Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justys47

STARTUJEMY 19.09.10r

Polecane posty

Gość poorme
jestem jestem będę ;) narazie mam przerwe w dietowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że masz przerwę w diecie poorme nie znaczy, że musisz zrezygnować z udzielania się na forum... Nie zostawiajcie mnie. A czemu masz przerwę? Napisz, podziel się.... Ja walczę dalej, choć mam mały zastój. Ale chyba w każdym odchudzaniu jest moment zastoju i trzeba go przezwyciężyć. poorme, mów do mnie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srulewna
Cześć, Poczytałam trochę wasz topik i podoba mi sie to, że chcecie zmienić przyzwyczajenia,a nie tylko tak jak wszyscy Duncan i Duncan. Ja zaczęłam moje odchudzanie na początku września i schudłam od tego czasu 7 kg. Jutro idę się zapisać na siłownię, strasznie dawno już nie uprawiałam żadnego sportu i trochę się boję że nie dam rady. Ale wydałam już sporo kasy na ciuchy sportowe a jutro wydam na karnet, także motywacja być musi. Chciałabym czasem wpisać coś na tym wątku, mam nadzieje ze nie zginie jak inne. Trochę o mnie: 178 cm teraz ważę 76,5 kg. chcę ważyć 69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że jesteś, bo dziewczyny, łącznie z założycielką topiku, się wykruszają. Gratuluję! Ja od 12 września zrzuciłam 5 kg :-) Właśnie wróciłam z siłowni. Dziś byłam na Spinningu i spaliłam mnóstwo kalorii... Cieszę, się, że dołączasz i gratuluję tych 7 kg :-) Niech moc będzie z nami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorme
szpinakowa pisałam juz wczesniej o tym :P i tak co jakis czas odwiedzam to forum i jak juz mowilam mam zamiar wrocic teraz poprostu nic mi nie sprzyja za duzo stresu zbyt duzo na diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys47
Szpinakowa - Gratuluje? Poprostu denerwowała mnie na tym forum przemądrzałość pewnej osoby ;] a tak pozatym nie miałam komputera, tzn. dostępu do niego, więc nie musisz odrazu pisać w taki cyniczny sposób ;) jak miałaś jakiś problem to wystarczy wejść na inne forum, ich są tysiące ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorme
hej nie uogólniaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zakończyć wszelkie wąty i fochy i przejść do wspierania się. Dzięki za przywrócenie do porządku, poorme. Mam nadzieję, że mimo, iż przerwałaś dietę ni objadasz się, tylko starasz się jeść normalnie i zdrowo. Tak jest? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorme
jutro wracam do diety topik nie umrze:D mam nadzieję ;) kokosanka witamy witamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam jutro. 1.11.2010, chcę do sylwestra schudnąć do 55 kg. Miałam bardzo długą przerwę.. Dużo w niej jadłam :(:( Nie wiem co we mnie wstąpiło.. Tracę motywację ! Ale teraz koniec. Jako że dzisiaj w domu mam pełno smakołyków to dam się unieść pokusom w ostatni dzień października ale już jutro ! :D Będzie tak jak było :):) Wracajmy powoli i motywujmy się dalej, bez zbędnego mądrzenia i spierania się o to kto ma rację :) :) ;*;* Ps. Dzisiaj ważę jeszcze 65 kg przy wzroście 171, także do 31 grudnia 10 kg do zrzucenia ! 55 to mój cel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wracam jutro :-) Miałam kilkudniowy zastój. Cały czas ćwiczę 4-5 rzy w tygodniu, ale z trzymaniem diety kiepsko. Weekend u Teściów, Teściowa zajebiście gotuje, więc wiadomo: poniżej 2000 kcal nie da się zejść. Ale jutro grzecznie, dajemy od nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorme
Tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorme
no wiec jajecznica chleb z maslem i herbata co prawda z cukrem ale tego nie umiem sie oduczyc planuje potem mozarelle i jakies warzywa :) no i cwiczeniaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś skrupulatnie liczę kcal i jem co 3 godziny. Zostały mi jescze 2 posiłki i 570 kcal. Teraz jem 1500 kcal. Ostatnio jadłam więcej, nawet dużo więcej, najpierw było zatrzymanie wagi przez około tydzień, a po tym weekendzie 1,2 kg w górę. Koniec z tym. Od dziś jestem na diecie 1500 kcal, nie przekraczam tej ilości ani w górę, ani w dół. Ćwiczę :-) Mam ambitny plan. Zrzucić 6 kg do Świąt Bożego Narodzenia. !!! Chcę ważyć 60 kg przy 170 cm wzrostu. To maksimum. W wersji minimalnej chcę zrzucić 4 kg do Świąt. Na pewno się uda przynajmniej te 4 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorme
chce wazyc 60 przy wzroscie 164.... wiecie ze na wadze ktora sprawdza procent tluszczu i miesni iwyszło mi ze 19% tłuszczu i 47% miesni haha moja reakcja to 'miesnie??? niby skad!?' ciekawe jak działaja takie wagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia. Najlepsza metoda to wzrokowonamacalna. Macasz czy masz jeszcze tłuszcz i go zrzucasz. Ja tez dążę do 60 kg. Zostało mi jeszcze 5,5 kg. (dziś waga poszła w dół). Ograniczam teraz kcal do 1500 i będę więcej ćwiczyć. Idę dziś na SPINNING i zostaję po nim na ABT :-) Już wkraczam na dobry tor działania i myśłenia i wiem, że zrzucę ten balast do Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poorme
beznadzieja rodzina sie wtoczyla i jest masa jedzenia robia awanture ze 'wydziwiam z jedzeniem' złamałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×