Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfnjfsx

powiedzialam facetowi, ze nie bedziemy razem mieszkac a on

Polecane posty

Gość gfnjfsx
ok, w takim razie go rzuce skoro taka jestem niedobra, moze znajdzie sobie lepsza, ktora po paru latach nie bedzie "wymagala" jakis konkretow odnosnie wspolnej rpzyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jak pijak to nie donosiciel. chyba, że mu język się trochę rozwiąże pod wpływem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, w takim razie go rzuce skoro taka jestem niedobra, moze znajdzie sobie lepsza, ktora po paru latach nie bedzie "wymagala" jakis konkretow odnosnie wspolnej rpzyszlosci zs masz jeszcze tą chusteczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ok, w takim razie go rzuce skoro taka jestem niedobra, moze znajdzie sobie lepsza, ktora po paru latach nie bedzie "wymagala" jakis konkretow odnosnie wspolnej rpzyszlosci." - ale obiecujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bninitng
cieszymy się, ze dosłaś w końcu do własciwych wniosków. zostaw go. niech sobie układa życie z inną-lepszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnjfsx
nie chodzi o to, ze zle, nie chce miec dzieci zaraz po slubie, zanim nie bedzie nas stac. a to bedzie troche trwalo, zarobienie na wieksze meiszkanie itd. skoro on zaplanuje sobie slub za 5 lat,to dzieci beda dopeiro po 30stce. a ja nie wiem czy chce miec pierwsze dziecko po 30stce, raczej wolalabym max do 30urodzic, tym bardziej, ze chcemy dwojke dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bninitng
*doszłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ok, w takim razie go rzuce skoro taka jestem niedobra, moze znajdzie sobie lepsza, ktora po paru latach nie bedzie "wymagala" jakis konkretow odnosnie wspolnej rpzyszlosci" Rzuć go, bo opowiadanie o ślubie po studiach i dzieciach po ślubie to nie są konkrety. ZS, poproszę chustęczkę, może być obśliniona :) Ikuś, ZAZDROŚNICO, widzę że tęskniłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnjfsx
spoko. powiem mu to zaraz, nie bedzie zadowolony ale powiem, ze na kafe stwierdzili, ze znajdzie sobie lepsza a ja jestem dla niego nieodpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnjfsx
stwierdzenie po stuydiach to nie jest 2 lata, moze byc i 10lat po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko. powiem mu to zaraz, nie bedzie zadowolony ale powiem, ze na kafe stwierdzili, ze znajdzie sobie lepsza a ja jestem dla niego nieodpowiednia lepiej daj mu po prostu link do tego tematu, wpadnie, poczyta, pogadamy, postawi piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnjfsx
zartowalam, chyba nikt nie uwazal, ze takie glupie rady wezme do siebie? :o nie rozstane sie z nim bo na kafe tak napisali :o ech, w sumie to nie wiem po co zalozylam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"spoko. powiem mu to zaraz, nie bedzie zadowolony ale powiem, ze na kafe stwierdzili, ze znajdzie sobie lepsza a ja jestem dla niego nieodpowiednia." - zrob tak wtedy sam cie rzuci i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chodzi o to, ze zle, nie chce miec dzieci zaraz po slubie, zanim nie bedzie nas stac. a to bedzie troche trwalo, zarobienie na wieksze meiszkanie itd. skoro on zaplanuje sobie slub za 5 lat,to dzieci beda dopeiro po 30stce. a ja nie wiem czy chce miec pierwsze dziecko po 30stce, raczej wolalabym max do 30urodzic, tym bardziej, ze chcemy dwojke dzieci" Musze sprawdzić definicję słowa "konkrety" bo ja chyba znam jakąś inną... Przy okazji - chcesz powiedzieć, że chcesz mieć dzieci nawet jeśli nie będzie Cię na to stać? A może pomyśl o nich - mimo, że są dopiero w planach - a nie tylko o sobie i swojej potrzebie macieżyństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartowalam, chyba nikt nie uwazal, ze takie glupie rady wezme do siebie? nie rozstane sie z nim bo na kafe tak napisali ech, w sumie to nie wiem po co zalozylam ten temat." - dalas kilku osobom powod do lez a innych szczerze rozbawilas - kwiaty dla tej pani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"stwierdzenie po stuydiach to nie jest 2 lata, moze byc i 10lat po studiach" - może być i 50 lat, ale pytałem czy on podał ten termin, czy to Twoja nadinterpretacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnjfsx
nie bede meic dzieci jesli ni ebedzie mnie na nie stac. ale chyba latwiej zdecydowac sie na dziecko, gdy jestes z osoba ktora chce z toba byc, jest sie po slubie i ustabilizowanana w miare sytuacje. a tak co poczekamy jeszcze iles lat, nim on sie zdecyduje, bedziemy odkladac na swoje konta, mieszkanie bedzie moje, moze wtedy on bedzie ze man tylko ldlatego, ze nie bedzie mial sie gdzie wyniesc? po lsubie sprawy jednak troche inaczej sie maja. zakladam, ze do 30 zarobimy odpowiednio, zeby odkladac dziecku razem na przyszlosc, bedziemy razem wyposazac mieszkanie, czy razem, wspolnie wezmiemy kredyt na dom...nie chce czekac z takimi decyzjami az bede po 30stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnjfsx
nie, nie podal zadnych konkretnych lat w sensie np 2-4 lata po studiach sie pobierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfnjfsx
w sumie, racja, po co kobieta planujaca jaka sprzyszlosc ma wymagac od swojego partnera co dalej z nimi bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Malo_stanowczy, jak zwykle stanowczo i na temat. Milo Cie znowu czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie, racja, po co kobieta planujaca jaka sprzyszlosc ma wymagac od swojego partnera co dalej z nimi bedzie. czyli "chcemy miec 2 dzieci" nalezy czytac - chce dwojke a on to nie wiem czego chce? no oprocz tego, ze kretyn chce dziecko po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce czekac z takimi decyzjami az bede po 30stce Z tego co piszesz i jak piszesz, to radze jednak wstrzymac sie do 30-tki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie bede meic dzieci jesli ni ebedzie mnie na nie stac. ale chyba latwiej zdecydowac sie na dziecko, gdy jestes z osoba ktora chce z toba byc, jest sie po slubie i ustabilizowanana w miare sytuacje. a tak co poczekamy jeszcze iles lat, nim on sie zdecyduje, bedziemy odkladac na swoje konta, mieszkanie bedzie moje, moze wtedy on bedzie ze man tylko ldlatego, ze nie bedzie mial sie gdzie wyniesc? po lsubie sprawy jednak troche inaczej sie maja. zakladam, ze do 30 zarobimy odpowiednio, zeby odkladac dziecku razem na przyszlosc, bedziemy razem wyposazac mieszkanie , czy razem, wspolnie wezmiemy kredyt na dom...nie chce czekac z takimi decyzjami az bede po 30stce" Z tego postu wynika tylko to, że jesteś jeszczed bardzo niedojrzała... Komentarz każdego zdania przekracza nawet moje możliwości. "nie, nie podal zadnych konkretnych lat w sensie np 2-4 lata po studiach sie pobierzemy" - Czyli może być nawet 3 tygodnie po ślubie, ale Ty wolisz poszukać problemów, pomartwić się, bo taka jesteś nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×