taniej" Taniej? Dobry czysty burdel to wydatek min. 150 "za numerek" co daje 15/mc 2250. to jest minimum /mc wiec jak dla mnie to jednak wcale nie tak tanio poza tym ryzyko chorób wzrasta. Kolejna sprawa że piszesz że tam kobiety robią to co ty chcesz... No cóż to już dyskusyjna kwestia czy robią to co chcesz czy odwalają robotę. Tu zdania są podzielone. Wielu facetów powie ci ze sex z dziwka jest nieporównywalnie gorszy od sexu z fajną partnerka. "lepiej i milej a do tego nie trzeba robić tego co koboety chcą" Wiesz robienie tego co kobiety chcą w łóżku potrafi być bardzo miłe... ale z prostytutką to bym się chyba nie przemógł :D Ale na szczęści nie muszę sprawdzać :D czy był bym zdolny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żaden prawdziwy facet nie lubi się golić i normalnie nie robi tego,ale jak chce podupczyć to niestety ale musi." "prawdziwy facet nigdy nie pójdzie do solarium albo po jakiś kosmytyki,jedynie to dezodorant.Żaden prawdziwy facet nie lubi się golić i normalnie nie robi tego,ale jak chce podupczyć to niestety ale musi" "Co do goplenia to żadna nie chce faceta z brodą,mimo że brodaz jest też naturalna i normalna u faceta.Właśnie dla bab faceci się golą,gdyby nie baby to była by przynajmniej normalnośc na tym świecie.No ale jak facet chce mieć babę to musi charować od rana do wieczora,pózniej się ogolić i chodzić na siłownię i najlepiej jeszcze do solarium ,musi się tez depilowac." Sam sie zamotales kolego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
wendkarzu....ja już nie muszę nikogo łapać :) Teraz muszę pilnować by nie prezentować się blado na tle innych kobiet ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Nie ma dla mnie lepszego faceta . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Tak poza tym to źle bym się czuła jakbym nie dbała o swój wygląd a mąż by się za mnie zaczął wstydzić (poza tym lubię jak się za mną fajne babki oglądają ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
resztom do męsza zawsze miałam szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
ej jak sie podszywasz to chociaż błedów nie rób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicielu a ile byłeś sam w życiu?Czy zaznałaś kiedyś prawdziwego,wolnego życia z dala od cywilizacji i kobiet?czy wiesz co to jest wolność?Wiesz jak człowiek zajebiście się czuje kiedy maszeruje przed siebie z plecakiem na plecach i nie ma żadnych kłopotów typu kredyt do spłacenia czy inne dziadostwa powstałe przez kobiety,Wydaje mi się ze nie masz pojecia.A ja tak sobie żyję i wiem że wolności w życiu bym nie sprzedał,pracuję tylko w zimie jak jest sezon na drzewo (jestem drwalem) a tak mam wolne i cieszę się wolnym i beztroskim życiem,parę dni temu wróciłem z trasy Polsce,4 miesiące wędrowałem sobie po polsce majac tylko plecak na plecach,nie miałem zadnych stresów i nikt mi nie zrzędził tak jak tobie,ty o takim życiu możesz tylko pomażyć,dziennie masz ogromne stresy a do tego ogromną presję przed żoną,musisz być zawsze doskonały bo jak nie to zona zacznie cię krytykowac i nie da ci dupy.Po prostu przegrałeś swoje życie.Zresztą często mówisz o samobójstwie to dowodzi że częso musisz o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien twoja ostatnia wypowiedź mnie ubawiła :D Pytasz czy odpowiadasz? Więc odpowiem ci tak zaznałem wolności co więcej jestem taki skubany ptaszek że zaznałem wolności nie rezygnując z kobiet :D Z tym że ja życie "zacząłem wcześnie" i szybko doszedłem do wniosku że jednak rodzina to nie zło konieczne. Dla mnie podróże z plecakiem to średnia frajda więc nie wiem o czym do mnie mówisz :) Ale spokojna twoja głowa kobiety mnie nie zniewoliły daleko im do tego ;) Owszem rodzina ogranicza, dzieci są ograniczeniem koszmarnym jednak nie posiadanie ich też jest swego rodzaju ograniczeniem ja już dzieciarnię mam w takim wieku że powoli staje się mniejszym ograniczeniem i spokojnie nacieszę się jeszcze wolnością. Uważam że na wszystko w życiu jest czas i miejsce tylko trzeba sobie to zaplanować. Dla mnie włóczenie się po świecie z żoną czy bez niej jest taką samą wolnością a przyznam że ubóstwiam z nią jeździć. Nie widzę gdzie ty masz problem i ograniczenie. Sam bym się czuł kaleki brakowało by mi normalnie jej towarzystwa. To jest to czego ty nie rozumiesz to jest zżycie i dogranie się. Żeby to zrozumieć trzeba to przeżyć. "musisz być zawsze doskonały bo jak nie to zona zacznie cię krytykowac" Wiesz ja nie jestem doskonały i jakoś nie jestem wcale krytykowany. Jak ją coś wyjątkowo wkurza w moim zachowaniu to potrafimy to dość szybko dogadać i żyjemy dalej. W zasadzie się nie kłócimy a jesteśmy razem 9 lat nie łatwych lat ale życie nie jest łatwe i na pewne rzeczy nie ma się wpływu. Cy byłbym szczęśliwszy bez niej? Nie był bym w zupełnie innym miejscu ale nie szczęśliwszy. "...i nie da ci d**y" I tu sie znowu mylisz już ci pisałem takie podejście kobiety było by jednoznacznym znakiem dla mnie że należy związek zakończyć. Układy handlowe zawieram na codziennie w pracy w domu nie zamierzam. A tak poza wszystkim to bastuj troszeczkę bo jako drwal wiesz że siekiera czasem zupełnie przypadkiem może się w głowę wbić... "Zresztą często mówisz o samobójstwie to dowodzi że częso musisz o tym myśleć." Wiesz właśnie cała zabawa polega na tym że nie myślę :D ale zdaje sobie sprawę że życie jakim go ty rysujesz było by na tyle nieznośne że większy sens miało by zakończenie tych męczarni. Ja nie neguje twojego sposobu na życie ja nie nazywam cię idiotą dla tego ze żyjesz sam i nie chcesz związku. To twój wybór twoja sprawa. Ale nazywam cię idiotą bo mówisz o małżeństwie w sposób spaczony. Piszesz o rzeczach o których widać że nie masz pojęcia. Piszesz dyrdymały wprost z durnych słów pseudo autorytetów. A poza tym skoro jesteś sam to co ci przeszkadza świat ludzi w związkach? Po co toczysz tu swoja krucjatę obrażania i zrównywania do jednej kreski kobiet? Takie zachowanie jest doktryną ludzi z problemami albo kompletnych idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek52353
Rybak mówi samą prawdę. W pełni się z nim zgadzam. Po prostu każda wypowiedź, to jakbym słyszał siebie. Niestety 99% mężczyzn nie zrozumiała jeszcze tego co my i realizuje życie według utartego scenariusza, stworzonego przez kobiety. Facet ma szybko zrobić swojej kobiecie dziecko, a potem do pracy wypruwać sobie żyły, a kobieta będzie się możliwie długo opierdalać. A jak się skończy podstawa do siedzenia w domu, bo dzieciak jest już za duży, to się przydarza "wpadka" i mamy kolejne lata opierdalania się przy następnym bachorze. Żeby to jeszcze było życie na jakimś skromnym poziomie, ale poziom zachcianek kobiet przerasta wszelkie dopuszczalne normy. Wielkim wydatkiem jest, jak facet kupi sobie piwo. Ale dziesiątki tysięcy złotych na remonty mieszkania co 3 lata, bo koleżanka ma już nowsze kafelki w łazience, to wydatek pierwszej potrzeby. Uprzedzając wasze pytania. Tak znam takie kobiety. To moja matka i siostra. Sam, tak jak rybak, jestem za inteligentny na złapanie się w takie sidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawowa zabaaa
"Tak znam takie kobiety. To moja matka i siostra." => Rybak też pisał, że ma takie przykłady w rodzinie. Moim zdaniem dltego macie takie poglądy, bo nie znacie innych kobiet, tylko opieracie się na tym, co obserwowaliście do tej pory w swojej rodzinie. To tak jakby córka alkoholika pisała, że wszyscy faceci piją, więc ona się z żadnym nie zwiąże. To taki uraz, ale bardzo niszczący, ogranicza człowieka i ujednolica poglądy. W mojej (najbliższej, bo dalszą słabo znam) rodzinie nie ma takich kobiet, wszystkie pracowały lub pracują. Mama zarabia więcej od taty, nie słyszałam, żeby się go o coś prosiła, sama sobie kupuje za swoje. Ostanio był remont i to ona wzięła pożyczkę. Mam wpojony obraz kobiety zaradnej i niezależnej w dużym stopniu, dlatego boli mnie to Wasze obrażanie kobiet i wrzucanie wszystkich do jednego worka. To smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×