Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość florentyna_27

27-letnia dziewica pozna prawiczka :-)

Polecane posty

Gość gość
prawiczki kochają na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takimi wymaganiami to zostaniesz sama. Prawiczek wysoki, atrakcyjny, bogaty? To sie nie trzyma kupy i to jeszcze w Polsce. Zejdz na ziemie nie wymagaj idealu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No...zgadzam się z przedmówcą. Nie można mieć wszystkiego: i prawiczek i bogaty i wysoki i czuły i piękny. Tacy to tylko w marzeniach. Na świecie są na szczęście jeszcze fajni faceci ( tym prawiczki) tylko, że nie spełniają na raz wszystkich tych wymagań. Na twoim miejscu wybrałabym 2, 3 najważniejsze cechy, które kandydat musi spanieć, a resztę potraktowała jako wskazówki do negocjacji i kompromisu. Na zasadzie fajnie jakby je spełniał, ale w sumie nie musi, bo tak to sama sobie strasznie ograniczasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sam mam 30 lat i jestem prawiczkiem. Generalnie stało się tak z powodu, że za bardzo człowiek oddał się rozwojowi i pracy. Po za tym nie spotkałem jeszcze odpowiedniej kobiety. Znam osoby, nawet starsze które pierwszy raz mają przed sobą. Jak dla mnie to nic złego. Jak dla mnie kobieta w każdym wieku w którym jest dziewica jest to zaletą. I sam też takiej osoby poszukuje. Dobrze jest razem na nowo się uczyć , doznawać, nabywać doświadczenia i odnajdować to co nas kręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.29 Ja aż tak źle nie miałem. Pamiętam, że gdy na imprezie tańczyłem wolny taniec z atrakcyjną koleżanką, która uwiesiła mi się na szyi i mocno przytuliła, doznałem silnej erekcji,którą ona na pewno wyczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MacGyveR89 Moze sie poznamy ? Jestem ciut młodsza od Ciebie, tez dziewica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałem wszystkiego ale bardzo podoba mi się to, że szukasz kogoś dla kogo będziesz pierwsza i ona dla Ciebie. Ja z pewnością nie mam szans, 41 lat, ale gdyby ktoś coś to również poznałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*on dla Ciebie mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×