Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewinna rozpadu małżeństwa

Kto mi wyjaśni kiedy mogę się ubiegać o ...

Polecane posty

niewinna rozpadu małżeństwa... napisz mi co konkretnie zamierzasz podnieść w pozwie bo to że napiszesz ze ty masz 1600 a on 4600, ze tobie nie starcza na fryzjera to powtarzam, za mało argumentacja, że mąż "zerwał umowę" więc teraz musi płacić też raczej sądu nie przekona napisz jak zamierzasz argumentować swój pozew to ci napisze czy masz szanse na wygraną pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumu no i honoru to nie miał mąż Autorki. Wystąp do sądu o alimenty Autorko, nie Ty jesteś winna. A nierzetelny wspólnik (czytaj były mąż) niech wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinna rozpadu małżeństwa
Wydaje mi się, że wystarczy, że napiszę, że w trakcie małżeństwa mieliśmy 6 tys. czyli na jedną osobę 3tys. że teraz nie mogę żyć tak jak kiedyś, teraz z mojej wypłaty, która wynosi 25% naszej byłej wspólnej kasy musi mi wystarczyć na rachunki, jedzenie, ubrania i wszystko co potrzebne do życia i nie wystarcza już na nic innego podczas kiedy w małżeństwie wystarczało także na przyjemności jak wakacje, nowy samochód itd. Przecież prawo wyraźnie mówi, że ja muszę mieć także na to co miałam w małżeństwie więc jeśli nie mam to mogę się upomnieć o to do byłego. Jeśli to nie wystarcza to napisz co mam napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto nie tłumacz nic tym wiejskim babom. Tu, na tym forum kobieta, kobiecie jest wilkiem. Zakładaj sprawę, a co z tego będzie zobaczysz. Skontaktuj się z prawnikiem, w Centrum Praw Kobiet, co czwartek od 10 do 15, jest dyżur telefoniczny tel. 22 621 35 37, tam dowiesz się wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feministki kobietom...
... zgotowały ten los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna uwaga
ja nie sadze aby sad przyznal ci alimenty i to w wysokosci 1400zl. No ale daj znac bo sama jestem ciekawa jak to bedzie? Od kilku dni siedzisz na forum i jeszcze nic nie zrobilas aby zlozyc pozew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewinna rozpadu małzeństwa
Bo jakoś nie mogę się zebrać, nie wiem czy faktycznie mogę coś dostać czy nie jak nie to nie chcę robić niepotrzebnie tego. Nikt nie mówił o 1400, tyle wynosi różnica ale mógłby chociaż 500 dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykaturka katurka
a nie prościej zapoznać robotnego chłopa i miłości zaznasz i dobrobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×