Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Hej dziewczynki i ja się melduję z rana :D.. co do dziwactwa które ze mnie wypływa to też to mam od początku ciązy :) raz jest tego więcej raz mniej :) o różnej konsystencji :) ale czytałam że w ciąży więcej sie tego produkuje więc chyba tak ma być :) no ale zawsze pytam lekarza jak tam z tym moim płynem owodniowym czy jest w normie :)... Co do koloru to też czytałam że do póki nie jest zielonkawy i nie śmierdzi to nie ma się czym martwić :).. także spokojnie :) co do tego twardnienia brzucha.. dziewczyny jak myślicie czy to nic groźnego??? dzieje mi się tak ze 3-4 razy dziennie trwa kilka sekund a uczucie takie jakby ktoś w środku mi chwytał macice i ją zgniatał.. Wystraszyłam się i zadzwoniłam do lekarza ale ten mnie uspokoił i kazał brać 3 x no-spe i 3x magnez dodatkowo od początku mam duphaston teraz 1 tabletkę rano mam nadzieję że nic złego się nie dzieje... Myślicie że powinnam poczekać do wizyty w pon. czy umówić się wcześniej????? co do spania to dziś też była u mnie masakra nie spałam chyba z pół nocy tak mnie to biodro boli :( przyszedł mi rogal wiec może mój sen się poprawi- zobaczymy :) palusia gratuluję zdrowego dzidziolka :D fajnie ze wszystko jest dobrze.. czy u Ciebie to było to już badanie polówkowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka- ja wlaśnie oglądałam podobny wozek i spacerówka się rozkładała do końca. Ale muszę sprawdzić,czy aby na pewno ten model też tak ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny, uspokoiłyście i mnie i myślę, Darię z tą wydzieliną. Ja na razie tego nie mam , ale jeśli się znowu zdarzy w takiej ilości i czestotliwości to nie wiem... moje obawy i przewrażliwienie biorą się z doświadczeń znajomej, ona przez zlekceważenie czegoś takiego straciła dziecko w 6mies. ale jak wiadomo każda kobieta jest inna i każda powinna na własną odpowiedzialność rozpoznawać niepokojące sygnały. Martolinka- kreskę pod brzuchem mam od 14tyg, pępek na miejscu, siary jeszcze nie spotkałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Dziewczyny:) Jesteście kochane, uspokoiłyście mnie. Spać całą noc przez to nie mogłam, co chwilę sprawdzałam jak się sprawa ma tam na dole:D Prolaktynka, ja z tym twardnieniem w sobotę trafiłam na izbę przyjęć. U mnie to były skurcze, ale bez skracania szyjki czy rozwarcia. Mam dużo leżeć, znowu brać no-spe i luteinę. Pozdrawiam Was dziewczyny :) ❤️ Lilianka lub Sergiusz ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
A co do pytań Martolinki to nie mam nic z tych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dmucham na zimne :) wole być panikarą niż później do końca życia obwiniać się za jakieś niedociągnięcia :).. Zobaczę w pon co z tą moja szyjka mam nadzieję że też jest ok :).. Moja kuzynka tez od początku ciązy ma problem z tym twardnieniem także tak chyba czasem bywa.. co do lini pod pępkiem to ja mam ale dość bladą choć coraz bardziek widoczną :) a poępek jeszcze nie wyskoczył ale się zrobił bardzo duży :) i pewnie niedługo wyskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tak jak zwykle-doskokowo Pisałam ostatnio do Was zapytanie jak mam postąpić w sprawie kuzynki która poroniła-no i wysłałam jej smsa-napisałam jej najdelikatniej jak potrafiłam a ona odp. tylko „ok.dzięki -myślę że strasznie jej ciężko ale nie ma co się pchać na siłę-pewnie moja ciąża by jej przypominała i potęgowała ból Co do wózków to ja mam te temat z głowy-mam po starszym synku Jane Nomad- sprawdził się świetnie więc nie mogę się już doczekać jak zamontuję gondolę i będzie w niej znowu takie maleństwo Piszecie że kupujecie łóżeczka, ciuszki itd. a ja kurcze nie kupowalam jeszcze nic-muszę przejrzeć co mam a co trzeba dokupić ale to jak będę na L4 bo teraz to kompletny brak czasuWrociłam po m-cu do pracy-na 2 tyg dosłownie-żeby zakończyć rok a muszę robić znowu jakieś badania że jestem niby zdolna do pracy itd.-bez sensu przecież i tak zaraz znowu idę na L4ech te przepisyW piątek mam wizytę u gina właśnie i już zwolnienie do końca bioręwięc mam nadzieję że będę się tu wtedy udzielać częściej i przyjmiecie mnie do swego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas też szaro-buro za oknem, dawno nie pisałam ale jakoś nie miałam weny, jutro mam kolejną wizytę i jak przed każdą się denerwuję. Dziś byłam zbadać krew i mocz zobaczymy czy wyniki mi się poprawiły. martolinka fajny ten wózek. ja nie mam ani kreski ani pępka na wierzchu ani siary ale u mnie to chyba jeszcze za wcześnie. co do wydzieliny to ja też mam, od początku ciąży muszę używać wkładek a wcześniej nie były mi wogóle potrzebne miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kreski na brzuszku to w poprzedniej ciąży mialam taką prawie niewidoczną i teraz też jej nie wiedać wcale jeszcze. A pępek też mi na wierzch nie wyskoczyl-tylko tak się zrównał z brzuszkiem...Także to zupełnie indywidualna kwstia... No i też będę mieć Filipka jak okaże się chłopiec... Na poprzednim usg gino mowił, że są duże szanse na dziewczynkę bo on tam między nozkami nic nie wiedzi, no i teraz w piątek- mam nadzieję to potwierdzi...Ja mam od poczatku przeczucia na córcię...choć ostatnio snił mi sie chłopiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim!! u mnei włąsnie zaczął sie remont, mam nadzieje ze się szybko skończy :P Misia dzisiaj od rana lekko dokazuje :) Mertolinka - kreskę mam już od jakiegos miesiaca taką delikatna, pepuszek zaczyna mi powolutku wypychać,a co do siary to czasem znajduje po nocy na sutkach zaschnietą ale tak minimalnie. Widzę że powiększa nam sie grono Filipków :P Ładnie mi sie bardzo podoba :D Agnik - też odradzam Ci kubełkową spacrówke. Co do firmy to znajomi mieli Espiro i bardzo sobie chwalili. Ja na razie nie mogę przekonac mezula do zakupów. wiecznie słysze a po co juz teraz, jeszcze czas. No i wierzy w te durne zabobony "zeby nie zapeszać". Tylko ja sobie nie wyobrazam jak bede potem z wielkim brzucholinem biegać po sklepach. nie iwem jak go przekonac :( doradzcie coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!:) Dzięki za przepisy zaparciowe na pewno wykorzystam bo trudne czasy przede mną. Dopadł mnie cholerny kaszel, oczywiście w spadku po mężu, który już drugi raz miał grypę tylko, że tym razem poważną 39 stopni gorączki, więc była separacja i wyprowadziłam się do innego pokoju:D Jak to ja musiałam iść do lekarza bo od razu panika ale wszystko jest dobrze. Mogę brać tylko syrop prawoślazowy, cytrynkę i wit. C, więc znowu chora leżę. I tak na zmianę raz on raz ja ehhhh. Kurdę do tego kaszlu brzuch mi się napina i znowu mam jakieś obawy o maluszka :( Ciąża super stan pod warunkiem niechorowania i żadnych problemów a tak to wieczna nerwówka. Ja już chcę końca zimy!!!! Daria nie przejmuj się aż tak bo dzidek to czuje, twoje zdenerwowanie, moim zdaniem skoro lekarz powiedział, że jest ok to trzeba leżeć tyłkiem na południe i odpoczywać:D A jeszcze coś wam powiem bo ja chciałabym córeczkę ale jak będzie synek to będę również ucieszona:) I nie wiem czy to jakiś znak ale jak poszłam do lekarza, patrzę u pediatry tak z siódemka dzieci same dziewczynki:D i tak mi się śmiać chciało, że gdzie się nie odwrócę to dziewuszki , czyżby to jakiś znak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi:) ja nie pomogę w przekonywaniu bo sama mam takie zdanie ale u mnie to jest uzasadnione pierwsza ciąża poronienie a w tej w 6 tyg. leżałam na oddziale z zagrożeniem. Też odwlekam jak mogę chwilę kupowania nie wiem sama czemu w końcu co ma być to będzie. No ale u mnie rodzinka zapobiegliwa, łóżeczko, wózek, ubranka mam tylko, że leżą u dziadków schowane na razie nie chcę oglądać, może jak poznam płeć:) A i nie martwię się, że nie trafią w gust bo im doskonale wcześniej opisałam co bym chciała:D Troszkę wygodnicka jestem:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fro Malinowa ale ty przynajmniej jużmasz tylko rozpakowac i ustawić. U mnie to nawet zalązka nie ma. Znaczy ja ogladam to na necie to gdzies jak ide koło sklepu przypadkiem ale nie ma mowy o wyprawie z porównaniem cen własnie slysze wiecznie jeszcze nie teraz. Jedynie moja siostra uważa ze mam rację bo ona pierwszego synysia urodziła w 8 miesiącu i nie miała wpływu na wybór ani łóżeczka ani wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) widze ze tez cierpicie na bezsennosc. to tak jak ja... juz nie pamietam kiedy przespalam cala noc. dzis obudzilam sie o 2 i zasnelam dopiero po 5. bylo mi strasznie goraco i nie moglam znalezc odpowiedniej pozycji. palusia o widzisz ty tez masz kolczyk w pepku. a mialas go w pierwszej ciazy? zarosla Ci dziurka? ja juz wyciagnelam w 9tc bo mnie gin nastraszyl ze bede miala wielka dziure i nie wiem..lepiej zeby zarosla? prolaktynka nie martw sie tym twardnieniem. ja tez sie z tym mecze ale mysle ze bedzie dobrze. mam nadzieje ze luteina mi pooze. tesciowa mnie tylko nastraszyla ze myslalam ze jej strzele. pyta sie czy dalej twardnieje mi brzuch- ja mowie ze "tak ale mam leki i mysle ze pomoga" a ona z tekstem "dziecko jest owiniete pepowina i brzuch bedzie ci twardnial a leki nie pomoga" nosz kur....wa za przeproszeniem. po co ona mnie jeszcze stresuje. ze ona tak miala to nie znaczy ze wszystkie tak maja. poza tym tydz temu mialam usg i lekarz nie stwierdzil zadnych nieprawidlowosci. dzidzia jest zdrowa i szaleje w brzuchu przewaznie w nocy..jak nie spie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
bomi twoja siostra ma rację , a jednak dla matki wybór łóżeczka wózka czy nawet najprostszych ubranek jest wielka sprawa ,szczególnie jak to jej pierwsze dziecko . tez bym tak chciałam połazic po sklepach ...tyle że mnie tylko czeka kupno wyprawki samej dla dziecka ,tak na dzień dobry bo resztę mam. chociaż też nie w domu u siebie , ale dotego potrzebna mi ładna słoneczna pogoda a nie taka szaruwka jak ostatnio bo nawet ubranka niewysechną. faceci tego nie kumają i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
inka to "super" masz teściową .moja ogranicza się tylko do pytania kiedy byłam u lekarza -mi w zupełności wystarcza jej zainteresowanie:-) za to nadrabia z pytaniami moja mama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnia szamam coś w rodzaju drugiego śniadanka. Obiadek się gotuje-dziś gołabki z drobiowym mięskiem :-) A pytałyście jeszcze o sposób na zaparcia. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jeszcze przed ciążą była kapusta-obojętnie jaka w jakiej postaci,pomagało pod warunkiem,że codziennie jadlam m.in raz dziennie coś z kapustą. A teraz na początku ciąży nie mogłam patrzeć na kapustę to jadłam sliwki suszone. Też pomagały. A teraz wydaje mi się,że ten pylek kwiatowy pomaga. Doczytałam,że reguluje przemianę materii i działa wlaśnie na zaparcia. Ja co wieczór przygotowuję sobie szklankę tego pyłku: wsypuje 2 łyżeczki pylku do kubka (tak ok .200 ml ) i zalewam przegotowaną,ale letnią woda. To stoi do rana i rano wciskam do tego sporo cytryny. Na początku dodawałam jeszcze łyżeczkę miodu,ale smakuje mi lepiej bez miodu. Nie jest to może jakoś super pyszne. Ale widze,ze działa. bo i zniknęły mi bakterie z moczu i to zelazo się nie pogorszyło. a nie biorę na to zadnych lekow. Do tego z załatwianiem nie mam problemow, jeszcze chyba nigdy nie bylo tak dobrze jak teraz (tfu,tfu! ;-) ) Co do wózka to muszę koniecznie sprawdzić te spacerówke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiranda
dziewczyny, a jaki materac wybieracie dla dzieci? bo ja jestem w tym zielona, a opinii są miliony;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka -naprawdę teściowa nieprzeciętna! Moi teściowie są daleko i dzwonią raz w tygodniu. Zazwyczaj to mąż z nimi rozmawia i kończy się na pytaniu jak się czuję,albo nic... No ale oni są "specyficzni" Moja mama też potrafi codziennie się pytać czy już czuję ruchy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dołączam do Was gdyz tez mam termin na połowe czerwca :) i mam pytanko do Was czy Wy juz znacie płeć dzieciatka i czujecie ruchy???ja jestem teraz w 18 tyg i jeszcze nic nie czuje i plci tez jeszcze nie znam choc mam pewne przeczucia ze bedzie to chlopak :)pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka naprwde współczuje. Ja to bym chyba oszalała po takim tekscie. Moja mama to raczej sie tylko pyta o samopoczucie i czy mała kopie. jedynie po wizycie zdaje jej wieksza relacje co i jak, a teściowa mimo że pielęgniara to w nic sie nie wtraca, nie straszy jedynie czasem coś doradzi ale jak na razie nie wyszłam na tym zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy w nosie witamy cie serdecznie :D Dopisz sie do naszej tabelki :) Ja jestem w 21 tc i wiem że to babeczka będzie :) Mnie mała kopać zaczeła tak w okolicach własnie 17-18 tc ale u każdej jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Skorzystałam że M auto zostawił i pojechałam do Tesco wczoraj kocyk upatrzyłam przeceniony a m nie chciał kupić bo ,,po co" Tak najlepiej kupować na ostatnia chwilę. Warto bo z 45 zł na 22 przeceniony http://allegro.pl/disney-kubus-puchatek-kocyk-75x75-nowy-i1415940181.html Ja mam taki ecri z maleństwem piękny a niebieski z tygryskiem za niecałe 20 zł był. Także jeden z głowy zakup. Bardzo fajny bo nie gruby akurat na początek, aganik te kółeczka faktycznie maleńkie. Mi się espiro gtx podoba ale ze względu na wagę i mała gondole odpada. http://allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-espiro-gtx-spiwor-wys-0-00zl-i1412321875.html ale bardzo ładnie wygląda szczególnie ta śliwka widziałam na żywo i robi wrażenie nie mniej spacerówka jakaś płytka taka. http://allegro.pl/jet-babyactive-2010-hit-fotelik-3w1-pompow-i1400432885.html ten wygląda przyzwoicie ale nie mogę wymiarów gondoli znaleźć. prolaktynka tak połówkowe i chyba sobie pooglądam zaraz bo taaki śliczny ten mój synek Co do tych skurczy to nie wiem czy pisałam ale też mam po kilka razy dziennie a szyjka długa zamknięta wczoraj usg miałam i lekarz się zachwycał, więc to skurcze przepowiadające. inka poprzedni kolczyka miałam do czasu kiedy pępek się nie wypchał, ale co 2-3 dni wkładałam na chwilkę by dziurka nie zarosła i wszystko ładnie wygląda Teściowej nie słuchaj takie pierdo** ciężarnej to grzech lece bo M nad głową stoi później zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana chetnie sie dopisze tylko nie wiem gdzie jest bo przeczytac wszystkie stronki Waszych wpisów to troche by trwalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie witaj u nas :) inka moja teściowa też mnie wkurza choć ona raczej w drugą stronę maca mi brzuch i gada do mnie jak do małego dziecka grr.. w dodatku co wizyta się pyta czy byliśmy na usg tak co tydzień a ja jej co tydzien mówię kiedy mam wizytę no i to moje ulubione pytanie :" a co bedzie" tak się pyta od 7 tc kiedy się o niej dowiedziała :) no ale trzeba wytrzymać tylko nie wiem czy wizyty u nich nie szkodzą dziecku bo mnie strasznie wtedy serce z nerwów wali :( palusia to może wrzuć na maila zdjęcie Twojego dzidziola pochwal się :) no ale czy u mnie nie za wcześniej z tymi skurczami??? dopiero 19 tc będę mieć no nic lekarz kazał sie nie martwić wiec zachowałam spokój :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muchy - specjalnie dla ciebie tabelka :D i jeśli chcesz tez chwalić sie tak jak my zdjęciami brzucholków i dzidzioli to napisz do mnie na maila to podam Ci login i hasło :) bw1981@o2.pl NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa joanna2800......31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ..........36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka luciola28.........35.......03.06......k.Gliwic,,,córa... ..Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23.......08.06.......Gliwice/Anglia.. . ?. ....Maya/? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.... .Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tesciowa jest strasznie ciekawska, chyba dlatego ze to bedzie jej pierwszy wnuk/wnuczka. wszystko by chciala wiedziec no i ona wie lepiej niz gin hehe. cos tam tez ostatnio sie madrowala moj sie wkurzyl i jej powiedzial ze po co jezdzimy do lekarza i placimy jak specjaliste mamy w rodzinie:) moja mama jest daleko i kontakt mamy tel wiec tez zapyta sie tylko jak sie czuje i czy wszystko dobrze. muchy w nosie witamy:) ja plci jeszcze nie znam bo moje malenstwo zaslonilo sie ostatnio nozkami..wstydnis:) a ruchy czuje juz od jakichs 2tyg. aha co do siary to tez zawsze rano mam chyba zaschnieta na sutkach i strasznie mnie bola i swedza. Was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie fajny nick ;) Witaj u nas;) prolaktynka ja niestety fotek nie mam tylko filmik może uda mi sie na youtube wrzucić to wam linka podrzucę;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka- ja mam zarówno mamę jak i teściową daleko... A co do siary to mam dokładnie to samo, tzn. zaschniętą,ale zazwyczaj pod wieczór przed kapielą. Potem czasem czuję jak tam jakaś kropelka się sączy,bo cczuję taką wilgoć. ale jakieś duże wycieki to nie są, nie moczą mi stanika ani ciuchów. A swędzą i bolą niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×