Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

ale cicho :classic_cool:.. śpicie ? :D właśnie będę jadła kolację z narzeczonym :) a później wspólny sobotnie wieczór we wyrku :P hihi. dobranoc 🌻 do jutra 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laseczki moje :* 🌻 jak minęła noc ? ;) bo ja spałam jak zabita :D heh. dzisiaj jadę do rodzinki, wypadałoby ich wkońcu odwiedzić :classic_cool:. za chwilę idę na śniadanko, później trzeba pomyśleć nad jakimś obiadkiem :P. miłego dnia 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dopiero wieczorem ;-) Weekend zleciał nie wiadomo kiedy :O Aż chciałabym spytać co jest grane? przecież dopiero co było piątkowe popołudnie, kiedy wychodziłam z pracy??? a tu już niedziela wieczór. Weekend muszę zaliczyć do udanych dietetycznie - ale to nie moja zasługa - ale mojego (chorego niestety) żołądka... ale jak mawiają "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" :p więc nie narzekam - bo i tak dzisiaj już lepiej, chociaż nie jest jeszcze całkiem super. Od jutra zamierzam sumiennie i uczciwie ćwiczyć tzn. jeździć na rowerku stacjonarnym. No i cóż tu jeszcze dodać w kwestii rowerka.... chyba tylko jak w tytule "MUSI SIĘ UDAĆ!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! - TY PO PROSTU JESTEŚ NIESAMOWITA :D:D uparciuch niesamowity :classic_cool:. a no weekend zleciał.. też nie wiem kiedy :P :O.. moje dietkowanie weekendowe też zaliczam do udanych - zero przebojów heh 🌻. ja mam zamiar wziąć się za ćwiczenia na ATLASIE który stoi w pokoju :P.. miłego i udanego wieczoru 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed zazdroszczę Ci tego atlasa :p ja "choruję" na atlas lub orbitrek ale z domu by mnie chyba wysiedlili jakbym jeszcze coś przytaskała :p więc cieszę się z tego rowerka :-) Właśnie popijam herbatkę i odpoczywam :-) przed spaniem :p tzn. przed poniedziałkiem. Uprasowałam sobie ciuchy na jutro do pracy (niestety ma być jutro chłodno :O ) i za chwilę pójdę spać - no ewentualnie jeszcze chwilę poczytam w łóżku :D SPOKOJNEJ NOCY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałek, Właśnie jem śniadanie (kromka chleba ciemnego z wędliną) zaraz sobie jeszcze kawę zrobię \_/> Pogoda nie szczególnie zachęca do wyjścia z domu, ale cóż poradzić? :O nie ma wyboru... W końcu to poniedziałek. MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey 🌻 pogoda jest okropna :O. a miałam jechać do miasta.. przekładam to na jutro :D hihi. ja od dzisiaj zaczynam robić brzuszki (zaraz się do nich zabieram ;)) i troszkę na atlasie poćwiczę (żaden hardkor, tylko tak dla siebie, bo od kilku dni nic ze sobą nie robię tylko się użalam, że chcę jeszcze zrzucić kilka kg :O, a nie tędy droga. CZAS RUSZYĆ DUPSKO :D :P). kawkę wypiłam :) dziękuję 🌻 miłego dnia 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
witam ;) musi się udać gratuluję spadku wagi 🌼 ćwiczenia hmmm też bym musiała się zmobilizować ale jakoś mi trudno chociaż dziś na 17 jestem umówiona na siłownię może w końcu się wybiorę. Wiecie jestem po zjedzonym jabłku no i właśnie się zastanawiam nad tą chałwą. Nawet 2 sztuki leżą na stole ale właśnie naszła mnie obawa. Podpatrzyłam wątek o chałwie na kafe gdzie udziela się unnoticed no i nie chodzi mi o to że na niej nie schudnę tylko właśnie o jojo czy jeśli teraz przez te 2-3 dni zjem tą chałwę (ok 900kcal) a później wrócę do mojej normalnej diety gdzie jest ok 1200 kcal to przecież logiczne że mi się to wróci a ciężko mi będzie jeść ciągle 900kcal. No i właśnie stąd moje wątpliwości nie wiem co zrobić do 12 mam czas bo wtedy bym musiała pierwszą porcje zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie (tym razem z pracy :p ) Ja rozpoczęcie chałwowej przekładam w czasie o kilka dni - z racji "sensacji żołądkowych" ale chciałabym przejść przez tą dietę :-) Unnoticed fajnie masz, że możesz przełożyć "wyjazd do miasta" - ja nie miałam wyboru - trzeba jechać do pracy bez gadania :p ale teraz nie narzekam, bo na szczęście w pracy ciepło - włączyli ogrzewanie - więc jest oki :D Dam rade i ja - dziękuję 🌻 - mam nadzieję, że dotrzesz dzisiaj na siłownię. Jeśli chodzi o chałwową, to zrób co uważasz za słuszne i najlepsze dla Ciebie. Napewno bo zakończeniu diety i powrocie do wcześniejszego żywienia waga wzrośnie... więc musisz sama zdecydować czy warto? MIŁEGO DNIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni więc tak.. dzisiaj kupuję sobie fretkę :D napalałam się jakiś czas, a trafiła się okazja i za 2 godzinki po nią jadę :P. troszkę wydatków będzie.. ale cóż ;) może rzucę palenie, bo stwierdzę, że lepiej kupić coś zwierzątku ? 🌻 za chwilkę zjem filecika z sałatką i zacznę się szykować :). piję kawkę, kto ze mną ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
jednak zaryzykowałam z tą chałwą :P heh fretka pewnie kochany pupilek będzie;) ja mam dwie koszatniczki i kochaną papużkę;) no i z siłowni nici koleżanka się wyłamała a ja sama to tak nie bardzo chcę iść;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo nie mam zwierzątek :-( ale chciałabym mieć psa :-) Dam rade i ja - to samych słodyczy Ci życzę :D ja planuję chałwową zacząć od środy (jeśli jutro będę się dobrze czuć) Unnoticed to by Ci tylko na zdrowie wyszło, jakbyś zamiast na fajki wydała kasę na pupila ;-) więc pochwalam :-) Na kawę z Tobą się nie załapałam :-( chyba, że zrobisz mi extra \_/> ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja godzinkę temu wróciłam do domu (po fretkę jechałam 100km w jedną stronę :P) i szczęśliwie dojechaliśmy do domku :). idę pod prysznic i spać 😴 bo padam już 💤 dobranoc 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpioszki :D ! 💤 kolejny pochmurny i deszczowy dzień.. ehh :O. a ja muszę jechać do miasta.. :(. jak u was ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
hej 🌼 hehe wczorajszy dzień zakończony pełnym sukcesem ;) brzuszek pełny jeść się nie chce ale słodko bardzo :P Dzisiaj też zostaje przy chałwie bo się dobrze czuję i wiem że jeszcze ten dzień na pewno wytrwam :classic_cool:. A co później zobaczymy :P Jak się zwierzak będzie nazywał? i jak spędził noc grzeczny? Miłego dnia wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z pracy :-) Ja właśnie piję herbatkę - bo strasznie zimno i deszczowo dzisiaj... aż się odeszchciewa... Dam rade i ja - słodkiego dnia Ci życzę i gratuluję wytrwałości :-) Unnoticed - fajnie, ze masz już fretkę :-) MIŁEGO DNIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! - gratuluje 🌻 ogonek jeszcze nie ma imienia ;) noc przespała bardzo cicho i raczej dobrze :P jest bardzo ruchliwa i wesoła :D kochane zwierzątko :classic_cool: musi się udać! - też się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasnęłyście przez ta pogodę, czy jak ? :P heh idę na obiadek (zupa warzywna niezabielana) i pieczona rybka :D ahh mniam ! głodna się aż robię jak o tym piszę heh. później jadę do miasta, kupić żwirek dla mojego ogonka i karmę :) może jakąś zabawkę :P heh miłego popołudnia 🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed ja nie zasnęłam :p choć pogoda temu sprzyja... Ale nie było wyboru, trzeba było rano jechać do pracy. Ale na szczęście sporo papierów przerobiłam więc jest oki. Najgorsze, że jutro lub pojutrze najdalej musze "pobiegać" po urzedach :-( nie cierpię tego, ale cóż poradzić? MIŁEGO POPOŁUDNIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam godzinke temu z miasta :P wykapalam mojego ogoniastego i teraz patrze jak wariuje i o wszystko sie ociera zeby wyschnac :D:D heh pije kawusie, kto ze mną ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze jak mój ogonek śpi ;) siedzę na allegro i patrzę czy nie będzie korzystniej zamówić żwirku do kuwety, niż kupować w zoologicznym :P a Ty co porabiasz ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oglądałam "babski" serial w tv :p , przy okazji prasowąłam ciuchy na jutro, a teraz piję herbatę i buszuję po allegro (podbnie jak Ty), tyle, że szukam portfela na prezent dla bratowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh :) widzę, że obydwie się nie nudzimy wieczorami :P byłam pod prysznicem, złożyłam zamówienie i mogę iść spać 💤 dobranoc 🖐️ 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×