Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

87myszka

co lepsze ćwiczenia w domu czy bieganie żeby schudnąc??

Polecane posty

Gość FitOrFat
O czym Wy ludzie piszecie? Na odchudzanie tylko trening kardio. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno ćwiczenia w domu, jak i biegnie może przynosić świetne efekty. Grunt to robić to z głową - mieć dobrze dobrane ćwiczenia i odpowiednią dietę. Sama ćwiczę w domu i w ciągu dwóch miesięcy schudłam 5 kilogramów. Polecam zaglądnąć na stronę www.muscleboss.pl, gdzie można się więcej na ten temat dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno ćwiczenia w domu, jak i biegnie może przynosić świetne efekty. Grunt to robić to z głową - mieć dobrze dobrane ćwiczenia i odpowiednią dietę. Sama ćwiczę w domu i w ciągu dwóch miesięcy schudłam 5 kilogramów. Polecam zaglądnąć na stronę www.muscleboss.pl, gdzie można się więcej na ten temat dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczenia w domu szybkos ie nudzą, lepsze jest bieganie bo mozesz sobie zmieniac trase co jakis czas i biegac w nowych miejscach, ale to też wiąże się z tym, że będziesz biegała po różnej nawierzchni. Kup sobie jakieś dobre buty do biegania, ja mam New Balance i są bardzo wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elthe
Ćwiczenia w domu są na dłuższą metę nieefektywne, więc warto zadbać o różnorodność treningów. Najlepiej połączyć ze sobą kilka zestawów ćwiczeń. Bieganie, jazda na rowerze, czy pływanie są bardzo pomocne przy budowaniu kondycji, poprawie wydolności organizmu, jak również kształtowaniu sylwetki. Do tego można pokusić się o crossfit, body pump, czy tabata. No i nie należy zapominać o diecie. Dopiero odpowiednie połączenie treningu z dietą daje oczekiwane rezultaty. Propozycje ćwiczeń w domu można znaleźć na kanale YT: https://www.youtube.com/channel/UC1K6YxG0Xhe7c4fpRX58pOw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablby
Do ćwiczeń w domu dobry jest orbiterek, chodź w władną pogodę polecam np, jazdę na rowerze bądź jogging. Rower może dobrze zbudować mięśnie nóg i pomoże polepszyć kondycję. Wracając do orbiterka to na pewno dzięki niemu zrzucisz zbędne kilogramy, wiem po sobie, taki sprzęt możesz kupić w sklepach sportowych, ja zamawiałem ze sklepu sporti.pl i przez kilka lat już służy mi bez zastrzeżeń. Oczywiście orbiterek nie wyklucza również jazdy na rowerze, najlepiej połączyć te dwie czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo proszę o pomoc Panie w wieku 35+!!! W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się każda ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! usmiech.gif Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/supleme ntacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się ćwiczyć i w domu i na świeżym powietrzu :) Jedno jest pewne - zawsze przy sobie mam opaskę do włosów Ivynads. Jest super zarówno dobiegania jak i do ćwiczeń statycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, serdecznie przepraszam, że tutaj ale zależy mi na jak największym odzewie ze strony Pań w wieku 35 i więcej lat :) W ramach pisanej przeze mnie pracy magisterskiej prowadzę badanie dotyczące aktywności fizycznej wśród kobiet 35+ oraz stosowanych przez nie suplementów diety. Liczy się KAŻDA ankieta, dlatego serdecznie dziękuje za jakąkolwiek pomoc! :)) Życzę dużo zdrowia i saaaaaamych sukcesów w drodze po wymarzoną sylwetkę :) Dziękuje serdecznie! :)) Link do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/220791/suplementacja-diety-kobiet-aktywnych-fizycznie-35.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord4sportPoznań
Prowadzę salon sprzętu fitness w Poznaniu. W swojej ofercie posiadam m.in. orbitreki, bieżnie, wioślarze, rowery magnetyczne i spinningowe. Każdemu szukającemu odpowiedniego sprzętu chętnie doradzę i pomogę dobrać odpowiednie urządzenie. Zapraszam do kontaktu: poznan@lord4sport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam z tym problem bo wolałabym w domu ale mam mało miejsca i ledwo podniose nogę już walnęłam o stół lub łóżko :( A na dworzu jak biegam to od razu mnie krtań boli i gardło:( Plus mam problem bo słuchawki mi ciągle wypadają z uszu nawet opaską IvyBands jak sobie ściskam to i tak nie działa :( Opaka super ale musze chyba jakieś lepsze słuchawki ogarnąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Pati
Mam urozmaicony plan treningowy, zarówno biegam jak i chodzę na siłownie. Ostatnio przeglądając neta natrafiłam na świetna grupę fb Żyj zdrowo by Veroni Mineral, maja tam świetne artykuły apropo zdrowego trybu życia, ćwiczeń i sportu. A co najbardziej mi się spodobało to chatowanie z trenerem personalnym. Wczoraj do dyspozycji na chacie był Robert Temczuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mineczka27
bieganie. i w ogole to przesiadz sie na rower, polowa roboty zrobi sie za ciebie jak bedziesz dojezdzac do pracy tak ;) ja juz sobie zycia bez mojej Indiany nie wyobrazam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno lepsze jest bieganie, ale najepiej cwiczyc z trenerem personalnym. w Body Sense tak cwicza wszyscy kazdy ma swojego indwidualnego trenera i wlasny plan treningowy rozpisay wg zalecen dietetycznych, które tez sie dostaje w Body Sense na miejscu, bardzo fajne miejsce, moze to dla Ciebie bedzie skuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie jest bardzo skuteczne ale trzeba do biegania kupić dobre ubranie no i odzież termoaktywną. Ja taką odzież po bardzo atrakcyjnej cenie kupiłam w tym sklepie www.hero-collection.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto skonsultować się z trenerem? Wiedzielibyście, co bardziej Wam służy. Ze swojej strony polecam www.igortreneronline.pl :) Potrafi doradzić, ale też rzeczowo i merytorycznie postawić na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni62
Wszyscy piszą żeby ćwiczyć z trenerem a wiadomo nie jest to tanie. Sama zaczęłam regularnie biegać i zrzuciłam już parę kilo bez żadnych kosztów. Teraz zrobiło się zimno ale zakupiłam odzież termoaktywną i się nie poddaje. Jeżeli planujecie też kupić taką odzież to ja znalazłam tanią i dobrą na domenastportowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.plI zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia!Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało!Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa38
Ćwiczenia w domu to pod warunkiem, że masz jakiś fajny i dobry sprzęt. Ja przykładowo posiadam kilka rzeczy z k- sport: https://www.k-sport.com.pl i bardzo sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Wnęk
Do biegania możesz dołożyć ćwiczenia w domu, fajnie sprawdza się chociażby mini domowa siłownia, która pozwoli urozmaicić trening. Sama zobacz na https://www.k-sport.com.pl jaki fajny sprzęt można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to byłoby gdybyś i biegała i ćwiczyła.Ja tak robię od dwóch miesięcy i moja waga powoli spada. W tamtym tygodniu dostałam na urodziny t-shirt i legginsy termoaktywne z rough radical i jestem zachwycona!Świetne są te ciuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie na stronie http://k-sport.com.pl zamówiłem poręcze do montazu w ścianie i wszystko trzyma się bardzo dobrze. Świetny sprzęt do mięśni brzucha, to jest zupełnie inna efektywność ćwiczeń niż jakbym normalnie brzuchy robił na ziemi czy ławeczce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i masaże z partnerem to bardzo dobry i przyjemny sposób na szczuplejsza sylwetkę. Oprócz tego ze poprawia zdrowie naszego organizmu i spala duza ilość kalorii to sprawia że w naszym mózgu wydziela sie duża ilość hormonów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×