Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamaAnia

BIAŁYSTOK młode mamy i ciężarne - poznajmy się

Polecane posty

MalaBlanka- oj wspolczuje wiem co to znaczy. Co do chrumkania. Niebagatelizuje tego. Mi ciagle wmawiali ze to sapka niemowleca ze minie. A doopa blada. Z tego co wiem nikogo nie ma z Piasta. Ja dziesiatki, pare dziewczyn centrum, i poza bialego. Co do spaceru jestem za. Ale... walczymy znowu z katarosem i kaszlem. Inhalace z mucosolvanu i naszych lekow czyli 6razy dziennie. Jesli nie mie do ponidzialku to kicha, bo jak mam wyjsc z domu jak inhalacje co 2h :P Wiec pozyejmy zobaczymy jak to powiedzial slepy. , odradzam SOSZKO, BIELECKI. Aa polecic prywatnego moge Sobolewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek to na pewno nie dam rady, bo w poniedziałek to my dopiero do teściów zjedziemy około tej 15. Dla mnie to wtorek? Środa? ;] Czwartek...? :P No ogólnie oby nie poniedziałek, bo to to się na pewno nie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
hej . pewnie o mnie już zapomniałyście :-( ? mam pytanko , małą karmię mm.za 2 tyg kończy 3 m-ce . kiedy się wprowadza jakąś kaszkę czy jedzonko normalne? macie jakąś ściągę może na necie kiedy co dawać? bo nie mogę nic sensownego znaleść , wrzućcie link jak coś . czytam was co jakiś czas ale czasu brak. mała tylko godzinowe spanie urządza w dzień więc wteyd mam najwięcej roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bielszczanka - coś takiego znalazłam, tego w necie jest troszku http://www.bobovita.pl/cms/images/clipart/File/schematy/schemat_zywienia_niemowlat_karmionych_mlekiem_modyfikowanym.pdf A tak z własnego doświadczenia to tak: inne posiłki niż mleko wprowadzaj po SKOŃCZONYM 4 miesiącu. Ja pierwszą marchewkę dałam 3 dni przed skończeniem 4 miesięcy. Zacznij od marchewki, jabłka, ziemniaka, pietruszki, gruszki, banana. Kaszkę też po 4 miesiącu. Najpierw zrób z 30ml wody i jedna łyżka kaszki i podawaj łyżeczką, z butli dziecko może pić kleik z mlekiem na wieczór, a kaszkę niech je łyżeczką, niech się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ania jak masz chwilę to zawsze możesz do mnie wpaść/lub po południu na spacer ze mną iść. nie pamiętam po imionach co komu miałam pisać więc grupowo-oiilatum stosowałam dla G mimo że AZS'u nie miała,z Hippa miałam oliwkę i mleczko(polecam mleczko) a jeśli nie szkoda kasy to mleczko z Oillatum(mało go się nakłada,a skórka Gabi jest gites) na dupkę polecam bephanten. co do stałego jedzonka to marchew i jabłuszko po skończonym 4mż u nas słoikowe gerbery i hippy poszły na pierwszy rzut,potem sama gotowałam. teraz G ma fazę na pomidorówkę z ryżem i rad nie rad codziennie musi być :D co do niani-ciężko znaleźć dobrą i zaufaną,miałam dylemat żłobek czy niania ale do pracy jednak nie wracam.jeśli już niania to tylko z agencji lub z rekomendacji przyjaciół.sama byłam nianią przez jakiś czas i wiem jak odpowiedzialna to praca i byle komu dziecka bym nie dała. życzę miłych spacerów,zdrowia maluszkom i witam nową mamę :) do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki to skoro Patrysia musi wyzdrowiec a lapia moze dopiero we wtorek i izie tez nie pasuje to stawiam na srode :) zeby sie walilo i palilo to przyjade :) mamaG a w weekendy masz czas dla znajomych czy raczej z mezem spacerujesz? bielszczanka czekaj do skonczonego 4 m-ca: ja zaczynalam od marchwi i jablka, banan zatwardza a sliwki rozluzniaja. pietruszka ponoc niezbyt dobra na poczatek- lepiej dynie :) teraz kup i zamroz jesli zamierzasz gotowac obiadki :) I najpierw wprowadzaj 1 inny posilek :) i po trochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dłuuugo nie zaglądałam ale miałam takie zapierdziel że to koszmar. Postanowiłam o tworzyć forum prywatne takie gdzie mogłybysmy podawac swoje nr telefonów, wklejac zdjęcia swoich maluszków. Forum jest zamkniete dla osób nie zarejestrowanych wiec jak macie chcec to klikajcie na link a ja bede aktywowac konta http://www.mamusiebialystok.fora.pl wchodzicie w zakładke rejestracja i to wszystko. Serdecznie zapraszam bedzie przynajmniej prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dłuuugo nie zaglądałam ale miałam takie zapierdziel że to koszmar. Postanowiłam o tworzyć forum prywatne takie gdzie mogłybysmy podawac swoje nr telefonów, wklejac zdjęcia swoich maluszków. Forum jest zamkniete dla osób nie zarejestrowanych wiec jak macie chcec to klikajcie na link a ja bede aktywowac konta http://www.mamusiebialystok.fora.pl wchodzicie w zakładke rejestracja i to wszystko. Serdecznie zapraszam bedzie przynajmniej prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jutro akurat ja bez M także jak chcesz mi potowarzyszyć na spacerku i poplotkować to ja bardzo chętnie.Gabi średnio od 9 do 11 ma drzemkę,to może bliżej 12 co?jak ci to pasuje.kolejny nasz spacer jest od 16-17.zresztą ja jutro FB nie będę wyłączać-tam do mnie napisz która godzina ci pasuje.ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzerb swietnie, ze sie odezwalas po takim dlugim czasie- ja jutro sie zarejestruje i fajnie by bylo gdybysmy wszystkie sie tam przeniosly :) mamaGabrysi to jak moja wstanie ( powinna spac tak jak Gabi) to od razu sie odezwe i gdzies sie wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaania sorry naprawde ale to co ja miałam to koszmar. Nie mia łam czasu zjesc a co mówic o pisaniu. Czytałam to co pisałyście ale zaufajcie nie mogłam juz myslec. Tak byłam padnięta. Jednak obiecuje że na nowym forum bede bardzo aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie, że będzie takie forum - ja już się zarejestrowałam - czekam na odpowiedź - co do środy to bardzo chętnie - nic ie będę już planowała na popołudnie - w końcu poznam Was:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moja mała niedawno spać poszła także jak tylko wstanie dam znać na FB bo tel mam pusty IZA I FAMILIJKA proszone są o kolejne wysłanie zgłoszenia na nowe forum,Misia miała jakieś problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki wasze konta juz aktywowane był mały problemik ale to rozwiazałam. Zapraszamy wiecej kolezanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezalogowana zapraszamy na folrum prywatne tam wiecej bedzie porad i informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski ja tylko na chwile wpadam jak po ogien mi poniedzial;ek pasuje ale kurcze ja jak zwykle po 15 moge zarejestrowalam sie na tym forum ale to znaczy ze tam sie przenosimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana przynajmniej nikt obcy nie bedzie czytał o czym piszemy. Proponuje zostawienie kafeterii dlatego ze każdy moze poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielszczanka 88
hej. dziewczyny dzięki za rady :-) co do prywatnego forum to fakt jest lepiej niż na kafeterii. ja jestem od marca na prywatnym forum z dziewczynami które miały na czerwiec poród. jest spoko .nikt nie podczytuje nas i nie wtrąca swoich 5 groszy które i tak się do niczego nie przydają :-) chyba ja nie pasuję do waszego forum bo nie jestem z Białego :-) ale jeśli przyjmiecie to fajnie, jesli nie to zrozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielszczanka wysyłaj zgłoszenie i zobaczymy jak nam bedzie się gadało, a tak przy okazji to skąd jesteś??? Mam rozumieć że z Bielska tylko którego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to co ze spacerem dzisiejszym? co wiadomo? mzebr --- czekam na akceptacje na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulap kochana juz jestes zaakceptowana. A jaki spacer gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzebr jestem zaakceptowana? a to nie moge sie zalogowac niestety pojawia mi sie komunikac ze nieaktywne. No chyba na dzis byl spacer umawiany ja bardzo chetnie sie spotkam z wami po 15 kto by byl chetny do dajcie znac bo od jutra podobno zalamanie pogody wiec ostatni dzwonek zeby sie spotkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes w naszych urzytkownikach na bank. Loguj sie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce z wami na spacer. Przejdzcie na te nowe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że większość przechodzi na priv więc i ja się zarejestrowałam. czekam na aktywację konta. Ale póki ten priv rudszy to piszcie tutaj.. JA od 4.30 nie śpię, bo mały wstał i dokazuje. JA nie wiem co to pisali i mówili że takie niemowlaczki to śpią prawie cały czas i że średnio to 20 godzin a po miesiącu 15-17. Jak mój przesypia 12 to góra!!! Dziś nasza pierwsza nocka samotnie była, bo M musiał niestety służbowo wybyć z domku.. Było ok, ale jednak snu mało. Dla mnie mnało, bo on widać czuje się świetnie. Teraz go czkawka strasznie męczy i zaczyna popłakiwać i tyle z mojego pisania..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa juz zaraz cie aktywuje. Zapraszamy na nowe forum bo tam juz sie zorkreca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na te rywatne forum i mi sie nie podoba;/ strasznie duzo sie trzeba "naprzewijac" myszą zeby poczytac troche. Duzo obrazkow malo tresci;/ Tutaj tak wszystko bardziej czytelnie wygladalo. Chyba wolalabym zostac tutaj ale jak wszystkie sie przeniesiecie to ja tez.. A tam to nowe mamusie nie beda mogly sie dostac i dolaczyc.. -no chyba ze zakladamy ze juz wystarczy nas na forum, ale dodam, ze w ostatnich miesiacach tu nasze grono sie znacznie powiekszylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos podejrzewam ze trzeba bedzie poprostu i tu i tu byc bo fakt ze nowe mamy do nas nie trafia I mam taka mala uwage zeby na tym prywatnym forum zmiejszyc troche suwaczki nie wiem czy sie da ale one faktycznie sprawiaja ze tresc jest niewidoczna i ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wkurzają te reklamy na prywatnym co się wcinaja w posty albo pod avatary co "zaśmieca" treśc... JA bym byla za tym zeby sie nie przenosic. Ale dostosuje sie. Aniluap - mi się wydaje ze dwa fora równolegle nie wypalą, bo i tak mało mamy czasu zeby na jednym sie udzielac i czesto swieci pustkami.. Dziewczyny a jakie jest Wasze zdanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×