Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

ok dzieki juz mam:) zarejestruje sie troszke pozniej bo musze uciekac:) jakby co napisze na wspolnego maila buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
hej, do dziewczyn, które zostają tutaj: jak już odejdą te "niezależne" to i tak będzie fajnie, może będzie łatwiej to forum ogarnąć, bo teraz tempo było zawrotne, ja nie nadążałam z czytaniem. A przeciez nie rzucę teraz całego życia tylko dlatego, żeby być na bieżąco i "zasłużyć" na dobre postrzeganie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałmugant
No kurwa tempo się nie podoba twoja sprawa że nie nadążasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jałmugant
Wcale się nie dziwię dziewczynom że się wyniosły i do kogo macie pretensje piszcie sobie teraz same tak wam tęskno za nimi same nie umiećie nic stworzyć teraz sobie produkujcie jedną stronę na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
A Ty Jałmugant co tu właściwie robisz ? "wujek dobra rada" czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal de ściska czy co
lepsze nawet pół strony na tydzień byle coś wnosiła konktetnego; poodchodzą aktywne trole i się rozbujamy; zazdrościcie czy co; chyba Wy tęsknicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
jeszcze ostatnie słowa do mamuś odchodzących - fajnie było Was czytać, trzymajcie się, życzę udanych porodów i zdrowych ślicznych dzidziusiów, martika - kiedyś chwilkę gadałyśmy o kołyskach - ja chyba zrezygnuję, bo jak zobaczyłam na żywo w sklepie to zdałam sobie sprawę, ze to tez całkiem duży mebel jest i chyba nie o to mi chodziło. Odpuszczam zatem kołyske, będę dzidzię trzymać w salonie w gondoli no to żegnam się, paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qska, ja też chcę najpierw zobaczyć tę kołyskę na żywo, chcociaż mnie się wydaje że ta którą ja chcę kupić jest trochę mniejsza, te drewniane faktycznie są spore, bo widziałam ją w sklepie. Ja tę moją wyobrażam sobie że jest wielkości wózka, może odrobinę większa, w kwietniu mają mieć je w tym sklepie dla dzieciaczków to oblukam.A co u Ciebie, nadal pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
o ! cześć ! :) tak, nadal pracuję, tzn jeszcze dwa tygodnie a potem rzucę się w wir zakupów dzidziowych i przygotowań :) I wiosna będzie to polatam po kolezankach, na spacery, do mamy ! masa planów :) dzięki za info, że są tez mniejsze kołyski, hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz sobie na allegro kołyski CONECO takie mi się podobają, ale jeszcze ich na żywo nie widziałam, natomiast wyglądają na małe, a poza tym ceny nie są takie wysokie, widziałam używane w bdb stanie i niedrogo, bo przecież to tak do 5 miesięcy można dzidzię w takiej kołysce trzymać. Oj ja mam labę już od lutego, ale pogoda kijowa to trochę się nudzę w domku, ale czekam na wiosnę to będzie inaczej. Cieszę się bo na weekend jedziemy do mamy, jakaś rozrywka inna niż net i tv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Nie nadążam Was czytać Kobietki Kochane;) Muchy i Martolinka mam nadzieję, że wszystko dobrze z Wami i Waszymi kruszynkami;* kasiunia wybraliśmy imię Nadia. Przepraszam, że dopiero odpisuję, ale nie miałam czasu w ogóle. Buziaczki Dziewczynki!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj aj oj oj
Boże mój Boże aż żal Was czytać. Dawno tu nie zagądalam ale teraz to już przesada. Jaka w Was zawiść, matko! Też nie udzielałam sie tutaj zbyt często-na konkretny temat odpowiadałam ale szczerze mowiąc czytanie o której kto wstał,co gotuje na obiad albo jaki ma nastrój srednio mnie interesowało i a było tego dużo az nie było czasu i nie chcialo się czytać. Teksty o pisaniu jednej strony na tydzień, i że za Wami będziemy płakać-bez przesady.Przeniosłyscie się OK, ale ta Wasza zawiść i dzisiejsze i wczorajsze komentarze co do tych co tu zostają-pożal się Boże,zero kultury i taktu,wiec piszcie sobie tam i już tu nie zaglądajcie i nie komentujcie chamsko. Niby kobiety w stanie blogosławionym a taki w nich jad... A i tekst o przyjaźni też mnie rozwalił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neciaa przenioslysmy sie na nowe forum, jesli chcesz dolaczyc-czekam na maila :) Dziewczyny ktore nagle teraz zaczely sie "ujawniac". Sadze ze to właśnie WY=TROLLE. Fajnie jest namietnie czytac czyjes forum i wtracac sie tylko po to by zasiac zamet? bez przesady. Niby nie nadążałyście z czytaniem a jakos swietnie rozpoznajecie nas po nickach, wiecie czym sie zajmujemy itd :) załosne. Oczywiscie wierze ze były jednorazowe wypowiedzi kobiet ktore chciały sie o cos zapytac, czegos dowiedziec...ale te chamskie teksty, obrazanie to wlasnie tek tore teraz pisza :) takie sa uroki publicznego forum. My chcemy uniknac "sledzenia", niemilych wypowiedzi i nadal chcemy pisac o gotowaniu samopoczuciu bez zbednych komentarzy pomaranczek. Tazke darujcie sobie te daremne teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka na 2011
hej jajestem z topiku staraczek i widze ze niezle wam te pomarancze zycie uprzykrzyly sa zalosne, skoro takie nudne jestescie to po co was czytaly?wlasnego zycia i zdania nie maja? dobrze zedziewczyny maja rozne tematy przynajmniej nie sa monotematyczne z reszta mu tez piszemy o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Aj aj oj oj :) zgadzam sie z Toba. Ciesze sie jednakze, ze zostaja tu mamuski, z ktorymi bedzie mozna sie wymienic problemami, pytaniami, etc. Bardzo mi na tym zalezy. Kazda wolna chwile mojego dnia pochlania dziecko, dom, a takze ciaza, ktora niestety tym razem nie jest latwa. Co do bycia trolami.. Przykre, ale widze wlasnie, ze to dziewczyny, ktore przeniosly sie na nowe forum, pisza dzis pod nowymi nickami obrazajac te, ktore tu zostaly. Nastapil podzial - ok, ale po cholere to dluzej komentowac. Kazda z nas jest w ciazy, wiec wzajemne podnoszenie cisnienia jest glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
ja jestem pomarańczowa dla zasady - po prostu staram się zostawiać minimum swoich namiarów w internecie, a zatem czuję się urażona, gdy ktoś wrzuca "pomarańczki" do jednego worka, że zaraz trolle itd wypraszam sobie, żadnych chamskich tekstów nikomu na kafe nie pisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Qska - no ja wlasnie mysle tak jak Ty. Chce tu byc, zeby porozmawiac o ciazy, dzieciach, ale nikogo nie obrazam. Nie rozumiem wiec, dlaczego ktos obraza mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez czytam
dziewczyny ja tez czytam topik od poczatku ale sie nie udzielam i nie mam zalu do dziewczyn o to ze odeszly kazdy ma prawo pisac o czym chce i z kim chce a takze bodowac internetowe przyjaznie. Nie wiem o co wam chodzi. Dziewczyny poszly gdzies indziej ale zostalysmy my a skoro przekszadzaly wam ich teamty to nie mozecie miec o to pretensji teraz mozemy dalej kontynuowac temat tylko o ciazy wiec odpuscmy te ktoltnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wyraznie zaznaczylam ze wierze iz byly kobiety ktore nie mialy zlych intencji :) nauczcie sie czytac ze zrozumieniem, a pozniej ciagnijcie dalsza dyskusje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kolysek - tez chcialam zakupic ale na dlugo taka nie starcza max 5 miesiecy , choc te drewniane sa duze to fakt zdecydowalam sie na tradycyjne lozeczko z przebudowa na junior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Witam! Widzę, że się trochę gorąco tu zrobiło....:). Ale nie ma sensu toczyć tych sporów dalej i obrażać się. Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrażać a za to się nie powinno obrzucać kogoś przysłowiowym "błotem". Mam takie pytanko wiecie ile mniej więcej może kosztować wynajęcie położnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojajoj
własnego życia nie mają hahaha, no dobre. Myśle że nie mają te co tu siedziały od rana do wieczora i pisały byle tylko coś napisać, że zupa wyszła z słona, a te co zaglądały tu sporadycznie w chwilce wolnego czasu zaraz są trolami. Niektóre śledziły od czasu do czasu licząc że gdzieś miedzy kuchnią a sypialnią zostanie poruszony interesujący je temat. Żałosne to. Macie swoje nowe forum to sobie tam siedźcie, a co chwile tu zaglącie i piszecie. Po co? Żal Wam dupke chyba ściska. I tak nie lubicie pomarańczek a same teraz takie jesteście! Sporo kobietek tutaj zostało normalnych wydaje mi się i bez takiego agresora i złośliwości jak Wasza, więc zostawcie już nas w spokoju. A nawiasem mówiąc trolownia to teraz jest na priwie i sie jeszcze rozmnaża;) Buziaki dla tych co zoztają, jestem z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
a mi sie podobało, że babki gadały tez np co zrobia na obiad, sama skorzystałam z niektórych pomysłów hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykamy
no to chyba pora wam zamknac to forum:D stworzcie sobie nowe nygusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
madzior - u nas 5 lat temu w okolicach 200-300 zł a znieczulenie na żądanie kosztowało wtedy 600-700 zł Ciekawe, czy ceny się zmieniły. Ja będe miała cc, więc się nie interesuję zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Co do kołysek to ja będe miała ale również i łóżeczko bo jak dziecko zaczniesiadać to będzie już nie bezpiecznie,że może wypaść. Dodam, że jest to zabytek rodzinny i ma około 100 lat:) i jest tak przekazywana z pokolenia na pokolenie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
o, to zazdroszczę, nie musisz kupowac ani zastanawiać się czy warto tak tak, kołyske to do 5-6 miesiąca max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnykotbiałykot
ŻAŁOSNA ta kłótnia!!!!! Martolinka- To WY-TROLE!!!!!??????????co to miało być .....zamknijcie się już "Przyjaciółki" na waszym sterylnym forum i ukiście się jak ogórki.... ....ja czasem pisałam a też niestety miałam odczucie że nie odpisujecie na moje posty ale akceptowałam to, bo wiedziałam że zbyt mało piszę i nie chciałam burzyć waszej paczki ale te wasze komentarze teraz są niesmaczne-delikatnie powiedziawszy ....czekam kiedy uspokoi się ta głupia atmosfera i będziemy pisać o naszych ciążowych sprawach. nie zakładajmy nowego forum bo może jest więcej takich które tylko czasem czytały i może dołączą. ....pozdrawiam z deszczu:-( z nadzieją na wiosnę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
dziękuję za odp:). Ja żyję w takiej niepewności czy będe miała cc czy poród sn. Najgorsze jest to czekanie. Niech już przyjdzie ten czerwiec:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×