Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Najwspanialszy Pierwszy Taniec jaki kiedykolwiek widziałam...

Polecane posty

Ile uroku mają Państwo młodzi,a juz o Młodej nie wspomnę-przepiękna kobieta, która ma niesamowicie przyciągająca urodę,i wspaniała muzyka do tego....cholera,żebym ja mogła tak na swoim weselu zatańczyć....ahhhh widać że w ich przypadku to prawdziwa miłość... http://www.youtube.com/watch?v=TjfM16jOqEc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
No ladny ale czy az tak urzekajacy ??? nie powiedzialabym. Popatrz na you tube jest wiele innych i duzo ladniejszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ale dlaczego piszecie
Oczarowanie WODECKIEGO??? Autorem jest Marchetti ( 1904 r), potem walc wykorzystany byl w filmie "Milosc po poludniu" Para b sympatyczna i ładna , aczkolwiek walca tanczą srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiało chłodem... ale to pewnie ze stresu bo ten pan z kamerą lata dookoła jak komarzyca jakaś. A może to teściowa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masiaaaaaaaa
sztywno. na poczatku myslalam, ze to mlody sztywny bo mloda jakos sie wyginala i reka machala ale potem jak zaczeli tanczyc w parze to juz sama nie wiem kto gorszy. ogolnie uklad tanczny ok tylko slabe wykonanie. moze dlatego, ze goscie stali w takiej odleglosci, ze mlodzi czuli ich oddech na plecach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podoba mi się...
Zero postawy, zero ramy, zero tańca w kontakcie...to ma być walc? Jak już ktoś się decyduje na zatańczenie walca czy to angielskiego czy wiedeńskiego to powinien dopracować technikę. Poza tym ten układ jest banalny. Jedyne co mi się podobało to piosenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popatrzcie...
jak powininny wyglądać walce... http://www.youtube.com/watch?v=0_3eINsg4VE już mam dosyć patrzenia na te weselne pary i komentarze w stylu pięknie, podczas gdy nic nie jest tak jak powinno być... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyt troche ponizej
E nie no, ponizej pasa porwnywac udzi, ktorzy zyja z tanca ze zwyklymi zjadaczami chleba ktorzy sie postarali jak umieli... Mnie osobiscie Glogowska mega irytuje tym zwyczajem spiewania pelna paszcza razem z wokalista podczas tanca :P wyglada to mim zdniaem jak cos na krztalt rzucia siana. nie moge, pan tancerz ma kamizelke - co by na to powiedziala Nie jestem stylistka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się popłakałam ze
wzruszenia na tym błogosławieństwie ;-) przypomniałam sobie swój ślub 5 lat temu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popatrzcie...
Akurat maniera Ani z tym śpiewaniem też mnie irytuje, a kamizelka też nie wygląda za dobrze, ale oceniam tu styl wykonania tańca a nie ubiór. I do kogo mam porównywać jak nie do najlepszych? Jeśli coś robię to chcę to zrobić jak najlepiej więc wzoruje się na najlepszych. Sama mam zamiar zatańczyć walca na ślubie ale ja już tańczę od kilku lat i na pewno nie będzie to wyglądało tak jak te wszystkie tańce na youtubie. Przecież dużo z tych par nawet nie tańczy w rytmie a to już poważny błąd. Moim zdaniem jak ktoś nie potrafi wykonać czegoś tak jak powinno być to nie powinien się za to brać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie osobiście te wyuczone tańce albo jakieś popisowe numery, zmiany w trakcie tańca itd. to jedna wielka szopka i nie sądzę, żeby to był faktyczny związek, małżeństwo zawierane z wielkiej miłości itd. chodzi po prostu o zrobienie świetnej imprezy i pokazanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyt troche ponizej
Mysle ze 90% Par Mlodych ( w tym my) z pocalowaniem reki wzieloby opcje, zeby nie bylo zadnego pierwszego tanca. Niestety - tak sie juz ustalilo i goscie maja takie oczekiwania. Co gorsza, tak sie ustalilo na calym "zachodnim" swiecie. A przez "taniec z.." zwykly przytulaniec zrobil sie jakby nie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popatrzcie...
Dobrze, wiadomo pierwszy taniec to zwyczaj i na weselu musi być, natomiast można zatańczyć właśnie zwykłego przytulańca, który moim zdaniem wygląda super w porównaniu z walcem tańczonym na siłę, który w dodatku jest tylko namiastką, "pseudowalcem" :/ Jak już ktoś się na to decyduje to niech zmierzy swoje siły na zamiary i odpowiednio wcześniej zapisze się na kurs. Bo 1 taniec trwający około 2 minuty naprawdę można wyćwiczyć do perfekcji. A znam przypadki par które przychodziły na kurs w poniedziałek a ślub w sobotę. No sorry ale w kilka dni nawet sam na sam z instruktorem nie da się nauczyć ładnie tańczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Ktos wyzej napisal ze to szopka i ze chodzi o pokazanie sie... szopka nie szopka ale TAK to para mloda gra pierwsze skrzypce i jest podziwiana i jak ma ochote zademonstrowac 1 taniec i zaskoczyc gosci to chyba nie ma w tym nic zlego ??? Taniec jednak powinin byc wycwiczony na maxa !!! do 100% perfekcji. Tylko wtedy uniknie sie krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popatrzcie...
W końcu ktoś się zgodził ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyt troche ponizej
jak sie ma czas i mozliwosci, to wiadomo, ze lepiej latami chodzic na kurs. Ale powiem tak - jak jade za granice to gadam po angielsku, mimo ze nie skonczylam anglistyki i robie mase bledow zapewne. Nie bede siedziec jak kolek dlatego, ze ktos sobie pomysli, ze niewystarczajaco przygotowalam sie do wyjzdu, bo trzeba bylo wziac prywatne lekcje z lektorem. Dla mnie to to samo. Ludzie sie staraja jak umieja. A Ty sie ciesz, bo pomysl, jak swietnie bedzie wygladal Twoj taniec na tle wspomnien gosci z takich slubow ;) jakby kazdy zatanczyl mistrzowsko, to bys nie zablysla tak, jak pewnie zablysniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyt troche ponizej
A co do wycwiczneia - pogadamy jak bedzie po slubie :D Bo to jednak wiele zmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popatrzcie...
:) może i jest w tym trochę racji ;) Tylko mi chodzi o to że większość ludzi jak ogląda wszystkie profesjonalne występy, myśli że jest to bułka z masłem. Niestety nic bardziej mylnego, to co wygląda tak lekko i zwiewnie jest poprzedzone masą treningów przez całe lata. A ludzie myślą że to takie banalne i że się nauczą w kilka tygodni. A potem jeszcze te komentarze w stylu " super tańczą", "mają talent" itp. Przecież to jest czysta obłuda... No nic, generalnie zakończę swoje wypociny tym że każdy ma prawo zrobić wesele tak jak uważa i pierwszy taniec także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyt troche ponizej
Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my tam nic nie zamierzamy ćwiczyć ;) No może sami w domu sobie potańczymy wcześniej do naszej piosenki, ale żadnych wyuczonych układów nie będzie... To ma być nasza chwila i nasz taniec a nie pokaz dla gości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanczaca z kojotem
Nie wymagajmy od tych ludzi za duzo moze uczyli się tego układu z miesiąc, jak na amatorow niezle im wyszlo, taniec to ma byc dla tych ludzi i ich gosci przyjemnosc a nie turniej. Jezeli kazdego bedziemy tak krytykowac to w koncu ludzie nie beda chcieli tanczyc, beda wstydzili sie swojgo ciala a przeciez w tancu chodzi zeby miec jego swiadomosc.Ja licze na to, z eprzez przygode zpiwerwszym tancem zakochaja sie w nim i czesciej beda tanczyc i ogladac taniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się!!!! nie lubie jak sie wypowiadaja profesjonalni tancerze!!.... mądrują sie bo kilka lat cwicza... najwazniejsze ze mlodym to sprawia radosc!!! a nie ze nie trzymali ramy... ze kroki czy cos!! jak sie cos komus nie podoba to niech nie oglada i niech nie komentuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamanianaa
A ja najbardziej lubie 'przytulance' ;). Nie wspominam juz o tych evolution dance bo to dla mnie porazka ale jakos wiekszosc walcy jest dla mnie malo romantyczna.Mlodzi cos tam tancza, nie patrza na siebie itd. Przytulaniec jest fajny bo sie kolyszesz, mozesz skupic sie na partnerze, na milosci a nie liczyc kroki i martwic sie, ze sie pomylisz. To okropnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×