Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość mam pytanko...
jeśli chodzi o ilość chorych to ja wszystkich przebiję chyba , mąż drugi tydzień na zwolnieniu. w domu rodzinnych moim rodzice , brat bratowa i 2 bratanków i babcię tez juz coś łapie ,także mam tam zakaz przyjazdu żebym się nie zaraziłam. mam tylko nadzieję że mężuś mnie nie zarazi. co do tycia ? jak tu nie tyć ,jak mój mąż ma większe zachcianki na jedzenie i słodycze niż ja . chce pączki on to i kupie sobie bo mi narobi smaku , paluszki czekolada pizza a teraz tostowe kanapki zażyczył , no i co też zjem bo nie mam silnej woli. agnik faktycznie ta laryngolog wredna i niby znajoma. coś ja jeszcze miałam napisać. .. skleroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, zaraz spisuje przepisy na salatki :D jagna,a ten dressing musztardowy robisz sama, czy kupujesz gotowy? Dziewczyny podsylajcieswoje ulubione przepisy na salatki!!! Tak piszecie o tych przeziebieniach, sama sie jakos "niewyraznie czuje". Dzisiaj wczesniej do domku i zarzuce max dawke witC z miodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie zamawiałam, ale rodzyneczki mam od jakiegoś czasu w zakładkach, ceny ma ok,jeden koszt przesyłki i ma wszystko czego potrzebuje.Ostatnio zrobiłam sobie listę zakupów, teraz tylko kupować:D Jeśli chodzi o ZUS i zwolnienia to ja słyszałam taką wersję, że jeśli firma ma poniżej 20 pracowników to po 33 dniach płaci ZUS bezpośrednio pracownikowi-jeśli podasz nr konta to na konto, jeśli nie to przez listonosza:P i wtedy ma 30 dni na wypłacenie. Natomiast jeśli w firmie jest ponad 20 pracowników to ZUS rozlicza się z zakładem pracy i zakład pracy wypłaca pieniądze pracownikowi na takich samych zasadach jak dotychczas, w dzień, kiedy zawsze była wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znalazłam to na innym forum. :D:D:D:D Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zusu to ja jestem na zwolnieniu od końca października i pieniądze dostaję tego samego dnia co normalnie dostawałam wypłatę i nie musiałam nic podpisywać dostaję na konto które widocznie dostali z firmy w której jestem zatrudniona...Zawsze wszystko dostaję w jednej części więc nie wiem czemu u Was takie problemy ciągle z tymi pieniędzmi :).. L-4 zawsze zawożę do pracy :) Dziewczyny jakie Wy obeznane w tych wózkach jesteście :) rzucacie tu nazwami a mi nic żadna tych firm nie mówi :) chyba najwyższa pora zacząć się rozglądać :) bomi na pewno wszystko dobrze :) mnie strasznie bolał brzuch i w dodatku mała się nie ruszała i też byłam spanikowana a na usg nie dało jej się zmierzyć tak brykała :) widocznie nie czuję tych wszystkich ruchów :) u Ciebie też na pewno w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zwolnienie to ja zanoszę do firmy,a dostaję tak samo jak wypłatę dostawałam, tj. ostatniego dnia miesiąca. bo to chorobowe płaci mi firma.Nie wiem jak oni się z ZUSem rozliczają,ale tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylonia to może u mnie tak właśnie jest :) bo zawsze mam 10 góra 11 a firma jest wielka więc bardzo mozliwe że tak to działa :) Daria uśmiałam się jak nigdy choć uważam że przy 3 dziecku to wszystko trochę naciągane :) hehe gdyby to była prawda to biedne byłyby te dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extriniti
Mam termin na 19 czerwca 2011 więc kwalifikuje się to tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extriniti witaj i zapraszamy do nas :) jak najbardziej się kwalifikujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ZUSEm to u mnie jest tak że zwolnienie idę podbić do szefa i zawożę im. Ja niestety na swoim szefie polegać nie mogę bo jakbym mu zostawiła to by nie zaniósł przez 3 tyg albo zgubił. Przelewy dostaję z ZUSU na konto wypełniałam u nich papierek z nr konta. Przelewy są ok 1 i 15 każdego miesiąca w tym miesiącu jeszcze kasy nie dostałam. U mnie jest tak bo szef zatrudnia tylko 2 osoby po powyżej chyba 20 osób płaci pracodawca a z nim zus się rozlicza więc dziewczyny dostają kasę tak jak wypłatę Daria znam to;) Ziarnko prawdy w tym jest;) sylonia ja tez zastanawiam sie nad rodzyneczkiem lub babystore oni maja śliczne rożki:) bomi oj szkoda zęba a 13kg wow ja to bym już mężowi w rękaw wyła ale ty chudzinka nawet nie widać po tobie Madziarka ja też 4 kołowca wezmę bo 3 kołowe to mi się nie podoba. W sklepie był tylko 3 kołowy ale amortyzację sobie zobaczyłam jest miękki w miarę bo większość w ty Xlander to jak dla mnie strasznie sztywny. ziolka ale ty cuda tworzysz:) Tego hauca bym nie radziła bo takie małe kółeczka telepać będzie ten 1 miałam podobny dla Olka i sprawdzał się super. Reszta to kwestia gustu ale najlepiej to wózek obejrzeć na żywo pojeździć poczytać opinie na necie i szukać gdzie taniej;) aganik zdrówka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki ja po obiadku od rana spałam bo nockę miałam w oknie w kuchni - nie mogłam spać bolą mnie plecy wrrrrr do tego od 3 tygodni kaszel i nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi powiedziała koleżanka, która ma staż w ZUSie, jest tam od niedawna i na 100% pewności nie ma, ale jak na razie u mnie się zgadza:P Zastanawia mnie tylko co będzie z moim ubezpieczeniem grupowym, czy zakład pracy będzie normalnie odprowadzał. Orientuje się któraś jak to jest? Za grudzień przyszedł mi druk RMUA i było odliczone. Chciałabym, żeby mi nie przepadło i po porodzie wpadło trochę kasy:D textriniti witam 🖐️ palusia obserwowałam jeszcze tego sprzedawcę, ale ma trochę mniej towaru i przede wszystkim brak ciuszków: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4222926&p=5&p=6 a rożków podoba mi się kilka i nie mogę się zdecydować:P No i oczywiście nie znam się i nie wiem jaki ma być: sztywny czy miękki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jakie słodkie te rożki i kolory ładne, takie żywe. Krówka mi się podoba I to jest miękki więc może być jako kołderka tak? Czy potrzebny jest ten wkład usztywniający? Uświadomcie mnie kobietki bo jestem zielona w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylonia ja biorę miękki rożek miałam dla Olcia sztywny ale jakoś mnie nie przekonał, więc ja miękki biorę. Umówiłam sie do fryzjera na wtorek będę pasemka robić bo M marudził wczoraj jak to fajnie w pasemkach wyglądam ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia moj M chce, zebym sciela a'la bob, ale mam teraz takie fajne i przestaly sie przetluszczac, ze ze scieciem zaczekam do czerwca. I tak mi prawdopodobnie beda wylazic garsciami. Daria :))))))) ubaw po pachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miękki to bez wkładu a z wkładem ma kieszeń na niego jak wyciągniesz to też kołderkę masz. Ja chyba kangurka wezmę ale czekam na wypłate męża. U tego sprzedawcy butelki Tommiee sa tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka niesetety włosy po porodzie nie sa piękne te hormony robią z nami co chcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
cod 0o rozkow to ja tezmialam z ustzywnianym wkladem i chyba anirazu go nie wkladalam miekki praktyczniejszy aha co do termometrow dla dzieci toodradzam ten http://allegro.pl/elektroniczny-termometr-na-podczerwien-scaneo-4w1-i1431511711.html jest do d.... mierzy jak chce , kupowalismu go w fartlandi no i niestety chyba dobrze sie nie znaja tam i zle doradzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja termometr używam zwykły i elektroniczny wolę zwykły bo mierzy na pewno dobrze ale Olkowi kupiliśmy taki smoczek termometr i odradzam.Może te Philipsa do ucha dobre ale nie miałam więc się nie wypowiem. Moje chłopaki po rybki do akwarium pojechali. Ja dla Filipino kupiłam dziś 3 pary tycich skarpetek uwielbiam te tyciusie ubranka mogłabym tonami znosić do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odebralam nasz wózek :D stoi sobie zlozony w sypilani :D ciesze sie jak glupol :P Palusia-gondolka jest zamontowana prosto :) wiec jakis feler byl w tamtym wózku co widzialas. moze tez takie zludzenie optyczne, bo gondolka przy budce ma 21cm, a przy stupkach 19cm. moze ta roznica sprawia ze widzimy ja pochylona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka w innym sklepie oglądałam dziś i była prosta więc bankowo źle złożony wózek. Co do Fyna miałaś racje fajny spodobał się choć M chce nAVINGTONA ale on sztywny taki a ja lubię wózki z amortyzacją. jak Olkowi kupiliśmy wózek tez cieszyłam się jak dzieciak ehh Ewcia widziłam ochraniacz od tej pościeli kubusia puchatka co wszyscy się zachwycamy koszt ok 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny możecie mi podać linka do tej pościeli? Nie mogę poszukać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! A do wózka są jakieś dodatkowe wkłady, pościele? Bo ja nie wiem co można by włozyć dzidzi na spód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz kiedys poruszalam temat poscieli do wózka i obecne mamy mi odradzily :) dziecku pod spod mozna dac jakis kocyk, kocykiem albo pieluszka flanelowa nakryc i gitara :) poduszki i tak sie nie uzywa, bo dzidzia musi lezec na plasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganik takiemu małemu to ja włożę pieluszkę flanelową i przykryje kocykiem myślę że w czerwcu starczy Na zimę mam po Olku taki śpiworek http://allegro.pl/spiworek-100cm-55kolorow-promocja-okazja-i1391663897.html Do głębokiego wejdzie a do spacerówki ma takie otwory na szelki. polecam super ciepły i nie majtają się jakieś koce poduchy a grzeje od góry i dołu. Pościeli nie miałam i nie zamierzam bo to zbędny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×