Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

monia to juz szkoda moich wypowiedzi na pania zielona herbate. tym udowadnia kto tu jest najwiekszym hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę lecieć kochani, pewnie będziecie płakać ale przykro mi, wracam jutro, pa skarbusie, pa malinowa debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisałam -WIEŚNIACTWO TO NIE MIEJSCE POCHODZENIA, ALE STAN UMYSŁU. Mamo Agatki, spadaj karmić córkę junk foodem Plan b - uwielbim piosenki Plan B :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugar.... ale ja chciałam godnie pożegnać naszego błyuskotliwego "skarba" monisię,żeby się poczuła jak w domu :O musiałam się dostosować poziomem i stylem wypowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowy wredna kobieto 4 miesiące to dla Ciebie za szybko po poronieniu? A co Ty o tym wiesz co? Wiesz więcej niż lekarz, który mówił,że po trzech można zajść w ciążę. Rozumiem, że jesteś po medycynie. A jakbym miała nawet dwójkę dzieci to co za dużo według Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo agatki------>mogę tylko współczuć lekarza :O owszem, można zajść w ciążę, ale żaden normalny lekarz Ci tego nie zaleci... nie, 2 dzieci to nie jest dużo, natomiast to wielkie obciążenie dla organizmu, taka ciąża jedna za drugą; nie pisze Ci tego złośliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla mnie zaszyt, że porównujesz mnie do malinowej ;-) Daj juz spokój, obnosisz się z tym swoim poronieniem jakby to był powód do dumy, to niesmaczne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszczypliwa nie próbuję być moja droga, staram się dorównać Wam, ale nie wychodzi nie mam tego stopnia złośliwości co Wy dwie. Z niczym się nie obnoszę, tylko koleżanka malinowy zaczęłą o moich dzieciach i o antykoncepcji a wczoraj vera. Ode mnie słowa nie usłyszałyście, a jak Wam się moja stopka nie podoba to się skupcie na swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz zalecał odczekać trzy miesiące, ja odczekałam prawie 5 tak w ramach wyjaśnienia, ale fakt co Was to obchodzi. A co Ty o tym wiesz malinowy? W teorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym może byś i miała rację w przypadku gdy ciąża trwa długo, moja skończyła się szybko i dlatego nie było obciążenia jak mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odróżnieniu od Ciebie, ja nie obnoszę się na kafeterii z moim zyciem prywatnym i nie zamierzam, a jak Cie razi nasza "złosliwość", to serdecznie polecam Ci forum "ciąża... i cos tam dalej" gdzie będziesz mogła radośnie pociumkać słitaśnie z innymi "bebikodziurkami" :D:D to jest forum ogólne moja droga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo , ale byłaś "czyszczona" .W związku z tym były uszkodzenia mechaniczne macicy. Przykro mi, fajnie że już masz następną dzidzię. swoją drogą jak poroniła bliska dla mnie osoba, lekarz kazał odczekać co najmniej dwa lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście, wrzucanie wiadomości o poronieniu do stopki to nie jest obnoszenie się :-O Już dawno nie widziałam na forum tak pustej i tępej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra- ale z dwoma lekarzami nie zamierzam się kłócić, zrobiłam badania i nic na własną rękę, ale Wy specjalistki od dzieci wiecie lepiej. Poza tym co w stopce to moja sprawa, przecież Wam o tym nie opowiadam. A na tym forum mamy nie mogą się wypowiadać? Napisałam, bo jak widzę jak intelektualna sugar na każdym topiku obrabia komuś dupę to naprawdę wstyd Pani przyszła psycholog? Przyjdzie ktoś do Ciebie z problemem a Ty go wyśmiejesz? JA też dawno bardziej wrednej i głupiej baby nie spotkałam tyle mam szczęście w życiu, malinowa przynajmniej kulturalnie się potrafi wyrażać ale TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
kurwa spierdalaka na ciazowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo agatki czy twój mózg jest w stanie przyjąć wiadomość, że nie każdy psycholog jest terapeutą? Ja kończę psychologię biznesu i będe się zajmować np. HR itp. Więc nie musisz współczuc moim przyszłym pacjentom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×