Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Ewcia_82 ja bede rodzic raczej w sulechowie i juz chyba sie zalapie na nowy oddzial po remoncie bo teraz jeszcze ten stary obowiazuje zreszta lekarke tez mam z sulechowa wiec nie wyobrazam sobie inaczej :) a co do porodowki i oddzialu w zg tez sie nasluchalam i nigdy w zyciu bym tam nie chciala :) no to ja juz dziewczynki mam wozek wybrany dzieki bomi:) wybralam odcien fioletu ale jeszcze sie waham bo kilka misie podoba :) i cena tez fajna 995 zl za wozek gondolke spacerowke i fotelik :) dokupimy tylko nosidelko i bedzie git :) a co do ubranek to chyba sie wybiore tez do ciuchlandow bo czasami mozna wyczaic calkiem niezle perelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestesmy w trzy ktorym podoba sie ten wozeczek. tez jestem na niego zdecydowana. wczoraj tak ustalilismy z moim ze ten kupimy ale jak sie uda to poszukam taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie jesli to na pewno wymiary wew to gondolka super :) spora :) o co pytac na polówkowym? ja nie musialam o nic pytac. lekarz sam wszystko mówil i dał szczegolowy opis badania. jak cos zauwazy nie tak to na pewno powie :) rozpisalyscie sie ze hej :P nie mam czasu na szczegolowe czytanie - przelecialam po lebkach te strony ;) mnie osobiscie wózki merca sie nie podobaja :) no ale to rzecz gustu :) ok lece pomoc mezowi szlifowac gladz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka, faktycznie Tobie tez sie podobał :) i wcale sie nie dziwie bo jest przeuroczy!!!! taki stylowy i bez przesadnej obudowy i ozdób :)miodzio :) juz bym go chciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 tak mowisz? no to super :) zawsze to wiecej miejsca jak babel urosnie :) tymbardziej jestem do niego przekonana :) a wysylka tylko 25 zl wiec grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wygonil mnie moj chlop :P nie pozwoli robic :) to nie bede nalegac ;) ten pyłek gipsowy rzeczywiscie srednio zdrowy :P posiedze z Wami bo nie mam co robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 , powiem Ci ze wspolczuje Ci tego pylku:) sama niedawno mialam go na codzien i spedzal mi sen z powiek ale na szczescie chate wyremontowalismy i zaszlismy zaraz w ciaze :) staraj sie nie wdychac tego dziadostwa bo zdrowe to to nie jest :) ale doczekasz sie konca remontu :)i bedzie ladnie zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
Jak zakładałam mojej córeczce skarpetki na body, gdy było za duże, to odgniatały jej się szwy na tych malutkich nóżkach. Ale też miałam wrażenie (jesienią), że skarpetki na body powinny być, bo ten niemowlaczek się nie ruszał przecież prawie. Za to przez cały rok nie zakładałam w domu córce sukienek, same pajace, body i tym podobne. Sukienki wówczas nie byly ani praktyczne ani wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas co chwile jakies remonty :| mamy stary dom, ktory trzeba doprowadzic do porzadku a wszystko trwa 15x dluzej bo maz walczy z tym sam. takze jak ma tylko mniej pracy w firmie to cos robi w domu. czasami wroci wczesniej i nie robi nic.... nie dziwie mu sie-tez chce kiedys odpoczac. Przed porodem chce zrobic jeszcze pokój dziecka, zeby nie syfic jak mlode bedzie juz w domu. czy sie uda wyjdzie w praniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinka to siedź i odpoczywaj a jak będzie koniec to sobie powolutku posprzątasz:) jestem zmęczona oglądaniem tych wszystkich wózków..... pojadę w marcu to na żywo zobaczę - a może znajdę coś czego w necie nie było :) obowiązkowo musi mieć gondolkę , spacerówkę i fotelik :) no i wszystkie koła w jednym rozmiarze i przednie nie mogą być skrętne - koleżanka miała taki co z przodu małe i kręcone i kicha przy każdym krawężniku - męka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wózek TAKO ma moja kolezanka. Super-ale mała gondola :/ z tym ze ona urodzila miesiac temu i latem przeniesie sie juz do spacerówki :) w naszym przypadku taka mala gondola moze sie nie sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dylemat. Miesiac po porodzie-a dokladnie 25 czerwca, zeni sie moj kuzyn. Oczywiscie na wesele jestesmy zaproszeni...Bardzo chce uczestniczyc w tym calym uroczystym dniu, a z drugiej strony nie wiem jak to z takim malym dzieckiem zrobic. jak bede karmila piersia to musialabym go ze soba zabrac... ale masa ludzi, halas, noc....?.... niby moglabym zostawic synka tesciowej, odciagnac mleko, ale zas na weselu musialabym ze 2-3 razy odciagac melko w WC bo mi cyce rozwali z bolu... chyba tylko pojde do kosciola z dzieckiem, a wesele sobie odpuszcze :( doswiadczone mamy prosze o rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co robić już
nie długo wybieram się na połówkowe ,dzwoniłam do swego lekarza i mi powiedział że może zrobić usg ,większość rzeczy umie zrobić wykryć . ale np . w Białymstoku robia lepiej chociaz też 30 % wad nie sa w stanie wykryć . no i nie wiem co robić . zaczęłam się denerwować już czy wy po połówkowym macie 100% pewność że zdrowe dziecko jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadne badanie nie daje 100% pewności. nawet podpisywałam takie oświadczenie ze zapoznałam się z forma badania i ze zdaje sobie sprawę iż to badanie możne nie wykryć jakiejś wady u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas zastanawiam się na połówkowym, bo mój lekarz jednak nie robi. A w Poznaniu minimalny koszt takiego badania to 250 - 300 zł. Badanie przypadałoby w terminie kiedy mam swoją wizytę, za którą płacę 100 zł. Do tego mam skierowanie na badania krwi, też coś ok 50 zł. Więc gdyby to policzyć to wychodzi ok 450 zł. A to mało nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 Wtedy i tak kosztowałoby mnie to ok 300 zł. Jeszcze nie wiem, zastanawiam się cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to szczęście, że wszystkie badania 3d,4d są za darmo. Chodzę co 3-4 tygodnie na kontrolę i płacę 80 zl (w ubiegłym roku było 70) i w tym są wszystkie badania dodatkowe. Tak samo było jak się staraliśmy o dzidzię. Jak miałam monitorowany cykl to płaciłam za jedną wizytę i potem miałam resztę USG za darmo. Wostatnim cyklu to było ich aż 6 czy 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najgorszym wypadku zostanę bez badania połówkowego. Ale staram się jakoś nie panikować z tego powodu. 👄 👄 👄 Mariusz 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
nie dochodzą moje posty daria idz po skierowania do rodzinnej ja tak chodze i na co może mi wystawić to wystawia.ostatnio 30 zł mam w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lekarz rodzinny wystawia skierowania na badania ginekologiczne? Chyba ginekolog by musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
mi chodzi o badanie krwi , moczu , glukozę wr itp . bo pisałaś o krwi że badanie cię wyniesie 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony warto zrobic polowkowe, a z drugiej strony i tak nie daje to 100% pewnosci. Wiadomo ze to kosztuje a pieniazki raz sie ma a raz nie :/ trzeba wierzyc ze dzidzia bedzie zdrowa i juz :) nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pyanko...
a chodzisz do niego prywatnie czy państwowo? ja prywatnie i musiałąbym płacić za te badania i tak , więc wolę iść do rodzinnej po skierowanie w dodatku mam podwójne konsultacje co do wyników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×