Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasiunia
wysłałam fotki 2 coreczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
moja to chyba wogole chuda bo 235g naisane 18 w2d a wymiary to si ewachaja od 18 do 20 tyg a ogolnei to 20 tydzien wychopdzil teraz to juz chyba 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Mąż zaraz wychodzi do pracy, a ja idę spać. Kiedy wreszcie minie to złe samopoczucie? Do tego ta luteina pod język, fuuuuuuuuj :( Miłego dnia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dlaczego ci lekarze są tacy pi........Wrrrr byłam w pon na wizycie i powiedziałam że zle sie czuje ze mam cieżkie warunki w pracy i że mam chorobowe do czwartku-czyli dzisiaj.Wiec lekarka mi powiedziała ze wypisze mi kolejne.I co poszłam dzisiaj i na kolejny tydzień.I tak bede chodziła co tydzień po kolejne,jakby nie mogli odrazu dac na 4 tyg np.Jejku poprostu mozna zwariować. Dziewczyny czy Was też boli brzuch podczas chodzenia??:pytałam o to lekarza ale powiedział ze to dziecko rośnie i macica sie powieksza i jak mnie boli to mam brać paracetamol.Ale ja z bolu nie moge wytrzymać.chodze okrakiem jakbym miala pełno w gaciach.A oni mi chorobowego żałują.;/ Oj coś humor mam dzisiaj nienajlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś u nas niezły mrozik ale i słonko, wyszłam na 10 min po gazetkę i strasznie zmarzłam. Ostatnio mam taki apetyt, że zaraz po obiedzi muszę zjeść coś słodkiego bo jak nie to dostaje szału. Aktualnie zagryzam czekoladę paluszkami serowo cebulowymi dziwny smak ale coż widzocznie maleństwu smakuje. m jak mama ma być w sprzedaży od 4 lutego agnik daj znać jak wyszedł ten pomysł też mam na niego ochotę ale nie wim czy warto kupić. izunia ja też odczuwam bul podczas chodzenia ale tylko jak sobie dłużej pochodzę a jak po spacerku poleżę pół godzinki to mija miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota -dam dam znać... powiedz mi z tego co kojarzę to Ty z Koszałkowa jesteś, no nie? ;-) Studiowalam w Koszalinie i mój mężulek pochodzi z tamtąd ;-) W której części miasta mieszkasz. Kasiunia-śliczna ta TWoja córeczka!!Na pewno wszystko będzie dobrze!! Izunia-tylko się nie denerwuj! to nie dobre dla dziecka!! A niestety tak jest ,zę tam w UK niektóre rzeczy lepsze niż u nas,a niektóre wręcz przeciwnie :-( Chyba nic na to nie poradzimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :D co do L4 to ja mam wypisywane od wizyty do wizyty i święty spokój bo nie musze latać po samo zwolnienie co do bólu brzucha to jak duzo chodzę to tez mnie boli i nie wiem dlaczego ale w nocy tez mnie boli.. A w ogóle to się martwię bo wczoraj Adusia była taka ruchliwa a dziś to chyba tylko raz się poruszyła :( mam nadzieję że wszystko jest ok .. kasiunia śliczne masz córcie-GRATULACJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) izunia mnie to plecy bola:P czuje sie jak stara babcia... chodze zgarbiona trzymajac sie za plecy hehe. komicznie to wyglada. cala noc bolalo mnie w boku po prawej stronie. chyba to z przejedzenia bo wczoraj na wieczor zjadlam wielka porcje frytek a po pol godz wielka miske platkow:) malenstwu smakowalo bo do pierwszej w nocy wariowalo:) ale moj apetyt mnie przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! A mi dwa dni temu pierwszy raz od kopniaczków mojej kruszynki poruszał się brzusio! Nie mogłam uwierzyć to było przecudowne! Wczoraj poczułam tylko kilka razy moje maleństwo, dzisiaj tylko chwilkę, martwię się i czekam niecierpliwie. kasiunia Ty to się masz biedna naprawdę! Siły Ci życzę kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej od rana siedze i czytalm o... wozkach. tak mnie myszka tymi testami zaciekawila, bo owszem moj dotychczasowy wybor tak byl ale na kiepskiej pozycji. zaczelam czytac o Teutoni i chyba sie na nia zdecyduje. co prawda nie jest to moj wymarzony wyglad wozka, ale opinie ma nieskazitelne. kurde juz myslalam ze mam wybrany wozek a tu takie rozczarowanie. co do bolu to ja sie przyzwyczajam hehe, ten nerw kulszowy (odpukac) nie boli ale boli mnie cale krocze tzn ciagnie jak wstaje, albo sie ubieram. przy chodzeniu nie ma takiego problemu ale przez plotki nie da sie skakac hehe prolaktynka- takie malenstwa tez maja lepsze i gorsze dni :) moze po tych wygibasach czas na odpoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik tylko jak tu sie nie denerwować.Jak na każdym kroku cię dojeżdżają,i wmawiają że wymyslasz,że możesz pracować itp.Ja juz poprostu tego niewytrzymuje;/Tym bardziej że koleżanka była tyg dłużej odemnie w ciąży i w 12 tyg poroniła,ale oni sobie z tego nic nie zrobili,nawet sie jeden szef cieszył że wkońcu bedzie mogła wszystko robić.Poprostu można oszaleć.A moje L4 to już koleżanka przekazuje bo mi sie tam nawet nie chce chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! ja sie dzisiaj w miarę dobrze czuje :) Jeśli chodzi o bóle w podbrzuszu to ja mam codziennie. Czasedm też w mocy mnie potrafi pobolec. a to jakieś kłócie a to ciągnięcie alemoj gin piowedizął ze to normalne. Izunia współczuje takiego pracodawcy. Ja na szczęście zostałam wręcz wygoniona przez moją dyrektorkę na L4. agnik - co do spania to ja mam tak samo jak Ty. kłade sie koło 23 a nie umie wstac wczesniej jak o 9 :P a i tak potrafie cały dzień chodzić i ziewać albo jeszcze jak jest chwila to sie kłade popołudniu :P no i te bzdurne sny :/ to jakaś masakra!! Ja mam dzisiaj na obiadek warzywa na patelnie z piersią z kuraka a jutro wymysliłam sobie naleśniki :) Znowu zaczyna za mną chodzić marchewka z gorszkeim wiec chyba w niedziele zrobie sobie udka z piekarnika z ziemniaczkami i własnie marchewką :P mniamusne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi-ja kiedys byłam strasznym śpiochem. Ale od czasu kiedy pracuję to mi minęło,a teraz znów to samo... Ale narobiłaś mi ochoty na ten groszek z marchewką;-) W sobotę jadę do domu to namówię babcię żeby zrobiła taką jak tylko ona potrafi ;-) Mi nigdy nie wyszła taka jak Babci :-) A poslałam Wam foto na poczte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze moja mała od kilku dni jakas taka strasznie spokojna. Kopnie moze ze 4 razy w ciagu dnia :( Kasiunia - śliczne te twoje kruszynki :D aż miło popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
inka linka w koncikach ust to zajady o ile pamietam to niedobór wit d i e co do tego testu też trzeba podchodzić z pewnym dystansem bo w innych krajach maja duże wymogi. Prawdopodobnie jak by dali nasze polskie firmy na ten test to wiekszosć wózków by wypadla żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik - my oboje z mezulem to spiochy jestesmy :P rzekłąbym ze on większy ale teraz to chyba jednak ja nadrabiam za nas oboje hihihi Ja dojezdzam do pracy 25 km i na 8 rano zeby dojechac wstaje o 5:30 teraz chyba odsypiam te wstawanie :P Twoje maleństwo też śliczniusie, a mamusi widzę że ciąża służy i to baardzo :D Ja też musze wkoncu jakies nowe zdjecia wrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna - znalazłam wczoraj stronke polska z trestami i wcale lepiej te wszystkie wózki nie wyszły :( Jeszcze pisali o jakichś związkach szkodliwych dla niemowlaków :( Normalnie powiedzialam wczoraj mezulowi ze ma wystrugać Mimi wózek z drewna albo upleść z wikliny jak to wszystko przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi--wrzucaj te zdjecia, wrzucaj!! Ja uwielbiam oglądać fotki :-) A podobno służy ciąża :-) Moja dzidzia też wczoraj i dzisiaj jakaś spokojna... Chyba to też od mojego nastroju i samopoczucia zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przy was to nie mozna siasc "na glodniaka", zeby poczytac posty :D takie dobrodziejstwa z jedzenia tu wypisujecie, ze od razu robie sie glodna. Podobnie jak piszecie, mam od tego tygodnia wilczy apetyt. Wczoraj sie zwazylam i wychodzi na to, ze przez 2 tyg przybralam 2,5 kg. Co prawda wczesniej bylam chora i malo jadlam, ale teraz to jest istne szalenstwo! Poza tym mam wrazenie, ze znowu urosl mi brzuch :) izunia- nie wiem co ci poradzic, ja az takich mocnych boli nie mam, tylko mnie ciagnie. Przykro mi, z powodu sytuacji w twojej pracy. agnik - u mnie tez byl wczoraj spokoj w brzuchu, az wieczorem sie pzrestraszylam i lezalam jak durna i czekalam na kopniak i w koncu po 11 wieczorem dalo dizecko o sobie znac, ale za to ja dzisiaj nieprzytomna jestem. ewcia- ja w weekend jade po wozek do znajomej i sie okaze, czy nie skoncze na szukaniu po sklepach i internecie. kasiunia- tez bym chciala taka mala ksiezniczke miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki Kochane jakie piękne zdjątka wrzucacie! Agnik jaka radosna foteczka z Tobą w roli głównej;) Ja właśnie zjadłam cheeseburgera, Ukochany mi kupił, mniam;) Kurcze też bym wrzuciła fotkę brzuszka, ale aparat mi się zepsuł, włącza się i od razu wyłącza wrrrrr. Może komórką zrobię później i wrzucę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest Dziewczynki jak się człowiek z domu raz na tydzień ruszy to od razu banan na gębie ;-) A nie wiem czemu mi ten wyjazd dobrze zrobił... Ja ogólnie nie lubię siedzeic w domu. Teraz jesteśmy troszkę ograniczeni przez męża prace, ale tak naprawdę weekend tutaj na miejscu to dla nas rzadkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia/m
07.06.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia/m
dziewczyny jak wkleić swój suwaczek do postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia/m-musisz być zalogowana jako stały użytkownik na kafeterii,wtedy możesz edytować swój profil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wrzuciłam swój brzusio, niewyraźne trochę, bo robione komórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę pospałam i zaraz zabieram się za obiad. Dziś robię kotlety z piersi kurczaka. Jeśli chodzi o L4 to mam spokój, ostatnio mi lekarz wypisał na 57 dni :) Zawsze daje mi na 2 m-ce :) Moja Dzidzia przez ostatnie 2 dni nieźle szalała, aż wreszcie mąż poczuł kopniaka, jak rękę przyłożył, dziś odpoczywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testow- ten z niemeickiej strony dotyczy glownie szkodliwych ubstancji z ktorych zostal zrobiony. boomi- wrzuc link do tej strony z polskimi testami. kurcze, mam dosc mojego kompa, nie moge wejsc na poczte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wchodzcie na te idiotyczne linki, ktore tu znowu jakis palant podsyla! Mozna sie dorobic wirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka życzliwych inaczej to tu mnóstwo.... Na szczęście ja nigdy nie wchodzę na jakieś linki od nieznajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×