Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa..........24.....1.06........Warszawa synuś Jaś/Eryk joanna2800.....31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado.................33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ............36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka luciola28.........36.......03.06......k.Gliwic,,,córa... Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina...... chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23.......08.06.......Gliwice/Anglia.. .. chłopiec.....? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. Ania26.............31...........10.06......podkarpackie.....dziewczynka ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok< br /> monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> muchy w nosie.........28..........20.06.......lubuskie ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.... .Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) przerazily mnie te ceny prywatnych klinik. ja takze rodze w panstwowym. zaraz na poczatku ciazy wybralam sobie szpital i lekarza prowadzacego ktory jest z-ca ordynatora oddz. gin.-pol. czytalam duzo pochlebnych opinii na temat tego szpitala i wiem ze tam bardzo dbaja o pacjentki poza tym nie wiem czy finanse pozwolilyby mi wydac kilka tysiecy.. prolaktynka gratuluje corci:) a mnie sie dzis snilo ze bedziemy miec synka hehe. ja tez zle sypiam bo nie ma mojego M a bez niego ciezko mi sie spi:( tak juz chyba z przyzwyczajenia...za duze lozko mam i nie lubie jak jest puste hihi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa..........24.....1.06........Warszawa synuś Jaś/Eryk joanna2800.....31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado.................33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ............36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka luciola28.........36.......03.06......k.Gliwic,,,córa... Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina...... chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........24.......08.06.......Gliwice/Anglia.. .. chłopiec.....? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. Ania26.............31...........10.06......podkarpackie.. ...dziewczynka ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok< br /> monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> muchy w nosie.........28..........20.06.......lubuskie ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.... .Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin To i ja pozmieniam troche u siebie:P Ide robic leniwe pierogi.Pierwszy raz w życiu.Bo ja nie przedalam za obiadami na słodko(przed ciąża) a od jakiegoś czasu za mna chodza. Potem sie odezwe.Chce swojego wyciągnąć na sklepy.Moze znowu coś kupimy dla małego:) Co jesteśmy na zakupach to cos kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
bomi:) to masz naprawdę dobre warunki. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na szpital prywatny z kilku względów. Niestety na początku ciąży zostałam przewieziona do szpitala państwowego z zagrożeniem poronienia. Leżałam w pokoju 3 osobowym ze starszymi kobietami które nic nie miały z ciążą wspólnego a dużo wspólnego z chrapaniem i bardzo nieprzyjemnym zapachem.. no bo trudno ładnie pachnieć jak się człowiek nie myje.. Pokój był brudny, łóżko starsze ode mnie a o pielęgniarkach i lekarzach ( mających się za "Bogów") nie będę się wypowiadać.Oczywiście 1 wspólna łazienka na cały oddział i 1 prysznic (zepsuty), odpadające płytki i oczywiście brud w każdym zakamarku. O "moim" szpitalu krążą już legendy niestety raczej wszystkie są negatywne, a poza tym ostatnio zmarła tam 20 letnia dziewczyna przy porodzie. Podobno się zdarza... boni:) nie takie warunki jaki u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi wiesz nie mam czasu na szukanie rzeczy, a tutaj mam komplet + ochraniacz + rozek. Poza tym i tak kupie drugi komplet poszewek + ochraniacz na zmiane. Tak czy inaczej jesli znajdziecie jakies ciekawe rzeczy to podsylajcie. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
Ania26 jak będę coś więcej wiedzieć to oczywiście dam znać:) Teraz rodzą tam dziewczyny za darmo... i jest więcej chętnych niż miejsc. Ja mam termin 26.06 więc raczej się nie spotkamy... Gratuluję mocno dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka to faktycznie jakbym takie warunki miałą to bym gdzieś indziej szukała. ziolka - faktycznie masz rację że masz wszystko za jednym zamachem :) Jak znajde cos godnego uwagi albo podobny kpl ale moze troszke taniej to Ci wrzuce linka :) bo ja siedze w domu i czesto buszuje po necie :) ide gotować gulasz pieczarkowy i kluchy robić :D odezwe sie jeszcze wieczorkiem :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Nie pisałam, ponieważ się totalnie rozłożyłam:( Od czwartku porażka - katar , kaszel mam taki, ze płuca chce mi rozerwać Brałam oscillococcinum i syrop drosetux - to homeopatyczne jest więc mam nadzieję, ze nie zaszkodzi - babka w aptece mówiła, ze powinno pomóc ale......jakoś nie pomaga i chyba jak mi do środy nie przejdzie to idę do lekarza ..... Byłam wczoraj z moim mężulem w PEPCO no i gość zaszalał - tak mu się spodobały ciuszki że postanowił zrobić pierwsze zakupy ......jedno jest ważne - w życiu nie widziałam tak niskich cen np. body za 4,99 albo pajacyk za 11,99 czapusie były po 2 zł no i mam jeszcze 2 kocyki polarowe uffff jak myślicie ....jaki wpływ na dzidziolka ma taki kaszel rozrywający ? nie za bardzo nim potrząsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna 2800, tez to przechodzilam wstretne chorobsko. Mysle, ze dziecku sie podoba bo go niezle "wykolysze", bardziej ty sie zmeczysz tym kaszlem. Mnie bardzo brzuch bolal jak kaszlalam, ale dzidzius raczej jest ok :) Szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
czy was też ciągle boli głowa w ciąży? czy to normalne że co kilka dni nie mogę się ruszyć bo wydaje mi się że zaraz głowa mi odpadnie? no i czy to nie zaszkodzi jakoś mojemu dzidziusiowi? Nie chcę za każdym razem łykać paracetamolu ale czasami wydaje mi się że jestem jakaś uzależniona.. w każdym razie dzisiaj padam ale nie poddaje się i nic nie biorę.. idę przejść się na spacer może to pomoże... a dzisiaj mam aqua aerobik i strasznie chcę się do tego czasu wyleczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
uprawiacie teraz jakiś sport?? mi strasznie smutno, że nie mogę biegać... strasznie za tym tęsknie... teraz chodzę tylko na aqua aerobik i czasem na rowerku stacjonarnym pojeżdżę... Chciałabym żeby dzidzia była już na świecie cała i zdrowa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja od wczoraj umieram, mega wymioty + biegunka. Dziś jest ciut lepiej, ale czakam do wieczora, jak nie przejdzie to do szpitala. Nawet sobie wszystko przygotowałam, w razie czego. Jestem oburzona tym co napisała Kasia : " A mój mąż powiedział ,że nawet 12 tys byśmy zapłacili za to żebym czuła się dobrze i potraktowana z godnością czego nie uraczysz w państwowej służbie zdrowia" Przepraszam Cię bardzo, ale nie masz prawa tak pisać. Ja pracuję w państwowej "służbie zdrowia" , jestem pielęgniarką i traktuję każdego pacjenta z szacunkiem i gosnością. Więc zanim coś takiego napiszesz to się zastanów. Miałam okazję pracować w prywatnej klinice i wiem jak się tam traktuje chorych. Robisz wszystko na pokaz, uśmiechasz się, robisz słodkie miny, tylko dlatego ,że sypniesz kasą, a co się mówi za plecami tych chorych... szkoda gadać, jedna wielka krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama marta
hej powiedzcie mi czy to normalne ze w 19 tc nie czuje ruchow dziecka? mam nadwage niby cos tam sie dzieje ale nie codziennie i bardzo delikatnie takie tylko ledwo wyczuwalne smeranie a juz ok 2 tyg czulam cos mocniej:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka pyszka
mama marta:) wydaje mi się że raczej nie powinnaś się tym przejmować:) ja też jestem w 19 i raczej nie czuję mojej dzidzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja juz po obiadku.Małemu smakowały pierogi leniwe.Nawet mojemu smakowały.A dzidzia to dzisiaj same słodkości je.Od rana kanapki z nutella.Jejku jak nigdy. Daria co racja to racja.Wszedzie gdzie zapłacisz jesteś traktowana jak królowa.W prywatnych gabinetach równiez. Bez kolejki cie przyjmą,jak widza pieniądze. Niestety wszedzie tak jest.Kasa rządzi światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś spokój tutaj dziś. mój gin jest ordynatorem w szpitalu i jakby nie patrząc płacąc za wizyty u Niego mam lepszą opiekę w szpitalu (podobno) bo pacjentki pana dr sa jakby lepiej traktowane. Co do personelu to chyba kwestia człowieka tez jak podchodzi do innych i tzw wypalenia. My po zupce dziś był rosołek, jeszcze naleśniki usmażę.. Mój Filipino bardzo aktywny dziś i ruchy coraz mocniejsze takie wyczuwalne wyraźnie po przyłożeniu ręki dziewczyny kupujecie laktator? Ja myślę że przy karmieniu piersią b. potrzebny i chyba kupie Aventu tam w zestawie jest buteleczka jedna wiec na początek dokupię jeszcze jedna i starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia- skad stwierdzenie ze przy karmieniu piersia potrzebny laktator? ja karmilam 7miesicy a potem jeszcze 2 tylko w nocy i nie kupowalabym laktatora gdyby nie to ze musialam isc do szpitala i musialam odciagnac i pomrozic pokarm. a tak to w ogole bym go nie kupowala. mysle ze nie ma sensu kupowac przed, jesli chce sie karmic piersia, chyba ze swoim mlekiem podawanym z butelki. jesli bedzie potrzebny zawsze mozna meza do sklepu wyslac :) urzedniczka calkiem mila, ale miejsc w przedszkolach nie ma, jedyna alternatywa to tzw male prywatne przedszkola (a raczej opiekunka zajmujaca sie kilkorgiem dzieci), ponoc nawet pokryja wiekszosc kosztow. jestem wykonczona a jeszcze obiado-kolacje dla meza trzeba zrobic. co ja jeszcze mialam... a polskie szpitale, bylam na podtrzymaniu w pierwszej ciazy. szpital- katastrofa, na sali 8 pacjentek, mi samej kazali w zagrozonej ciazy na korytarzu w koszuli czekac na przyjazd rodziny. ale co do traktowania do roznie. byly i takie i takie pielegniarki. niestety najdluzej w glowie zostaja te najgorsze wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) jakos nie mialam czasu wczesniej zajrzec. po poludniu zakupy remontowe, pozniej wpadla moja mama, a teraz konczylam z mezem malowanie pokoju. jutro drobne poprawki i przeprowadzka do sypialni :D wyszlo bosko :) co do opieki zdrowotnej w polsce...zgodze sie z izunia :) tam gdzie sie zaplaci jest sie traktowanym super. choc nie uogólniam bo sa lekarze i pielegniarki z powołania :) a nie cholerne konowały:/ lezałam na poczatku ciazy na ginekologii w Gliwicach i nie moge narzekac na "obsluge". Wszyscy w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja sie tylko witam i melduje, że u mnie wszystko ok. Ogólnie mam doła ale to chyba ciążowe humorki w ogóle nie mam na nic ochoty i jestem strasznie zmęczona. Chyba dopadła mnie zimowa depresja bo wszystko przez ten cholerny śnieg co spadł w niedziele. Uciekam, żeby was moim "humorem" nie zarazić. Prolaktynka gratulacje!!!Mój mąż też byłby w siódmym niebie gdyby to była córka. Jeszcze 6 dni i się dowiemy. Buziaki kochane papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) dlugo mnie nie bylo a i teraz tylko na chwilke bo małż kompa zwolnil więc zapytam: CZY WY WIECIE COS NA TEMAT BECIKOWEGO???NALEZY NAM SIE CZY JUZ NIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy w nosie - w tym roku jeszcze się należy mama marta - nie przejmuj się. tłuszczyk na brzuszku amorytuzuje trochę ruchy. ja mam łozysko na przedniej ścianie i też ruchy które odczuwam nie są takie spektakularne jak w analogicznym czasie w pierwszej ciązy.- ( wtedy miałam na tylnej ) może tez masz łozysko na przodzie... wiadomo, że za kase można kupić prawie wszystko, w tym rewelacyjna opiekę w prywatnym szpitalu. ale ja na mój - spywatyzowany, aczkolwiek na kontrakcie- nie mogę narzekać jak rodziłam 9 lat temu - był państwowym i było rewelacyjnie: dwie kobitki w pokoju, w pokojach prysznice, umywalki a opieka - REWELACYJNA. czułam się komfortowo liszę na powtórkę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
ostatnio na forum był temat o płynie do higieny intymnej , wczoraj odkryłam inny jeszcze rodzaj lactacyd femina acti fresh ,jeszcze ładniej pachnie . z doświadczenia wiem że są pielęgniarki z powołania które są zawsze miłe i dobrze obchodzą się z pacjentem ,nawet w państwowym. ale sa również i wyjątki :-) sądzę że ty daria do tej pierwszej mojej grupy zaliczasz się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!! Ja byłam w pracy, wróciłam dopiero przed 17. Bylam tak zmęczona,że musiałam sobie chwile poleniuchować. Ale w sumie było fajnie, poplotkowałam z koleżankami i pobyłam w świecie. For Malinowa- wiem jak się czujesz. ja to przerabiałam w ubiegłym tygodniu. Podejrzewam,że gdyby umnie tak naprawdę wyszło słonko to inaczej bym się czuła. Teraz niby nie mam takiego dołka jak jeszcze niedawno,ale do euforii szczęścia jeszcze mi daleko. A do tego mój mąż wyjeżdża na 2 tygodnie na poligon,więc ja jadę do rodziców. Ale sam fakt,że tak długo się nie będziemy widzieć mnie doluje. Mi sie wydawało,ze mój T. bardziej chciał chłopca. Ale teraz się cieszy,że dziewuszka. Najwazniejsze,by zdrowa była! Teraz jak np. dzwoni to pyta ;jak tam moje dziewczynki, albo co robią moje kobietki? Tak fajnie. A w nocy doslownie notorycznie mnie przykrywa. Mi jest strasznie gorąco a on jeszcze mnie przykrywa. Jak mu mówię,że mi gorąco,że ma mnie nie przykrywać. To on na to,ze on nie mnie przykrywa tylko swoją córkę :-) A co do płacenia za poród... Ja co prawda chodze prywanie do gina. Bylam raz państwowo i niestety mam porównanie. bo tu jestem naprawdę dobrze traktowana. Ogólnie denerwuje mnie strasznie nasza służba zdrowia. I cały czas powtarzam,ze gdybym dostawała tę kasę ktorą ZUS nam odciąga od pensji do ręki to i odlożyłabym sobie na emeryturę i mogla się porządnie leczyć. A teraz nie dość,że nie mam kasy to i tak się lecze prywatnie:dentysta, ginekolog, okulista. Tylko do lekarza rodzinnego chodzimy państwowo... Mi chyba w naszej obecnej sytuacji było by szkoda pieniędzy na poród w prywatnej klinice. Oczywiście te warunki kuszą... Ale wiem,ze nas nie stać na to. Poza tym tak jak Wam pisalam w tym jednym szpitalu u nas są praktycznie identyczne warunki jak opisujecie: pojedynczy pokój, łóżko dla męża... tylko troszkę boję się tam rodzić ze względu na gorszy sprzęt niż w wojewódzkim i kompetencje personelu... Tam co prawda są sale kilkuosobowe, prysznic 1 na 2 pokoje (chyba) ,ale wszystko jest nowe,czyste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... ja z bojowym nastrojem...brak humoru..chyba też mnie depresja złąpała. Mój mały już na sczęście spi..jestem dzisiaj wykończona.:( Strasznie bolą mnie biodra. kochane co do porodu to tak jak juz wcześniej pisałam że strasznie sie boję i tego co bedzie po porodzie to też. Z dwojka dzieci bedzie ciezzko. Ale coż bedę musiala sobie jakoś poradzic. Co do zapłaty to też mogłabym zapłacic ale nie muszę..nie mogę narzekać na moj szpital. opieka ok. to co przezylam z cesarka to inna sprawa. ale pokoje sa 2 osobowe...za jednoosobowe trzeba zaplacic 300zl za dwa dni. i maz wtedy moze spac z nami. nie wiem jak to u mnie ze znieczuleniem,musze sie dowiedziec:) bo jestem panikara wiec musze wszystko miec na tip top. Wkońcu jutro wizyta:) mam nadzieje że sie wkoncu dowiem. kto mieszka w moim brzuszku. Aaaa no i gratuluję coreczek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik ze tak spytam - Twój maz jest żołnierzem? :) hanka-trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte :) gdzies czytalam o znieczuleniach i ponoc wprowadzili wszedzie bezplatne, z tym ze nie chetnie je daja... trzeba dopytac jak to jest w naszych szpitalach :) probowalam znalezc na jakims forum informacji jak to jest w moim miescie, ale nigdzie nic nie znalazlam... a teraz z innej beczki-od kilku dni po wszystkim co zjem strasznie boli tzn kuje mnie zoladek... nie wiem czy mam sie tym martwic...:| wizyte mam dopiero 4 lutego wiec jeszcze troszke czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na męża i chyba pojedziemy na izbę przyjęć. Czuję,że się nieźle odwodniłam przez te sensacje żołądkowo-jelitowe. Nawet sama próbowałam sobie podłączyć 0,9 % Na Cl, ale trudno mi jedną ręką założyć sobie wenflon. Jeszcze jedna próba i jak się nie uda, to skorzystam z pomocy koleżanek na izbie. Czuję się fatalnie, nie mam siły nawet siedzieć, a jestem taka obolała, nie wiem co mnie dopadło, mam nadzieję,że nie świńska grypa :D :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 no też tak miałam, a za dwa dni to dziadostwo- mega wymioty i biegunka, nieźle mnie to wykończyło, trzymaj się i oby Cię to nie dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka my to jeden rocznik..a ja juz drugie dzieciątko:) A ty juz wiesz kogo nosisz pod serduszkiem...bo jakos nie pamietam a nie chce mi sie szukac. qrde za chwile musze isc sklep zamknać..i widzicie..do tego niania elektroniczna sie przydaje. za chwile jeszcze klient przyjezie po lawete to akurat na pościel bedzie dla malego szkraba. tak mi sie spodobala ta z tym kubusiem ze musze ja kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekam do zamowienia tej pościeli do jutra bo nie mam pojecia kogo nosze. Ja jednak mam przeczucie na synka...wiec zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×