Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cux

KAFETERIANKI!!! Przygotowanka i staranka na 2043 rok...!

Polecane posty

Zacznijmy już badać swoje śluziki: ZAPACH, SMAK, ROZCIĄGLIWOŚĆ...co wy na to? No i koniecznie zaopatrzmy się w czerwone wstążeczki do wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooohahahahahaha
dobre :D hahahahahahahahahahahha włóż mi termometr kochany mój zmierz mi tempryczę i porozciągaj śluzzzzzzz ale jużżżżż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipipiipipi
chętnie bym z toba pogadała ale ja Antosia i Marysie planuje na 2051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipipiipipi
koniecznie na 24 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy brak partnera w chwili obecnej jest dużą przeszkodą do zaczęcia staranek? Czy raczej poszukiwanie powinno być jednym ze staranek i moge się do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka2043
hejka s(ta)raczki! Jak tam wasza tempka! Moja tempka skacze raz jest wysoka a raz niska. A jak będą wasze fasolki się nazywały? Mata już imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to co
Koniecznie! Juyz niedług będziemy miały nasze fasolinki w brzusiach, ja w to wieŻę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooohahahahahaha
ja swoją nazwę moja kochana fasolka Kupie jej wózia, smoczusia, pielusie, bede mleczunio dawac, wycierać kupeczki, myc dupeczke I co sie tylko jeszcze kurwa da zmiękczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha o mamuniuuuuu
strasznie żałosne są te laski co na forum sie o dzieci staraja :O dobrze że moja matka jest normalna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipipiipipi
OMG!!! Dziewczęta zaczynaja mi juz wychodzić rozstępy.. znacie jakiś dobry kremiczek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała czarna88 a po co Ci partner. Wystarczy, że siedzisz na kafe...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna88-nic sie nie martw zapisuj owulke i w razie czego,ktoras pozyczy Ci reproduktora:P prawda kobietki-my musimy sie wspierac bo wiadomo w kupie sila:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to co
Hmm,tylko si boję porodu, ale dla fasolinki wszystko, niech mnie rozerwie i koniecznie żadnego znieczulenia. PS ma ktos sposób na hemoroidziki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i żeby wam się tak to
sprawdziło głupie pipy... czy głupi gnoje.... żebyście tak czekali do 2053 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blada śmierć
A ja wam już szykuję zbiorową mogiłę na 2011 rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG!!! Dziewczęta zaczynaja mi juz wychodzić rozstępy.. znacie jakiś dobry kremiczek??? Rozstępy!? Dziewczyno! Czym ty się przejmujesz! Lepiej się zastanów, jak tu przechować pierwszą kupkę dzidziusia na pamiątkę? A może oprawić ją w ramkę i wsadzić pomiędzy szybe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak się zapłodnię :( w 2042, najpóźniej na początku 43 będzie trzeba, inaczej z moich staranek nie wyjdzie fasolka 😭 Macie jakieś rady na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to co
Rozstępy to jedynie słuszne poświęcenie, na które nie zważamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipipiipipi
myślę że za te parę lat juz wszystko będzie wymyślone dla naszych robaczków słodziaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooohahahahahaha
o kurwa z kupką w ramce w szyby mnie zabiło :) hahahahahaha ale mi humor skoczył Prawie jak owulka i tempka :D ale gdzie znajdę najlepszą nauczycielką mongolskiego dla niemowlaków ? :D no i kto w wawce uczy baletu niemowlęta?? moja fasolka musi mieć wszystko co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę już lansować najnowszą ciążową modę: hitem tej jesieni będą rozciągnięte spodnie dresowe, koniecznie z dziurą w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poj***ni ....
jak tak czytam co z tych "fasolek" wyrosło ...to się zastanawiam nad aborcją ale nie martwcie się gówniarze - "przyjdzie kryska na matyska" heheheheeee... jeszcze parę lat i będziecie tak samo paplać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka2043
słuchajta dziewuszki! Ja z moim misiulem od roku wpierdzielam groch i fasole (TO DZIAŁA!),więc w 2043 urodzę dorodną,zbitą fasolkę, jeśli to będzie fasolek nazwe Pierr Dzący, jeśli fasolka TO TU ZAPODAJTA IMIONA BO NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipipiipipi
ja w 2043 będę miało dopiero 60 lat!!! Czy będę wystarczająco dojrzała na fasolinke??? Boże, ta niepewność mnie zabije.... Jaki poród planujecie??? CC,w wodzie....jestem pełna obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×