Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahahhahahahahhahahaha

Obczajcie to, ja dziś płakałam cały dzień ze śmiechu czytając tego bloga!!!

Polecane posty

Gość juz woczoraj chciałam napisać
a ja pamiętam taki trend z bielizną na wierzchu na pokazach! na szczęście nie każdy trend staje się modą ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam propozycje, kupcie sobie prasę co czyta koleżanka z bloga i zobaczymy czy wam się spodobają kompozycje ubraniowe z tej prasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
wejdźcie na bloga Styledigger- tez nosi sandały do rajstop i jakoś nikt nie rzyga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahahahaha
boze co wy porownujecie, serio....na sile chcecie jej bronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
ja tylko piszę, że nie fair jest się śmiać z jednego, że coś nosi, a drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje dziewczyna jest przesiąknięta trendami mody z gazet i pokazów i poprostu jej się to podoba. No i o co wy macie żal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
one mają żal o to, że dziewczyna ma gdzieś ich komentarze. postanowiły ją wychować (nie one pierwsze), a tymczasem zonk! :D Wielka afera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie kompozycje w gazetach z "modą" i jakiś pokaz znanego kreatora. Wam się to podoba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naoglądała się dziewczyna
Seerena wywnioskowalam po tym ze oglada bo swoje niektore wpisy szczegolnie ostatnie podpisuje xoxo K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"one mają żal o to, że dziewczyna ma gdzieś ich komentarze. postanowiły ją wychować (nie one pierwsze), a tymczasem zonk! Wielka afera" dokładnie bo ta dziewczyna napisała, że jej nie interesuja opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz, ze nie chodzi o to żeby robić to co wszyscy? Co mnie obchodzi,że się nią zachwycają? Każdy ma swój gust i ma prawo wyrażać swoją opinię - co właśnie robimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mi się wydaje dziewczyna jest przesiąknięta trendami mody z gazet i pokazów i poprostu jej się to podoba. " tylko, że to co prezentuje ta dziewczyna nie ma sie nijak do trendów... Na jej blogu widzimy jednynie, kicz, tandete i brak gustu. wytłumacze Wam dzieciuchy>> czy Ty jesteś autorką omawianego tutaj bloga?? bo coś zaciekle i głupio bronisz tej "blogerki"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredzioszek chyba nie oglądałeś/aś żadnego pokazu mody z tymi niby trendami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ci się podoba tak??? i ubrałabyś się w każdą kompozycję??? ile z 10 takich zestawów byś założyła na siebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie chodzi o to
czy bym się tak ubrała czy nie. Z ostatniego linku dziewczyna ma swój "styl", nie podoba mi się, nigdy bym się tak nie ubrała. A ta z "omawianego" bloga to... nic tam sie kupy nie trzyma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też, a
majka to jak to jest, bo wczesniej napisalas zdanie "napewno bedzie dumna że została nazwana wieśniarą, bezguściem i tak dalej i tak dalej" a później piszesz "dokładnie bo ta dziewczyna napisała, że jej nie interesuja opinie" najwiekszy problem to masz ty niestety, dziewczyna zakładajac takiego bloga na pewno zdawala sobie sprawe, ze wielu ludzi robi sobie z niej jaja nawet jak przejdzie sie po mieście i czytając to co tu sie o niej pisze nawyżej parsknie śmiechem, a ty przeżywasz jakby miał nastąpić koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
ostra- sama sobie zaprzeczasz. Ona robi coś innego niż wszyscy i sobie po niej jedziecie. Wyraża siebie, wyraża swoją opinię. Czyli robi, to co Wy tutaj. Czemu odmawiacie jej tego? Nawet jeśli tej stylizacje, to kicz i tandeta. Disco polo to tez kicz i tandeta, a ludzie tego słuchają. Nie jestem Kamilą. Znam ten blog (inne szafiarskie też), od dawna go śledzę. Bronię, bo uważam, że jesteście niesprawiedliwe. Piszecie, że wystawiła się na widok publiczny, więc daje Wam to prawo do krytyki. Ale to nie jest krytyka, to jest obmawianie. Za jej plecami. Ludzie na ulicy codziennie wystawiają się na widok publiczny i czy podchodzicie do nich uświadomić, że wyglądają źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest własnie to nie ubrałybyście sie tak jak te babki i tak jak ta dziewczyna bo wam to się nie podoba więc po co tak jedziecie bo tej jednej kobiecie. Przeciez wy w tym nie chodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i to ci się podoba tak??? i ubrałabyś się w każdą kompozycję??? " Nie wszystko mi się podoba ale to co prezentuje ta dziewczyna jest bardzo dalekie od panujących trendów nie widze związku miedzy modą pokazywaną na wybiegach a tym co zamieszczane jest na blogu. Jej ubrania są koszmarnie skomponowane. Bolą mnie oczy jak na nią patrze. Do tego ten tandetny makijaż którym się oszpeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz woczoraj chciałam napisać
to zdjęcie jest rewelacyjne: http://farm5.static.flickr.com/4124/5031828508_618e6a72bf_b.jpg nie chodzi o to żeby się tak ubierać- taksamo jak w pokazach - sa prea porter chodzi o kompozycje i inspiracje - ten obrazek, te płyty poukładane jedna przy drugiej - świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumacze Wam dzieciuchy
wredzioszku- to po co patrzysz? Ona tam od dawna pisze, że zdjęcia robi komórką, że zdjęcia cyka jej mama, która nie ma pojęcia o robieniu zdjęć. Więc i do profesjonalizmu im daleko. Podejrzewam, że makijaż jest spowodowany wadą wzroku. Ona słabo widzi i dlatego nakłada więcej niż powinna. A komponuje w taki sposób, bo chce się wyróżnić, albo naśladuje inne blogerki mając pod ręką tylko ubrania z sh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'wredzioszku- to po co patrzysz? " Szukam i czerpie insiracje. Nie wszystko mi się podoba ale są rzeczy które są w moim guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×