Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość mam pytanko...
dziewczyny skąd jesteście że u Was pada śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
w białym miał padac snieg ale nie pada moze zacznie bo bardzo ciemno , zawsze to lepsze niz deszcz , ale kto wie moze zaraz zacznie lac wlasnie sie wazylam 2 na plusie dobrze ze za szybko nie rosnie ta waga , fajnie juz widzialyscie dzieciaczki swoje takie duze ja sie nie moge doczekac wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) agnik83----> mam to samo co Ty z grochówką - nigdy nie przepadałam, ale przedwczoraj ugotowałam i się zajadałam:), a poza tym to nabiał i owoce mi wchodzą:D Jak wy to robicie, że nie tyjecie?:) ja juz mam 6 kg na plusie... Iwonaa71--->bedziesz miała fajną różnicę wieku między dzieciaczkami:)dasz radę, u mnie bedzie 3 latka i uważam że w sam raz:D, tez muszę się wybrać na usg na badanie przezierności karkowej , u mnie juz 12 tydz.:), miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasiunia u nas w Białym ma padać jutro i to ponoć sypnąć mocniej ma -tak na dzień dobry zima nam fajnie zrobi:-) Orientujesz się gdzie w Białym można odwiedzić ciuchy ,żeby znaleźć godne uwagi spodnie ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
juusta a gdzie chodzisz do ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
dla mnie w zarze sie podobaja pisalam ostatnio kupilam za 100 zl na gumce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
wiem ze sa jeszcze ciazowe ubrania w kwadracie , nie wiem jakiej postury jestes jak drobnej to beda za duze,, o to fajnie zawswze to mozna zmala wyjusc na dwor jak napada sniegu a takjak deszcz to tylko do sklepow i z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
zazdroszczę Wam tych zakupów, ja po pracy to już tylko sie walę na kanapę i wszystkie sprawy domowe leżą ze mną, heh Natknęłam się na tym forum na swoje własne wpisy z poprzedniej ciąży (tj z roku 2005) i mam teraz dokładny obraz jak się wtedy czułam tydzien po tygodniu :) Objawy 1 trymestru przeszły mi w 14 tygodniu, czyli jeszcze 3. Już sie powoli denerwuje prezentami choikowymi dla rodzinki, bo naprawdę powera nie ma teraz żadnego do niczego. Ledwie wysiaduję w pracy, wszystko robię bez zaangażowania. Makabra. Mdłości lekko odpuściły za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 77 -DE ja z Offenbachu jestem, to blisko mnie mieszkasz:) Panna z De badanie na toxo jest opłacane przez kase Jak wasze samopoczucie dzisiaj? Ja całkiem dobrze się czuje , musze wyskoczyc po zakupy i reszte dnia mam zamiar poleniuchowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ja tylko się witam i zabieram sie do pracy. Wczoraj mnie tak glowa bolała ,że nie moglam normalnie funkcjonować. Nawet prasowanie mój mąż zaliczył. Mam nadzieje,że dziś będzie lepiej. U mnie dziś zimno i pada deszcz. Oby tylko śnieg za szybko nie spadł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jado- ja 27 lat mieszkalam w Zielonej. Wiesz jak ja za nia tesknie... ehhh. duzo bym dala by dzis tam byc, pochodzic sobie po deptaku, tylko szpitala nie zazdroszcze, bo zadna sila by mnie tam nie zapedzila :D u Ciebie snieg...pieknie musi byc :) Palusia- Szczecin to moje miasto nr 2 :) szkoda tylko, ze tak zostalo w tyle, bo tak piekne miasto powinno sie rozwijac, promowac, a tu nic nie slychac... ja mam nadal 2 kg na minusie, cieszy mnie to bardzo. az boje sie swiat, bo jak za duzo zjem to potem caly dzien sie mecze. u mnie szaro, buro i ziiimno. wczoraj chwilke popruszylo, tak ze trudno bylo to zauwazyc. jutro ide na 8 rano na ten test obciazenia glukoza. kurde mam byc na czczo, ciekawe jak dam rade, mam nadzieje, ze pawia im po tym nie puszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik- nie mam problemu z cukrem, w poprzedniej ciazy 1 badania ok 23tygodnia wyszlo powyzej normy, ale potem kazde badanie wychodzilo ok. pewnie dlatego juz teraz mam ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika77-de
W Offenbachu masz super sklepy-mama z de.Jak nic nie znajde w Darmstadt to sie wybiore tam na zakupy.Nie mam daleko bo 46 km.i dosc czesto tam bywam. Dziwnie sie dzis czuje,poczytalam wiadomosci na onet.pl i wirtualnej i Korea popsula mi samopoczucie.Slonce zaczyna sie troszku wychylac ale zimno okropnie.Musze sie jakos pozbierac i wziasc do dzialania.Duzo do zrobienia mam dzis,wiec do wieczora dziewczyny:) COS NA WESOLO:) Trzy kobiety w ciąży siedzą w kawiarni, popijając kawę, kiedy jedna z nich mówi: - Ja wiem, że będę miała chłopca. Dwie pozostałe zastanawiają się przez chwilkę, po czym jedna z nich mówi: - Ok, tylko skąd wiesz, że to na pewno będzie chłopiec? - No bo kiedy dziecko było poczęte, ja byłam na górze, więc to na pewno będzie chłopiec. Kobiety siedziały znów chwilę w milczeniu. Wtedy druga z nich mówi: - W takim razie ja będę miała dziewczynkę. - Tak? - pytają dwie pozostałe - a skąd wiesz? - No więc kiedy moje dziecko było poczęte ja byłam na dole. Tak więc na pewno będę miała dziewczynkę. Siedziały znów chwilę w milczeniu, przy czym trzecia kobieta stawała się coraz bardziej zdenerwowana, aż w końcu zaczęła szlochać. - Co się stało? Jaki masz problem? - pytają dwie zaskoczone kobiety. Trzecia kobieta zdołała tylko na chwilę wstrzymać szloch, by powiedzieć : - W takim razie ja będę miała pieska... -jakie są objawy ciąży? - ranne mdłości i niechęć iścia do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
Ewcia, wciśnij sobie do tej glukozy cytrynę. Pamiętam, że w poprzedniej ciąży zaniosłam ze sobą połówkę cytryny na badania i pielęgniarka bez pytania mi ją wcisnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia witaj była zielonogórzanko:) Ja bardzo lubię to miasto i nie chciałabym mieszkać gdzie indziej, co do szpitala da sie przezyć. Wydaje mi sie, ze jest lepiej niż było, zwłaszcza na położniczym jest nowy ordynator i zrobił troche porządków:) Co do jutrzejszego badania to współczuje, ja w obecnej chwili nie dałabym rady, ale qska dobrze Ci radzi, weź ze soba cytrynę. Też gdzieś czytałam, ze z nią da się jakoś przełknąc to paskudztwo. Mi lekarz daje badania tylko na zwykly cukier, w pierwszej ciazy tez nie robiłam testu obciążenia glukozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quska- dzieki za rade, cytryne wezme :) Jado- ja lezalam w poprzednieij ciazy w 7tc na patologii w ZG i to co widzialam i przezylam nadaje sie do gazet. koszmar, naprawde i nikt by nie namowil na ponowna wizyte tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta :) dzis bylam na zakupach , ale pogoda brzydka to tylko buty sobie zimowe kupilam ;) wiecej nie chcialo mi sie chodzic po miescie , poogladalam sobie ubranka dzieciece juz nawet chcialam kupic kilka w neutralnych kolorach ale sie wstrzymalam :D wogole to nie wiem od jakich rozmiarow zaczynac hehehe :P Monika77de- dobry kawal ;) ja sie dzis czuje dobrze :) mama z de - jestes 2 osobom ktora pisze ze test toxo jest darmowy wiec do jasnej cholery za co ja place 37 e :D pogoda do bani deszcz ponuro ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ja tez placilam za toxo , i wpoprzedniej i wtej ciazy , gdzies czytalam ze jakpanstwowo chodzisz dolekarza to wtedy refundowane a jak prywatnie to za wszystko placisz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
hej dziewczyny ja juz kiedys na tym topiku pisałam , eh powiedzcie mi czy wy tez tak macie dzis mnie juz cały dzien boli brzuch , ale nie w jakis kakretnych miejscach ,tylko cały .czy cos jest nie tak?? kolejna wizyte u ginekologa mam dopiero 2 grodnia ,wiec tak szybko sie nie dowiem czy to normalne... prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem , nie mialam nigdy takiego bolu brzucha tylko mnie ciaglo , macica sie powiekszala teraz nawet mi to ustapilo moze zadzwon do lekarza ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
teraz to juz troszke przeszło .ale wczesniej tak mnie bolał ten brzuch ze az mi łzy same leciały.kolezanka mi radziła ze jak z powrotem bede miała takie bole to na pogotowie pojechac .eh sama teraz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz lepiej dmuchac na zimne , bo nie potrafie doradzic bo nie mialam takiego bolu calego brzucha , ale jak znowu sie pojawi lepiej to sprawdzic i pojechac do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
wiesz co masz racje jak znow bedzie cos nie tak to nie bede miała innego wyjscia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
moe jednaksie przejedz jesli az tak cie bolalo ze az łzy polecialy,napewo nie zaskzodzi a sie upewnisz czy wszystkook , ja tez mialam na poczatku lekkie bole ale to chyba macica sie powiekszala tak jak pisze panna z de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda mamusia-a moze dzwigenlas cos ciezkiego przesuwalas ? jesli nie , to jak jeszcze raz zaboli to nie czekaj tylko na pogotowie w kazdym razie trzymam kciuki by wszytsko bylo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ten ból brzucha to niefajne. Ja też pojechałabym do lekarza,wyglada na jakiś skurcz? Jak nie chcesz jechać to no=spa mi pomaga. Mnie też już tak brzuch nie boli,czasem jak za dużo chodze, sprzątam itd. to wtedy boli. A le na początku było tragicznie,strasznie bolało... Ja dziś poza lekkimi mdlosciami i lekkim bólem głowa czuję się nawet dobrze :-) Byłam w pracy na rozmowie z kierownikiem i po materiały do pracy. Musiałam się zadeklarować do kiedy będę pracowala, powiedzialam,ze ma dla mnie szykować robotę do końca kwietnia. Chyba dam radę takim tempem jak teraz pracuje,bardzo mi tak wygodnie,robię kiedy chcę i w takim tempie jak mi się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×